Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GoldenJ


GoldenJ
tag

Április egy jó kis holtszezon lesz.

A mai gyerekek nemcsak megveszik a vackot, hanem még azt is elhiszik róla, hogy király.

(#2) Thodeus válasza GoldenJ (#1) üzenetére


Thodeus
aktív tag

Portal 2, Mortal Kombat. Jó lesz ez az április. Csak várni kell még kicsit.

[ Szerkesztve ]

(#3) Televan74


Televan74
nagyúr

PC:
- Wildlife Park 3 :(

Úgy izgulok. PC -én jól belehúztak. ;]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#4) megint én


megint én
őstag

Hali!
Figyu Zsoccc, szerintem ez a heti játékmegjelenések helyett lehetne havi játékmegjelenések, mert így hogy van hét, hogy alig jön valami, de olyan is hogy semmi... Inkább legyen 5-10 game 1 cikkben és nem is kell csak évente 12DB... Vagy nem??? :F

[ Szerkesztve ]

(#5) kenwood3


kenwood3
őstag

Sajnos Pc-re most se jön semmi érdekes számomra :(((

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#6) HS 2142 válasza megint én (#4) üzenetére


HS 2142
őstag

Szerintem nincs gond a mostani rendszerrel, mert ha érkezik valami érdekes játék a jövő héten azt megtalálod a listában, míg ha havonta egy hír lenne, akkor előfordulhat, hogy később értesülsz róla.
(Igaz lehetne külön hír a "nagyobb" játékokról, de ez meg elég szubjektív, mindenkinek más tetszik. Mondjuk az is igaz, ha valakit meg nagyon érdekel egy játék annak pirossal be van karikázva a naptárában :DDD)

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#7) BalaNce87 válasza HS 2142 (#6) üzenetére


BalaNce87
addikt

Szerintem az emberek többsége nem innen tudja meg hogy mi jött ki éppen. :)

(#8) HS 2142 válasza BalaNce87 (#7) üzenetére


HS 2142
őstag

Igen, erre is utaltam az utolsó sorban, de én ettől még kitartok mellette, el is olvasom mindig, bár legtöbbször csak az érdekességek miatt (pl.: Japánban csak most fog majd megjelenni az Awakening box-ra) :)

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#9) pete_21


pete_21
addikt

Most úgy látom semmi érdekes nem jön, de nem is nagy baj. Az elmúlt 1-2 hétben jöttek nagy játékok, amikkel még el tudja magát foglalni az ember. Gondolom direkt úgy időzítik a többit is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.