Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#29) BenHans válasza Cathulhu (#22) üzenetére


BenHans
addikt

"Mindenki az új samsungról beszél, senkit nem érdekel most az unalmas HTC." "Akkora visszhangja van az S6 (edge)-nek mindenhol, hogy olyan helyeken is megjelenik mar, ami alapvetoen nem is technologiai oldal. M9-et latott barki barhol is? Kozossegi median?"

Csak Neked! [Tavaly.] [Idén.] ;)

Nem igazán értem miről beszélsz, mert én minden valamire való tech oldalon látom az M9-et, és persze az S6-ot is. A fizetett médiát hanyagolom, ahogy a fészbúkot is, pedig ott lehet így van. :)

Tudod a Voda+Telenor oldalán sem merő véletlen hogy az S6 van az arcba tolva. Ha MediaTek SoC, 720p lenne akkor is az lenne ott.

Viszont ha igazak a hírek, és nem lesz a T-nél HTC, sőt pletyka van róla hogy a Telenor-nál sem, akkor nagyon meggyűlölöm őket, mert biztosra veszem hogy nem a kereslet kérdése van a háttérben hanem lefeküdtek jópénzért valakinek a jó eladás érdekében. És így soha az életben nem lépek le a Vodafone-tól. De akkor lesz olyan gyártó amit eddig csak szimplán nem kedveltem de most már rühellni fogom, mert sajnos bőven beleillik az "üzletpolitikájába" a konkurencia ilyen szintű ellehetetlenítése.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.