Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kriza


Kriza
őstag

Ezzel a típusszámmal ''HP3-10666 '' biztos nem azt szerették volna elérni, hogy valaki is 1666-osnak higgye a modulokat? ;] :U

Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

(#2) Petya88 válasza Kriza (#1) üzenetére


Petya88
tag

Én inkább az ördögi gyorsaságra tippelnék! ;]

(#3) Qwarc


Qwarc
csendes tag

Mint általában jellemző a mushkin ramokra :DDD

The real legends never die... =[RZ]= @p3hOC P0w4

(#4) spirit007


spirit007
senior tag

Hát igen , mindíg van új a nap alatt ...
Konkrétan a büdös életben nem hallottam még erről a márkáról (meg a kollégáim se) :DDD

(#5) orbano válasza spirit007 (#4) üzenetére


orbano
félisten

amennyiben Te is és a kollégáid is jártasak a számítástechnikában, akkor ez elég szomorú :U

A vér nem válik VAZZE!™

(#6) D.Orion


D.Orion
veterán

[link] Jó kis reklám a ramoknak :) Kár, hogy itt sincs több info róla. Kiváncsi vagyok mit tudtak belőle kihozni a srácok. A lap szerint később lesz írva info, de nekünk most kéne :D

(#7) spirit007 válasza orbano (#5) üzenetére


spirit007
senior tag

Lehet , hogy szomorú , de ez valszeg azért alakult így mert mo.-n a legutolsó kóceráj PC üzletben is kizárólag ilyet lehet kapni ... ugye . (sajnos márkás memóriákból CSAK Corsair/Geil/Kingson/elixir/TwinMos vannak a látókörömben)
Másrészt meg nem milliomos tuningolókból áll az ismerettségi köröm :DDD ;]

(#8) keIdor


keIdor
titán

Én CellShockot szeretnék... :))

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#9) Vandit. válasza spirit007 (#7) üzenetére


Vandit.
addikt

De ettől még hallhattál volna róla. ;)

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#10) Kriza válasza spirit007 (#7) üzenetére


Kriza
őstag

Az Elixir jó márkának számít? :F

Kihagytad a Kingmax/OCZ/Samsung/Nanya/Hynix memóriákat. ;] ;] ;]

Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

(#11) X@b3e válasza spirit007 (#7) üzenetére


X@b3e
addikt

A legutolsó kóceráj üzletekben talán nem lehet, de azért beszerezhető. Bár a Corsair nem sorolnám a ''sajnos'' kategóriába ezek közül. No meg olcsóbbnak sem egy Mushkin, Patriot, CellShock vagy hasolnló tuningberkekben jól csengő memórianévtől...

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#12) orbano válasza spirit007 (#7) üzenetére


orbano
félisten

ez okés, de a hozzászólásod olyan hangvételű volt, mint ha a Te és a kollégáid tuningmemória-ismerete mérvadó lenne :) de ha máshonnan nem, a PH!s hírekből hallanod kellett volna :)
na leszállok rólad :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#13) spirit007 válasza Kriza (#10) üzenetére


spirit007
senior tag

Bocsáss meg de azt a szót , hogy honnan vetted ?
Vagy hozzáképzelted :DDD
Ja , a low cost kategóriát szándékosan nem írtam , mert az csak újabb fikaszórásra adott volna alkalmat .
Még szerencse , hogy te ezt is hozzáképzelted :R
Tekjúú !

orbano !
Némileg viccesnek indult volna a mondanivalóm , a szájliból is ez következne ... de hagyjuk .


[Szerkesztve]

(#14) Kriza válasza spirit007 (#13) üzenetére


Kriza
őstag

Igazad van odaképzeltem. :B
Egyébként kérdeztem, nem mondtam. :P
Mistrálnál láttam ezt a márkát és érdelekt volna, hogy mi a tapasztalat.

A low cost kategóriát honnan vetted? ;] :P

Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

(#15) he7edik. válasza Kriza (#10) üzenetére


he7edik.
addikt

Az OCZ-t a szádra ne vedd ;) :D

Égő szöveg a flém vázon

(#16) Muréna válasza spirit007 (#13) üzenetére


Muréna
őstag

ha a low cost kategoriát nem irtad, akkor a twinmos/elixir mi? :W

Akinek valamivel elvagyok maradva az privizzen rám PLS!

(#17) Allien válasza spirit007 (#7) üzenetére


Allien
veterán

Nem minden tuningoló milliomos! Én se vagyok az, mégis Mushkin ramokat vettem (ráadásul ''itthon'', kishazánkban, a PH-n keresztül). Két szériát is vettem, az elsőt eladtam (az egy olcsóbb, kisebb teljesítményü volt, a második igazi nagyhal). Nem bántam meg, a mai napig nagyon jól üzemel. :DDD
(THX Tts) :R

[Szerkesztve]

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#18) t72killer válasza X@b3e (#11) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

hm, Patriot-ot is csak usa-ban láttam, €urópai üzletekben nemigen. Nem tudtam róla, h jól húzható, odaát az olcsóbb kategóriába tartozik...

#17: igen, tipikusan nem a milliomosok tuningolnak, hanem azok, akik szeretnének olyan krafftot kihozni a cuccukból, mint amilyen a milliomosoknak van:))
Na jó, van 1-2 olyan milliomos is, akinek esze is adatott a $ mellé, az is tuningol, ha kell...



[Szerkesztve]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#19) jugeen válasza keIdor (#8) üzenetére


jugeen
addikt

nem vagy 1edül :DDD

(#20) jugeen válasza keIdor (#8) üzenetére


jugeen
addikt

ez duplikálódott :U

[Szerkesztve]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.