Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#89) Lalikiraly


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

A ramot most fogom bővíteni a gépben, nyilván ennek tudatában vettem meg. Egyértelmű, hogy semmire sem elég a 4GB ram hiszen a másik laposunkban 8GB van és ott alapból 4 fölött használ a rendszer ugyanazon esetben. Tehát kell az SSD nek is dolgoznia bőszen. Persze NVME SSD nél annyira nem számottevő.

A kijelző a felbontást nem reklámnak, hanem inkább sajnálatos ténynek szántam.

Egyébként látom engem is ócsárolnak sokan mé ezt vettem, ha mást vettem volna az lenne a baj. Ha a 700 000 res gépet veszed, akkor meg azért mondják mert ezt 500 ért is megkapod. Higgyétek el, aki ezt a kategóriát keresi, valószínűleg, más aspektusokat is figyelembe vesz.
Páromnak két laptopja van. Egy munkára használt Swift 3-as abban van 8GB RAM NVME SDD és i3 7130U a másik gépe otthn egy Celeron 4205U val szerelt 8GB Ramos Ideapad TN panellel. És elhiszitek hogy pont letojja? Hát totál nem érdekli. Az office elfut rajta, a képeket meg tudja nézni, meg némi netezés, és vége pont ennyi. Én annyival használom többre a gépet, hogy cikkeket írok (húha ez aztán nagy dolog xD) amúgy vágok is nagyon alapfokon videókat, videopad video editorral vagy a winfos beépített (ürülékével), meg szól a zene, megy a Youtube, rákötöm a TV re és elvan. Játszani meg nem játszunk szinte semmit. Még passziánszot sem. Xboxunk sincs. Lehet maradiak vagyunk, de minket sok ilyen dolog nem érint.

Amit toronymagasan felhozok a HP javára hogy TN panel van benne, de a Lenovo hoz képest ég és föld a fényerő, a szín visszaadás és a beláthatósági szögek is sokkal nagyobbak.

Szóval most kap plusz 4GB ramot és bőséggel elleszek vele.

[ Szerkesztve ]

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.