Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4) crey válasza m@xsys (#3) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Nem értem az egyen design-t szapulókat, így most téged sem.

A formák és az anyaghasználat alapvetően jó a HTC-nél (igaz ez erősen szubjektív, nem lehet mindenkinek ugyanaz az ízlésvilága).

De ha megnézed az SE mobilokat - egy kaptafa, méret más, de ugyanazok a stílusjegyek köszönnek vissza minden készüléken - nézd a gombokat, az íveket, stb.

Nézz meg egy Samsung sorozatot, a Galaxy 3-tól a mini-n át, egytől egyig ugyanaz a design, még a Galaxy S/Nexus S/Galaxy 2 is ugyanúgy néz ki - nagy vonalakban.

Nem beszélve a Nokia N8/E7/X7 sorozatról, messziről megmondod hogy Nokia, csak akkor látod a különbségeket, ha közelebb érsz.

Minden gyártónál van egy kialakított stílusjegy, milyen formájúak a készülékek, hogy helyezkedik el a gombok, a kamera/alkatrészeik, és mekkora a logotípia, milyen anyagból készül....

Persze, értem hogy arról a gyártóról beszélünk, aki letett egy Hero-t, vagy a Legendet az asztalra, de ha őszinte akarok lenni, nekem a Hero volt egy katasztrófa, míg a Desire és a most következő sorozat egytől egyig szép mestermunkának tűnik.

Vagy említhetnénk az iPhone-t, ami három évig "ugyanazt" a designt kapta, és az új verziót is csak úgy ismered fel, ha nincs rajta valamilyen case, ami megvédi az ütődésektől, és így látod az fém antennát körbe?

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.