Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Ricardo válasza razzorr (#42) üzenetére


Ricardo
félisten

"a htc telói messze a legjobb androidosok,a többi csak kacat."

Hát persze

(#52) Brutális eb válasza tomzero (#49) üzenetére


Brutális eb
addikt

A topikjában azért nem ennyire tini dráma a helyzet ahogy te itt felvázolod.
Off de hol vetted? Ha szolgáltatótól vidd vissza bármilyen márkából vehetsz hibásat ez nem minősíti az egész márkát.Ha meg valami sufni gsm-ben "tádzsikisztáni" régiós telefont amit szétbuheráltak ne csodálkozz.

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#53) Xaels válasza Rickazoid (#40) üzenetére


Xaels
félisten

A Wifi-s biztonsági rést csak a 2.3.4-től felfele tartalmazza az alap Android rendszer tudtommal, tehát attól, hogy 2.3-ra frissítik ez még nem feltétlen megoldott, hacsak a gyártó saját maga nem küszöbölte ezt ki, de hivatalos info nincs róla, hogy FroYo esetén volt-e eféle probléma vagy sem a Desire-nél. A jobb App2SD lehet hátrány (bár nekem a 2.2-es verzió illetve az SDK-s megoldás is teljesen megfelelt, nemigazán éreztem hátrányát), ahhoz ugye kell az alkalmazásnak is támogatnia, ami nem minden esetben megoldott. Megmondom őszintén 10percig használtam magyarul kb. a Sensation-t azután tettem vissza angolra, persze vannak akiknek hátrány, hogy nem tud Magyarul, de azoknak aztán kár ilyen telefon, mert akkor a Marketet sem tudják használni ugyanis az alkalmazások 99%-a nem támogatja a mi nyelvjárásunkat illetve a Market magát sem tudják használni.(Ezt tapasztaltam pont tegnap, mert egy kedves kolléga X8-at vett, de hiába a Magyar menü a Marketet képtelen használni és innentől az egész rendszer meg van lőve).

"Nekem a Milestone-on fut az Android 2.3.5" - Hivatalos ROM MotoBlööééé-vel? Nem hinném. A HTC is megtehette volna, hogy kiad egy teljesen csupasz gyári droid-ot a telefonra(na jó majdnem ez is történt), de ugyanezt reagálta volna a sok rikácsoló, mert nekik nem is a 2.3 ami fáj, hanem a Sense 3.0 hiánya. Az SMS -es hiba tudtommal annyi, hogy kézzel meg kell adni, ha nem íródik be magától, a szolgáltató adatait...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#54) Ricardo válasza Xaels (#53) üzenetére


Ricardo
félisten

Nem az angol tudás hiánya miatt szeretik sokan ha tud magyarul a telefon, de ez már többször ki lett tárgyalva.

(#55) Cyberpunk válasza Xaels (#53) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Minimális nyelvtudás kell. Én a félre fordításoktól tudok a falra mászni ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#56) Xaels válasza Cyberpunk (#55) üzenetére


Xaels
félisten

Ezt mondom, mindenképpen kell egy minimális tudás, hogy ki tudja az ember használni a telefonját.

A félrefordítások miatt és amiatt sem használom magyarul a Sensation-t mert van 1 csomó bejáratott alkalmazásom(1-2 a gyárit helyettesíti) ami úgy is csak angolul tud és olyan katyvasszá válna a telefon az itt-ott angol feliratoktól.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#57) razzorr válasza Cathulhu (#46) üzenetére


razzorr
őstag

S2 igen,láttam,nyomkodtam,elfelejtem,pont.
Kb a kinézete egy olcsó kínai piacos játékcucu. 2mag,ne nevettess :-D És mire használod ki te és kis robot barátod? Inkább optimalizálni kellene megtanulni,nem pedig újabb magokat belepakolászni. Kabaré,ja meg hype:-D

(#58) Ricardo válasza razzorr (#57) üzenetére


Ricardo
félisten

idézet a S2 tesztből

" A Flash tartalmak megjelenítése pedig hab a tortán, az ilyen típusú vezérlők meg sem kottyannak a masinának, a beágyazott videók akadás nélkül futnak. A kétujjas nagyítás és kicsinyítés szélsebes, a zoomolási funkciókat ráadásul a telefon döntögetésével is megoldhatjuk, ehhez rajta kell tartanunk két ujjunkat a kijelzőn. Jópofa dolog, bár kissé felesleges, lévén ehhez is két ujj használata szükséges, akkor meg úgyis inkább a pinch to zoomot használja az ember. Mindent összevetve egy rettentően gyors böngészővel van dolgunk, ennyire komoly netezési élményt még nem tapasztaltam mobiltelefonon."

"A végeredmény a piac legjobb androidos gépe lett, hardverben mindenkit odaver,"

:U

Mindezt úgy hogy sem Samsung, sem droid fan nem vagyok, (egy hete van meg az első Samum) csak az hogy a saját véleményed egyetemes igazságként adod elő elég vicces, főleg a fent idézettek fényében.

[ Szerkesztve ]

(#59) Cyberpunk válasza Ricardo (#58) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ott a pont.

razzorr barátunk már többször megmutatta hogy egy anti Android fan. Felesleges vele vitázni, mert kész érveket nem tud mondani. Csak szidni a kis "zöld robot"-ot ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#60) razzorr válasza Ricardo (#58) üzenetére


razzorr
őstag

Úgy gondolom h.nem kell minden hsz elé hozzátenni hogy SZVSZ! Mert ez egy fórum,ahol vélemények és tapasztalatok cserélnek gazdát,az enyémet leírtam,ha nem érdekel,görgess tovább.

Amit a netélményről idéztél,szép és jó. De mit szólsz ahhoz h.én pl.tökéletesen elvagyok flash nélkül. Hibátlanul tudom azt az infót begyűjteni a netről,mindenféle csili-vili animáció, sőt multitouch nélkül is. És akkor mi van? Beesik a hó? Sőt,3colon álló gépeléssel irok most is.
Ízlések és pofonok.
Csak sokszor tényleg úgy érzem hogy nagyobb ennek a zöld robotnak a füstje mint a lángja.
És akkor még nem beszéltem arról h.a kamera csapnivaló szinte vmennyi andros kütyüben,lagg az kellemesen jelen van, az akku meg hát,ha használod is a képességeit, 1 napot se bir,töltőt kell hurcolásznod magaddal mindenhova. És ez nem csak vélemény,hanem idegesítő és létező hibák,aki mást mond,hazudik vagy nem látja a fától az erdőt. Egyedül az alkalmazások nagy száma a király,hogy van 756 féle vízmérték,kutyafüle,aminek lehet örülni. Ja és még talán telefonálni is lehet vele lassan ha kijön a frissités frissitésének a frissitése. Pont az előbb volt irás közben egy hívásom,és csörgött már 4mp óta mire hajlandó volt a csúszka megjelenni,szánalmas egyszerűen.

És ezeket nem látja egy kezdő andros felhasználó,amikor meg már tudja,azt kivánja hogy meg se vette volna. Csak itt a fórumon is az androidos ömlengés megy,mert hát dugjuk a fejünket a homokba,ne lássuk és ne is beszéljünk a problémákról mert ezeket a kütyüket a nagy átlag ugyis csak játszadozni,mutogatni veszi.

Ezt most ne személyed ellen irányuló támadásnak vedd,csak itt is leirom h.mi a baj ezzel a rendszerrel,hátha észhez térítek 1-2 hezitáló egyént.
Off vége.

Úgy látom androidos oroszlánkirály kollega,Cyberpunk is megérkezett a lincselésre ellenem. :-D
Te amugy miről beszélsz,érvek,olvass és akkor meglátod. De ha te ia strucc-politikát folytatsz,akkor soha nem is fogod meglátni,nemhogy megérteni.
Persze le lehet engem hurrogni,de mint az életben is,aki nem osztja a nagy átlag véleményét,az hülye. Most ne kanyarodjunk el a témától,de ez Mo.igazi problémája h.az emberek borzasztóan be vannak korlátozva és letötik az igazi egyéni gondolatokat,hogy ez miért van,ha nem esik le egyböl,akkor még sok tanulni,az életből. Vagy egyszerűen mondjam azt itt a fórumon hogy a véleményeddel ne is foglalkozzanak?!Ahogyan te is teszed. Ha nem tetszik valami,olvass mást. Sajnálom h.felkavartam a lelkivilágodat ezzel.

[ Szerkesztve ]

(#61) Cathulhu válasza razzorr (#60) üzenetére


Cathulhu
addikt

Pont ez a sok hulyeseg amit osszehordasz mutatja azt, hogy a budos eletben nem volt kozod az s2-hoz. Amit itt frocsogsz mar most idejetmult (es fel ev mulva ki tudja mi lesz) de azert egesd csak magad, mi meg jot derulunk :)

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#62) Ricardo válasza Cyberpunk (#59) üzenetére


Ricardo
félisten

Javítok vasárnap lesz egy hete hogy Samsungom van :D

(#63) razzorr válasza Cathulhu (#61) üzenetére


razzorr
őstag

Ti meg nyaljátok egymás $eggét ezzel a simulékony dumátokkal.
Azt hittem a szifonos bandától nincs rosszabb,de az idő bebizonyitotta hogy ti vagytok az uj nemzedék. Hajrá,csak igy tovább.:-D

(#64) Brutális eb válasza razzorr (#63) üzenetére


Brutális eb
addikt

Hamarosan indúl a suli idje lenne beiratkozni......

Az,hogy neked nem jön be a droid oké semmi gond.
De az értelmetlen tinédzser lázadásnak amit művelsz max a bravo újságban van helye.

Szerencsére senkit nem fogsz "észhez téríteni" ilyen butaságokkal amit itt összehordtál max remekűl fognak rajtad szórakozni ahogyan teszem én is. :DD

A filozófia rész kimondottan szórakoztató volt jöhet még. ;]

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#65) razzorr válasza Brutális eb (#64) üzenetére


razzorr
őstag

Ez jó duma,csak kár hogy én nem az a korosztály vagyok mint te. Már az egyetemen is túl vagyok köszi,nem is akármilyenen,ha már itt tartunk. De jó volt tényleg,betehetnéd aláírásodba is.
Én meg azon derülök jót hogy átmosta az agyatokat a valóvilág és győzike.
Nem baj,kellenek ilyenek is a társadalomba,mert ettől lesz teljes az összekép.

[ Szerkesztve ]

(#66) Xaels válasza Brutális eb (#64) üzenetére


Xaels
félisten

:DDD

Van 1-2 ilyen USER ERRoR Android antifan akiknek hiába magyaráz az ember, hiába segít nem képesek túllépni a hülyeségen.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#67) Ricardo válasza razzorr (#63) üzenetére


Ricardo
félisten

Ezt a stílust elfelejthetnéd. Mint mondtam nem vagyok droid fan, de te ezek szerint nem olvasol csak írod a baromságaidat. Mindenki hülye, csak te vagy helikopter. Vicces srác vagy.

Be is fejeztem, nem pazarolok rád több karaktert.

[ Szerkesztve ]

(#68) razzorr válasza Xaels (#66) üzenetére


razzorr
őstag

Akkor magyarázd már meg kérlek hogy miért nem tud normálisan működni 100 ezer Ft alatti kategóriában ez az egész vacak felfújt lufi rendszer?!?!

Ricardo: majd ha nem 1 hete használod a cuccost akkor gyere vissza megint élménybeszámolózni. Addig meg jó romfőzőcskét neked :-D

[ Szerkesztve ]

(#69) Cyberpunk válasza razzorr (#60) üzenetére


Cyberpunk
félisten

No akkor szépen sorban még egyszer cáfolok. De azt kétlem hogy felfogod ;]

Kamera: Még is mit vársz? Tűkörreflexes profi fényképező minőséget egy apró optikától és fényérzékelőtől? Ahhoz ha valamit el akarsz kapni gyorsan arra megteszi. A csúcs készülékek (android-nál) is viszonylag jó képeket csinálnak. Persze egyik okostelefon sem éri be az N8-ast, azt leírom. Sőt N8, Samsung Innov8 a csúcs mobil fotózás szempontjából.

lagg: Szintén olcsóbb kategóriáknál fordulhat elő. De szvsz optimalizáció kérdése a dolog, ez a gyártók hibája nem az Android é. De egy SGS2-nél már nem túl jellemző. Amúgy is látványos animációk vannak amik elfedik ha netán mégsem reagál azonnal.

akku: ezerszer ki lett már tárgyalva. Egy okostelefonban amiben ma nagyobb a teljesítmény mint egy 7-8 évvel ezelőtti PC-ben. Még is mennyire meglepő ez? Ha használom akkor legyen azt akár a dicsért Bada lazán lemerítem neked 1 nap alatt azt is. Nem kell ide Android.
Sajnos ez ma ilyen a minél vékonyabb design miatt nem lehet bikább akkukat akkora méretben gyártani. Vannak technikai korlátai a dolognak.

Szóval inkább tűnik nekem úgy hogy te vagy a strucc nem mi. :)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#70) Xaels válasza razzorr (#68) üzenetére


Xaels
félisten

Nekem eddig csak ilyen 100+ ezer kategóriás készülékeim voltak Android vonalon, de azért ha körbenézel az Androidos telefonok topikjaiban akkor elég sok elégedett tulajdonost fogsz találni és nem csak a felső kategóriában.

Azzal nem lehet mit tenni, ha egyesek azt hiszik, hogyha Android akkor a 20ezres telefon is olyan lesz mint a 120ezres. Meg kéne tanulni helyén kezelni a dolgokat...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#71) razzorr válasza Cyberpunk (#69) üzenetére


razzorr
őstag

Bocs,tényleg nem tudom felfogni,a következőket:

-kamera: a 8évvel ezelőtti k750em oda-vissza megeszi bármelyiket. Ja és az N8-tól sem kell hasraesni,pont ma fotóztam vele,háát...az se az igazi

-lagg:dehogynem,ott van az a drágábbaknál is,csak ahogy mondtad orvosolják egy kis optikai tuninggal,ami csak "átveri a szemet"

-akku: igen,a legtöbb okosteló,főleg androidos 1napos vagy annyi se,de ne meséld már be nekem hogy ua.körülmények között egy andros ugyanannyit bir mint egy wave vagy netalán egy e72 nokia?!

Ez az igazság, beláthatod te is.

(#72) Cyberpunk válasza razzorr (#71) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Igen, de hol is van ma egy K750i? Sehol! (azért az Innov8-at nem veri, nekem meg olyan volt). Sajnos tökéletes telefon nincs, lehet lobbizni a gyártóknál ;)

lagg: szintén lehet menni a gyártókhoz nyafogni. Az a helyzet hogy az XDA-s srácok jobban optimalizálnak mint maga a gyártó.

akku: hidd el kinyírnám mindet 1 nap alatt. Persze nem túl jó az összehasonlítás, mert egy E72 és egy DHD például nem egy kategória, se hardverileg se kijelző.
Ha minél hosszabb akkus üzemidő kell akkor lehet nézegetni a Philips készülékeket. Persze kompromisszumokat kell kötni.

De én feladom tőlem azt hiszel amit csak akarsz :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#73) Cathulhu válasza razzorr (#71) üzenetére


Cathulhu
addikt

kamera: a multkor olyat lottem 90-nel napnyugtakor, hogy az oldalt elsuhano varostabla olvashato, pfuj, nagyon rossz nekem...

lagg: nincs. 1 ev mulva mikor ez lesz a kozepkategoria, senki se fog ra emlekezni.

akku: nem viszek magammal toltot sehova, viszont sokat utazok es allandoan nyustolom, Megis felig telt uzemmodban varja este hogy ejszakara radugjam a toltore. De nyilvan ugy van ahogy te mondod.

visszaterve a menekulesre: spicarol valtottam, megis maradtam androidnal. Erdekes mod mar 5 millio s2-t eladtak, pedig akinek erre futja, az valaszthatna iPhone4-et is, vagy akar 2 wp7-et vagy badat.

bongeszesi elmeny: orulok, hogy leszarod a flasht, igy nyilvan senkinek se lehet fontos (facepalm)
de tessek flash nelkul

Tenyleg oszinte reszvetem, hogy igy megbantott a zold robot, hogy az elnyomott erzeseidet a forumokon toltod ki, de mikor az ember mar latott 100 trollt, a 101. mar nagyon unalmas. Pont ugyanolyan mint a tobbi :(

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#74) Brutális eb válasza razzorr (#65) üzenetére


Brutális eb
addikt

Na ez volt az a hozzászólás amiatt végleg komolytalan lettél szememben.
Az én agyam biztos nem mosta át a győzike,valóvilág mivel nincs tv-m 8 éve.
Elleneben te biztos lelkes fogyasztója vagy a fentebb említetteknek mivel másképpen hogyan tudnád,hogy agymosók a példáid?
Szóval milyenek is kellenek a társadalomba?
Olyanok mint te akik gyűlölik az androidot a sátán termékét de közben gondolom mint az email címed is bizonyítja a lelked eladva egy másik multicégnek.(Microsoft-Hotmail)
Ugyan már grow up.
Vagy ha nem tetszik vegyél egy szigetet magadnak aztán ott toporzékolj csak vigyázz nehogy berepedjen a pukkantód a nagy erölködéstől.

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#75) Ricardo válasza razzorr (#68) üzenetére


Ricardo
félisten

Na utoljára. nem a droidot használom egy hete, hanem a samut. Eddig sem főzőcskéztem romot, ezután sem fogok egy darabig, elhiheted. A kamerák tekintetében nem szállok vitába, ha nem látod a képeket, nincs mit magyarázni.
Mindamellett az androidra fogod a romlást. Ugyan sorold már fel nekem azokat a hagyományos (csak hogy márkán belül maradjak) SE telefonokat amik hozzák a k750/K800 szintet.
Akku: Most komolyan az E72-t hozod példának? valóban korrekt dolog egy 2,4-es kijelzőt 4 és 4+-os kijelzőkhöz hasonlítani fogyasztás tekintetében, nem beszélve a processzorról, 600VS 1 giga. Gondolom (bár az eddigi beszélgetést figyelembe véve nem vagyok biztos benne), nem kell elmagyarázni a teljesítmény és a fogyasztás közötti összefüggést?

Akkor magyarázd már meg kérlek hogy miért nem tud normálisan működni 100 ezer Ft alatti kategóriában ez az egész vacak felfújt lufi rendszer?!?!
Talán azért mert kell neki valamennyi hardver a normális működéshez?
Had ne a rendszer hibája legyen, hogy némelyik gyártó a számológépeire is ráerőlteti.
Ha egy opel motort egy teherautóba raksz, és nem bírja kihajtani akkor az opel motor a szar vagy az lesz a hülye aki nem arra való vasba pakolja? ha nem csak fröcsögnél akkor talán a gondolkodásig is eljuthatnál.
Itt valóban befejeztem mert látom vagy nem vagy képes, vagy nem is akarod felfogni amit más ír. Adott hegy szoftver ami messze nem hibamentes, és ezt mindenki belátja, de amit te csinálsz az már szánalom.

(#76) razzorr


razzorr
őstag

Ha ennyire semmitmondó amit írok,akkor miért kell vitába szállni??? Elmondom,mert fáj az igazság. És ha már megvettétek vagy apuci megvette nektek drága pénzért akkor valamilyen szinten megértem hogy védeni kell a mundér becsületét.
Én senkivel nem akartam vitázni,pláne ha nincs is kivel, mert én látom mindkét oldalt,ti meg még csak az androidos rózsaszín felhőt,nem baj, majd elmúlik.
Kivánok nektek sok boldogságot életetek választottjával,a zöld robottal.
Ui.:lehetőleg kerüljük egymás társaságát itt a fórumon.
Üdv. Polgárról egy igaz polgár

(#77) Ricardo


Ricardo
félisten

Sátán Android :DDD

(#78) Cyberpunk válasza razzorr (#76) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Véletlenül nem te vagy hardvermeleg a PGO-ról, bár kapcsos zárójel az még nem volt? ;]

Nekem volt már Android, Symbian, WinMobile-os telefonom szóval elhiheted van rálátásom a dolgokra ;)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#79) Ricardo válasza Cyberpunk (#78) üzenetére


Ricardo
félisten

Ne törődj vele. Egy hasonló jelenség anno le symbian fanboyozott mert éppen Nokiám volt. Időröl időre előjön valaki és megmondja a tutit.

Egyben igaza van. Mi vagyunk a hülyék, hogy szóba állunk vele . Beböfög egy hülyeséget, mi megpróbáljuk elmagyarázni hogy baromságot írt, de a szemellenző miatt nem lát semmit csak a vélt igazát, és már indul is a csörte

(#80) Cathulhu válasza razzorr (#76) üzenetére


Cathulhu
addikt

Sajat fizetesbol vettem, de orulok hogy ezzel jossz, mert az eletkor/iskolazottsag mellett ez az utolso kapaszkodoja az atlagtrollnak. Masreszrol, en legszivesebben egy rendbeszedett windows mobilenak orultem volna, de nem jott, igy maradt az android (majd talan a win8). Ugyanakkor en mar fejlesztettem droidra, szoval igencsak latom a legtobb nyugjet/bajat, megsem frocsogok a forumokon, ezt meghagyom az atlagtrollnak.

UI: mi szivesen kerulnenk a tarsasagod, most is te jottel ide bebofogni par hulyeseget, lejaratni magada, aztan sertodotten elvonulni. Te jo eg, hanyszor lattam ilyet, minden troll egyforma :(

Ja: paaaa

[ Szerkesztve ]

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#81) Brutális eb válasza razzorr (#76) üzenetére


Brutális eb
addikt

"És ha már megvettétek vagy apuci megvette nektek drága pénzért akkor valamilyen szinten megértem hogy védeni kell a mundér becsületét."

Ez sem igaz lévén egyszer vettem sörfagyit és óriási baklövésnek tartom mai napig.
Androidos rózsaszín felhő ez jó.
Jaj legalább ne játszd az áldozat szerepét.
Milyen mindkét olalt látsz te?

"SE k750 az örök kedvenc! #távozz tőlem te zöld sátán-robot ivadék#"

Eszerint te csak 1 oldalt látsz az utálom a droidot.
Ugyan nem tudjuk miért,honnan ez a hatalmas gyűlölet talán egy szép este kiskorodban meglátogatott lerí pédzs és történt valami de az világosan látszik,hogy csak az üres düh van benned. :)) ;]
Kerülni meg senki nem fog itt senkit ez egy fórum te is én is elmondhatom mit gondolok bizonyos keretek között. :R

+ én sem vagyok fan mivel jelen pillanatban is van egy DHD-meg egy HD7-esem és 1 hete egy szifon 4-em is.

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#82) myteve


myteve
csendes tag

Gyárthatnának több szegmensbe kevesebb készüléket... :U

(#83) Brutális eb válasza myteve (#82) üzenetére


Brutális eb
addikt

Szerintem teljesen lefedett a termékskála.

Mi hiányzik és miért?

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#84) myteve válasza Brutális eb (#83) üzenetére


myteve
csendes tag

Az olcsóbb árkategóriákba nem gyártanak igazán semmit. Aláírom, nagyon jók a felsőkategóriás telefonjaik, de van egy réteg, aki sosem fog százezrekért telefont venni, és ezért más gyártókhoz pártol át... (például a motoDefy)

(#85) AMD Power válasza myteve (#84) üzenetére


AMD Power
titán

Nem is baj ,hogy nincs mindeninek HTC-e.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#86) Cyberpunk válasza myteve (#84) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Akkor már nem HTC (High Tech Computer) lenne ;] Azért van olcsóbb szériás készülékük pl. Wildfire.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#87) R.I.P


R.I.P
csendes tag

..és ezúttal memóriát is tesznek a telefonjaikba? :W

...Desire tulaj vagyok...

ASUS A6JA (2006)

(#88) Cyberpunk válasza R.I.P (#87) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Eddig is tettek. A Desire megfelelt a saját korának memória ügyileg.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#89) myteve válasza Cyberpunk (#86) üzenetére


myteve
csendes tag

Lehetne mondjuk "Hűha, Telefonok Csóróknak"! :DDD Amúgy nem azt mondom, hogy ezt fogják csinálni, de úgy nagyobb hasznuk lenne.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.