Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-06-12 12:38:07

LOGOUT.hu

Honor Play(AI) COR-L29 Téma Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#441) st3v3np3t3r válasza bence66 (#439) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

és jön egy "lelkes újonc" és megmondja a tutit... mellesleg én kérek elnézést, hogy véletlenül össze mertem keverni 2 dolgot, nagyon ne haragudj lelkes újonc... :DDD de amúgy kicsit közel is áll egymáshoz... mivel ugyan úgy villogás a sorozatos kép is lényegében, ahogy az 50Hz-nél gyorsabb képváltozást már nem képes az emberi szem feldolgzoni, úgy a 83.3Hz-es háttérfény vibrálást sem... mellesleg van egy megoldás a szemfáradtságra, úgy hívják hogy fényerő csökkentés... hogy miért? magamról tudom,hogy sötétben magas fényerőn hamar megfájdul a szemem,de ha gyengébbre veszem a fényerőt, akkor a szemfájásom elmúlik... milyen érdekes... :D

ja és azért is én kérek elnézést, hogy szépen megkérlek, hogy ne offold össze a topikot nem témába vágó dolgokkal... köszi:) :R

DarthFader több mint valószínű nekem címezte :DDD de nem veszem magamra, mivel emberből vagyok,így hibázhatok is és/vagy tévedhetek is... de vannak emberek akik tökéletesnek képzelik/hiszik magukat akik sosem hibáznak és/vagy tévednek :DDD

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.