Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sdrahos


sdrahos
csendes tag

:D teccik :D
:R


[Szerkesztve]

Ha nincs gatyád, nincs mit felkötnöd

(#2) rudi


rudi
nagyúr

Itt a korábbi PC-s változat [link], egyszerűbb egér jár hozzá, de ez se kutya.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#3) _cirmos_


_cirmos_
őstag

ez attól mekintosos hogy fehér?

(#4) M@trixfan válasza _cirmos_ (#3) üzenetére


M@trixfan
addikt

Részben attól is. Továbbá van rajta ''alma'' gomb és ''option'' gomb. Ízléses egy darab, meg kell hagyni.

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#5) nn687


nn687
tag

Én csak azt nem értem, miért nem lehet kapni csak cordless billentyűzetet. Ha valakinek már van egy bevált egere, nem biztos hogy vesz egy szettet.

XXI. századi mese:...egyszer volt, hol nem volt, még az operációs rendszeren is túl...

(#6) TRm válasza nn687 (#5) üzenetére


TRm
csendes tag

Lehet mert úgy járna mint én... Szerváltam egy mx 3100as billt és nem megy az egereim vevőjével... szal van olyan billentyűm amit soha nem adnék el, de csak dísznek tudom használni... :D lehet ezért nem adnak csak billentyűt. Ha tud valaki hozzá megoldást azt szívesen fogadnám.

''Nem vonulunk vissza - csak egy másik úton nyomulunk előre.'' Gen. Douglas MacArthur ******

(#7) L3zl13 válasza nn687 (#5) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Igazad van, de külön cordless egérre sokkal nagyobb az igény, mint külön cordless billenytűre.
Ugye az egeret mozgatja sokkal többet az ember.
Aki viszont teljesen cordless megoldásra vágyik, az meg vegye meg együtt.
Külön cordless billát gondolom nem keresnek annyian. Ráadásul ha külön veszed meg a két eszközt, akkor ugye mindkettőhöz kell adni vevőt is, és két vevő meg legalábbis kényelmetlenebb, mint egy közös a két eszközhöz.
Bár mondjuk egy BT-s eszköznél már lehetne vevő nélkül is árulni az egeret és a billát, és akkor már ez nem volna gond.

Aki hülye, haljon meg!

(#8) Dassler


Dassler
őstag

Szép, csak én balkezes vagyok, és nincs Mac gépem :C Amúgy lehetne szimetrikus v. balkezes egerekkel is ilyesmit kiadni, akkor talán vennék is

[Szerkesztve]

Állítólag mindenki utál, de én annyira szeretem magam, hogy tudom ezt kompenzálni

(#9) L3zl13 válasza Dassler (#8) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Érdekes, ha az egeres topicok hozzászólásai alapján készítenénk statisztikát, kiderülne, hogy az emberiség legalább fele balkezes. :DDD

Aki hülye, haljon meg!

(#10) Dassler válasza L3zl13 (#9) üzenetére


Dassler
őstag

:C 20%-a biztos

Állítólag mindenki utál, de én annyira szeretem magam, hogy tudom ezt kompenzálni

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.