Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) marcee


marcee
addikt

Ez bizony drága a konkurenciához képest.

\m/

(#2) ansell


ansell
tag

Az a 2600 Ft nem havidíj, hanem a kezdőcsomag ára. De még így is elég gyenge.

A fő gond az, h mától megszünt a djuice kártyás/kártyás+ értékesítése.

ITX konfig eladó!

(#3) tkazmer


tkazmer
addikt

Nem hiszem el, hogy a pannon még mindig csak itt tart. Igazán észrevehetnék már, hogy vannak az ő ajánlataiknál sokkalta jobbak is :(((

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#4) Viktor0610 válasza ansell (#2) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A dluice nem nagyon ment, a kártyás+ meg aztán pláne nem -gyanítom, ezért módosítottak.

Furcsa megszoknom, h. most mindkét csomagban u.úgy egységes a tarifa. :)

Samsung Galaxy A54

(#5) g@bo


g@bo
nagyúr

'' Az ilyen egyszerűen, polcról megvásárolható alapcsomag neve djuice Kártyás20 Express, melynek 1900 forintos árából 1000 forint lebeszélhető. ''


még üres az oldal ezügyben.... de ez egy sim, ami 1000 huf leröfög, aztán tölthető?

mert emlegetnek itt havidíjad is.... :F

(#6) Viktor0610 válasza g@bo (#5) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Természetesen tölthető, hisz' ez egy rendes feltöltőkártyás csomag.
A havidíj természetesen nem havidíj, hanem a kezdőcsomag ára.

Samsung Galaxy A54

(#7) Khaal


Khaal
őstag

Valaki világosítson fel miért olyan rossz a djuice kártyás csomag? Nekem 2 éve az van, de még nem láttam más csomagot ami összességében olcsóbb. Mindhárom hálózatot és vezetékeset is szoktam hívni (csúcsidőben és csúcsidőn kívül is), emellett sms-ezem. Ha valaki tud jobbat ajánlani, ahol nem kell semmi havidíjat fizetni, ne kíméljen!

(#8) Zoli bácsi válasza Khaal (#7) üzenetére


Zoli bácsi
őstag

Ha kibírod, hogy nem 16 órakor, hanem két órával később kezdődik a csúcsidőn kívüli telefonálás, akkor Vitamax City 15Ft/perc. Ha én kártyás lennék, akkor két sim kártyát tartanék, mondjuk egy fent említett vitamaxot csúcsidőn kívülre, meg mondjuk egy praktikumot, 14000ft+ bónusszal töltve csúcsidőbeni dumához.

(#9) Khaal válasza Zoli bácsi (#8) üzenetére


Khaal
őstag

Két kártya sok macerával jár (vagy két telefon vagy folytonos cserélgetés), kicsit átrágtam a díjszabási táblázatokat és arra jutottam, hogy nagyon is jó nekem ez a sima djuice. Akkor főleg hogy ha ráteszem a 14 rugót, úgy a bónusszal kitart 10-12 hónapot is akár, nem kell foglalkoznom a telefonálás költségével csak évente 1-2szer.

(#10) Viktor0610 válasza Khaal (#9) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Én máshogy reformáltam volna meg a csomagokat.
Egyrészt eltűntettem volna a Praktikum mellé rendelhető csúcsidőn kívüli csomagot (sz.tem túl drága csúcsidőben) és meghagytam volna a djuice-t, mint eltérő díjazású csomag csúcsidőben/csúcsidőn kívül.

(Arról már nem is beszélve, h. az előfizetők továbbra is le vannak ejtve, mert nagyon ''jó'' boltot csináltam a Pannon 50 + 5 perc után 0 Ft kombinációval, holott a Praktikum + hálózaton belüli csomaggal és az 5 perc után 0 Ft-tal lényegesen jobban jönnék ki -percenként 15 Ft-tal olcsóbb... Viszont így nem volt megvásárolható a 6230i.)

Samsung Galaxy A54

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.