Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) snorbi82


snorbi82
senior tag

Már várom, hogy megjelenjen egy itthoni teszt és ha LG G4 nem fog tetszeni, akkor HTC M9 a következő telefonom!

IPhone 15 Pro Max, Iphone 13

(#52) doooo válasza Fall-N (#49) üzenetére


doooo
veterán

14 nm :)

(#53) nagylaci6417


nagylaci6417
aktív tag

Hello.vidéken lakom egy kis városba.múlt héten kellett bemennem a vodafonhoz a htc m7 szervizbe volt kamera csere miatt.ez egy kis Bolt 1 asztal 1 eladó.
Az asztalnál egy 25 év körüli srács anyukájával irták alá a szerződést 1 A3 és 1A5 samsungra.
Az eladó kérdezte tőlem a telefonért jöttél?
Igen
Akkor ne várjál gyere ird alá.
Kirakra a telefonom az asztalra egy átlátszó zacskóba hátlappal felfele
Láttam a srác nagyon nézi egyszer megszólal
Megkérdezhetem ez milyen telefon ?
Mondom Htc
Az ami rá van irva?
Igen.
Megnézhetem
Persze nyugottan
Még ilyet nem is láttam nagyon szép
Köszönöm.

(#54) doooo válasza nagylaci6417 (#53) üzenetére


doooo
veterán

A mindenségit :Y

(#55) nagylaci6417 válasza Fall-N (#47) üzenetére


nagylaci6417
aktív tag

Lehet hogy tudatos vásáró vagy és nem is laggol a telefonod.de az én véleményem és ne vedd sértésnek az s4. Meg s5 meg s3 minőségileg egy 998ft müanyag wc ülőkéhez tudom hasonlítani a célnak megfelel Nekem is volt olyan.lecserértem egy drágább minőségibb fára.még ülni is sokkal jobb rajta.hasonló képp vagyok pl a telefonokkal is. van 1 m7 meg 1 lg g2 ....az lg ugyan olyan mint a samsung s4. rossz.Csúszós lakkozott müanyag számomra minőségileg 0.nem vagyok márkafüggő de a htc m7. Használni ,kézbevenni is sokkal jobb értéz mint az lg ami =a samsung s3 s4 s5 anyaghasználatba

(#56) nagylaci6417


nagylaci6417
aktív tag

Egy másik dolog.tud nekem valaki segíteni ?
Van most egy htc droid dna verizon független nállam.usa-ból lett hozva 2 éve.
Tökéletesen működött.majd összel kint járt az usa ba valamit frissitett és azóta nem ismeri fel a simkártyát
Valami ötlet?

(#57) doooo válasza nagylaci6417 (#55) üzenetére


doooo
veterán

Ha már az ergonómiáról beszélünk, az S5 pl. nem lakkozott, csúszós műanyag.. műanyag, de épp az benne a lényeg, hogy bizony a kézben marad, hála a sebtapaszos, tapadós anyagnak.. Azt meg pláne ne akard bemagyarázni, hogy a fém, meg az üveg nem csúszik.. Tehát más kérdés a minőség, és más kérdés az, hogy mennyi haszna van neki a mindennapos használat közben..

(#58) nagylaci6417


nagylaci6417
aktív tag

Nem akarom bemagyarázni neked
Én használom nap mint nap óráról órára és a müanyag sokkal jobban csúszik .gondolom te is használsz mind kettőt?ha meg nem akkor kár ezen vitatkoznunk mert nem tudsz mihez viszonyitani

[ Szerkesztve ]

(#59) Ron Swanson


Ron Swanson
senior tag

Én vagyok az egyetlen, aki megbánta, hogy HTC One-t vett? :) iPhone 4S-ről váltottam M7-re kb 2 évvel ezelőtt és azóta azt várom, hogy lejárjon a hűség, és visszatérhessek az almához.

[ Szerkesztve ]

(#60) babkukta


babkukta
senior tag

Akkor is a HTC az egyik legstabilabb telefon :) A fémről meg lehet vitázni, h mennyire kényelmes, meg csúszós, akkor is minőségibb anyag, mint a biliből készült hátlap, meg keret

[ Szerkesztve ]

Üdvözlettel, Tibi

(#61) Fall-N válasza nagylaci6417 (#55) üzenetére


Fall-N
veterán

Persze, abban igazad van, hogy a fém az jobb kézben ezt aláírom. Csúszik a hátlap ami nem a legjobb, de itt van a MA-n pár ember akinek semmi sem jó.
Markó gyerek is elvakult fan.
Egyébként én S-line tokban tartom az matt.

[ Szerkesztve ]

(#62) CptAdamica válasza Ron Swanson (#59) üzenetére


CptAdamica
veterán

LadyTulip, Te vagy az? azért remélem nem csökkent a jósági szinted az M7-el ;]

Megyen!

(#63) Ron Swanson válasza CptAdamica (#62) üzenetére


Ron Swanson
senior tag

Haha :D azért nem vagyok ennyire gyökér. :DD

(#64) w333


w333
félisten

Telekom, Telenor egyelőre nem lesz kapható ... talán majd 2-3 hónap múlva :(

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#65) FGyula30 válasza Ron Swanson (#50) üzenetére


FGyula30
aktív tag

Te vagy az egyetlen ezek szerint.
Itt látszik meg h életedben nem láttál, nem használtál Htc M8-at öregem.
Troll-nak minősítelek hivatalosan. Minek fikázod ha volt M7-ed? Akkor tudnád h milyen jó.
Már hogy lenne a 4S jobb, mint az M7? Mondj egy dolgot, csak egyet...

[ Szerkesztve ]

(#66) Bar1 válasza Klaus Duran (#30) üzenetére


Bar1
aktív tag

A másik M9-es hír alá azt írta valaki, hogy a Telekomnál a "2014-es gyér eladás miatt nem fogják egyből forgalmazni a HTC készülékeket. Tehát a hónapba sőt valószínűleg a következőben sem kell rá számítani."

A fekete sáv élőben annyira az M8-nál sem zavaró, az M9-nél pedig már kisebb lett, engem jobban zavar az, hogy nem szimmetrikusak a hangszórórácsok, mint az M7-nél és ami a legjobban, hogy a telefon középső vastagsága ellenére kiáll a kamera. És az OIS-t is visszatehették volna újra az m7 után, az S6-on van.
Dizájn szempontjából az S6 semmi különös elölről, az S6 Edge pedig nagyon modernnek néz ki bekapcsolt képernyővel. Viszont vitrinbe való a telefon, mert nagyon ujjlenyomatgyűjtő.

Személy szerint én az M9-et preferálom, mert fémpárti vagyok és az FM rádió is fontos. Az M8 fő hátrányát, a kamerát is kijavították, viszont este az Ultrapixeles kamerát érdemes használni főkameraként, arra majd ki kell találni egy trükköt (szerintem önkioldót érdemes majd használni, hiszen háttal tartva a kamerát nehéz lesz bemozdulás nélkül exponálni)

(#67) CptAdamica válasza Bar1 (#66) üzenetére


CptAdamica
veterán

Mondjuk nem is csodálkozok, hogy gyér volt az eladás, minden T-mobil üzletben az S5 virít a kirakatban. Ha ott lenne az M8 is, biztos nem az S5 fogyna jobban...

Megyen!

(#68) Bar1 válasza nagylaci6417 (#55) üzenetére


Bar1
aktív tag

Az S3 és S5 esetében egyetértek, az S4-nél nem, mert ott létezik Black Edition is, ami nem fényes gagyi ill. az S4 elölről pedig kifejezetten jól néz a keskeny kávával, az S5-nél és az S6-nál is jobb a képernyő/készülékház aránya.
Persze a fém vitathatatlanul minőségibb és az M9 a hands on-videók szerint már nem is csúszik.

(#69) Bar1 válasza Ron Swanson (#59) üzenetére


Bar1
aktív tag

Akkor bajban leszel, mert az iPhone 6 készülékháza az M8 klónja, ráadásul sokkal igénytelenebb kiadásban, főleg a kameradudor és a műanyag antennacsíkok.

(#70) Bar1 válasza CptAdamica (#67) üzenetére


Bar1
aktív tag

Igen, ez ugyanaz a gyakorlat, amikor korábban bementem a Media Marktba Sony tévéket nézni, erre odajött az egyik eladó és elkezdte sorolni a Samsung (!) tévék előnyeit. Azért nyilván jóval nagyobb a jutalék...

(#71) Ron Swanson válasza FGyula30 (#65) üzenetére


Ron Swanson
senior tag

"Minek fikázod ha volt M7-ed? Akkor tudnád h milyen jó."
semmi jó nincs benne szerintem :(

[ Szerkesztve ]

(#72) Klaus Duran válasza Ron Swanson (#71) üzenetére


Klaus Duran
senior tag

Sznóóóóób. ;]
TROLL OFF

Kamerán és azon kívül hogy nem iOS fut rajta mi bajod van vele?

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#73) h4h01 válasza Bar1 (#68) üzenetére


h4h01
senior tag

Így van! Az M8 hibáit kétségtelenül javították..Mindenhol azt mondják, hogy más "bevonatot" kapott a ház, és jobb lett a fogása, kevésbé csúszik..

(#74) Frank97


Frank97
csendes tag

Nekem volt HTC de többé soha nem kell.
Nem jó a szervizelése,csak a bajom volt vele.
Mióta Sonyt használok azóta meg oldódtak a gondjaim. :K

Sony Xperia™ Z3 Compact,Samsung Galaxy S7

(#75) nagylaci6417 válasza Frank97 (#74) üzenetére


nagylaci6417
aktív tag

Mi bajod volt a szervizzel?

(#76) csabika0060


csabika0060
csendes tag

Én meg pont le sz.... hogy melyik a jobb.
Az Akkumulátor pl sem a One Szériánál, sem az S Szériánál nem volt jó.
Szóval erről ennyit.
Én azért még megvárom a G4-et, Z4-et, és a Oneplustwo-t.
Utána mérlegelek.

(#77) babkukta válasza Frank97 (#74) üzenetére


babkukta
senior tag

igen, a HTC szervize hagy némi kívánni valót. Inkább az idővel van gond.. eléggé hosszadalmas tud lenni a szerelés. Egyébként a Sony se sokkal jobb.. :D Mielőtt HTC fannak lennék nyilvánítva, adatlapomon megtalálható, mim van
Egyébként meg szerintem nem a szerviz a legfontosabb. Gondolj csak bele. Ha vminek nagyon jó szervize van, sok helyen, az mitől is lehet? HTC-ből nem is adnak el annyit, mint másból, így a hibás készülékek aránya kicsi, ezért felesleges komolyabb hálózatot kiépíteni. Ellenben ott a Samsung, amiből rengeteg készüléket adnak el, meg persze hiba is van bőven, így ott van jelentősége nagyobb szervizháttérnek, ami fenn is tartható. Persze, ez viszonylag jó érv egy Samsung készülék mellett, h milyen jó a szerviz, csak éppen ha annyira jó telefonjai vannak, akkor hh ekkora bázis van mögötte? :U

Üdvözlettel, Tibi

(#78) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag

Annyira jó a szerviz, hogy munkatársam lányának a meg se javítják, mert bepárásodás miatt elszíneződött a papír benne. Munkatársam le is mondott a Samuról.

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#79) Halkow. válasza Fall-N (#49) üzenetére


Halkow.
senior tag

+1 ennyi! egyes emberek azt se tudják mit beszélnek csakhogy megvédjék hön áhított brandjüket

( #66 ) Bar1: végre nem vagyok egyedül akit zavarnak a felemás hangszóró rácsok

[ Szerkesztve ]

(#80) Frank97


Frank97
csendes tag

Én nem vagyok se Samsung fan se HTC de ez elég érdekes.
[link]

Sony Xperia™ Z3 Compact,Samsung Galaxy S7

(#81) Emtra válasza Frank97 (#80) üzenetére


Emtra
tag

+1 :C ennyit a htc-ről

Én se vagyok fan de ha választani kellene kapásból az s6-ot vinném :D

A htc-be szinte csak a soc változott és a kamera....

A samsungba pedig sok minden változott

#77 ) babkukta: én úgy tudom mindent a szutykós telemax végez... és a htc-t csak rongálással lehet szétszedni :DDD

[ Szerkesztve ]

(#82) nagylaci6417 válasza Frank97 (#80) üzenetére


nagylaci6417
aktív tag

Én ezekre nem nagyon adok
A 2 éves m7 is 5.0.2 van

(#83) Emtra válasza nagylaci6417 (#82) üzenetére


Emtra
tag

Én se sokat de azért van alapja a dolognak új soc és az új A sorozatból kiindulva lassan samuék is megtanulnak optimalizálni

(#84) nagylaci6417 válasza Emtra (#83) üzenetére


nagylaci6417
aktív tag

Úgy legyen
Nekem az utolsó Samsung telom 1 note 2 volt. Az valami gyalázat volt.
De viszont ez a edge tetszik.

(#85) Xaels válasza Emtra (#81) üzenetére


Xaels
félisten

Rosszul tudod...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#86) fravik válasza Emtra (#81) üzenetére


fravik
tag

Hiába szerez nagy pontokat a benchmarkokban, ha a felhasználói élmény a folyamatos lag miatt el van baltázva.
De nyugodtan mutogathatják majd a benchmark eredményeket egymásnak akik erre v*rik. Engem szvsz hidegen hagy.
Én inkább szavazok a full unibody fém házra és a lagoktól mentes Sense-re, de ez csak az én véleményem...

Légyszi írd már össze azt a sok mindent, ami a Samsungnál változott, kíváncsivá teszel.

"Always remember that you are absolutely unique. Just like everyone else."

(#87) Fejvadi válasza FGyula30 (#65) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Ész is kellene hozzá, hogy használni is tudja. :)

(#88) h4h01 válasza Frank97 (#80) üzenetére


h4h01
senior tag

Valaki még ad ezekre a fos benchmarkokra? Hmm..ez elég érdekes. :))

fravik: +1

[ Szerkesztve ]

(#89) etohun


etohun
aktív tag

még mindig böszme egy batár méretű(azok a kávák, meg a kompaktság :( ) pedig biztos jó telefon, az elődök is jók.

(#90) Lacy6 válasza h4h01 (#88) üzenetére


Lacy6
senior tag

Háát én is azt hittem, hogy nem létezik aki komolyan veszi ezeket a teszteket...aztán megláttam (#81) Emtra hozzászólását :DD
"ennyit a htc-ről" hát azt hittem lefordulok a székről úgy nevettem :))
Linkeltek egy a benchmark tesztet amibe jobban szerepelt a Samsung és neki ennyi elég, ujjongva tapsol és kijelenti hogy "ennyit a htc-ről".
Ezt a tesztet egy komoly tárgyi bizonyítéknak könyvelte el miközben semmi köze a normális felhasználáshoz!
Hihetetlen "szakemberek" vannak itt ;]

[ Szerkesztve ]

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#91) Ron Swanson válasza Fejvadi (#87) üzenetére


Ron Swanson
senior tag

mihez kell ész? hiába rootoltam, hiába tettem rá custom sense vagy gpe romot, ugyanolyan fos maradt.

(#92) CptAdamica válasza Ron Swanson (#91) üzenetére


CptAdamica
veterán

Lehet ott a hiba, hogy hozzá nyúltál. ;] Miben fos amúgy? Fejtsd már ki kérlek.

Megyen!

(#93) Lacy6 válasza Ron Swanson (#91) üzenetére


Lacy6
senior tag

Én sem értem, hogy mi a gondod vele :F
Szomszédnak I5S-e van, de hozzájutott egy M7-hez is. Használta olyan 2 hónapot, de mivel volt rá egy jó vevő így eladta neki. Azt mondta, hogy nem rossz kis telefon és üzemidőbe valamivel többet tudott mint az I5S.
Negatívumnak csak azt mondta, hogy ő sokkal jobban tud írni az I5S-n(mániája a kis telefon).
Te meg I4s-ről váltottál és konkrétan fosnak nevezed valami miatt amit nem tudunk...
Lehetséges, hogy gyárilag hibás telefon miatt vagy ennyire elkeseredve...

[ Szerkesztve ]

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#94) monti0222w válasza Ron Swanson (#91) üzenetére


monti0222w
addikt

Nem azért, de ha a Htc-t szarnak mondod, akkor a többi gyártóra mint mondanál? Az "alma" se egy nagy valami az is lagzik, akad, igaz pedig a legjobb szoftver nekik van, de mégis vannak akadások!

(#95) Supr@


Supr@
senior tag

Nos, szemely szerint nekem bejon az uj M9.
Jelenleg M7-et hasznalok, elotte One X volt, az elott Desire, mint htc telok. Mindegyikkel tokeletesen elegedett voltam. Ami nekem fontos egy telefonban, az a stabil mukodes, legalabb 1 napot huzzon ki az aksija, es legyen minosegi anyaghasznalat, osszeszereles, illetve zenei teren (fulessel) legyen jo, a benchmarkok, jatekok nem erdekelnek. Es legyen szep a telefon,

Kozben volt "szerencsem" S3-S4-hez, minden csak nem minosegi anyaghasznalat es osszeszereles, a djizajn szerintem meg annyit sem valtozott mint M8-M9 kozott, bucsuban a 3palcas jatektelefonnak jobb minosege van, plusz az S4 2db aksit sutott meg nekem, kb 2.5 havonta egyet, illetve a szinek egyszeruen nem realisztikusak nekem rajta, szoval samsungot soha tobbet! Ezek utan johetnek nekem akar gyemant telefonnal is.

Plusz volt iphone 5 par napra kolcson, soha tobbet, hagyjanak engem beken a fogyatekos itunes-al.

Volt meg egy Sony Z1 Compact is (asszony jelenleg is hasznalja), osszeszereles csillagos otos, minoseg is, plusz imadom hogy vizallo, viszont rohadt halk a telefon (hangszoroval es fulessel is!), plusz a menuje sem volt bejovos, igy ment asszonypajtinak, o szereti. Fenyevekkel jobb, mint a Samu.

Ezek utan vettem meg az M7-et, leginkabb azert, mert egyszeruen jo erzes kezbe venni. Szoftverileg ismerem a htc-t, elotte is szerettem, most is, bar a blink feed felesleges szamomra, ki is lottem. Kamera tenyleg nem az igazi, bar nem is hasznalom surun.

M8 tavaly kimaradt, nem cserelem evente, iden pedig sanszos hogy M9 lesz, bar azert a G4-et megvarom meg:)

(#96) babkukta válasza Frank97 (#80) üzenetére


babkukta
senior tag

Ne máááár, még mindig itt tartunk?? A jelenlegi hardverek eljutottak egy olyan szintre, ahol már nem a pontok számítanak. Az hogy most 60 ezret vagy 70 ezret gurít Antutuban, teljesen mind1, ha sz.rul van megcsinálva, a 70 ezres is lehet ganéj, mint ahogy eddig is láthattuk sok esetben. Majd várd meg a felhasználók visszajelzését, nem benchmarkokra kell verni.
De ha neked ez fontos, meg érdekes, hajrá! Meg amúgy is.. a Samsung meg a benchmark tesztek... :D eddig is csaltak, most hogy a soc is saját, képzelheted, mennyire valódiak a tényleges értékek

Üdvözlettel, Tibi

(#97) GALARDO válasza Bar1 (#69) üzenetére


GALARDO
addikt

Akkor ezek szerint az M9 is az. :DDD

LadyTulip: Ha nincs az a kamera, akkor a mai napig meg lenne a One. Gyári állapotába is fürge kis jószág volt, nem kellett azt piszkálni.

[ Szerkesztve ]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#98) enginev3.0 válasza banhammer (#5) üzenetére


enginev3.0
félisten

Szokásos mi?

Várom már hogy megnyomkodjam, akkor dől el hogy lesz-e ilyenem vagy se :))

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#99) batai15


batai15
félisten

Hátha az m8 fos akkor milyen az ájfon?nem véletlenül elismerik sokan az m8 fém házat meg boom soundot illetve a gyors rendszert..

[ Szerkesztve ]

(#100) spawn21


spawn21
veterán

Teljesen mindegy milyen márka. Csak legyen jó. Legyen gyors, stabil és olyan felhasznalói élményt adjon, amiért az ember fizet.

Vannak olyan emberek akiket nem érdekel, nem látják azt sem ha laggol, csak ha rámutatsz. Ők boztosan samut vesznek, de ez nem azt jelenti, hogy az nem jó. Csak nem olyan jó.
Viszont egy hónap erejéig edge lesz a lakotársa az m8-nak :))

iPhone 13p

(#101) Frank97 válasza spawn21 (#100) üzenetére


Frank97
csendes tag

Miért szerinted csak az M8 megy lag nélkül?
Tavaly Október óta van meg a Z3C még egyszer nem akadt se nem fagyott le.
Már nem csak a HTC tud lag mentes telefont csinálni.
És nekem is volt HTC ismerem. :)
A Z3C méretbe és teljesítménybe most verhetetlen.(Compact)

Sony Xperia™ Z3 Compact,Samsung Galaxy S7

(#102) BazsiBazsi válasza Ron Swanson (#50) üzenetére


BazsiBazsi
aktív tag

Igen, ennyiért én is szifont vennék, már a 16os 6+ is 200(sufnigsm mondjuk), szóval várni köll hogy lejjebb menjen ez. Amúgy cserélném rá a g3mat :K

(#103) Halkow. válasza batai15 (#99) üzenetére


Halkow.
senior tag

a válasz fosabb :DDD

(#104) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Expansys írta, hogy nem biztos a Magyar nyelv a HTC telefonoknál. Eme bemutatóban már alapból benne van, szóval gondolom már ez egy megoldott probléma lehet. :)

Megyen!

(#105) spawn21 válasza Frank97 (#101) üzenetére


spawn21
veterán

Láthatod, hogy van z3 compactom is. Nem rossz masina, de nem egy HTC

iPhone 13p

(#106) janeszgol válasza Lacy6 (#90) üzenetére


janeszgol
félisten

Az én halálom a menühuzogatás. Múltkor linkelt egy gyerek egy videót (HTC fan volt) itt az egyik hírnél, ahol összeresztették a note 4-et az M8-cal. És mi volt a videóban? Netto menühuzogatás.
A sok HTC fan meg a farkát huzogatta rá.

De ezek a Benchmarkok is szarok. Semmit mondóak. Nem is ez a legjobb szó rá. Feleslegesek. Ez az.

(#107) Lacy6 válasza janeszgol (#106) üzenetére


Lacy6
senior tag

Mit jelent a "menühuzogatás"?

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#108) stilo18 válasza Lacy6 (#107) üzenetére


stilo18
addikt

...amikor a főképernyőn, menüben gyorsan lapozgatnak...

Bár hozzá teszem engem az szomorít el legjobban ha ott akad.
Az, hogy 1 vagy 1.3 mp alatt nyílik meg egy app, az nem zavar annyira.

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#109) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Amikor lemegy az ára majd nyárra, megvan az S5 utódja.

(#110) no more válasza Ron Swanson (#59) üzenetére


no more
addikt

igen

(#106) janeszgol: Mert egy rendes speedtestnek lett volna értelme? Nézz szét youtube-on, app nyitogatásban perceket ver a HTC a Samura. Akkor hogyan lehetne összehasonlítani a 2 telefont? :D Továbbra is elég szomorú, hogy 80 ezret kap majdnem Antutuban (míg az M9 a 60-at se éri el), mégis egy tárcsázót is lagolva nyit meg az S6 MÉG mindig...

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#111) batai15 válasza no more (#110) üzenetére


batai15
félisten

+1

(#112) Fejvadi válasza no more (#110) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Az nem lagolás, csak szemléletesen mutatja be, ahogy megnyílik. Ha túl gyors lenne, nem tudnád alaposan :) megfigyelni. :)

(#113) janeszgol válasza no more (#110) üzenetére


janeszgol
félisten

Na pont ez az. A Samuk amúgy is híresek a tárcsázóikról. Már a Galaxy S1-nél fenn állt ez a probléma. Úgy látszik Dél-Koreában türelmes emberek élnek.

A minden napi használatban dől el egy csúcstelefon használata. (Természetesen most nem a faszbúkozó és Candyzőkre gondoltam, akik max még fényképezni szoktak, hanem vezetőkre, programozókra, akik videótelefonáláson túl tesztelésre és egyébre is használják a telefonjukat.)

Appindítás, multitask (már egy felsőkategóriás telefonnál is az egyik legfontosabb elem a multitask, egy csúcsnál meg kimondottan az). Ezeket kéne megnézni. (Mondjuk tegyük hozzá, hogy az M8 FHD, míg a Note 4 QHD felbontással kűzd meg a minden napok során. Bár ez nem a HTC hibája, hanem a samsungé.)

De a pusztán menühuzogatást akkor is szánalmasnak tartom. Maximum úgy tudom elfogadni, ha előtte betesznek a queue-ba 5-10 alkalmazást. Hiszen az reprezentálná a valós helyzetet.

(#114) Beri78 válasza Fejvadi (#112) üzenetére


Beri78
őstag

:C :DD

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#115) no more válasza Fejvadi (#112) üzenetére


no more
addikt

haha :DDD ;]

(#113) janeszgol: Nagy +1!

Bár... ennyi erővel az iPhone sem jó csúcstelefon, mert mindent újratölt. ;]

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#116) Fall-N válasza janeszgol (#113) üzenetére


Fall-N
veterán

+1
Amúgy is az az első nekem, hogy rakom fel a Nova Launcher Prime-ot. Egyik gyártói sem tetszik annyira, hogy hosszabb távon használjam. Meg vannak kedvenc ikon pakkjaim (Blasquerial, Plasticon, Blackmoon, Vopor stb.) amiket amúgy sem támogatnak a gyártói felületek.
Meg sokszor gyorsabb is egy Nova lásd LG G3.

[ Szerkesztve ]

(#117) judas13


judas13
addikt

M7 meg már 200$ alatt jár...az első és azóta is "néhányunk"szerint a legszebb etalon készülék..

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#118) judas13 válasza Ron Swanson (#59) üzenetére


judas13
addikt

Szerintem Igen:)

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#119) fravik


fravik
tag

Ha esetleg valakit érdekel, megkérdeztem, hogy a Media Marktnál mikor lesz itthon:
"Illetékes osztályunk visszajelzése alapján arról tájékoztatom, hogy a HTC One M9 beérkezése májusra tehető, konkrét árral az esetleges készletbe vétel után tudunk szolgálni."

Nekem sajnos addig várnom kell, de várom nagyon a visszajelzéseiteket. :)
Sufni-GSM-ben nem akarom venni és kártyafüggetlen kell mindenképp, szóval a szolgáltatók nem játszanak.
Nem lesz olcsó szvsz, de addigra tényleg kiderül majd, hogy megéri-e. :)

"Always remember that you are absolutely unique. Just like everyone else."

(#120) enginev3.0 válasza fravik (#119) üzenetére


enginev3.0
félisten

Csak május? Pff, az még nagyon sok

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#121) fravik válasza enginev3.0 (#120) üzenetére


fravik
tag

Türelmes ember vagyok... :P És a türelem... jelen esetben tutira már optimalizált M9-et terem. :P :D

"Always remember that you are absolutely unique. Just like everyone else."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.