Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:40

LOGOUT.hu

XIAOMI REDMI NOTE 2 / XIAOMI REDMI NOTE 2 PRIME
ITT VAN A LEÍRÁS, MIELŐTT KÉRDEZEL OLVASD MÁR EL LÉGY SZÍVES!!!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2501) DougButabi válasza Depression (#2457) üzenetére


DougButabi
tag

Nem gyári kihangosítóval, hanem egy sima bluetooth autorádióval nálam működik minden rendesen. Szerencsére...

(#2502) Boss81 válasza hriska (#2494) üzenetére


Boss81
senior tag

Oké igazad van neked, is és pl ha valaki fizetne a romért ? Mert ezzel úgy néz ki hogy arra akarjátok kényszeriteni az embereket hogy onnan vásároljanak . Én pl alapból nem vásároltam volna ettől a két cégtől semmit mert nem szimpatikusak , ilyenkor mivan ? Várjon az ember a sorára ? Mondjuk ezek után már csak azért sem ott veszem meg a gyereknek a telefont , mert gusztustalan dolognak tartom az egészet .
A másik része a dolognak amit megértek , hogy kinőtték magukat és nem tudják finanszirozni a dolgot , és pénzre van szükség a továbbiakban a működésükhöz ez rendben is van , de nem ebben a formában mert igy bele akarják az embert valami olyanba kényszeriteni amit nekik kedvez , ennek zsarolás szaga van kicsit ha tetszik ha nem .A fennmaradásukhoz szükséges anyagiak előteremtésére más megoldást kellett volna kitalálni és eszközölni , igy csak az emberek ellenszenvét sikerül vagy sikerült kiváltani . Részemről a hivatalos oldalról törlöm magam , ilyen közösséghez nincs kedvem tartozni bocs , ez van . A romot meg majd beszerzem valahonnan , vagy marad angol , az asszony telefonját meg eladom és kap egy másikat , de nem a két ominózus cégtől az tuti , na meg a gyereknek sem ott fogok vásárolni . A magyar fórum ezzel leszerepelt előttem az biztos , gratula fiúk szép volt ....igy tovább :C

Nem kell velem egyet érteni de akkor is ez a véleményem .

[ Szerkesztve ]

(#2503) betyarr


betyarr
veterán

az mennyire biztos,hogy a mályvacukor is kijön a telóra?vagy ez csak találgatás lenne még?

(#2504) Imy válasza Boss81 (#2472) üzenetére


Imy
veterán

Kíváncsian várom, még nem fogtam be a telefont, mert még nem jöt meg a tok, meg még meg van a régi.

(#2505) szaszapi


szaszapi
őstag

Valakinek van mentése magyar romról?Küldje már el valaki privátban please...

(#2506) Imy válasza Pe-pe (#2475) üzenetére


Imy
veterán

Ez tényleg szép, de nem védi a kijelzőt. :(

(#2507) Boss81 válasza Imy (#2504) üzenetére


Boss81
senior tag

Sajnos fals volt az infó :F

(#2508) Boss81 válasza betyarr (#2503) üzenetére


Boss81
senior tag

Elméletben kijön rá , legalább is több oldal azt irta :K

(#2509) borsodika válasza szaszapi (#2505) üzenetére


borsodika
őstag

Annak akár még jogi következményei is lehetnek én a helyedben nem játszanék. A készülékek amiken van magyar nyelv az vagy eustockos vagy wayteq-es és ez a romban is jelezve van. Vagyuláék döntését el kell fogadni, ez van. Kintről vásároltad olcsó pénzért magyar nyelv nélkül akkor még min vársz 2 hónapot, vagy meg lehet vásárolni legális forrásból magyar nyelvel jelenleg is.

[ Szerkesztve ]

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#2510) Imy válasza borsodika (#2496) üzenetére


Imy
veterán

Én EUstokról rendeltem, de még angol nyelvvel. De mivel webes rendelés volt, és nem oldható meg, akkor visszaküldöm a telefont... És majd megrendelem megint tőlük. Ha ez jó, akkor legyen... De meglátom mit sikerül kialkudni.

Vagy veszek más telefont, de nem xiaomi-t...

[ Szerkesztve ]

(#2511) Zsocó


Zsocó
aktív tag

A minimális fényerő elég kicsi? Mert szeretem ha elég sötét, esti olvasás miatt.

(#2512) szaszapi válasza borsodika (#2509) üzenetére


szaszapi
őstag

A saját telefonomra szerintem olyan romot rakok fel amilyet akarok.Ki tudná meg hogy én mivel használom?

(#2513) borsodika válasza szaszapi (#2512) üzenetére


borsodika
őstag

Mivel a magyar romra te jelenleg jogosulatlan vagy így az ennek megszerzése nem hinném, hogy jó ötlet. Le lett írva: a 2 partner cég férhet jelenleg csak hozzá és pont.

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#2514) eustock válasza Imy (#2510) üzenetére


eustock
tag

Kedves Imy!

A szervizben díjmentesen feltelepítik a Magyar nyelvet is tartalmazó szoftvert a készülékedre.

Üvözlettel: EU Stock

(#2515) Imy válasza eustock (#2514) üzenetére


Imy
veterán

Köszi, de az kicsit messze van, keress meg privátban hogyan lehet megoldani okosan a szervizbe küldést.

(#2516) Zsocó válasza vittorio7 (#2495) üzenetére


Zsocó
aktív tag

A leírásban az Edigital-os tudja a 800 MHz-et, az EU Stock-os pedig nem!
?

(#2517) grafnet válasza Zsocó (#2516) üzenetére


grafnet
veterán

Ne higgy el mindent, még nekik se...

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#2518) kelzsoca válasza Zsocó (#2516) üzenetére


kelzsoca
félisten

Megnyugtatásul leírom, nincs olyan Xiaomi modell a piacon, ami támogatná a 800MHz-es (band 20) frekvenciát, így ott egy elírást vettél észre.

https://vertigostore.eu

(#2519) DaWe94 válasza kelzsoca (#2518) üzenetére


DaWe94
senior tag

elírást? inkább szándékos félretájékoztatást :D

(#2520) Zsocó válasza kelzsoca (#2518) üzenetére


Zsocó
aktív tag

Vodásként milyen hátrányom lehet belőle?

(#2521) kelzsoca válasza Zsocó (#2520) üzenetére


kelzsoca
félisten

A Vodafone főként vidéken 800MHz-en szórja a 4G-t, így ha vidéken élsz, vagy jársz, akkor "csak" 3G lesz elérhető azon a területen.

https://vertigostore.eu

(#2522) Varesz_86 válasza eustock (#2514) üzenetére


Varesz_86
aktív tag

Paypal bevezetése kb mikorra várható? Hetek, hónapok?

(#2523) betyarr


betyarr
veterán

valaki talált már olyan (lehetőleg alumínium/vagy alu keretes) hátlapot/tokot,ami védi a kijelző szélét is és nem kell a leszedéséhez ütvefúró?

(#2524) Vigyorka


Vigyorka
senior tag

Még nincs Xiaomi telefonom...,de véleményem már van...
Szerintem mindenki Xiaomi terméket vett és a szolgáltatásnak illene mindenhol egyformának lennie!!!
A telefonhoz tartozik a program!!! Program nélkül használhatatlan.(és nem forgalomba hozható)
A "Magyar kereskedők" meg inkább a "nyerészkedők" nevet érdemlik.... (és a 27%-s sarcot még meg sem említettem..)
Elgondolkodtató, hogy érdemes-e ezek után Miui-s készüléket venni.

Vigyorka

(#2525) Milestone2 válasza eustock (#2514) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Üdv a fedélzeten!

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#2526) Milestone2 válasza Vigyorka (#2524) üzenetére


Milestone2
nagyúr

A Xiaomi termékekhez alapjáraton az angol-kínai szoftver jár.
A miui.hu ROM extra szolgáltatás. Nem része a készüléknek.
A miui.hu ROM egy termék, amit eddig 🆓 kapott mindenki. Mostantól nem.
Még ha kellemetlen is ez egy ilyen üzleties 🌍...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#2527) Imy válasza Vigyorka (#2524) üzenetére


Imy
veterán

Ez így van. De eddig nem volt ilyen...

A xiaomi jó telefon, nem tudom, hogy érdemes-e lejáratni a márkát ennyire... Nem egy xiaomi eszközöm van, szeretem őket, egyszerű, olcsó, strapa bíró, és nagyon használható. És most rendeltem még 2-t, és terveztem más megvételét is... de... lehet telefonom nem lesz... ha... de várjunk vele 2 napot...

[ Szerkesztve ]

(#2528) Zsocó válasza kelzsoca (#2521) üzenetére


Zsocó
aktív tag

Akkor megnyugtattál, mivel azt hittem, hogy a 3G megy 800 MHz-en.

(#2529) Vigyorka


Vigyorka
senior tag

Szerintem meg "nemzetközi" jár hozzá... (több nyelvű, melyből hiányzik a magyar és ezt a hiányt pótolta a miui.hu /KÖSZÖNET A MUNKÁJUKÉRT!)

Vigyorka

(#2530) Henker2


Henker2
addikt

Én meg pont most vettem xiamoit, +még munkatársamat is rábeszéltem egyre, erre meg most meg nem is lesz rá magyar? Pont most? :W

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

(#2531) Vigyorka válasza Henker2 (#2530) üzenetére


Vigyorka
senior tag

Szerintem köszönd meg a "magyar kereskedőknek" és miui.hu-nak a paktumukat....

Vigyorka

(#2532) hriska válasza Henker2 (#2530) üzenetére


hriska
aktív tag

De lesz magyar!
Kérek mindenkit akit érint a dolog,hogy olvassa el a híreket
És oda is írhatjátok a véleményeteket és javaslataitokat.Ott egyszerűbben meg tudjuk beszélni és tisztázni a dolgokat.... :)

[ Szerkesztve ]

-Bárcsak egy légy lenne a világ, én meg egy összetekert újságpapír!-

(#2533) Milestone2 válasza Vigyorka (#2529) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ebben tévedsz. Az jár hozzá, amivel a gyárból kijön. Az nem a xiaomi.eu sem a miui.hu!

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#2534) tamass.szabo válasza hriska (#2532) üzenetére


tamass.szabo
tag

Én is megértem a döntést, de sajnos akkor sem tűnik túlságosan elegánsnak a dolog, mondhatni felvásároltak titeket. Persze még ez így is érthető, csak rosszul jön le, mert eddig mindenkinek publikus volt a magyar rom, most már nem lesz az. És én a waytechtől/edigitaltól/xiaomishopból nem vennék telefont, így az egyetlen esetleg az eustock. De nem tudom, nekem ~10-15 ezer plusz ráfordítást nem biztos, hogy megér a garancia és a magyar nyelv. Mindegy, még várok egy picit, 2-3 hét körül, hogy több információm legyen erről a viszonylag új telefonról.

(#2535) Zsocó válasza Milestone2 (#2533) üzenetére


Zsocó
aktív tag

Az EU STOCK-on MIUI.HU MIUI7 magyar szoftverrel előre telepítve van.

(#2536) Mobildeck


Mobildeck
tag

arrol mit lehet tudni, hogy egy TDD verzios amit a webshop kvazi unlockol, es igy elmondasuk szerint ugyanazt tudja mint az FDD verzio, miben kulonbozik a gyari FDD verziotol?

lattam hogy volt mar errol szo, de nem teljesen tiszta, hogy ezzel most akkor mi a helyzet, lehet e egy kesobbi rom frissitesnel ezzel gond, ilyesmi

[2007] [sajnos nem mindig tudok a privátokra időben válaszolni]

(#2537) kelzsoca válasza Zsocó (#2535) üzenetére


kelzsoca
félisten

Használjuk a keresőt. :)

https://vertigostore.eu

(#2538) ztibor válasza hriska (#2532) üzenetére


ztibor
senior tag

Nem nagyon van mit beszélni ezen.

Részben értem, részben meg nem, lett volna csomó más megoldás is a pénzszedésre.
Csak azt remélem kaptok ezért annyi pénzt az üzletektől, hogy azt mondjátok megérte elveszíteni x %-át az eddigi közösségeteknek.

Amúgy ez senkit nem nem fog közelebb vinni ahhoz hogy Mo-ról szerezze be a telefonját. (Arról nem is beszélve hogy az egyik üzlet nem is magyar, akik megkapták a rom-ot, tehát még az sincs hogy a magyar állami kincstárat gazdagítanánk az áfával.)

(#2539) vagyula válasza kelzsoca (#2537) üzenetére


vagyula
senior tag

Na látjátok srácok ez a jellemző: kiraktuk az új készülékek magyar nyelvi támogatásáról a közleményt a és jobban pörög a ph fórum,mint a sajátunk.
Inkább ezen kellene elgondolkozni....
(Bocs kelzsoca nem neked szántam)

[ Szerkesztve ]

miui.hu

(#2540) Vigyorka válasza Milestone2 (#2533) üzenetére


Vigyorka
senior tag

Elolvastad vagy csak válaszolsz...? :F

Vigyorka

(#2541) tamass.szabo válasza vagyula (#2539) üzenetére


tamass.szabo
tag

Szerintem az, hogy itt tesznek fel kérdéseket és nem a saját fórumotokon, az nem akkora tragédia.

Mindenesetre én tényleg értem a döntéseteket. Szomorú és csalódott vagyok, persze, de el tudom fogadni a döntést, mert látom a mögötte lévő indokokat, még ha nem is találom szimpatikusnak elfogadni őket, ti dolgoztok rengeteget a magyar fordítással, szóval ezért respect.
Na meg mire én megveszem a telefont, már nem is kell olyan sokat várni a magyar ROM-ra.

(#2542) Boss81 válasza vagyula (#2539) üzenetére


Boss81
senior tag

:W :W :W Szerintem Te még mindig nem érted a lényeget , már bocs , nem sértegetni sem megbántani nem akarlak , minden tiszteletem a munkátok előtt :R

[ Szerkesztve ]

(#2543) addamka válasza Varesz_86 (#2449) üzenetére


addamka
őstag

Nekem volt Note1 ez előtt, páromnak még az van, szerintem ezekben jobb a 2:
- kijelző sokkal jobb képet ad
- minden folyamatos, nincsenek apróbb akadozások
- MiBand unlock eddig 100%-os, Note1-t azért 10ből 2-3szor nem akarta feloldani
- kamerája jobb, elő és hátlapi is
- GPS gyorsabban talál jelet, bár ez nem akkora extra :)
- könnyebb, karcsúbb, nem tűnik akkora tepsinek
- végre nem fényes a gyári hátlap, nekem ez minőségibbnek hat
- mivel nálam a Note1 nyekergett, ez meg nem, így ennek adnám a minőségibb összeszerelés pontot

Amit utálok, de az MIUI7:
annyira energiatakarékos akar lenni, hogy alapban nekem véletlenszerűnek tűnt, hogyan engedi futni a háttérben az appokat, emiatt céges emailek 10 perc késéssel jöttek be, ami nálam gond.
Most kinyomtam a Manage apps' battery usage-ot, azóta jó, hiába szedtem ki csak az Email appot, az nem volt elég.

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#2544) Francii válasza ztibor (#2538) üzenetére


Francii
tag

"Ha ez igaz, akkor mondhatjuk hogy a forgalmazók megvették őket kilóra..."

Ez az én véleményem is. Szerintem a mai magyarországi viszonyokat tekintve az olyan felhasználók, akik nyitottak a távol-keleti cuccokra, azok bizonyítottan előnyben részesítik az egyenesen Kínából történő vásárlásokat. Egy ilyen lépés biztosan nem fogja őket (köztük engem) arra sarkallni, hogy itthoni, vagy szomszédos országbeli webshopból, áruházból vásároljon. Sokkal inkább célravezető lett volna valamilyen szinten fizetőssé tenni a ROM letöltést, mert természetesen az ő munkájukat is ellentételezni kell! Csak az én gondolatmenetemnél maradva:most, a frissen vásárolt telefonra boldogan fizettem volna X összeget a ROM letöltéséért (mint ahogy boldogan kifizettem a Kínából téglaként érkezett telefonom életre keltését is), mint hogy akaratom ellenére olyan vásárlásra "kényszerítsenek", amihez semmi kedvem! Inkább várok x hónapot és elviekben megkapom ingyen. Noha most hajlandó lettem volna fizetni is érte! Véleményem szerint azok vannak többségben, akik ezt az utat választották volna. Azon pedig nem kell csodálkozni, hogy az önkéntes támogatás nem működik. Ilyen a mentalitásunk... :((

[ Szerkesztve ]

(#2545) Imy válasza vagyula (#2539) üzenetére


Imy
veterán

Még ha 1000Ft-ot is kértek érte készülékenként az sem lett volna tragédia szerintem... Annyit mindenki megadott volna érte...

(#2546) Boss81 válasza Francii (#2544) üzenetére


Boss81
senior tag

Egyet értek veled :K
A rom letöltést valóban inkább fizetőssé tettem volna mint ezt a megoldást . Akár paypal , emelt sms , stb , szerintem már most pörögne a számlátok :K

[ Szerkesztve ]

(#2547) Pe-pe válasza ztibor (#2500) üzenetére


Pe-pe
tag

És vasárnap már fogom tudni az 5-ös lottó nyerőszámait is. Utólag már én is tudom, hogy lett volna olcsóbb. :( Igazából egy kis pénzmaghoz jutottam így az volt az első szempont, hogy minél hamarabb meglegyen a "kicsike". :)

-------------Xiaomi Redmi Note 2 ver.:FDD 16GB ------ ; --------- Raspberry Pi 2 --------

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.