Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) deja vu


deja vu
addikt

Azzal tudnának nagyot dobni ha kamerában alkotnának valami használhatóbbat ;]
De felesleges ennyi mert egy csomó ugyanazt fogja tudni.

[ Szerkesztve ]

Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

(#2) tjb007


tjb007
nagyúr

Gondolom ennek a mennyiségnek a fele az USA -ban fog landolni a szolgáltatóknál.

(#3) Xaels válasza deja vu (#1) üzenetére


Xaels
félisten

[link] Ez például megfelel?

Amúgy a Sensation is bőven a használható kategórián belül van már.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#4) Rickazoid


Rickazoid
addikt

Hát kell is nekik az olcsóbb kategóriákban is erősíteni, mert a Huawei és a ZTE igen jó árképzésével másképp nem tudnak majd versenyezni. Persze azokhoz képest úgyis túlárazottnak fog hatni valószínűleg mindegyik.

(#2) tjb007: na igen, 8 könnyen kijöhet úgy, hogy két-két Android és WP7, mindegyikből egy CDMA/EV-DO és GSM/HSPA verzió.

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#5) daniel909


daniel909
addikt

én mint htc desire s tulaj mondom, hogy inkább próbáljanak meg tökéletes mobilokat kiadni = ne legyenek benne hardveres bugok, amik javithatatlanok. sok htc forumot olvasok és látom h van hiba bár simán együtt lehet élni velük, de akkoris. + adják már ki a legujabb Sense-t legalább az adott évben kiadott mobilokra.... elég lenne 5 uj mobil amik tökéletesek.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#6) Lajdzsi


Lajdzsi
tag

Remélem kiadnak valamit a HTC Wildfire S utódjaként is.
(Árcédula vastagságilag értve...)

[ Szerkesztve ]

(#7) Prien válasza daniel909 (#5) üzenetére


Prien
addikt

Pont ezt akartam írni,hogy a mennyiség szép lassan a minőség rovására megy.

A kevés is több a semminél.

(#8) JR.CSé


JR.CSé
senior tag

Kìvàncsi vagyok h be tudjàk-e majd tartani ezt az ìgèretet.

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#9) litvitcsak.a válasza daniel909 (#5) üzenetére


litvitcsak.a
tag

én a senes miatt választottam a desire-t és nem bántam meg, htc nekem inkább a felső kategória volt az androidos platformban, de egyre csúsznak lefelé... Bosszantó, hogy mennyire szándékosan lesz*rja a frissitéseket a HTC, lassan olyan lesz mint a SE.
Annak fényében hogy főzött romok elég szépen mennek 2.3x.x alatt és egy rakat funkciót áthoztak a HD és Z romokból, elég nevetségs kifogásokkal jött a HTC, hogy miért nem lehet sima desire-re kihozni. Persze a forumokon keményen bírálták őket és ezért lesz 2.3 desire-re is.
Egy darabig nekem MIUI volt fent de aztán vissza tértem a sens-hez, mert az jobban bejött.

iMac 27" | Nexus4 | Kavics a magyar vizsla

(#10) CrAck69


CrAck69
senior tag

ez most azt jelenti hogy szeptemberig? azaz a hónap végéig? :) mert ha igen
akkor várok még egy hónapot a szenzáció megvételével xD

Egyszer fenn....

(#11) Воланд válasza litvitcsak.a (#9) üzenetére


Воланд
titán

Az, hogy lesz 2.3 Desire-re egy kicsit túlzás.

"This Rom update is for development only and not for general public use. Upgrades to non-authorized phones may result in loss of functionality."

Plusz törlődnek a HTC-s alkalmazások. Úgyhogy a hivatalos "frissítéstől" még a főzött romok is jobbak.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#12) Rickazoid válasza CrAck69 (#10) üzenetére


Rickazoid
addikt

Inkább októberig, mivel a harmadik negyedév szeptember végéig tart. Egyébként attól, hogy "leleplezik" őket Q3-ban még nem biztos, hogy meg tudod venni bármelyiket is errefelé.

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#13) mrlujoak válasza litvitcsak.a (#9) üzenetére


mrlujoak
veterán

Hmm, épp hétfőn jött ki a hír, hogy megjött a 2.3 a Desire-hez, meg mégsem.

Mitöbb, maga a gyártó nem ajánlja a telepítését otthoni felhasználónak, ráadásul a telepítés felelőssége is a tiéd...
Így kell ezt csinálni? :U

Ami a SE-t illeti, neki legalább sikerült teljesértékű 2.3-at kiadni (még a múlt hét végén meg is érkezett, mitöbb, a héten már a Vodafone és a Telenor függő modellek is megkapták) az első androidos modelljére, az X10-re.
Így a SE-nak 3 olyan nemzetközi modellje maradt, ami 2.1.en van hivatalosan. Ez egy alsós, és két középkategóriás modellt jelent. Az összes többi modellje 2.3-al fut... :K

Mindezek mellett nagyon kíváncsi leszek az új modellekre...

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#14) mizu


mizu
aktív tag

Ahelyett, hogy dupláznának, inkább próbálnának meg kifogástalan minőségű készülékeket gyártani.

▫️ PH! FAN ▫️

(#15) Valentino K. válasza litvitcsak.a (#9) üzenetére


Valentino K.
senior tag

Válts os-t és akkor nem lesz ennyi szopás a frissítésekkel ;)

Nikon D500 / Sigma 18-35 F1.8 / Nikon 300mm F4 PF / Asus ROG

(#16) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Lehet, hogy nem értek hozzá, de mi szükség van ennyi modellre ilyen rövid időn belül, főleg hogy ezek várhatóan egyformák lesznek? Pár miliméter eltérés itt ott, egyik ív nagyobb, másik kisebb, van pár szögletes de amúgy egyformák és azoktól se térnek majd el nagyon, amit az elmúlt félévben adott ki a HTC. Nem vagyok apple fan, (a telefonom nokia E71) de ők évente 1 modellt dobnak piacra és zabálják az emberek. (persze akinek van rá pénze, de a pl. HTC se az olcsóságáról híres)

Szóval nem értem a koncepciót, ahogy a tableteknél sem értem. Szerintem ott lett elcseszve ez is, hogy az android fejlesztését nem veszik komolyan. Se a gyártók, se a google. Az android lassan olyan szitokszóvá válik, mint a windows. A samsung van talán a legjobb helyzetben, mert neki ott van a BADA, de ők is barmok, mert kényelmesebb rátenni az androidot a telefonjaikra, minthogy a BADA-ból csináljanak egy saját "ios"-t. Ráköltenének pár millió dollárt a saját oprendszerükre és célba érnének.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#17) bigrock válasza Valentino K. (#15) üzenetére


bigrock
addikt

úgy érted iOS-t? :)

(#18) Alec válasza litvitcsak.a (#9) üzenetére


Alec
tag

szerintem azért mert a HTC nem teheti meg, hogy ide-oda particionálgassa a felhasználó sd kártyáját ellentétben a főzött romokkal. Nekik persze, hogy belefér az összes sense-s cucc.

(#19) eeXaa válasza Tigerclaw (#16) üzenetére


eeXaa
addikt

...hahaha, jó kérdés... semmi szükség a sok htc modellre, senki sem kiváncsi rájuk, ahelyett, hogy a desirét supportolnák tisztességesen... nem is tudom, sírjak e vagy nevessek.. gáz.. :(

(#20) zola8van8


zola8van8
tag

Ezt a sok telefont én sem értem. Inkább lenne egy-két darab a különböző kategóriákba, és frissítsék sokáig a kütyüt.

(#21) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Azt hiszem én már az ICS megjelenéséig nem nagyon fogok mobilvásárláson gondolkodni, mert lehet, h majd kijön a rendszer, én meg megvettem egy olyan telefont, ami nem frissíthető rá... Asszem megvárom az új Android OS-t, addig már nem ugrálok...

Minden szavam magánvélemény!

(#22) Brutális eb válasza eeXaa (#19) üzenetére


Brutális eb
addikt

Igen szükség van rá ,hogy minnél nagyobb palettával rendelkezzenek.
Nekünk és a cégnek is jó.
Ha senki nem kiváncsi rájuk akkor nem értem a negyedéves rekord bevételt.....

Mi az,hogy nem supportálják?
Mikor jött ki a sima dézi?
Másfél éve?
Kapott 2.2-őt és nem 1.6-ot mint az se telefonok?
+Van rá 2.3 mit akarsz még 20896-ig legyen frissítés ?
Sajna nálad nem tudom eldönteni,hogy sírjak e vagy nevessek mivel akárhány HTC hír megjelenik egyből manefesztálódsz te is és trollkodsz. ;] Ez a gáz.

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#23) Rickazoid válasza zola8van8 (#20) üzenetére


Rickazoid
addikt

Pont ez lesz valószínűleg. Két darab két kategóriába, mindkettőből egy Android és egy WP7 verzió, talán lesznek minimális eltérések, de nem valószínű. Ez eddig 4. Ez meg duplázódik, mivel kell CDMA és GSM verzió is.

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#24) Xaels válasza Rickazoid (#23) üzenetére


Xaels
félisten

Igen és a Prime-ból kiindulva még jön egy-egy QWERTY-s példány is. 1-1 sima telefon, akkor ezek 4G-s verziói az USA-ba és 1-1QWERTY-s kütyü és már 6-nál járunk.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#25) eeXaa válasza Brutális eb (#22) üzenetére


eeXaa
addikt

...dehát olyan jól esik :)

(#26) total90 válasza deja vu (#1) üzenetére


total90
veterán

Én meg azt szeretném inkább ha valami kamera nélküli verziókat dobnának már ki. Biztos nem vagyok egyedül, hogy tök feleslegesnek érzem egy telefonba a kamerát.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#27) jacis válasza litvitcsak.a (#9) üzenetére


jacis
nagyúr

Milyen frissítést szeretnél? 2.3-nál van valami frissebb?

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#28) Brutális eb válasza total90 (#26) üzenetére


Brutális eb
addikt

Nem emiatt drágább egy készülék manapság.
Ha meg benne van miért zavar?
Senki nem tart fegyvert a fejedhez,hogy naponta 25x fotózd le az állatkerti légykapó szállomot. :DDD

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#29) zola8van8 válasza Brutális eb (#22) üzenetére


zola8van8
tag

Bocs, mellé klikkeltem!
(#23) lordfreyr:
Én attól félek, hogy olyan lesz mit pl a Incredible S és Desire S, ami a mobilaréna specifikációban kb 3 eltérés van, vagy amikor kihozták a WP7-es telefonokat

[ Szerkesztve ]

(#30) Brutális eb válasza zola8van8 (#29) üzenetére


Brutális eb
addikt

De 1 dolgot értsél meg.
Ez kőkemény üzlet semelyik cég nem jótékonysági intézmény.
Persze,hogy jó lenne akár az idők végezetéig support de egy kenyérpiritónak is lejár a garija stb egy idő után.

"Nem mindenki akar ROM-okat keresgetni és próbálgatni, és nem mindenki vehet állandóan csúcskategóriás telefont, ezért jól jönne egy 1,5 éves telefonra is friss, hivatalos android ( bár a HTC érdeke az új telefonok eladása, nem a régi támogatása, ez már csak szimpátia lenne )"

Ez rendben is van de egy totál átlag Desire(Vagy más android készülék) tulajt általában nem nagyon érdekli a szoftvere verziószáma.Ha 2.2 marad azzal sem éri hatalmas kár lévén ez tényleg egy remek verzió volt rengeteg friss dologgal érkezett.
Más lenne a mari fekvése ha 2.1-es verzión marad a készülék.
Azoknak az embereknek akik meg verzió mániákusok már kb fél éve 2.3.-as custom rom fut a készülékén és csodálkoznék ha vissza akarnának térni gyári 2.3-ra lévén a customok az esetek 99%-ban jobbak mint a gyári cucc.
Egyébként meg a HTC és egy csomó cég vállalta,hogy az ide(És az ezek után következő) készülékeik 18 hónapig lesznek frissítve ugyhogy no para.

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#31) slynevem válasza total90 (#26) üzenetére


slynevem
tag

Én is világ életemben így voltam ezzel aztán megvettem a HD2-t aminek állati jó kamerája van(nekem) és elkezdtem használni.Majd meló miatt most vagy 20 kategóriával lejjebb vagyok és érzem, hogy kéne a kamera a telefonomba, de sajnos nincs :P

(#32) zola8van8 válasza Brutális eb (#30) üzenetére


zola8van8
tag

bocsi :D amikor ezt írtam, még azt hittem, hogy engem trolloztál le :))
Bár amit írtam, azt úgy is gondolom, csak indulatok nélkül :R

Szerk: gyorsan válaszolsz :C , mert mikor hozzászóltam, után kb 5 másodpercen belül feltűnt, hogy nem is nekem írtad és leszedtem

[ Szerkesztve ]

(#33) litvitcsak.a válasza Valentino K. (#15) üzenetére


litvitcsak.a
tag

váltottam. iphone 3gs-ről androidra. (imac-et használok, ipod-on hallgattam a zenéket, de az iphone nem tetszett)

amúgy mit javasolsz symbian? wp7?

iMac 27" | Nexus4 | Kavics a magyar vizsla

(#34) litvitcsak.a válasza Воланд (#11) üzenetére


litvitcsak.a
tag

na jó... beígérték a fórumon a folyamatos cseszegetés miatt.

iMac 27" | Nexus4 | Kavics a magyar vizsla

(#35) Brutális eb válasza zola8van8 (#32) üzenetére


Brutális eb
addikt

Semmi gond.
Egy hete leoltottam egy fórumtársat brutálisan miközben nem is nekem írt. :)) Van ilyen. :R

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#36) Воланд válasza litvitcsak.a (#34) üzenetére


Воланд
titán

Jah, beígérték a semmit körülbelül. Mert ebben a formában ez a frissítés nem frissítés, viszont senki nem mondhatja, hogy nincs, hiszen ott van, letölthető. :DDD ;]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#37) m@xsys


m@xsys
senior tag

novemberre csak ideérnek :F

(#38) Xaels válasza Воланд (#36) üzenetére


Xaels
félisten

A HTC megmondta, hogy az ő lehetőségeik miatt nem fér el a 2.3 és a Sense a memóriában, ők nem tehetik meg, hogy az mSD-re csinálnak ilyen-olyan partíciókat. De a csököttagyúak erősködtek. Kaptak frissebb Android verziót, igaz a Sense rendesen kiherélve van benne, de az alap rendszer frissebb igaz semmivel sem ér többet mint a 2.2 a hétköznapokban de ugye a 3 több mint a 2.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#39) Воланд válasza Xaels (#38) üzenetére


Воланд
titán

Ezért mondtam, hogy ebben az esetben a főzőtt romok jobbak, mint a gyári. Egy átlag usert úgysem érdekel, hogy most jön-e frissítés a telefonhoz, vagy sem, akik igazán sírtak a 2.3 miatt, azoknak meg nem tart semeddig keresni egy megfelelő főzött romot, sőt egyéni igényeknek megfelelően csinálni egyet, nem kell a gyártóra várni. Most meg a sok sírás hatására kaptak egy majdnem használhatatlan rendszert.

"csököttagyúak"

Egyetértek. :K

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#40) Rickazoid válasza Xaels (#38) üzenetére


Rickazoid
addikt

Hát azért a hibajavításokat, a biztonsági rések foltozását, az optimalizálást, a jobb memóriahasználatot és a jobb App2SD-t nem nevezném épp semminek, ráadásul 2.3 hivatalosan is támogat egy halom egyéb nyelvet, köztük a magyart is, tehát ha egy gyártó nem írja át a frissítést mondjuk magyarra, a Gingerbread frissítéssel ez is megérkezik.
Amúgy a HTC részéről nem épp normális a lépés. Az az ő bajuk, hogy a Sense-t úgy írják meg, hogy ne működjön a saját telefonjaikon. A Gingerbread-nek minimálisan nagyobb csak a hardverigénye, de az is csak a RAM-ot érinti, de még így is elfut vígan 256 MB-on, a Desire-nek meg ott van 512. Nekem a Milestone-on fut az Android 2.3.5, nincs vele gond és a microSD-hez hozzá sem nyúlt, a belső tárhelyen meg 200 MB szabad hely van friss telepítés után! A Desire-nek RAM-ból a duplája van, a ROM is nagyobb, ergo nincs valós érv arra, hogy miért vált a hivatalos frissítés nem támogatottá és miért lehetnek benne elismerten olyan hibák, hogy nem lehet SMS-t küldeni.

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#41) Воланд válasza Rickazoid (#40) üzenetére


Воланд
titán

"ergo nincs valós érv arra, hogy miért vált a hivatalos frissítés nem támogatottá és miért lehetnek benne elismerten olyan hibák, hogy nem lehet SMS-t küldeni."

De van érv: pénz.

"- Nincs 2.3 meg új sense Desire-re? Mit csináljunk, mit csináljunk?
- Megvan! Vegyünk új htc-t."

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#42) razzorr


razzorr
őstag

Majd akkor sirjatok ha a 2.1-nél nem jön frissebb hivatalosan mint a kedves SE (pl.x8) esetében.
Mindig csak a sírás megy mindenhol,én jogosan vagyok dühös,hiszen mindig sasolni kell azt a kva belső memót nehogy 20 alá csökkenjen.pfff.
Erre a szutyok G3 lazán megkapja. Amugy is ez az android hihetetlenül kiforratlan még,a htc is a sensevel próbálja kissé simitani a laggokat...ja szépen ellehet egy kellemes animációval tűntetni. Ahogy néztem megint minap a nagyobb kategóriásokat,újból le kellett vonnom az aláírásomban is szereplő végkövetkeztetést. De hogy a témához is szóljak vmit,a htc telói messze a legjobb androidosok,a többi csak kacat.
WP7,Bada: én nektek drukkolok!

[ Szerkesztve ]

(#43) Dano58


Dano58
tag

Van a Desirere 2.3 nem kell sírni! [link]

(#44) Воланд válasza Dano58 (#43) üzenetére


Воланд
titán

Nem, nincs rendes 2.3, olvass vissza egy kicsit, hogy mik a buktatok.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#45) kolosanyi válasza Xaels (#3) üzenetére


kolosanyi
veterán

Hát azért nem estem hanyatt tőle. Tettenérhető a fejlődés, de még mindig nem az igaz. Kis méretben is látszik a masszív zaj meg a kicsi dinaminakartomány. Viszont így, hogy eléggé zajos, talán a részletek nem vesznek el (nem lehet megnézni teljes méretben sajna, így erre nem tudok mit mondani), de láttunk már ellenpéldát.

(#46) Cathulhu válasza razzorr (#42) üzenetére


Cathulhu
addikt

Majd akkor sirjatok ha a 2.1-nél nem jön frissebb hivatalosan mint a kedves SE (pl.x8) esetében.

X10-re viszont adott ki a Sony ujat. Ha ennyire nem tetszik, akkor ne sonyt vegyel.

Ahogy néztem megint minap a nagyobb kategóriásokat,újból le kellett vonnom az aláírásomban is szereplő végkövetkeztetést.

Az S2-t akkor nyilvanvaloan nem nezted, igy konnyu vegkovetkeztetest levonni...
De ahogy elnezem neked szemelyes problemad van az androiddal, elutotte a kutyadat?

De hogy a témához is szóljak vmit,a htc telói messze a legjobb androidosok,a többi csak kacat.

Ismetelten csak azt mondom S2, ez ma a csucs android, hardverileg es szoftverileg is egyarant.

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#47) mumk1 válasza Rickazoid (#40) üzenetére


mumk1
addikt

Csak a pontosság kedvéért. A Desire nem 512MB rammal bír, hanem 576MB-al. :)
Egyébként a sírás rívás nem kifejezetten a 2.3-as android verzió után volt, hanem a 2.1-es Sense után, ami teljes terjedelmében valóban nem fér el a 250MB-os /system partíción.

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#48) AMD Power


AMD Power
titán

Várjuk őket nagy szeretettel... :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#49) tomzero


tomzero
csendes tag

megvettem a legújabb, legdrágább sensation-t. hát valljuk be, hogy egy bughalmaz az egész. de nem baj, majd agyonfrissitem mindenféle romokkal, meg kernelekkel és akkor király lesz. pedig ez már az 5. htc-m, de tényeg egyre rosszabb. átlag usernek nem ajánlott.

(#50) Cyberpunk válasza razzorr (#42) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Beszélsz itt hülyeségeket már megint. Ja már rémlik az Android troll ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.