Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) konyi79


konyi79
addikt

Nagyjából ott tartunk a Samsung kullog a kínaiak után.
Nagyjából egy Mate 10 lite, fele tárhellyel, kicsit olcsóbban.

(#2) kbyte1024 válasza konyi79 (#1) üzenetére


kbyte1024
veterán

na igen,ahhoz kpest,hogy a J széria elvileg belépő elég szépen el van eresztve.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#3) t72killer válasza konyi79 (#1) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ja, csak a szoftveren gondolkozik el az ember.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#4) jacis válasza t72killer (#3) üzenetére


jacis
nagyúr

:C :C :C ;]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#5) Luck Dragon

YouTubeon vannak összehasonlító videók a Xiaomi akkumulátor kapacitását összevetőn és meglepő hogy a sima Samsung J7- (pro) szériája mennyire jó, van ahol a RN5 is legyőzi.
Azt nem tudom hogy az optimalizálás a Samsungnál jobb lett vagy ennyire energiatakarékos lett a kijelző és a soc.

Összességében ha marad a 3600-as akkumulátor vagy annál nagyobb akkor egy kötelező darabbal lesz több a piacon.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#6) konyi79 válasza t72killer (#3) üzenetére


konyi79
addikt

Ez már lerágott csont, meg csak az egyik oldal, nemistudom melyik közeli országhoz hasonló politikai megközelítéssel...
Közben meg angliában meg küzdenek ezek a hírek ellen.
De tök mind1 is, ezzel a megközelítéssel csak a postagalamb marad, mert a hálózati eszközök java is tőlük van a szolgáltatónál. De úgy is elvéreztünk ezek szerint már, közel a fél világról személyreszabottan tudják, mennyire jelent fizikailag fenyegetést egy esetleges konfliktus esetén, hisz a kis okoskarkötőik stb már rég begyűjtöttek minden adatot ehhez.

(#7) t72killer válasza konyi79 (#6) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Nem tudom "felsőházbeli" kínaiak mennyire csinálják, de ha berendelsz a bangood-ról egy kínai tabletet/telót, az első dolog velük a spyware-pucolás, multkorában listázta valaki az android tabletes topikban miket talált.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#8) janeszgol válasza konyi79 (#1) üzenetére


janeszgol
félisten

Ha jobb kijelzővel és kamerával jön, mint a Mate 10 Lite, akkor biztos befutó lesz.

[ Szerkesztve ]

(#9) doooo


doooo
veterán

Reméltem, hogy mások nem ülnek fel erre a másodlagos, háttérelmossásra használandó vacak kamerával... Elveszi a helyet, dob az áron, és végül az eredményt egy kamerával is el lehetne érni. De legalább nem 2 megapixeles.

(#10) janeszgol válasza doooo (#9) üzenetére


janeszgol
félisten

Meglátjuk. Én mindenesetre kíváncsi vagyok, mert lehet trendi lesz és bekerül az A és a további J (mondjuk a közkedvelt J5) verziókba.

(#11) konyi79 válasza doooo (#9) üzenetére


konyi79
addikt

Ami érdekes, mert a csúcsmodellek közül pont a Samu (meg a Sony) nem ült fel a sok kamerára, bár ott változtatható rekesszel trükköznek.
Aztán 1-2 év, és majd kikopik ez is, mert megmondják, a legújabb kamerájukkal 1 optikával is jobbat tudnak.

(#12) doooo válasza konyi79 (#11) üzenetére


doooo
veterán

Azzal nincs bajom, ha van értelme a több kamerának, de egy rosszul felrakott effektus nem ugyanaz, mint mondjuk kétszeres optikai zoom (amit kifejezetten elvárok a következő mobilomban, sőt 5x zoomnak még jobban örülnék, de a P20 Pro elcseszett lett, szóval az a lehetőség bukik), vagy nagylátószög (ami kevesebbeknek, de szintén fontos lehet). A Pixel 2 esetében meg tudjuk, hogy milyen ügyesen meg tudja oldani ezt a mosást egy kamerával is. Viszont jobban belegondolva Indiában nyilván konkurenciát kell állítani a kétkamerás (hasonlóan mosóeffektusos) kínai telefonoknak, mert az egyszeri ember lehet, hogy szívesebben választ egy olyat, aztán most láthatja, hogy bizony a Samsung is tud olyat...

(#13) Fred23


Fred23
nagyúr

65-ért szerintem itthon is jó vétel lenne, de még 70-ért is elfogadható! Az Exynos 7885 Octa mellett már nem kell szenvedni, az van a Galaxy A8 2018-ban is, ráadásul kisebb felbontású kijelzőt kell meghajtania a J7 Duo esetében.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.