Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Legolas


Legolas
senior tag

Nagyon mutatós darab!

Asus K8N, A64 3000+, 2* 512 Mb PC3200 Infineon, HIS RADEON X800 Pro, Hyundai B91D, NEC 3571

(#2) Pentax válasza Legolas (#1) üzenetére


Pentax
tag

Tündéri kis darab...
Ez az a határ,amikor a nejemet bootolnám le az ágyban.... :DDD

Kiszel Tünde egy komoly érv a homoszexualitás mellett.

(#3) twollah


twollah
nagyúr

Tetszetos kis keszulek.

(#4) iguana


iguana
őstag

ejj...ebben minden benne van, ami csak kell. ráadásul szép is...csak az a másfél óra hihetetlenül kevés.

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#5) L3zl13


L3zl13
nagyúr

Nagyon szép. Az OS nélküli használat nagyon jó ötlet.

Hátrány az Athlon és a SiS chipset. Gondolom az integrált kártya is SiS. :(

Vajon a TV-OUT is működik OS nélkül? :F

Aki hülye, haljon meg!

(#6) Blackmate


Blackmate
senior tag

No ömberek akkor egy kis segitsegre szorulnek!

Megvegyem ezt a laptopot, oder nicht? Aug. 30tol Nemetorszagba 999 euros aron (kb 250 000 HUF) ellophato lesz a Norma nevvel ellatott boltokbol. A SiS es videokartya chipek nagyon ratyik? Jatekra nem hasznalnam, csak amira adatott: filmet nezni (nem csak DVD-röl, hanem AVI-bol is.) es irodai alkalmazasokra, max. 1-2 kepszerkesztesre lenne hivatott a gep. Az AMD procival mi a problema? Sokat eszik?

Egyebkent a markarol mit lehet tudni? Nekem noname, sose hallottam, bar ez semmit sem jelent.

Link a bolti hirdetesröl: [L]http://blackmate.uw.hu/NORMA_Averatec.htm[/L]
Link a masinarol (pdf): [L]http://blackmate.uw.hu/averatec_2600_x.pdf[/L]

Elöre is kösz mindenkinek!

(#7) TTTT válasza Blackmate (#6) üzenetére


TTTT
csendes tag

Hello, en is pont ezen gondolkozom Hessen-ben. :F

(#8) Blackmate


Blackmate
senior tag

Te is? :D Akkor 1 cipöben evezünk. Mellesleg tudsz valami jo on-line, vagy nem on-line boltot ajanlani ahol notit lehet venni? Egyebkent en Magdeburgba vagyok, s csak azert kerdem, mert en mar eggyel befürödtem: www.avitos.com. Itt ne vegyel semmit!

Mellesleg en azert ockodom ettöl a masinatol, mert gyakorlatilag semmit se hallottam rola. Allitolag a tengeren tulon nagy marka, dehat az engem nem vigasztal annyira. Meg hianyolom a FireWire-t rola, es ami tenyleg jo kerdes par sorral feljebb: OP rendszer nelkül hasznalhato-e a TV-OUTja...

[Szerkesztve]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.