Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) _Orbi_


_Orbi_
aktív tag

"...Ha 3,93 GHz-es Core 2 Duo E7500-zal..."
Azért ez elég vad lenne :D

[ Szerkesztve ]

(#2) #40731136


#40731136
törölt tag

A Cooler Master CM 690 II Basic három év garanciával 24 500 forintba kerül, nagyjából egy ezressel olcsóbb a korábbi modellnél.

Hát nem tudom, ki nem adna ki érte egy ezressel többet, és sokkal szebb a ház... :U

(#3) rudi válasza _Orbi_ (#1) üzenetére


rudi
nagyúr

Javítom :)

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#4) waporka


waporka
tag

pofásnak tünik azzal a 3 ventivel:D

a privire illik válaszolni....

(#5) lujó55


lujó55
őstag

Hú, milyen régóta szemezek egy ilyen all in one PCvel!
Az a Z3730 jó is lenne... :R

(#6) kleinguru


kleinguru
addikt

Nagyon jól néz ki az msi windtop, de baromi drága:)

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#7) Isee


Isee
senior tag

Az új Gigabyte 6870 szépre sikerült :K

"...But, before your President decides, please ask him this: What if we leave... and you're wrong?" (Optimus Prime ~ TF2)

(#8) Srodney


Srodney
senior tag

szép és hasznos cuccok érkeztek,de a frezer13 s939re is jó?... :F ugyanis 6k-ért eléggé csalogató... :U

(#9) lujó55 válasza Isee (#7) üzenetére


lujó55
őstag

igen, a giga ad a külcsínre is, azonkívül nagyon stabil és megbízható! :R

(#10) HPAA


HPAA
őstag

Revoltec dokkolóját elfogadnám , amint megtalálom valamelyik webshopban

************* censored

(#11) Gude


Gude
senior tag

Pofás kuckó!

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#12) ittakary válasza Isee (#7) üzenetére


ittakary
nagyúr

Szerintem is elég bejövős :)

(#13) LW


LW
őstag

Évek óta CM 690em van, azóta se tudtak számomra szebbet és jobbat csinálni.
Najó az Obsidian 800d még megihletett, de az egészen más tészta. :B

[ Szerkesztve ]

(#14) S*Tom*


S*Tom*
aktív tag

A giga három ventis hűtése nagyon szuper, a sapphire is oké, de az a b.zi kék nyák.
Gondolom a 6970 módolás felejtős már a sapphirén, szóval vagy jobb hűtés vagy ref. kártya és @70 mód, közben ülünk a zajban, vagy házi szerelés és csere, esetleg veszünk mást. Jól ki van találva. :W

(#15) mghltm válasza lujó55 (#9) üzenetére


mghltm
addikt

ezeket alairom, de feleslegesen tulmeretezettnek tartom a hatalmas hutot a 150 wattos tdp-re :U

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#16) adamka16


adamka16
őstag

Ez a ház nem igazán bejövős, ennyi pénzért. 25e Ft-ért lehet kapni, ugyan ezt csak feketére fényezve belül. Akkor mi ebben az olcsóság :F

(#17) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

bakker. keményen 1 ezer magyar forinttal olcsóbb..? hát köszi:C
kár volt ezt megalkotni az az érzésem. de ha növelik azt az 1 ezrest, akkor már kedves ajánlat lesz ;)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#18) Boxi88


Boxi88
őstag

A 6870-en az a hűtési rendszer, nem semmi. :U
Az MSi Wind TOP AE2420 nagyon hasonlít az apple-re... :K

(#19) _csocso_


_csocso_
senior tag

Szép ez a Windtop, de áz árát nem ide találták ki.

https://www.youtube.com/watch?v=teRMe7DA1Lk -ha vki még nem látta volna

(#20) sNORh válasza Isee (#7) üzenetére


sNORh
addikt

nagyon baba, ha sok pénzem lesz és annyiba kerül majd mint most egy X800 veszek egyet ;] "vagy egy ezressel többe"

[ Szerkesztve ]

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#22) 7


7
addikt

Ez az MSI Wind top nem az igazi. Ha annyi pénzem lenne, amennyiért azt meg lehet venni, akkor már inkább gyűjtenék hozzá további ~60ezret, és megvenném a legkisebb iMacet, ami tudásban hasonló.

(#23) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

vicc ez a CM690 basic.
ad1: egy ezrest ki ne fizetne a dokkolóért, VGA tartóért és a fekete festésért
ad2: nyáron vettem az advancedet 22ropiért... :U
mod: jah, most látom, hogy ez a dokkoló nélküli, de fekete verziónál olcsóbb egy ezressel (legalábbis ezt szűrtem le). mindegy, az ami írtam, így is áll :D

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#24) Champipi


Champipi
senior tag

A videókártyákat elnézve nem tudom mostanában milyen game az ami vásárlásra készteti az embert? Mik mostanában a menő címek? Mármint valami jü sinle player gémre gondolok, de Half Life E2 óta nem sok jót láttam sajna...

(#25) Chaser


Chaser
titán

"Most akciós az Acer Aspire Z3730, melyet 21,5 hüvelykes, Full HD felbontású kijelző köré építettek. Szíve a Core 2 Duo architektúrás, 3 GHz-es Pentium E5700 processzor, ami mellett Intel IGP felel a grafikáért. A masinának 4 GB memóriája, 320 GB-os merevlemeze, DVD-írója, N-es Wi-Fi adaptere, webkamerája, kártyaolvasója, két kisebb hangszórója, temérdek USB csatlakozója és HDMI kimenete is van, vételára pedig Windows 7 Home Premium operációs rendszerrel, vezeték nélküli billentyűzettel és egérrel 183 750 forint." lol :DD mi lenne ha nem "akciós" lenne? Az acer azért külön fizet hogy a sz@rjait -pár kivételtől eltekintve- megemlítsétek?

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#26) Recon666


Recon666
Közösségépítő

A giga 6870 jól néz ki.

(#27) kpal


kpal
veterán

A Freezer 13 és a CM 690 jó áron van.

(#28) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

freezer13, mint felső közép? 13 pro meg felső?

hm, és akkor a ninja3, a Mugern2, illetve a Megahalems meg a D14 mi?:) felsőfelső meg ultrafelső?

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#29) Gaga_30


Gaga_30
tag

Azért én attól a ledes webkamtól óva intenék mindenkit....

(#30) Zodicus válasza #40731136 (#2) üzenetére


Zodicus
senior tag

Ezt konkrétan én sem értem. 1k ért időtálló fekete belső?!

(#31) #65675776


#65675776
törölt tag

Valami nagyon rosszul lehet megírva abban a "szimulátorban", amelyikben a csűréshez csavarhatónak kell lennie a botnak. Az oldalirányú kitérítés ugyanis alapból a csűrőket vezérli... A szabványos elrendezés:

botkormány előre-hátra - bólintás
botkormány oldalra - orsózás (csűrés ha úgy jobban tetszik)
pedálok - legyezőirány (oldalkormányok)
Plusz ugye a gázkar.

(A kitéríthetőség mértéke gépfüggő, de a mai FBW vezérlésű gépeknél tipikusan csak néhány milliméter a bot csúcsánál mérve (legalábbis az oldalkonzolra épített botok esetén). Ugyan ezen gépeknél erővisszahatás egyáltalán nincs. Űrben meg főleg nincs erővisszahatás, ott ugyanis egyáltalán nem használhatóak az aerodinamikai kormányok, csak és kizárólag reaktív kormányzás működik. Ezért is borzadtam el régebben FF botok tesztjeinél, mikor a tesztelő írta, hogy "az erővisszahatás pedig felbecsülhetetlen, milyen jó is lehet érezni általa egy űrszimulátorban, amikor seggbe lőnek".)

(#32) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Jó cuccnak néz ki az a Freezer 13

...

(#33) Chaser válasza Srodney (#8) üzenetére


Chaser
titán

Gondolom jó, mert a rögzítő fülek ugyanott voltak a 754/939/am2-3 foglalatoknál, talán a keret felfogató pontjai lettek másak s939 után, de az csak olyan hűtőt érint aminek saját kerete van.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#34) Prison85


Prison85
senior tag

A Freezer 13 nagyon ott van. Vajon elbírna egy Phenom II 955 hűtésével? A 6k körüli ára könnyen a BestBuy kategóriába sorolhatja

BF2142☑ BFBC2☑ BF3☑ BF4☑BF2143☐ Mindenki a saját baklövéseit hívja tapasztalatnak. (Oscar Wilde)

(#35) Valdez válasza Recon666 (#26) üzenetére


Valdez
őstag

Kérdés, hogy van-e olyan ház amibe belemegy, mert ránézésre van vagy 30 centi :D

(#36) rudi válasza #65675776 (#31) üzenetére


rudi
nagyúr

Szerintem inkább én írtam el. A 3. tengely ezekszerint a rudder (oldalkormány) szokott lenni, ugye?

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#37) Neil Watts válasza Prison85 (#34) üzenetére


Neil Watts
veterán

El, nekem is az van :))

(#38) #65675776 válasza rudi (#36) üzenetére


#65675776
törölt tag

Gyaníthatóan igen. Amennyiben nincs pedál, tényleg a csavarás vagy egy külön tengely jelenthet megoldást.

Helikopterek esetén már sokkal érdekesebb lenne. Mondjuk helikopterszimulátor se sok van, de egy heli irányítása sokkalta bonyolultabb is.

(#39) Chaser válasza Prison85 (#34) üzenetére


Chaser
titán

Ha komolyabb tuning nincs biztos. Egy "sima" frrezer64 is elég lenne, x3-at rángattam 3.5G-re, elég volt a gyári hűtő, igaz prime alatt volt hangja ;]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#40) Neil Watts válasza Chaser (#39) üzenetére


Neil Watts
veterán

au, ez utott :DDD

(#41) Kroni1


Kroni1
veterán

a cm centurion 590 jobban tetszik..

(#42) Prison85 válasza Neil Watts (#37) üzenetére


Prison85
senior tag

:R Esetleg képet tudnál feltenni, hogy Prime alatt mennyin tartja? Érdekelne, hogy mit ér el a Freezer Extreme-mel szemben. Ennyi pénzért 1kg-os hűtő? :C

BF2142☑ BFBC2☑ BF3☑ BF4☑BF2143☐ Mindenki a saját baklövéseit hívja tapasztalatnak. (Oscar Wilde)

(#43) rudi válasza #65675776 (#38) üzenetére


rudi
nagyúr

Noigen, a helikopter az külön kategória!

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#44) Korcsii


Korcsii
őstag

CM690 4ever :K

(#45) zone


zone
őstag

Nem zajos az a 3 venti? Az enyémen kettő van és nem kis hangja van alapjáraton. Terhelés alatt még inkább, bár akkor a játék hangja elnyomja.

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#46) Neil Watts válasza Prison85 (#42) üzenetére


Neil Watts
veterán

delutan megoldhato

(#47) (ÉN)közPONT


(ÉN)közPONT
senior tag

A 3 ventis megoldás helyett fejleszthetnének inkább több passzív holmit..

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#48) oxox


oxox
addikt

szep az msi a vegen...csak kicsit draga :O

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#49) Duree


Duree
veterán

nekem még mindíg nagyon drágák ezek a grafikus kártyák,tehát ehyenlöre marad a régi,A 690 ház meg remek választás praktikus,és jól is néz ki.Az Eminem medialejátszó nekem nagyon bejön,lassan el kell gondolkodni egy vásárlásán

duree54

(#50) _Atesz válasza (ÉN)közPONT (#47) üzenetére


_Atesz
addikt

Én se értem miért kell pizzát gyártani. Az MSI kártya kűtése sokkal egyszerűbb, kisebb a meghibásodás lehetősége és sztem szebb is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.