Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Ehhhehe, ha ők nem , majd mi... :D

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#2) D.Orion


D.Orion
veterán

Van némi igazságtartalma annak amit az nvidia és az EVGA állít. Tény, hogy az IC-ket sokkal kisebb órajelre és fesz.-re tervezték. Ergo meg fognak halni ídővel a plusz megterhelés alatt. A kérdés az, hogy mennyi ez az ídő?

Azonkívűl lehet valami hátsó szándék is a cikkben. Nvidia rájött, hogy ez az akár 1200MHz-es DDR2 még sok baj okozhat neki.DDR2 ídőzítések is javulgatnak már. Lassan szeretnék bevezetni a DDR3-mat és így elég nehéz lesz.

(#3) shteer


shteer
titán

ha megpusztul, az nem gond. ha instabil, az már az :(

..szerintem jónak tűnik

(#4) Rez_Grof válasza D.Orion (#2) üzenetére


Rez_Grof
őstag

Valószínűleg nem a memória mudulokat és az user-ek pénztárcáját félti az nvidia, ha nem ahogy írod lassan szeretnének bevezetni új dolgokat

A pokolba vezető út is jó akarattal van kikövezve. :U

A bus station is where a bus stops. A train station where a train stops. On my desk, I have a work station....

(#5) Ősember


Ősember
őstag

hát igen, én azt mondom valamit valamiért :D

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#6) Shadows


Shadows
senior tag

én akkor amikor egy e6400-at 2ghz-ről 3-ig vagy tovább húznak akkor nem tom mé lepődnek meg ha az a user akinek a vére is overlockolva van szétgyalázza és elpukkantja de nem izgatja mert LIVE! gari van rája :R

Csak a cabriozás ad erőt és mindent elsöprő lendületet

(#7) csurdongulos válasza Shadows (#6) üzenetére


csurdongulos
tag

azmilyen a LIVE! gari? :D élő műsor során cserélik ki nekik a ramot vagymijafasz? ;]

(#8) venember83


venember83
nagyúr

''memóriaproblémákért nem a csúcskategóriás chipset, illetve a köré épülő elektronika, hanem tűréshatárukig hajszolt memóriamodulok a felelősek.'' <-szerintem itt a lenyeg, igy akarja atharitani az nv es az evga a felelosseget, tobbi csak duma, mellebeszeles.

(#9) vazimódó válasza csurdongulos (#7) üzenetére


vazimódó
senior tag

:DDD :DDD :C Kész

"Mar elegem van a sok belpolitikabol,szoval itt van ez hiszen en se vagyok fabol"

(#10) Csyppa válasza csurdongulos (#7) üzenetére


Csyppa
senior tag

Hát ez jó volt :DDD :C :DD

(#8) venember83: van benne valami... :U

"Basically, a computer is a very fast moron."

(#11) #96302336


#96302336
törölt tag

Jah. az élettartam gar, a RAM életéig tart. Ha megpusztul, már nincs gar, mert nem él. :DDD :DDD
Ez a kijelentés egy hülyeség. Mit foglalkozik azzal egy alaplapgyártó, hogy hol, és miért döglik be egy RAM. Szerintem inkább burkolt reklám, hogy ezt is tudja az alaplap, és próbálják elterelni a figyelmet az iszonyatosan melegedő NB-ről, és a gagyi tuningról. Egy 965-ös chipset simán alázza a 600-as szériát, mind tuningban, mind hőmérséklettben. (A 965 sokkal hidegebb)

(#12) ollie válasza #96302336 (#11) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem, az élettartam garancia addig tart, amíg a kérdéses terméket gyártják. A termék életciklusára vonatkozik.

***

(#13) #96302336 válasza ollie (#12) üzenetére


#96302336
törölt tag

Smile volt a végén ;) Tudom, mit jelent az élettartam gar. Engem nem hat meg a lifetime warranty, úgy is sűrűn cserélgetem a HW elemeket.

(#14) REDeath


REDeath
őstag

élettratam garanciával csak annyi a gond, hogy azt a gyártó vállalja nem az értékesítő cég. ha bedöglik akkor meg eleve úgy állnak hozzá, hogy a user nyírta ki, és ha el is ismerik a hibát, akkor sem cserélik ki mert a garit nem ők vállalták hanem a gyártó...
ők meg kapnak érte új ramot, a user szopja..

szrencsére azért a boltokban is adnak pár év garit..

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#15) Ste


Ste
addikt

ha halálos akkor miért működnek még? :F
most akkor ki nem állít valóst?

(#16) Ősember válasza Ste (#15) üzenetére


Ősember
őstag

egyértelmü ki hazudik :)) szerinted ha ez teljesen helytállo megállapitás lenne, akor örökélet garanciát vállalnának a gyártok? :P

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#17) afterburner_ válasza Shadows (#6) üzenetére


afterburner_
őstag

en kinoztam amr jopar intel procit, de meg nem iskerult hazavagnom, pedig am volt egy precottom ami kapott 1.7 v felett, és elolvasztotta a tapcsatit, de utana is ment tokeletesen:D (enermax tap), a core2-est meg siman viszi a tap agyonhzva sincs gond eddig, most hogy kicsereltem az atx / 4 pines erintkezoket:)


bar teny hogy nekem 2.65 tesztnel a corsair moduljaim kicsit meghulyultek pedig csak teszteleskor emeletem oket annyira..:)szal azóta nem tudom cl3-ban hajtani oket...bar lehet a lap is kozrejatszik. mert multkor elszallt rajta az összes usb port, reinstall,bios frissites,cmos clear sem segitett..de ahogy leszedtem a bordat az nbrol kifolyt valami feher olajszeru valami a hovezető lapkabol a kondikra ami a borda aljan volt, azt letoroltem azóta jó:)

[Szerkesztve]

>>>>>>>> www.tintarendszer.hu <<<<<<<<

(#18) tlac válasza afterburner_ (#17) üzenetére


tlac
nagyúr

állat :D

(#19) Pietrosz válasza #96302336 (#11) üzenetére


Pietrosz
addikt

Bad reklám is reklám too ;]
Aki nem tudná mi ez :B [link] :DDD

(#20) Hun'reeth válasza Ste (#15) üzenetére


Hun'reeth
őstag

Tartós használat esetén döglik a légy ill. a ram. :) Nem akut, krónikus. ;)
Egyébként én is hátsó szándékot feltételezek mint venember83

''Öregember nem gyorsvonat!''

(#21) greatchaos


greatchaos
addikt

2 éves az 5 év garis 2db 256/400-s ramom... ''véletlen'' meghal 2,5 év múlva, vagy hamarabb, akkor szerintetek mit kapo érte? - hát, hogy ilyen már rég nem gyártanak, és hogy nem tudnak érte mit adni, vagy kicserélik a lehető akkor kapható legkisebbre?

(#22) RI/OS válasza afterburner_ (#17) üzenetére


RI/OS
őstag

lájtosan tolod.. :D

(#23) Overlocker


Overlocker
veterán

Ez hülyeség, pont 2,4v-2,45v között stabilan használhatóak, megfelelően válogatott ramok, és pont nf680i rendszer alatt..

(#24) rauschie


rauschie
senior tag

ez az ocz reaper mittud?

a legszebb ram az biztos :B

(#25) ftc válasza Overlocker (#23) üzenetére


ftc
nagyúr

és ez mennyire jó a chipek? élettartam mint máködése szempontjából?
atomi szinten fogalmunk sincs,hogy mi mehet végbe..

(#26) shtml válasza afterburner_ (#17) üzenetére


shtml
őstag

OMG! A MB Terminátor!

A szak­ember olyan barbár, akinek tudatlansága nem terjed ki min­denre. (Stanislaw Lem: Az Úr hangja)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.