Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#75) Ricardo válasza razzorr (#68) üzenetére


Ricardo
félisten

Na utoljára. nem a droidot használom egy hete, hanem a samut. Eddig sem főzőcskéztem romot, ezután sem fogok egy darabig, elhiheted. A kamerák tekintetében nem szállok vitába, ha nem látod a képeket, nincs mit magyarázni.
Mindamellett az androidra fogod a romlást. Ugyan sorold már fel nekem azokat a hagyományos (csak hogy márkán belül maradjak) SE telefonokat amik hozzák a k750/K800 szintet.
Akku: Most komolyan az E72-t hozod példának? valóban korrekt dolog egy 2,4-es kijelzőt 4 és 4+-os kijelzőkhöz hasonlítani fogyasztás tekintetében, nem beszélve a processzorról, 600VS 1 giga. Gondolom (bár az eddigi beszélgetést figyelembe véve nem vagyok biztos benne), nem kell elmagyarázni a teljesítmény és a fogyasztás közötti összefüggést?

Akkor magyarázd már meg kérlek hogy miért nem tud normálisan működni 100 ezer Ft alatti kategóriában ez az egész vacak felfújt lufi rendszer?!?!
Talán azért mert kell neki valamennyi hardver a normális működéshez?
Had ne a rendszer hibája legyen, hogy némelyik gyártó a számológépeire is ráerőlteti.
Ha egy opel motort egy teherautóba raksz, és nem bírja kihajtani akkor az opel motor a szar vagy az lesz a hülye aki nem arra való vasba pakolja? ha nem csak fröcsögnél akkor talán a gondolkodásig is eljuthatnál.
Itt valóban befejeztem mert látom vagy nem vagy képes, vagy nem is akarod felfogni amit más ír. Adott hegy szoftver ami messze nem hibamentes, és ezt mindenki belátja, de amit te csinálsz az már szánalom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.