Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-05-29 11:46:33

LOGOUT.hu

HTC ONE M8

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8501) Bullitz


Bullitz
aktív tag

Sziasztok. Pár napja a készülékem lemerült majd ujrainditottas után mintha frissült volna. Feldobta a tippeket mintha először lenne bekapcsolva. Véletlen a billentyűzet nyelv magyarra való visszaallitasanal a készülék nyelvet állítottam németre majd kerestem vissza magyarra de az nem volt ott. Azóta sincs. Most angolul használom és tudok is angolul de nagyon zavaró hogy miért tűnt el kompletten a magyar nyelv. Ötlet?

HALA MADRID // 18' Auris HSD

(#8502) Varoz válasza Bullitz (#8501) üzenetére


Varoz
őstag

Valószínűleg eredetileg se volt benne a magyar és valamiért lett rajta egy reset. MoreLocale 2-vel fel tudod rá rakni, az összefoglalóban van leírás. :)

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#8503) Nile


Nile
csendes tag

Hali valaki megmondaná a gyári töltő paramétereit? Sikeresen elhagytam, de van még itthon egy régebbi htc töltő. Tuti gyengébb, szóval az iPAD töltő miatt nézném meg. Mennyire gáz, ha 5,2V az ipad töltő és 2,2amper?

(#8504) Varoz válasza Nile (#8503) üzenetére


Varoz
őstag

5V 1.5A a gyári.
A 2.2A biztos nem gond, ellenben az a +0,2V lehet probléma. Bár valamennyi tűrés biztos, hogy van, csak nem tudom mennyi.
A régi hTC töltő szerintem jó lehet, néha én is az asszony M7-ének a töltőjével töltöm az M8-at, pedig az még csak 1A-es. De sose írta ki a telefon, hogy kevés neki és szépen tölti. :)

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#8505) Nile válasza Varoz (#8504) üzenetére


Nile
csendes tag

Köszi szépen!

(#8506) Balinov


Balinov
félisten

Sracok, valaki nem talalkozott apk formaban elerheto Sense 6 vagy 7-ben talalhato weather+clock appal?

Rohadtul hianyzik O+2-n :U

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#8507) istnag válasza Balinov (#8506) üzenetére


istnag
addikt

Nem tudnád használni.
Play áruházbna nézz szét vannak hasonlók.

(#8508) Balinov válasza istnag (#8507) üzenetére


Balinov
félisten

neztem mar ott, de eddig nem talaltam olyat, ami tetszene, digital clock van benne, es az idojarast az accuweather-rol veszi. Ugylatszik ez ilyen keres,proba, keres,proba vegtelen ciklus lesz :)

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#8509) Kronk válasza Balinov (#8506) üzenetére


Kronk
őstag

[link]

http://totesz.myminicity.com/

(#8510) Balinov válasza Kronk (#8509) üzenetére


Balinov
félisten

WOW! :Y de jolenne jelentkezni,csakhat closed beta...jelenleg

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#8511) Kronk válasza Balinov (#8510) üzenetére


Kronk
őstag

de a lényeg, hogy lesz szinte bármilyen készülékre a sense felület

http://totesz.myminicity.com/

(#8512) Balinov válasza Kronk (#8511) üzenetére


Balinov
félisten

alig varom :R

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#8513) ferob válasza Balinov (#8506) üzenetére


ferob
őstag

Nézd meg ezt, mert már elég régóta áthidalták ezt a problémát, bár nem a legfrissebb verziók érhetők el, de van amelyiket frissítve működőképes marad a dolog.

(#8514) Balinov válasza ferob (#8513) üzenetére


Balinov
félisten

uuuu, nagyon koszi! :R par cuccot probaltam, weather&clock widgetet ki is tudom tenni ,de valszeg kell hozza meg valami, csak idom nem volt meloban ezzel molyolni :R

Koszi megegyszer!
B

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#8515) horgasz68


horgasz68
csendes tag

Sziasztok, üdv mindenkinek!
Nehéz döntés előtt állok, ezért kérném a segítségeteket.
Az M8, M8S és M9S jelű telefonok küzül szeretnék választani.
Melyiket ajánlanátok leginkább?

(#8516) Balinov


Balinov
félisten

Sracok, lenne otthon vevo a repedt kijelzos M8-amra, de kerdezi a srac, hogy van-e benne magyar nyelv.

Megmondom oszinten, lovesem sincs rola, ir szolgaltatos, HTC_001 CID-es a telefon. Halvany emlekkent el benne az a gondolat, ha magyar nanoSIM kerul bele, akkor a telefonon mindenfele morelocale nelkul valaszthato a magyar nyelv...Halucilalok vagy tenyleg igy van?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#8517) ferob válasza Balinov (#8516) üzenetére


ferob
őstag

Így van, a magyar nyelv ilyen esetben elérhető lesz, de az említett HTC__001 CID-hez alapból az az európai szoftver tartozik, ami a magyar készülékeken is fut, így különösebb probléma nem fordulhat elő.

(#8518) Balinov válasza ferob (#8517) üzenetére


Balinov
félisten

:R Koszi szepen ismet a segitseget! :R

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#8519) Varoz válasza Balinov (#8506) üzenetére


Varoz
őstag

Na igen, az első gondok, amikor ott hagyja az ember a hTC-t. :D
Ugye a jót könnyű megszokni. :))

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#8520) Balinov válasza Varoz (#8519) üzenetére


Balinov
félisten

ugyvan ahogy mondod. Nagyon jo ez az O+2 (4gb/64), OOS is eleg smooth, de annyira megszoktam Hero ota a Sense-t,hogy van par dolog, ami eddig hianyzik.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#8521) DjDanee87


DjDanee87
addikt

Megjelent nemrég egy számomra ismeretlen jel a telefonomon felül. Minek lehet a jele fent az ébresztőórától balra ?

(#8522) RaiDani válasza DjDanee87 (#8521) üzenetére


RaiDani
tag

DND (Do Not Disturb) módnak a jelölése.

(#8523) DjDanee87 válasza RaiDani (#8522) üzenetére


DjDanee87
addikt

Kösz, tényleg csak annyi volt. Már aggódtam, hogy feltelepült valami nem kívánatos dolog, a tudtomon kívül :P

(#8524) Varoz válasza DjDanee87 (#8521) üzenetére


Varoz
őstag

Ezt kb. hetente megkérdezi valaki. :DDD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#8525) TIT


TIT
veterán

Több embernél az M8s-t 6.0.1 elrontotta a telefont,melegszik és az aksi jel mellett "!"jel van.
Ennél is jelen van?

(#8526) Pr3ciSioN


Pr3ciSioN
aktív tag

Használ valaki CM alapú romot? Most resurrection remix romot használok és nagyon fasza egy apróságtól eltekintve mégpedig ha dupla tapival felkeltem a telefont akkor dupla tapival már nem tudom vissza küldeni aludni. Tudna valaki kernelt ajánlani, hogy melyik lenne jó hozzá? ElementalX kernellel nem boot-ol be a telefon :(

\HTC ONE M8 ----> Más nem is kell\ A Reszkessetek Betörők a gyerekek Die Hardja

(#8527) ferob válasza Pr3ciSioN (#8526) üzenetére


ferob
őstag

Nem meglepő, ha nem működik ElementalX kernellel, mivel az kizárólag Sense és GPE alapú ROM-hoz való.
De az általad használni kívánt funkcióhoz nem másik kernel kell, hanem az Xposed keretrendszer és a GravityBox modul.

(#8528) Geri89


Geri89
aktív tag

Sziasztok! Valaki használt M8hoz olyan selfie botot, ami jack csatlakozóval csatlakozik? Én próbáltam (korábban M7el is), a menüben hiába állítom át, hogy hangerő gombra exponáljon, nem csinál képet a gomb lenyomására.. (a hangerőt sem állítja alapból). Sony-val, Samsung-al és iPhone-al is működik a dolog.. tudtok valami megoldást? HTC-nél más lehet a csatlakozó kiosztása? Előre is köszi!

(#8529) Janaboy


Janaboy
veterán

Veletlenul nem tudjatok, h dot view tokot merre talalok?

Janaboy

(#8530) Integrale


Integrale
veterán

Sziasztok!

Vettem a telefonba egy 32 GB-os Samsung Evo+ kartyat, belso tarhelyet akartam belole faragni, de a folyamat vegen kiirja, hogy lassu a kartya, hasznaljak HC, XC stb kartyat, kiprobaltam az elozo 8GB-os HC-vel is, ugyan ezt irja.
Ezt minden esetben feldobja, jelezve, hogy lassabb az SD mint a belso tarhely, vagy tenyleg lassu a kartya?

"Bad reklám is reklám too"

(#8531) pixelmester.


pixelmester.
aktív tag

Egy nagyon hülye kérdés:
És csak mobilnetes sim-kártyát is felismer egy okosteló? (nyilván csak netezésre)

(#8532) Janaboy válasza pixelmester. (#8531) üzenetére


Janaboy
veterán

Persze, az ugyanolyan sim.

Janaboy

(#8533) Integrale válasza Janaboy (#8529) üzenetére


Integrale
veterán

Én Ebayről rendeltem, de találsz Speedshopban is.

"Bad reklám is reklám too"

(#8534) Easy.2K12


Easy.2K12
tag

Üdv.
Milyen módon lehetséges m8 készülékembe magyar nyelvet varázsolni ?

Eladó !! ZOPO ZP780,fehér 25e !! kitünő állapot.

(#8535) ferob válasza Easy.2K12 (#8534) üzenetére


ferob
őstag

Olvasd el a téma összefoglalót, ahol megtalálható a leírás.

(#8536) nagy@gmx.com


nagy@gmx.com
tag

Frissíthető 5.1-re?
Illetve az M9-ben a BoomSound-nál megtalálható Theater mode valahogy belevarázsolható az M8-ba is?

Köszönöm!

(#8537) Varoz válasza nagy@gmx.com (#8536) üzenetére


Varoz
őstag

6-ra is frisíthető, nem hogy 5.1-re! :)

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#8538) nagy@gmx.com válasza Varoz (#8537) üzenetére


nagy@gmx.com
tag

Ok! :)
Kell hozzá számítógép, vagy megy OTA-n is?
És a Theater mode?

[ Szerkesztve ]

(#8539) Varoz válasza nagy@gmx.com (#8538) üzenetére


Varoz
őstag

Megy OTA-n. :K

Azt nem is tudom, hogy mi az, arra majd válaszol más. :D

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#8540) ferob válasza nagy@gmx.com (#8538) üzenetére


ferob
őstag

Léteznek rá másik nem gyári ROM-ok, amik adnak lehetőséget ilyenre, mint a hangzás állítási lehetősége.

[ Szerkesztve ]

(#8541) nagy@gmx.com válasza Varoz (#8539) üzenetére


nagy@gmx.com
tag

Az M9-ben van benne.
Növelt sztereó hatás, és hangosabb is.
Ég és föld a kettő közt a különbség.

(#8542) Varoz válasza nagy@gmx.com (#8541) üzenetére


Varoz
őstag

Nincs ilyen az M8-on. :N

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#8543) hotibi


hotibi
aktív tag

Üdv! Szeretnék egy kis helpet kérni!

M8s menüje mókolás nélkül magyar? Melyik cégnél szabad megvenni ahol a garancia is érvényesíthető, ha esetleg szükséges lenne?
Eddig ezt ill. ezt a két céget néztem ki. Köszi a válaszokat! :K

(#8544) Optimus84 válasza hotibi (#8543) üzenetére


Optimus84
csendes tag

Üdv! http://b-tel.hu/htc/3053-htc-one-m8s-16gb-grey.html Èn tőlük rendeltem, már több htc-t mind magyar menüs volt és hibátlanok! Gyors, korrekt cég. Az árukeresőn is egész jók a vélemények. Szép napot!

[ Szerkesztve ]

(#8545) Optimus84 válasza Optimus84 (#8544) üzenetére


Optimus84
csendes tag

[link] bocsi, kezdő vagyok. :-)

(#8546) hotibi válasza Optimus84 (#8545) üzenetére


hotibi
aktív tag

Üdv! rátaláltam! Köszönöm a gyors helpet!

(#8547) Integrale


Integrale
veterán

Sziasztok!

Beallithato valamilyen modon, hogy ha az SD-t belso memoriava alakitom, attol fuggetlenul ne arra telepitse az alkalmazasokat?
Terkepek, szotarak, spotifyban lementett zenek, kepek stb menjen csak a kartyara, minden mas elfer a belso memoriaban.
Van erre mod?

"Bad reklám is reklám too"

(#8548) Varoz válasza Integrale (#8547) üzenetére


Varoz
őstag

Nem az a lényege a belső memóriává alakításnak, hogy a készülék egybe lássa csak?
Mert amit te akarsz az simán annyi, hogy nem alakítos belsővé az SD-t.

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#8549) Integrale válasza Varoz (#8548) üzenetére


Integrale
veterán

Nem. Mivel a Spotify telefon memoriara ment, es a Here illetve a GMaps is oda menti a terkepeket, 16 GB-on 25-30 alkalmazassal mar visit, hogy keves a hely. Felolem mehet minden SD-re, csak az alkalmazasok nem, erre keresek megoldast, azon felul, hogy a frissen telepult nagyobb meretu appokat egyessevel masolnam at.
Ha nincs, akkor nincs, csak egy kerdes volt, hatha atfutottam egy ilyen opcion.

[ Szerkesztve ]

"Bad reklám is reklám too"

(#8550) Varoz válasza Integrale (#8549) üzenetére


Varoz
őstag

De mi a baj azzal a megoldással, hogy belső memóriává formázod az SD-t? Akkor lesz egy bazi nagy tárhelyed és boldog vagy. :D

Egyébként a Here oda menti a térképet ahová te beállítod, kizártnak vélem, hogy a többinél ne lehetne ezt beállítani! :)
A Google Maps-et is be lehet állítani, hogy a térképeket az SD-re mentse. Spotify nincs fent nekem, de fix, hogy ott is be lehet lőni. :)

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.