Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) orbano


orbano
félisten

...de miért narancssárga a PCI-Express slot? :F

A vér nem válik VAZZE!™

(#2) macilaci78 válasza orbano (#1) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ha ettől a stílustól és dizájntól olcsóbb, aáldásom rá! :DDD Elsősorban nem plexi-ablakosak az irodai gépek... ;)

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#3) rudi


rudi
nagyúr

A hazai piacon van már egy hasonló Asus lap az M2N-MX [link]. Annak négy memóriafoglalata és négy SATA csatlakozójavan és 19 000 forintba kerül. Ez az ECS szerintem 15 000 forint alatt lesz, és akkor már nagyon érdekes jószág irodai alapnak. No meg azt se felejtsük el, hogy egy izmosabb VGA-val alig - vagyis szinte semmivel - sem lesz gyengébb mint egy nForce 590-es deszka.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#4) Balinov válasza rudi (#3) üzenetére


Balinov
félisten

rudi, a nf405 chipset nem véletlen elírás?

lapról: hmm..ha jó árban lesz,lehet váltok pár hónapon belül AM2-re S754-ről.főleg a mai árak mellett..a chipset meg elég kellemes,hasonló dolgozik az s754-es giga lapomba ill. annak asrock megfelelőjében és mindkettő elég kellemes tuningpotenciállal bír,mATX-es olcsó,int. vga-s lapocska létére.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#5) Janoska26


Janoska26
addikt

Én ahogy elnézem semmi baj nincs ezzel a kis lapocskával, majdnem mindent tud mint a nagyok, az meg, hogy nincs kicifrázva mindenféle felesleges kütyükkel, szerintem nem is baj, amit tudnia kell azt tudja is és punktum, nem mellékes, hogy olcsón tudja ezt, manapság sokat számít :) :R

(#6) venember83


venember83
nagyúr

Keves az a 3 PCI/PCI-X bovitohely... :U Mar ha valaki otthonra szeretne megvenni

(#7) Balinov válasza venember83 (#6) üzenetére


Balinov
félisten

sztem meg elég,tegyük fel beletolsz egy 2slotos hűtésü muscle VGA-t,és mivel a pci-e 1x közbeesik a 2x pci-nek bőven elfér mellé egy tuner,meg egy hangkártya...mást meg minek bele... ;)

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#8) Borosz


Borosz
senior tag

Integrált ECS alaplap AM2-es processzorokhoz10:39

A tajvani gyártó legőjabb terméke elsősorban az irodai felhasználást helyezi előtérbe.


Ki kellene javítani... :)

(#9) venember83 válasza Balinov (#7) üzenetére


venember83
nagyúr

pl halokari se art, 3com-okat apropenzert vesztegetnek itt a PH!-n, s ne hasonlitsuk ossze a 3com-ot 1 integralt maehasaggal! Melle 1 hangkari s vege? Ertem en, h minek, de attol meg csak legyen mar lehetoseg meg 1-2 cuccnak...Bar mATX, aki tobbet akar vegyen full meretu ATX-et

(#10) Balinov válasza venember83 (#9) üzenetére


Balinov
félisten

utolsó mondatodban van a lényeg,ebben (is) egyetértünk. :R

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#11) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Ki az ECS hivatalos hazai disztibútora?

https://www.coreinfinity.tech

(#12) rudi válasza Balinov (#4) üzenetére


rudi
nagyúr

Nem, nem elírás, sőtt nf400 is van [link].

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#13) rudi válasza venember83 (#9) üzenetére


rudi
nagyúr

Azért vedd figyelembe, hogy ezeket egy merevlemezes, talán optikai megthajtó nélküli, egyőb bővítőt mellőző irodai gépekbe szánják, nem kétslotos VGA-cooler, külső hangkártyam tuner és két LAN adapter mellé.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#14) Balinov válasza rudi (#12) üzenetére


Balinov
félisten

:Y köszönöm az infót.viszont itt az nf405-re PCI-Express-re 1x8-at írnak.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#15) rudi válasza Balinov (#14) üzenetére


rudi
nagyúr

Tényleg csak 8-szoros, de azzal lazán elvannak a PCIe VGA-k, az aljzat pedig 16-szoros. Így legalább olcsóbban ki lehet hozni :)

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#16) Balinov válasza rudi (#15) üzenetére


Balinov
félisten

kíváncsi vok,ki fog majd kihozni a pci-e 16x-t pci-e 8x2-re leosztó mATX lapocskát, anno mintha az epoxnak lett volna nf4fajzatra épülő s754-es sli lapja..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#17) LordX válasza venember83 (#9) üzenetére


LordX
veterán

Az nForce-ok integrált hálókártyája igen jó teljesítményűek, szóval nincs semmi baj azzal, ami itt integrálva van.. (Max kapcsold ki a tűzfalát, mert az némelyeknek bugos.. - nekem mondjuk nem..)

[Szerkesztve]

(#18) #65675776 válasza rudi (#12) üzenetére


#65675776
törölt tag

Azért arra az integrált Quadro-ra kíváncsi lennék!


venember83: Lehet én látom rosszul (egyébként nem), de egyetlen PCI-X sincs a lapon. Csak egy x16-os (x8 bekötésű) és egy x1-es PCI-E és két PCI.

Viszont legalább passzívan hűthető a lap.

(#19) LordX válasza #65675776 (#18) üzenetére


LordX
veterán

Az egy átcimkézett GF6150.

(#20) #65675776 válasza LordX (#19) üzenetére


#65675776
törölt tag

Azt gondoltam. Csak az érdekelne mennyire állja meg a helyét professzionális célokra.

(#21) rudi válasza #65675776 (#18) üzenetére


rudi
nagyúr

Milyen Quadro? Milyen PCI-X? Ki említett ilyet ezzel a hírrel/chipkészlettel/alaplappal kapcsolatban?

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#22) ftc


ftc
nagyúr

NF405 na neee egy Asrock lapon volt már és elég forrófejű volt a teszt szerint...

(#23) Kriza válasza venember83 (#6) üzenetére


Kriza
őstag

PCI-X != PCI-E

Egyébként szerintem ebben a méretben bőven elég.

Nekem múltkor egy hasonló jellegű aláírásért szólt az egyik moderátor.

Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.