Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Orcsi


Orcsi
aktív tag

Na vegre iFixit termékek :C

Same shit, different day!

(#2) TeeBee73


TeeBee73
addikt

Ugyanez a Legion laposom van, az ára sem változott augusztus óta, úgy látom.

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#3) tupacamaru


tupacamaru
veterán

Én ezt ajánlom iFixit Mahi Driver Kit (48 Bits) szerszámkészlet
6990 forintért, bár eddig asszem 4k volt. :B

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#4) rovtiv3


rovtiv3
aktív tag

"... F, mert nincs integrált grafika, amely a dedikált VGA-t használók nagy részének inkább előny lehet, mint hátrány."
Miért is? :F

Már bocsánat...

(#5) vpeti_


vpeti_
csendes tag

Eleg lehozos volt mikor kiderult, hogy nagykereskedo akcioi vannak linkelve. Kosz a semmit kb :D

(#6) Pécsi gyerek


Pécsi gyerek
addikt

A hyper 103 sokkal több foglalatra felmegy.Kicsit hiányos a cikk :U

Gigabyte b360 hd3+i5 8400+4×4 gb ddr4 2400 mhz+fsp 460 80+Gtx 1060 6 Gb +zalman z1 neo

(#7) MaCS_70 válasza tupacamaru (#3) üzenetére


MaCS_70
félisten

Én jellemzően az Aldi/Lidl-vonalon szerzem be az ilyen szerszámkészleteimet, 2-5e Ft-ért.

Hosszú évek használata alapján kijelenthetem, hogy otthonra tökéletesen megfelelnek, sok korábbi, drágább szettnél sokkal jobb minőségűek.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#8) TeeBee73 válasza rovtiv3 (#4) üzenetére


TeeBee73
addikt

Integrált VGA nélküli "K"-s procit stabilabban, kisebb fesszel lehet tuningolni mint amiben van, (hiába nem használod.) Szvsz.

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#9) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Wombath: rögtön az első oldalon "...és töltéslevezető csukópántról."-- bocsánat, de ez szerintem csuklópánt!

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#10) rovtiv3 válasza TeeBee73 (#8) üzenetére


rovtiv3
aktív tag

Ezt még nem hallottam. Tudtommal az F-es procikban is van integrált VGA, de gyárilag le van tiltva. Ugyanezt éred el, ha a nem F-esben letiltod a BIOSban. Persze az is lehet, hogy tévedek.

Már bocsánat...

(#11) Misi_D válasza MaCS_70 (#7) üzenetére


Misi_D
tag

T3-as Torx elég ritkán van bennük, az pedig szinte alap manapság a telefonokhoz sajnos. A további extrákról nem is beszélve.

Ha nem tetszik, ahogy vezetek, akkor tünés a járdáról!

(#12) PitLee válasza tupacamaru (#3) üzenetére


PitLee
őstag

Ahhhha iFixit mert a telcsi szét sem jön mással :DDD
https://www.obi.hu/csavarhuzok/lux-okostelefon-javitokeszlet-108-reszes/p/4265906

[ Szerkesztve ]

(#13) MaCS_70 válasza Misi_D (#11) üzenetére


MaCS_70
félisten

Rémlik, hogy van bennük T3, de biztosat holnap tudok mondani.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#14) headhunter válasza MaCS_70 (#7) üzenetére


headhunter
addikt

+1

Hasonlót vettem 990Ft-ért a LIDL-ben leárazva... [link], [link] , [link] , [link]

[ Szerkesztve ]

(#15) AxBattler


AxBattler
félisten

Szívesen vennék ifixit-es szerszámokat itthonról, csak kár, hogy a CaseKing-en magányszemélyként nem vásárolhatok, ahogy látom... illetve még az árakat sem látom.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#16) Freiherr


Freiherr
őstag

Érdemes kiadni ennyit egy " játékvízre", vagy elég egy olcsóbb ebben a kategóriában?

XXX

(#17) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Elég poén, hogy ezek az "opening pick-ek" tök úgy néznek ki, mint egy átlagos gitárpengető. Ez "tudományosan" így jött ki a legjobbra tényleg (nem kétlem, csak kérdezem)?

A Hub-okból Dunát lehetne már rekeszteni, van már kismillió kombinációs és portos változat. De aminek pl. én örülnék: egy tényleg minőségi, legalább 5 "sima" USB 3.0 és 1 Gigabit Ethernet portos "izé", aminek akár 5 táp nélküli külső winyó együttes kihajtása sem probléma. Ja és kb. max 10K körül, itthoni boltból, garanciával :D .

(#18) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Van még ott egyéb iFIXIT cuccli is jó forrás a cikk, hogy szerezzük be máshol! (ASZF első bekezdése)

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#19) Orcsi válasza ledgeri (#18) üzenetére


Orcsi
aktív tag

Elviekben a mashol is onnan veszi ... de jogos ... ezt en sem ertem miert nem kiskereket tesznek bele a cikkbe ... furi :F

Same shit, different day!

(#20) Predatorr


Predatorr
őstag

Követelem a csavarok egységesítését!
Teljesen fölösleges ennyi különböző, csak a szerelést gátló szar.

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#21) fdeyso válasza SunMount3r (#17) üzenetére


fdeyso
csendes tag

De az anyaguk es vastagsaguk nem alkalmas gitarozni.

(#22) SunMount3r válasza fdeyso (#21) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Hát mondjuk ezt nyilván gondoltam magamtól is. :D

(#23) MeszesKPT


MeszesKPT
őstag

Azért a 3700X-et nem jutna eszembe a gyári hűtővel használni.

(#24) Misi_D válasza MeszesKPT (#23) üzenetére


Misi_D
tag

Nem rossz az a Prism pedig, ha nem tuningol az ember, tökéletesen kiszolgálja.

Ha nem tetszik, ahogy vezetek, akkor tünés a járdáról!

(#25) Trailblazer


Trailblazer
addikt

35 000 forintos eszköz

A mennyi? Legfeljebb 15k-s cuccnak néztem.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#26) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

9600KF 70000-ért? Áhh...
Ott a 3600x ugyanennyiért 2x ennyi szállal, alig valamivel gyengébb single core teljesítménnyel.

(#27) KaiotEch válasza tupacamaru (#3) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Mahi nem jó szerintem. Legalábbis laptop/mobilhoz. Sokkal jobb a 64bit-es készletük. Viszont a 6db gitárpengető 2eFt-ért vicc. Alin 1$ alatt utánadvágják.

(#28) Reggie0 válasza Trailblazer (#25) üzenetére


Reggie0
félisten

Ha szet van sporolva a belseje, akkor valoban csak 15k, de normalis tapellatas nem jon ki annyibol, ehhez egy 60W-osat mellekelnek(kb. 0.4a/port).

[ Szerkesztve ]

(#29) Achar válasza headhunter (#14) üzenetére


Achar
tag

az gáz ha első guglira találtam olcsóbban a fixit szerszámokból? Ámbár nekem is a gagyinak mondott powerfixes lidlis szerszámok vannak itthon, a kicsiben meg van T3, még most is láttam pár hete 2500-ért. két befogóval kofferral.

(#30) dementor


dementor
senior tag

A CM házak hozzák a gyártótól elvárható minőséget és megjelenést. Bár az anyaghasználat már bőven nem a régi, de ez igaz az összes gyártóra.

"Mert az éj sötét és tele van iszonyattal."

(#31) chris0000


chris0000
őstag

hi. ha laptopba gondolkodik itt vki, mint amiről itt (Legion y530) szó van, nagyon nézzétek meg, vagy igazából az lenne a legjobb ha lenne kipróbálási lehetőség, mert a kijelző válaszidejével óriási gondok vannak...azt persze nem említi...próbáltam 1-et nemrég és úgy húzta a képet, h hagyjuk...biztos van több/jobb verzió ebből a szériából de az a biztos ha meg lehet nézni/kipróbálni/utána nézni az oldalán a válaszidőknek, tulajdonságoknak...még szóba jöhet a külső monitor esetleg... üdv.

(#32) BiP


BiP
nagyúr

Csak nekem tűnik úgy, hogy a 2 számítógépház - MasterBox Q300L és Q500L - centire ugyanakkora ? Mégis az egyik csak mATX, a másik ATX.

szerk: közben látom, nektek is feltűnt. [link]

[ Szerkesztve ]

(#33) gekkoXT válasza chris0000 (#31) üzenetére


gekkoXT
senior tag

nem csak a beállítás volt rossz?

(#34) ceia válasza Fitzgerald (#26) üzenetére


ceia
őstag

Áhh, áhh. De az AMD. Nem mindenki olyan, hogy csak a pénzbeli megérhetőséget nézi. Van, aki azt mondja, kit érdekel, nekem a jól megszokott és kedvelt Intelem kell, ami már hosszú évek óta bevált. Annak nagyon is jó az a processzor. Elég az órajele és a hat mag is. Mert mondjuk pont nem akar renderelni :D Azon kívül mindenre jó.
De jó a 3600x is, csak az ugye AMD platform. Mintha metrikusról áttérnél imperialra.

        it's more fun to compute

(#35) .:Ádám:. válasza PitLee (#12) üzenetére


.:Ádám:.
tag

Köszi, utána járok vidéken melyik boltban lehetne beszerezni :D

(#36) .:Ádám:. válasza ceia (#34) üzenetére


.:Ádám:.
tag

iPon fórum :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.