Hirdetés

2024. július 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Hieronymus:] A történet véget ért (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) CounterBoci


CounterBoci
senior tag

[link]

Sleepy Joe :))

(#2) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

RIP demokrácia.
Kevés volt nekik a háború. Nem hiába háború gyermekei, mások vére tartja életben őket.

[ Szerkesztve ]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#3) távcsőves


távcsőves
senior tag

A demokrácia köszöni jól van. Jött, ígért, szart sem ért el, távozik Mr. Trump. Majd jövőre újra tele lesz vele a média, amikor elszámol mentelmi jog híján néhány döntésével. (Mintha egy másik bolygón lennék, pedig ez ugyanúgy a naprendszer 3.-ik bolygóján történik.)

[ Szerkesztve ]

(#4) Kolondrum

Fejben nagy baj volt a régivel. Én nem is értem anno hogyan került a székbe.

(#5) szaszyka válasza Kolondrum (#4) üzenetére


szaszyka
senior tag

Viktor, Fletó, az 56-os pufajkás, az ügynökmúltas hogy került hatalomba? ;)

[ Szerkesztve ]

Lenovo Thinkpad X220 :D

(#6) cskamacska válasza Klaus Duran (#2) üzenetére


cskamacska
addikt

Ha nem arra érted hogy már megint az Establishment embere kerül be (ami viszonylag röhejes, ha azt nézzük hogy Trump úgy tolta a felső tízezer szekerét, és Izraelt külpolitikailag, hogy a Soros-szabadkőműves tengely érzett már szekunder szégyent miatta :DDD ), persze a levelezéssel lehetnek problémák, de amúgy várható volt.
A korona helyzet egy kompetens elnök kormányzását is erősen próbára tette volna, Trump számára viszont katasztrofális volt, és ezt a Stockholm szindrómás szegények felhergelésével sem sikerült kompenzálnia.

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#7) Kolondrum válasza szaszyka (#5) üzenetére

+1

(#8) Ramirex


Ramirex
csendes tag

Én már alig várom, hogy kisebbségben legyetek és a white privilege végleg eltűnjön! Egyett sajnálok csak, hogy Biden fehér!

(#9) UnA válasza Ramirex (#8) üzenetére


UnA
Korrektor

Pont ez az a típusú hozzászólás, ami miatt lehetetlenné válik sokszor egy beszélgetés. Mindegyik oldal az ellenfelet akarja démonizálni, és (az egyébként létező) extrém csoportok bemutatásával építi az ellenségképet.

Trumpot én sem kedveltem, mert legyen akármilyen politikus, egy elvtelen és élvhajhász kiöregedett playboy, mint a hagyományos értékek védelmezője - ez egy nagyon beteg helyzet ;)

(#10) nevemfel válasza Ramirex (#8) üzenetére


nevemfel
senior tag

Egyett sajnálok csak, hogy Biden fehér!

Ne aggódj! Meg lesz oldva!

[link] :DDD

Rally against apathy draws small crowd

(#11) 8th


8th
addikt

Elcsalták a demokraták így hát nyertek. A republikánusok meg 2000-ben csalták el. 1:1 ;]
Reméljük a demens zombi nem robbantja majd ki a harmadik világháborút...

"Minden háború csak halált hoz, sok-sok ember halálát, akinek dolgozni kellett volna és nem meghalni. És szegénységet hoz, csapást nyomorúságot. Akár megnyerik akár elvesztik, a háborúban csak veszíteni lehet." Wass Albert

(#12) Fred23 válasza szaszyka (#5) üzenetére


Fred23
nagyúr

Egészen biztosan baj van azzal a néppel, amelyiknél csak ilyen jelöltek közül lehet vezírt választani. Egyszerűen a lakosság többsége nagyon nincs ott fejben.

[ Szerkesztve ]

(#13) villamos


villamos
őstag

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#14) mephi666 válasza Fred23 (#12) üzenetére


mephi666
nagyúr

én az életkorokat néztem nagyon: trampli 74, biden 77... clinton most 74 és 2 évtizede volt elnök... obama nincs még 60... miért ilyen vén papák vannak csak? Kellene nekik elnöknek egy 40es mexikói nő, az lenne a tuti :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#15) Fred23 válasza mephi666 (#14) üzenetére


Fred23
nagyúr

Tuti, hogy egy nagyon összetett probléma, hogy azok kerülhetnek csak a hatalomhoz közel, akik, holott kábé bárki tudna mondani alkalmasabb jelölteket náluk. Nálunk is, külföldön is.
Egyszerűen agyzsibbasztó arra gondolni, milyen politikusokra lehet csak szavazni úgy általában. Egy-egy nagyjából normális feltűnése már mesébe illő, de általában az is meghülyül / pszichopata lesz, mire egy kicsit is közelebb kerül a moslékos vödörhöz. :U
Az embereknek pedig mintha mindegy is lenne, ezekre is szavaznak a legnagyobb nyugalommal.

[ Szerkesztve ]

(#16) szaszyka válasza mephi666 (#14) üzenetére


szaszyka
senior tag

Ott volt Kanye West is! Fiatal, energikus, aztán alig kapott 60000 szavazatot. Pedig rá kíváncsi lettem volna elnökként :D

Lenovo Thinkpad X220 :D

(#17) KISDUCK válasza szaszyka (#16) üzenetére


KISDUCK
addikt

Hát attól tartok hogy érezhetően rosszabb lett volna mint Trump. A bipoláris zavar és nagyhatalmú elnöknek lenni nem a legszerencsésebb párosítás.

[ Szerkesztve ]

(#18) szaszyka válasza KISDUCK (#17) üzenetére


szaszyka
senior tag

Minden nap hallgathatnánk, hogy az ő csaja nem egy hobbit :D
[link]

Lenovo Thinkpad X220 :D

(#19) Narxis válasza UnA (#9) üzenetére


Narxis
nagyúr

Iratkozz fel az Apu azért iszik mert te sírsz podcast-re, majd téma lesz ez a választás és elég kritikát kap mindegyik oldal. Vagyis eddig nem éreztem Puzsérékat olyannak, hogy egyik vagy másik oldalhoz húznának.

Thanos was right.

(#20) Klaus Duran válasza cskamacska (#6) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Én úgy vagyok ezzel mint a magyar politikával. Trump a kisebbik szar. ;]
Az hogy idehaza a szélsőbal, és ugyanígy Amerikában is szó szerint fogyatékosokat rak vezető szerepbe ez nekem furcsa. :(

Leginkább a háborúktól félek amiket kirobbantanak majd.

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#21) Narxis válasza Klaus Duran (#20) üzenetére


Narxis
nagyúr

Hagyjuk már ezt a háborúzást, ez volt a duma 2016-ban is, unalmas már. Nem érdeke senkinek se a háborúzás továbbra sem.

Thanos was right.

(#22) UnA válasza Narxis (#19) üzenetére


UnA
Korrektor

Az Aput kedvelem :)

@Klaus Duran: Te hol látsz szélsőbalt? Sehol egy igazi balos, csak csupa középszerű, unalmas, régi arc.

(#23) Klaus Duran válasza UnA (#22) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Mondjuk ez igaz. Ugyanazok 30 éve, + egy drogos Momis. :DDD
Bár Karigeri hozza a szintjüket hülye döntésekkel.

[ Szerkesztve ]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#24) KISDUCK válasza szaszyka (#18) üzenetére


KISDUCK
addikt

Hazudnék, ha azt mondanám hogy ezért nem érné meg + ott van még a "gay fish". Mondjuk így belegondolva csak ezekért megérné megszerezni az amerikai állampolgárságot és rászavazni. ;]

(#25) Klaus Duran válasza KISDUCK (#24) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Arra szavaznál akinek egy Hobbit a felesége? ;]
Gay Fish - My Gurl Ain't No Hobbit

[ Szerkesztve ]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#26) #89309696 válasza Narxis (#21) üzenetére


#89309696
törölt tag

Minden jelentősebb politikai változás esetén valakik benyögik, akkor is ha X nyer, akkor is ha Y, de akkor is, ha Z. Ehhez képest háromnegyed évszázada jól megvan a bolygó kis hangyányi népe és a közeljövőben sem tűnik ez másképp. Az a Tsar anno szépen behúzta a fékeket, szerencsére. Ettől függetlenül a végeláthatatlan egymás gazdasági basztatása az menni fog, az igaz.
Paranoiás a magyar, mondjuk nem csoda, mert nekik legalább volt 1-2 normálisabb elnökük és gördülő gazdaságuk, nekünk nem igazán 100 évre visszamenve.

(#27) Narxis válasza #89309696 (#26) üzenetére


Narxis
nagyúr

Ennyi a lényeg. :R

Thanos was right.

(#28) cskamacska válasza Klaus Duran (#20) üzenetére


cskamacska
addikt

Ja, hát

Ámerikának egyik legnagyobb kurrens gondja hogy a középosztály döglődik, a leggazdagabbak és a multik pedig vég nélkül gyarapodnak. Pl a négerek sem amiatt szenvednek leginkább, mert őket úton-útfélen diszkriminálják, hanem mert a néger és a fehér szomszédja is lecsúszott a francba, de ha emellé még legkisebb mértékben lenézik és pluszban belerúgnak, az már marhára nem fér bele. 80-as években potenciálisan sokkal jobban kinézték még a színéért, de akkor másodosztályon is egy fokkal jobban élhettek mint a mostani nagy egyenlőségben. :(

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#29) D1Rect


D1Rect
félisten

Ez deep fake vagy tényleg ezt mondta?

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#30) Narxis válasza D1Rect (#29) üzenetére


Narxis
nagyúr

Tényleg.

Thanos was right.

(#31) Snowy_owl válasza D1Rect (#29) üzenetére


Snowy_owl
őstag

21:20:

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#32) Narxis válasza Snowy_owl (#31) üzenetére


Narxis
nagyúr

Töröld ki a végéről ezt %20

Thanos was right.

(#33) dabadab válasza D1Rect (#29) üzenetére


dabadab
titán

Tényleg ezt mondta, csak éppen arról beszélt, hogy voter fraud elleni szervezetet raktak össze, ami (az itt gondosan levágott) kontextusból egyértelmű lenne. ([link])

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#34) HyP3b0y válasza Klaus Duran (#20) üzenetére


HyP3b0y
senior tag

Az hogy idehaza a szélsőbal, és ugyanígy Amerikában is szó szerint fogyatékosokat rak vezető szerepbe ez nekem furcsa.

Mindezt képes vagy kijelenti Trump 4 éve után? Ezzel az emberrel Uno-zni nem mernék leülni, mert hisztirohamot kapna ha kikapna. 70+-os egy 6 éves érzelmi és értelmi szintjén, a twitteres kirohanásai az utóbbi 4 évben saját maga paródiája volt.

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#35) Klaus Duran válasza HyP3b0y (#34) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

A balos kettős mércétől én is idegrohamot kapok. :O
A cenzúrázott twitter/facebook alapján megítélni valakit nem jó dolog.

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#36) dabadab válasza Klaus Duran (#35) üzenetére


dabadab
titán

:U

Legyél kedves és ne hazudjál.
Trump twitjeit senki sem cenzúrázza, ott az van, amit ő leír (aminek a nagy része egyébként hazugság). Meg egyébként ott vannak a konkrét, vágatlan nyilatkozatai is és azokból elég egyértelmű a helyzet.

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#37) HyP3b0y válasza Klaus Duran (#35) üzenetére


HyP3b0y
senior tag

dabadab már leírta, de elegendő csak a szónoklatait megnézni, azok vágatlanul, cenzúrázatlanul is egy vállalhatatlan személyiséget mutatnak be, de ezek a barmok elnöknek választották.
[link]
Vagy csak a végtelen kombinációban előforduló: "Nobody knows more about <bármi> than I do, I know <bármi> better than anybody!"

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#38) Eastman


Eastman
őstag

Írta és rendezte:

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#39) Silεncε válasza Klaus Duran (#35) üzenetére


Silεncε
őstag

Ugye nem azt akarod bemeselni, hogy Trump normális? Ember, nézd már meg mit művelt az elmúlt néhány napban, minden választási preferenciától függetlenül szerinted ez normális?

(#40) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Magamat idézve "Trump a kisebbik szar." És ebbe a gyerekes, ingerlékeny viselkedése is belefér. USA
De hanyagoljuk a véleményem. Majd a többik érvényesítik a magukét.

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#41) Silεncε válasza Klaus Duran (#40) üzenetére


Silεncε
őstag

Ezzel nem értek egyet, viszont az tény, hogy Biden se jó. Itt most a szar és a fos között lehetett kb választani. Meg az is tény, hogy Trump viselkedése nevetséges volt az elmúlt néhány napban. De szerintem is hanyagoljuk a témát, mert bunti lesz a vége.

[ Szerkesztve ]

(#42) UnA válasza HyP3b0y (#34) üzenetére


UnA
Korrektor

Ez sem ennyire egyszerű, persze lehet gondosan válogatni olyan eseményeket, amiből ezt fel tudod építeni magadnak.

Azért nézz utána az elnöki periódust értékelő cikkeknek, mert még az ellenfelek is elismerték az eredményeket - mert azok is vannak.

(#43) janeszgol válasza távcsőves (#3) üzenetére


janeszgol
félisten

Pontosan. Nagy gazdasági dolgokat ígért, amire én is csettintettem, aztán semmi. Egy valami fog hiányozni, a humora Trumpnak.

(#44) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Politikai témájú beszélgetéssel a Politika topikba fáradjatok, legyetek szívesek!
Ezt zárom.

Xiaomi 13T

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Hieronymus:] A történet véget ért (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.