Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:40

LOGOUT.hu

XIAOMI REDMI NOTE 2 / XIAOMI REDMI NOTE 2 PRIME
ITT VAN A LEÍRÁS, MIELŐTT KÉRDEZEL OLVASD MÁR EL LÉGY SZÍVES!!!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2551) kelzsoca válasza vagyula (#2539) üzenetére


kelzsoca
félisten

Valóban hasznosabb lenne Nálatok ezt kibeszélni, így én is arra kérek mindenkit, hogy a közlemény alatti topicot vegye célba, és oda írja le kultúrált formában véleményét-javaslatát, mint olvastátok szeretnék hallani a véleményetek, és minden a témához kapcsolódó hozzászólás fontos számukra.

https://vertigostore.eu

(#2587) Alonso69


Alonso69
senior tag

Az EU-s Multi Romban még Macedon nyelv is van,a többi 17nyelv melett.Érdekes,miért nincs Magyar.Lehet a Xiaomi .kinai csapata nem is tud erről,hogy pénzt kérnek egy európai nyelv felrakásáért.Milyen nagy :Y üzlet.
:C

Xiaomi 12

(#2589) fene_vad


fene_vad
senior tag

nah most kicsit felment az agyvizem.

Az még hagyján, hogy 2015-ben fostos FAT32 az egyetlen támogatott filerendszer a microSD-n, annak ellenére, hogy belső tárhelyen és OTG-n simán megy más is. És más gyártó készülékén is.
Most viszont próbálgatás közben beteszem a frissen formázott kártyát, bekapcs, szól hogy üres a kártya, formázza-e, mondom miért ne, biztos nem tetszik neki a win formázás.

Erre nyom egy factory resetet. Hát bzdmg.

fél nap mire belakom a rendszert, kezdhetem előlről.

(most 5.9.18, de a 666 is csinálta egyszer... azt hittem kínai hiba, de nem, ez valami általánosabb.)

(#2592) kenand válasza fene_vad (#2589) üzenetére


kenand
veterán

Legtöbb androidos eszköz nem támogat mást csak Fat32-t sajnos...pedig az exFatot ilyen kütyükre találták ki...

(#2593) XenHai válasza kenand (#2592) üzenetére


XenHai
senior tag

Mintha valaki írta volna ,hogy megy exFat-al is a telefon.

(#2596) Qru


Qru
MODERÁTOR

Fejjezétek be a trollkodást, a túlzó mértékű offolást és a személyeskedést!

#nincsbennetarcsi

(#2597) mdav88 válasza XenHai (#2593) üzenetére


mdav88
senior tag

Elnezest.(modiknak ment)
(En visszamegyek inkabb readonlyba.)

[ Szerkesztve ]

(#2598) egeisa


egeisa
csendes tag

Ez a 2 hónapig nem adjuk ki a ROM-ot csak azoknak akik itthon vették nagyon unszimpatikus húzás volt mind 2 fél részéről, én még máig vacillálok az eustock és a kínából való rendelés között, de inkább az utóbbi felé hajlottam, és az a közlemény csak még jobban megerősített abban, h kintről vegyem és inkább várok 2 hónapot a magyarra, mint, h azoktól a "cégek"től akik ilyen húzással akarják elérni h tőlük rendeljenek az emberek. Részemről lezártam a témát. :(

[ Szerkesztve ]

(#2599) Flexy90


Flexy90
senior tag

Tényeket közöltek velünk! Lehet háborogni, de ez van. A 2 hónap még egész korrekt idő szerintem. Még jó, hogy nem fél évet írtak alá..

Az én kérdésem, hogy mikor lesz hivatalosan elérhető magyar nyelvet tartalmazó rom? :) Vmi visszaszámlálót indíthatna a miuihu csapat ;)

Xiaomi Fan

(#2600) Henker2 válasza Flexy90 (#2599) üzenetére


Henker2
addikt

Ezt én is támogatom! :K

Az oldalukon fel kellene vetned ezt a visszaszámlálós dolgot!

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.