Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) b4zsi-


b4zsi-
őstag

Ennek milyen szép ára lesz. Az is repülni fog felfelé.

(#2) helixP válasza b4zsi- (#1) üzenetére


helixP
nagyúr

Ha csak fele olyan magas lesz az ára, mint a káva a kijelző körül, már sok...

(#3) Dr.Anonymus


Dr.Anonymus
addikt

jó ronda lett
ennél többet várok a htc-től designban

(#4) Oppenheimer válasza helixP (#2) üzenetére


Oppenheimer
veterán

örülnék ekkora teleknek, mint az a káva

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#5) gghrtz


gghrtz
őstag

Lehet szidni a vastag kávát, mert tényleg nem szép, de cserébe kevésbé sérülékeny a telefon. A vékony kávákkal eddig az a tapasztalatom, hogy sokkal konyebb benyomni a kijelzőt.

(#6) babkukta


babkukta
senior tag

a 2. képen vhogy nagyon iPhone-os :F Nekem a One széria jobban bejön, bár azon is lenne mit csiszolni külsőleg, főleg az M8on

Üdvözlettel, Tibi

(#7) Szatyor95


Szatyor95
aktív tag

Kövezzetek meg, de nekem tetszik. Egyedül a 2 kamera elhelyezkedése ronda szerintem, de élhető probléma. A káva meg nem érdekel nagyon, legalább ha leejtem, kisebb eséllyel megy tropára a kijelző. Meg a mostani telefonom is vastag kávás, de pont jó.

Nyugodj békében Integra!

(#8) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Uristen KÁVA...

Nemár. Kávahuszárkodás lett a legújabb mánia?

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#9) batai15


batai15
félisten

Nem bf3 lesz ez már? volt már butter 2 nem?

(#10) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Miért nem lehet kukázni a flagship-ből azt a kamerát? Ezek rendre jobbat kapnak. :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#11) QwErTy42


QwErTy42
addikt

Szép vastag keret... :Y Ez már az igénytelenség kategória. Bármelyik kínai gyártó 1 collal nagyobb képernyőt tud ennyi pénzért egy ekkora telefonba préselni.

[ Szerkesztve ]

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#12) Maranello74


Maranello74
aktív tag

Csapkodnak össze vissza mint a keszeg a porban.
Ez már vergődés!
M8 vasház szar kamera, pillangó2 műanyag ház" jó "kamera.
Ki érti ezt?

Gondolom olcsó ez sem lesz.

[ Szerkesztve ]

(#13) Fr0z3n válasza mrlujoak (#8) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Láthatod. Amelyik cikk képpel rendelkezik, első 3 hsz valamelyike az, hogy jaj káva...

Nekem tetszik.

(#14) dsr


dsr
senior tag

Szerintem szép , a káva tényleg lehetne kisebb , de nekem így is bejön :) ha jó áron lenne ( ami nem annyira valószínű ) vennék is egyet :)

(#15) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

HTC Vajlégy ;]

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#16) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Alul- felül mi az a ráhagyás? Tán sorjás volt az anyag?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#17) jacis


jacis
nagyúr

A HTC új formavilága egyre puruttyább :(
Volt One M7-esem, de az egy álom volt az idei telefonokhoz képest.
Kicsit nekem az ósdi iPhone formához kezd hasonlítani (értelmetlenül nagy kihasználatlan területek).

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#18) Thaaleum


Thaaleum
aktív tag

Kezd a HTC a dizájn terén egyre jobban lesüllyedni. Az M8 az ami egyedül jól néz ki (bár az sem egy ergonómiai remekmű), de az alsó- és középkategóriában egyre igénytelenebbül néznek ki a telefonok. És úgy látszik ez a "szokás" kezd begyűrűzni a csúcskategóriába is. :(

„Egy szónak is száz a vége...” - Legendd

(#19) Obyboy válasza mrlujoak (#8) üzenetére


Obyboy
addikt

Én sem értem ezt a káva hadjáratot.

Kicsit olyan mintha másba már nem tudok belekötni (vagy értelmes hozzászólást nem tudok írni) akkor belekötök a kávába.

Ha nagy az a baj ha kicsi az a baj...

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#20) ulysse


ulysse
csendes tag

Mindenki sír, a káva miatt ha meg leejted a telefont törik, mint a napon szárított kutyaszar.

Ugyan öreg szálkásabb vagy ,mint egy egész kárászraj.

(#21) Oppenheimer válasza ulysse (#20) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Nem kell dobálni a telefont. Nekem 4 év alatt 1 telefonom sem sérült meg. Ez az óriási káva meg olyan ronda, hogy a legtöbb embernél alapból kizárj a telefont. Ezért írnak róla véleményt.

Vagy autóból is csak páncélozott, lánctalpasat érdemes venni? :F

[ Szerkesztve ]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#22) jacis válasza ulysse (#20) üzenetére


jacis
nagyúr

Ha ezt leejted ez is törik mint az általad említett cucc....

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#23) princesama2


princesama2
tag

Én egyedül azt nem vágom, hogy miért utálják a kapacitív érintő gombokat most mitől jobb, hogy a kijelzőből lopnak le vele?
Htc butterfly s szebb

(#24) halkow


halkow
őstag

Ez egy fokkal jobban néz ki valahogy de akkor se kéne mert borzasztó nagy nyúlánk így is

És hóva tűntek az ultraxar 5ft-os kamerák? :DDD

[ Szerkesztve ]

Alcatel onetouch idol2s the king

(#25) Cyberpunk válasza princesama2 (#23) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Egyszerűbb szoftveresen megoldani, így nem kell annyi hely alul. Na persze ez speciel érdekes a HTC-nél az M8-ból kiindulva. Tudom ott a hangszóró is, ami jó, de ennek ellenére is nagy az üres hely.

halkow: az a One széria "kiváltsága". ;]

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#26) nagylaci6417 válasza batai15 (#9) üzenetére


nagylaci6417
aktív tag

Az S volt.

(#27) Maranello74


Maranello74
aktív tag

Gondoltam veszek egy m8-cat,bekenyem friss malaczsírral(utálom a tokokat), hogy ne legyen karcos erre itt van ez. De hát ez műanyag!!
Akkor most mi van? Lemez helyett mégis inkább kamera?

(#28) #86973952


#86973952
törölt tag

Legtöbb ember szerintem meg nem mondaná, hogy HTC, talán a hátlapról visszaköszön valami. Viszont nekem külsőleg nem tetszik, a belső már más, de kíváncsi leszek az árára.

Amúgy azért sem rossz a "képernyős" gomb, mert szoftveresen jobban lehet integrálni, főleg ha más funkciót kap egy újabb rendszerben. Viszont FHD -ben az sem látszik, menüben meg tök mindegy.

(#29) Garada válasza Dr.Anonymus (#3) üzenetére


Garada
őstag

Engem is elborzaszt. hogy milyen lett ez a kinézet.

(#30) Maranello74 válasza Garada (#29) üzenetére


Maranello74
aktív tag

Óccsó.

(#31) B-Clone válasza Garada (#29) üzenetére


B-Clone
aktív tag

A HTC sokkal nagyobb méretű és minőségibb hangszórókkal dolgozik, mint a többi gyártó. Ezért muszáj az a plusz sáv. Ott van alatta az összes kapcsolás és áramkör mert a hangszoró modul mérete miatt máshol nem fér el. Ha nem lenne 2 is az előlapon, akkor g2-3 környékén lehetne az alsó/felső keret itt is. Valamit valamiért. Majd talán ha sikerül a megállapodás a BOSE-al és kapnak új technikát akkor tudnak csökkenteni a méreten.

(#32) Maranello74 válasza B-Clone (#31) üzenetére


Maranello74
aktív tag

Hát nálam ez az irány nem játtszik akár milyen jó a hangja ha egyszer aránytalanul ronda.

[ Szerkesztve ]

(#33) B-Clone válasza Maranello74 (#32) üzenetére


B-Clone
aktív tag

nálad nem játszik sok vásárlónál meg igen :)

(#34) Maranello74 válasza B-Clone (#33) üzenetére


Maranello74
aktív tag

Nem elég soknak úgy tudom.

[ Szerkesztve ]

(#35) B-Clone válasza Maranello74 (#34) üzenetére


B-Clone
aktív tag

A cég profitot termel, immáron lassan egy évtizede. 1 gyártó sem tud felmutatni mobil fronton hasonlót. Az hogy most nincs akkora nyereségük mint régen... Hát megesik. Samasungról is kiderült hogy foghatják a fejüket rendesen. De ez igaz akár a Huawei-re is, a Sony meg soha nem is volt nyereséges. Csakhogy a nagyon közül szemezgessünk. A foglalkozás tehát végülis elérte a célját :)

[ Szerkesztve ]

(#36) Maranello74 válasza B-Clone (#35) üzenetére


Maranello74
aktív tag

Egyetértek de annyit hozzá tennék, hogy csődbe talán egyik sem fog menni főleg a több lábon állók nem .

[ Szerkesztve ]

(#37) bajaki


bajaki
őstag

A hardver rendben van, bőven okés. Biztos nem lesz olcsó, ahogy egyik HTC sem az. :U

(#40) SkiDev


SkiDev
senior tag

Komolyan nem értem a HTC-t. Ezt a belsőt belecsomagolták volna az m7/m8-as házba IP-vel és mehetett volna a flagshipkillerek közzé. Erre itt bohóckodnak, hogy az egyik fém burkolatot, jó kinézetet (bár az m7 jobban tetszett :U ) kap nem teleknyi kávával, ebbe meg beleteszik a jó kamerát, IP-vel, de az m8 jó tulajdonságai nélkül... Ki érti ezt? :((( Miért nem tudták "összemosni" a kettőt... Az egy dolog, hogy a Samu képes 2 csúcsmodellt (Note,S széria, [most talán az Alpha :F ]) kihozni, de ez a HTC-nek nem áll jól...
Döntő kérdés, ami megfordult még bennem: Ha annyira nyomják az Ultrapixelt, akkor miért csak a One csúcsot "jutalmazzák" ezzel, és a közép kategóriában, illetve a Butterfly-nál ez nem érhető nyomon? Tehát akkor ők sem bíznak a saját megoldásaikban? :U

Bocsánat, de feszült napom volt, ennek ki kellett jönnie... :C

Szerk: Egyébként tetszik a kameralencse körüli "keret" :D

[ Szerkesztve ]

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#41) Paul119 válasza Graphics (#16) üzenetére


Paul119
addikt

"Jovan az had menjen " :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#42) Luck Dragon

HŰ ennek lesz ára. :C De nem vagyok benne biztos hogy valóban ilyen lesz a kinézete, inkább gondolok egy megtévesztő reklámra, inkább folytatja a one széria világát. :K

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.