Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) erdoke


erdoke
titán

Meglátjuk, mit bírnak majd. Egyelőre a 8X +R DL lemezeket se szívesen írom 4X-nél gyorsabban.
Mivel DL-t az ára miatt ritkán ír az ember, nem annyira számít a sebesség.

A legjobb aláírás a héten

(#2) venember83 válasza erdoke (#1) üzenetére


venember83
nagyúr

Azert sokszor jol jon a DL dupla terulete, ezert orulnek ha kicsit lejjebb menne az ara. Sebesseg nem erdekel, 4x-esen irok ugyis mindent

(#3) t72killer válasza venember83 (#2) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Lejjebb fog, ahogy a BLU technológia olcsóbb lesz. Ft/GB arányban, ha csak a hordozót nézzük, már majdnem partiban vannak, ''csak'' az író lenne (sokkal) olcsóbb :U

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#4) hardzsi2


hardzsi2
aktív tag

Én képtelen vagyok 2.4-nél gyorsabban írni DL-es nyersanyagot, mert egyszerűen nem találok hozzá lemezt. Biztos nem a nagy bevásárlóközpontokban kellene nézegetnem, bár szerintem a számtech boltok legtöbbjében sincs 4x, 8x DL lemez. :F

flood-resistant mirror driller (cuccok: Skylake NUC és Xbox One X)

(#5) erdoke válasza hardzsi2 (#4) üzenetére


erdoke
titán

Mivel 4X +R DL lemez nem létezik, így vagy olyan 2,4X lemezt találsz, amit az íród tud gyorsabban is írni, vagy eleve 8X sebességűt.
Szlovák online boltokben lehet 8X +R DL RICOH lemezt kapni, illetve a 2,4X Verbatimra sok író képes nagyobb sebességgel vésni. Ezen kívül még a 8X Verbatim ajánlott, de az a legkevésbé elérhető. Más DL lemezre nem szabad filmet írni.

A legjobb aláírás a héten

(#6) mAtech válasza erdoke (#5) üzenetére


mAtech
aktív tag

''HP'' +R DL 2,4 lemezre sem?

Ha nem vigyázunk a természetre, ő se fog mi ránk...; De hát ugye aki akar az a betonba is beleköt...

(#7) erdoke válasza mAtech (#6) üzenetére


erdoke
titán

Tudtommal a HP nem gyárt írható optikai lemezeket, meg kell nézni a médiakódját, hogy valójában milyen gyártmány.
Szerk: Meglepődnék, ha Verbatim lenne...

[Szerkesztve]

A legjobb aláírás a héten

(#8) mAtech válasza erdoke (#7) üzenetére


mAtech
aktív tag

Ezt találtam a lemezhez:
[link]

És itt vettem:
[link]

Azért a Verbatim jobb választásnak tűnik...

Ha nem vigyázunk a természetre, ő se fog mi ránk...; De hát ugye aki akar az a betonba is beleköt...

(#9) erdoke válasza mAtech (#8) üzenetére


erdoke
titán

Ez még olcsóbb is, és 4X sebességgel nyugodtan írható: [link]

A legjobb aláírás a héten

(#10) blattida válasza erdoke (#9) üzenetére


blattida
nagyúr

Ez még olcsóbb, ráadásul hazai: [link] ! ;]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#11) erdoke válasza blattida (#10) üzenetére


erdoke
titán

Ha van kedved garázsokban és csomagtartókban vásárolni, esetleg végignézni, ahogy az eladót bilincsben viszik el mellőled, akkor válaszd csak a hazait. ;]:))
Szakmai témákban nem is nagyon ildomos ilyesmit reklámozni szvsz.
Egyébként jó eséllyel a szlovák online boltok többsége is ''hazai'', vagy magyar érdekeltségű, csak ott van bejegyezve a cég...

[Szerkesztve]

A legjobb aláírás a héten

(#12) mAtech válasza erdoke (#11) üzenetére


mAtech
aktív tag

Köszöntem. Majd rávetemedem:)

Ha nem vigyázunk a természetre, ő se fog mi ránk...; De hát ugye aki akar az a betonba is beleköt...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.