Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) WN31RD


WN31RD
addikt

Hihetetlen, hogy még mindig piacra dobnak olyan eszközöket, amelyek csupán WEP titkosítást ismernek, azaz gyakorlatilag csak hamis biztonságérzetet adnak, valódi biztonságot nem. :(
(Képtovábbításnál ugyebár bőven lesz lehallgatható adatforgalom, tehát egy ilyen eszköz esetében borítékolható, hogy a WEP feltörése a lehető legrövidebb idő alatt lehetséges.)

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

(#2) orbano válasza WN31RD (#1) üzenetére


orbano
félisten

nem mint ha ennyi pénzért sok embernek megérné ez a vacak. először felcsillant a szemem, de jó, megoldódhat a konyhai/hálószobai TV dolog, aztán kicsit lankadt a kezdeti öröm, amikor láttam a felbontásokat... sebaj, mondom, majd az n-es szabvánnyal kijön ennél komolyabb ketyere. De jött a kegyelemdöfés... ennyi pénzért? Ez vicc...

ja igen: ennyi pénzből veszel a mási kijelző alá egy gyengébb PCt, építesz egy wifi hálózatot és távoli asztalozol (XP alatt ugye átjön az overlay video és a hang is...) Így ráadásul nem kell feltétlen azt nézi a másik monitoron, mint amit az egyes számún...

[Szerkesztve]

A vér nem válik VAZZE!™

(#3) macilaci78


macilaci78
nagyúr

200k-t arra, hogy a macska ne rágja meg a kábelt? :F :o ;] :DDD

És én ezt a felbontást real time ;] olyan karnyújtásnyi távolságból merem csak elképzelni. Kíváncsi vagyok, hard core gamer mit anyázná ezt a cuccot akár csak 800×600-ban... :DDD

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#4) balco


balco
aktív tag

Ez szerintem nem erről szól!
Inkább ilyesmi: nagy előadóterem, fix projektor, meg egy ilyen kütyü. Jön az előadó, leteszi a notiját és elkezdi az előadást.
WEP: elszomorító, hogy egyáltalán foglalkoznak még vele a gyártók. :(

(#5) erdoke


erdoke
titán

720p és sztereó hang ennyi pénzért? :Y
Majd ha legalább 1080p-ről és 5.1 DTS-ről lesz szó, akkor jön szóba otthonra. Addig meg a tech cégek csak rajoljanak vele, ők ki tudják csengetni az árát is. Csak nem nekik szánják? :D
Lesz még ennek a WiMax utódja nettó 10-15e Ft-ért, majd akkor elblattyogok a boltba. ;)

A legjobb aláírás a héten

(#6) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Hehe...anno láttam egy üzletláncban, aminek a neve + , 4000 forintért egy wifi ketyerét, bemenet volt rajta COMPOSITE video + sztereo hang, a vevőnél ugyanezek a kimenetek...40-100 méteres hatótávval. Sajnos nem tudtam venni, üzletenként csak 10db-ot adtak. Igaz, nem DVI képtovábbítás, de a célra tökéletesen megfelelt volna.. (kép+hangátvitel)

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#7) Brumi válasza wwenigma (#6) üzenetére


Brumi
senior tag

Pont ezt akartam én is írni. Én most láttam hétvégén az OBI-ban egy olyan WIFI ketyerét, amit Te is írtál 15 vagy 16 ezer forintért. Való igaz, hogy egy előadóteremben egyszerűbb videók vagy powerpoint prezik továbbítására ez is tökéletes. A legtöbb notin úgyis van sima videó kimenet, és a projektoron is van ilyen bemenet. Ezért 200 k tök értelmetlen pénzkidobás...

http://www.flickr.com/photos/brumi/

(#8) Eperfa


Eperfa
tag

hát még hálózat szinten se tartom kellően megbízhatónak a wifit, de amikor még képem sincs amíg nem működik rendesen... főleg h megy a wardriver az utcán, észreveszi h ez nem sima wifi hanem iylen cucc (pl a default sid névből), gyorsan feltöri a wepet (amihez azért lesz bőven adatforgalom), majd nézi h mikor írom be a bankszámlaszámom :)

(#9) dabadab válasza wwenigma (#6) üzenetére


dabadab
titán

Az nem wifi, hanem sima analog radios cucc, amit egyszeru, mint a faek, mivel a savszelesseg minden kulonosebb hokuszpokusz nelkul elbirja a jelet, ha meg vmi gebasz van, akkor sincs nagy gaz, mert analog az egesz.
Ez a cucc viszont annak az adatmennyisegnek kb a tizszereset mozgatja, igy - kevesse meglepo modon - itt mar jobban kell agyalni azon, hogy hogyan lehet ezt atzsufolni ugyanakkora savszelessegen.
Minden valoszinuseggel azt csinalja, hogy a kapott videojelet visszarakja keppe, megnezi, hogy az elozo frame-hez kepest mi valtozott, aztan a kulonbsegre esetleg meg raereszt vmi tomoritest es az igy kapott kepet kuldi tovabb (kb mint a VNC). Az ara mondjuk eleg durva, de valoszinuleg ebben erosen benne van az is, hogy nem szamitanak arra, hogy millios nagysagrendben fog fogyni.

DRM is theft

(#10) Volu


Volu
tag

Benq projektorhoz való Linkpro vezetéknélküli modult használunk.
802.11g WI-FI... Az olyan 70 ezer ft körül van, a tapasztalat az vele, hogy a nagyobb képfrissítést igénylő dolgokhoz alkalmatlan! Nem nagyon éri meg az árát...

''A számítógépező csajok strasszkövekkel díszített iPodot akarnak és macska formájú USB-memóriát, ami bedugáskor nyávog''

(#11) burgatshow válasza Volu (#10) üzenetére


burgatshow
veterán

Biztos vagyok benne, hogy vannak már olyan profi projektorok, amikben van beépített wifi. Akkor meg minek porjektorhoz ez a ketyere? Pölö...

Vagy csak szimplán hülye vagyok és nem látom a fától az erdőt...

(#12) Volu válasza burgatshow (#11) üzenetére


Volu
tag

Igen, vannak. Ez konkrétan a Benq MP720p modellel kapcsolatban mondtam. Default-ban nincs benne, de megvan a lehetőség rá, hogy a DVI bemenetre csatlakoztasd a wireless modult. Mi kipróbáltuk....bizony ha viszem az egeret előfordul, hogy megakad, később nyílnak a menük-ablakok a kivetített képen. A video lejátszás meg borzasztó, fut vagy 5 fps-el :((( Szóval kevés hozzá a szerintem G-s WiFi!

''A számítógépező csajok strasszkövekkel díszített iPodot akarnak és macska formájú USB-memóriát, ami bedugáskor nyávog''

(#13) Rover623 válasza Volu (#12) üzenetére


Rover623
félisten

Alternatíva:[link]

primus inter pares

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.