Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Male


Male
nagyúr

Most ez úgy működik, hogy ha felhívok a T-Mobilost, akinek ki van kapcsolva a telefonja, és elkezdi bemondani, hogy ''A hívott szám pillanatnyilag nem elérhető...'', akkor én már fizetek is? Hát ez rohadt jó. Akkor lehet, hogy ettől fogyott a múltkor le a pénzem annyira? (valakit fel akartam hívni, akinek folyton ki volt kapcsolva a telefonja, én meg hívogattam 10 percenként...)

(#2) matyics


matyics
őstag

Ez qrva jó! Mekkora köcsög banda ez a T-Mobil! Eddig is utáltam őket, ez most tovább erősödött bennem! :(((

[Szerkesztve]

Ha Isten azt akarta volna, hogy ne maszturbáljunk, akkor rövidebb kezet csinált volna

(#3) matyics


matyics
őstag

Bocs, 2-szer ment el.

[Szerkesztve]

Ha Isten azt akarta volna, hogy ne maszturbáljunk, akkor rövidebb kezet csinált volna

(#4) PapaMaci


PapaMaci
őstag

Na végre!
Nekem legalább 5-10 ezer forintom ment el erre havonta.
Valaki tudja, mi a helyzet a többi szolgáltatonál?
A Pannon egyértelmü, de mi a helyzet a Vodás hangpostával?

Male: Csak a bejelentkezett hangpostárol van szo.

...mint az közismert...

(#5) Biaggio válasza PapaMaci (#4) üzenetére


Biaggio
őstag

Nem teljesen értem én sem. Ez arra vonatkozik, amikor bemondja a számot, és hogy hagyhatok üzenetet? :U

(#6) PapaMaci válasza Biaggio (#5) üzenetére


PapaMaci
őstag

Én nagyon ezt olvastam ki belöle. És ezzel van a legnagyobb bajom!

...mint az közismert...

(#7) PrinczA


PrinczA
őstag

:((( Atomot nekik !!! :(((

(#8) WN31RD


WN31RD
addikt

Végre. (Mondjuk én nem három hónapot adtam volna nekik, hanem tegnapra kellett volna elintézniük, különben bírság... :((()

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

(#9) Lortech


Lortech
addikt

Bizony ment már el kritikus pillanatokban (kártyás vagyok) erre többszáz forintom, amíg le nem nullázódtam teljesen. :@
Azt meg felháborítónak tartom, hogy nem bírságolják meg őket, biztos nem illik az imázsukba a bünti. :((

Thank you to god for making me an atheist

(#10) joghurt


joghurt
addikt

Bizonybizony, ez jóideje így van már. Más szolgáltatóknál is. Pedig régen (amikor a Pannon még azt reklámozta, hogy ''Nálunk az 1 másodperc az 1 másodperc'') a hívás elején az első 3 másodperc ingyenes volt, épp a hangposta miatt. Aztán ez valahogy szép csendben megszűnt, mint ahogy a másodperc alapú számlázás is.

A dolog non plus ultrája: Amikor épp a béna szolgáltató miatt nem elérhető a hívott fél (mert pl. nincs elég térerő az adott helyen), akkor is hangpostára vágja a hívót, a hívó költségére.

A tej élet, erő, egészség.

(#11) PapaMaci


PapaMaci
őstag

Valahogy nincs kedvem fizetni más hangpostája miatt, amit lehet, hogy ki sem tud kapcsolni!

...mint az közismert...

(#12) ngabor2


ngabor2
nagyúr

Én is alapból ki szerettem volna kapcsoltatni ezt a cuccot, mert ''taktikai okokból'' megváltoztattam, majd gyorsan elfelejtettem a hangposta-kódomat. Sajnos utána jutott eszembe, hogy egy rövid üzenetet kellett volna a hívó félnek hagyni: ''Ne hagyj üzenetet, úgyse hallgatom meg. Ha fontos, küldj sms-t, vagy keress később.'' De erről lekéstem.
Kár, hogy a telefonomat a Pannaon kb. 3 hét késéssel tudta csak árulni, mert akkor most nem a témobilnál lennék előfizető...

(#13) Lars


Lars
őstag

Én t-mobilos vagyok, és egyszerűen kikapcsoltam a hangpostámat.
Pontosabban él a hangposta, de oda semmi féle hívás nem fut be soha. Ha ki vagyok kapcsolva, akkor az nálam azt jelenti haggyatok békén. Ha meg megy, akkor meg tökmin1, akkor úgyis fogadom. Szal nem látom értelmét a hangpostának. Részemröl törölhetik is ezt a szolgáltatást.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.