Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#36) kokyt válasza Termi92 (#31) üzenetére


kokyt
senior tag

Hát jó. Ha ennyire vágjátok, akkor kérnék Tőletek egy ajánlatot egy gépre a következő paraméterekkel:
- márka teljesen mindegy, nem vagyok rasszista, csak asus és msi ne legyen :DDD
- minimum 3 év nemzetközi garancia (next bussiness day), fel lehessen nyitni a házat garancia vesztés nélkül
- belső fém váz, hogy ne szakadjon szét hátizsákban napi 60-70km tömegközlekedéstől, ha a földön lábbal lökdösöm odébb, akkor sem (!!!)
- stabil fém zsanér, ha lehet 180°-os nyílással
- masszív, matt burkolat (lehet fém, vagy anyagában színezett műanyag, a lényeg, hogy ne kopjon)
- merevített kijelző burkolat (ne lehessen átnyomni újjal színeződésig)
- 15.4 vagy afeletti képátló
- 7200rpm-es HDD hardveres védelemmel, vagy minimum 128-as SSD
- függőlegesen minimum 900 pixel felbontás
- i5 vagy i7 proci
- minimum 8 giga memória
- nem fényesedő kényelmes, strapabíró billentyűzet vízelvezetővel
- minimum 3 jól hozzáférhető, nem összetorlódó, és még véletlenül sem jobb oldalon elől lévő usb port
- vga, dvi, vagy mini dp port, ha csak hdmi van az nem jó
- ergonómiailag megfelelő: levegő kifújó nyílás bal oldalt vagy hátul, külső monitor csatlakozása bal-hátul, vagy a gép hátulján
- legyen halk, és ne melegedjen
- 64 bit-es oem windows (minimum professional)
- meg a szokásos: rj45, kamera, mikrofon, két 3.5-ös jack, plusz pont, ha van com port

Ha találtok 250k alatt, akkor :R Mert én már keresem egy ideje a munkagépem lehetséges utódját.
Segítek, max renew vagy refurbished lesz, és az is csak szerencsével ;)

Hogy on is legyek, a HP 635 gazdiktól kérdezem: a billentyűzet felső sarkainál az alátámasztások rendben vannak? Egy kollégám panaszkodott hogy mintha kotyogna a 635-ösénél, és a HP-Compaq 610/620-nál is láttam ilyet.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.