Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Yutani


Yutani
nagyúr

Eh, eh, micsoda meglepetés...

#tarcsad

(#2) L3zl13


L3zl13
nagyúr

Nem baj, ha nem lehetséges akkor nem is perelhetik az alaplapgyártókat, amiért engedélyezik. :)

Aki hülye, haljon meg!

(#4) Bandi


Bandi
csendes tag

Éljen, éljen! :)

(#5) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

Hipihiphiphip!

(#6) twollah


twollah
nagyúr

PAT avagy patt az Intelnek.
A kiraly meztelen?

(#7) Male


Male
nagyúr

Szerintem csak annyi történt, hogy az Intel szerette volna, ha minden napra jutna egy hír a chipsetjeiről/az azokkal szerelt lapokról, és megsúgta az ASUS-nak, hogy nem fog semmit tenni, ha engedélyezi a PAT-ot a Springdale-es lapjain. Gondolom az Abit is megkapta ugyanezt. Meg is van az eredmény, sorra jelennek meg a cikkek róla, gondolom nő a forgalom is emiatt. Amúgy valószínüleg azért van ez, mert eredetileg a hibás chipekből lett volna a Springdale, de nem nagyon van hibás, az Intel meg gondolta, hogy kihasználja ezt a helyzetet (lehet, hogy a gyárilag PAT-os chipeket meg amúgy sem vették eléggé, így szinte semmit sem veszt az egészen).

(#8) mixyboy


mixyboy
tag

Csao!

Bocsi az amtőr kérdésért, de mi az a PAT? Ezt még nem ismerem, írjátok le nekem, köszi előre is!

(#9) aDamker


aDamker
aktív tag

Hehe, tudtam tul vulgarisan tettem fel a kerdest, de attol az meg el. ;]

(#10) JulWCZar


JulWCZar
senior tag

Intel nem örül, mert kiderült hogy ''A Painthez nem kell Windows XP és az Office 97 is mindenre jó''. Magyarul eggyel kevesebb ok megvenni valami új cumót. ;]

(#11) anulu válasza JulWCZar (#10) üzenetére


anulu
félisten

Nem abban van a hiba, hogy nem veszik az cuccost, hanem abban, hogy nem a legdrágábbat...

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#12) Zoltán válasza Male (#7) üzenetére


Zoltán
őstag

Pontosan!

(#13) erdoke


erdoke
titán

Apró probléma, hogy garanciát csak az ASUS vállal, mert ő már az elejétől válogatta a chipeket (legalábbis azt állítja:) ). Tehát van rizikója annak, hogy olyan Abit lapot veszel, amiben esetleg tényleg HARDVERESEN nem müxik a PAT (legalábbis ő nem állítja - eddig:) ). Ha egyáltalán van ilyen... :DDD
Nagy franc az Intel is az 1 milliárd procijával egyetemben.

A legjobb aláírás a héten

(#14) Male válasza mixyboy (#8) üzenetére


Male
nagyúr

Nézd meg a korábbi cikkeket, ott pontosan megtudod (van valami ábra is róla, ha jól emlékszem). A lényeg, hogy a memóriához van egy ''rövidebb út'', amitől gyorsul a memória elérése (kihagy egy pár lépést).

(#15) erdoke válasza Male (#14) üzenetére


erdoke
titán

Pontosan 2 ciklussal rövidebb.

A legjobb aláírás a héten

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.