Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) falijja


falijja
őstag

És még a samu dobálja ugyan azt a dizájnt...szvsz nem éri meg m8 ról váltani... :(((

(#2) monti0222w válasza falijja (#1) üzenetére


monti0222w
addikt

Igen, de ők éveken keresztül! :D

(#3) falijja válasza monti0222w (#2) üzenetére


falijja
őstag

Az is igaz... :DDD

(#4) Nuada herceg válasza falijja (#1) üzenetére


Nuada herceg
őstag

Ahogy lejjebb írták is, a Samunak már lépnie kellett! :)
Nem ártott volna a HTC-nek is.
M8-am van, előtte M7-em volt, de nem tudom még, lesz e M9!
nem kell ugyanolyan teló annyi pénzért. :)

Bár most úgy hallottam a HTC veszít a túlárazásban, a samu igen magasra tette a lécet az új S6-al!
Minden téren mertek nagyot álmodni! ;]

[ Szerkesztve ]

Értem a csíziót.

(#5) banhammer


banhammer
veterán

A szokasos kulso.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#6) Hunt3r22 válasza falijja (#1) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Nem is az a célja a Htc-nek, hogy M8 tulajok váltsanak M9-re.

[ Szerkesztve ]

Xr

(#7) monti0222w válasza Nuada herceg (#4) üzenetére


monti0222w
addikt

Biztonságra mentek van egy szép forma tervük és ezt vitték tovább. A belsőben viszont van bőven változás, kamera, processzor, ram, a hangszórók.

(#8) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Szép külső, korrekt belső, csak az alja nem tetszik a szoftveres gombokkal.

(#9) Nuada herceg válasza monti0222w (#7) üzenetére


Nuada herceg
őstag

Hát valamit muszáj is változtatniuk, ugyanazt csak ne adják már el. :)
Egyébként jobban tetszik az M9, mint az M8. Mivel jobban hasonlít az M7-re. :D
Számomra az 1 etalon telefon volt!
Ha azt kiadnák újra, valami felújított változatban, ugyanazzal a külsővel, ezzel a belsővel, Isten bizony én megvenném! :) Ugyanaz a vastag káva, az Ultrapixel kamera, minden maradhat, csak a hardver legyen jobb, meg persze a sense 7. :)

Értem a csíziót.

(#10) monti0222w válasza Nuada herceg (#9) üzenetére


monti0222w
addikt

Nekem mind a kettő bejött, csak az áruk nem, ezért is fordultam kína felé még jobban.

(#11) Halkow.


Halkow.
senior tag

kamerán és a processzoron kívül nem sok dologban fejlődőt, szvsz váltani nem lesz érdemes m8-ról

(#12) Jimmy66 válasza Hunt3r22 (#6) üzenetére


Jimmy66
senior tag

Ez igaz...

(#13) Cathulhu válasza monti0222w (#7) üzenetére


Cathulhu
addikt

Ez a biztonsági játék lesz a szög a koporsójukban, és így valóban biztonságos dolog? Gyakorlatilag kiadták ugyanazt mint tavaly, kicsi update és kész, ami egy unalmas piacon elmenne. Csak közben a samsung robbantott, és ezt a többi gyártó kárára, ráadásul a HTCvel egyidőben, gyakorlatilag lemosta a pályáról. Mindenki az új samsungról beszél, senkit nem érdekel most az unalmas HTC. Mondom ezt úgy, hogy számomra az M7 mobildesign csúcsa, és az előttem szólóval egyetértésben vennék egy M7 updatet kérdés nélkül.

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#14) atike


atike
nagyúr

Kíváncsi leszek a tesztekre... Legfőképp a kamerára... :)

(#15) Márko88 válasza falijja (#1) üzenetére


Márko88
aktív tag

Nem is váltok,bàr nem is akartam..majd az M10,M11 :). Több új dologra szàmìtottam egyébként meg kicsit ùj előlapra (hangszóró csak egy csìk stb..) de remélem jól fogy majd nekik, mert a HTC az egyedüli az Apple mellett ami èlményt nyújt és nem àllandò unalmasságot és mellette minőséget.

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#16) monti0222w válasza Cathulhu (#13) üzenetére


monti0222w
addikt

Mit is robbantót a samu? Meg az a kicsi nem is olyan kicsi!

(#17) Viper26 válasza monti0222w (#16) üzenetére


Viper26
nagyúr

Na igen, ott aztán van dizájn, tyűű.. :DDD

iPhone 14 | FR955

(#18) Xaels válasza Hunt3r22 (#6) üzenetére


Xaels
félisten

Hülyeség... Melyik gyártónak lenne az a célja, hogy a "pénzes" vásárlóréteget ne vegye számításba?! Majd a Desire320 helyett mindenki M9-et fog venni akinek nem tellett M8-ra...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#19) Garada válasza Fejvadi (#8) üzenetére


Garada
őstag

Hát sajnos ez a mai napig probléma, és lehet a következő modell sem fog forradalmasítani. :(

(#20) CptAdamica válasza Cathulhu (#13) üzenetére


CptAdamica
veterán

Miben robbantott? Megcsinálták a fém házat, amit a HTC már három éve? Vagy beletettek egy 14 nm-es procit? Design kula, kiszúrná a lábam az a kamera, a szoftver meg ugyan úgy lagos, mint eddig. Szóval most a Samsung megcsinálta kb ugyan azt, mint az Apple, lépniük kellett a telefon méretet illetően, aztán húde nagy szenzáció lett, minden agyatlan rohant Apple-t venni, most a Samsung megcsinálta igényesebbre a külsőt, aztán húde nagy szenzáció ez is, minden hülye rohan Samsungot venni... Vicc, legalább a HTC stabilan hozza a prémium szintet.

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#21) doooo válasza CptAdamica (#20) üzenetére


doooo
veterán

Stabilan.. csakhogy nem fog nagyot profitálni belőle.. márpedig nem ártana kicsit talpra állnia..

(#22) Cathulhu


Cathulhu
addikt

Na latom sok itt a butthurt HTC fan. Mondjatok ti nem olvastok semmilyen mediat? Akkora visszhangja van az S6 (edge)-nek mindenhol, hogy olyan helyeken is megjelenik mar, ami alapvetoen nem is technologiai oldal. M9-et latott barki barhol is? Kozossegi median? Egyedul re vive tunt fel itt-ott erdekessegkent de kb ennyi. Le kellene venni a szemellenzot.

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#23) CptAdamica válasza Cathulhu (#22) üzenetére


CptAdamica
veterán

Attól, hogy a csapból is ez folyik, gondolom a Samsung szép pénzt tol bele, attól még nem lesz nagyobb durranás, mint az M9. Aki igényes telefont szeretne venni, az továbbra is ezen a vonalon marad. A Samsung meg megmarad a divat gyerekeknek, meg a tudatlanoknak.

Megyen!

(#24) BenHans


BenHans
addikt

Mivel robbantott a Samsung? Jah, hogy a HTC/Sony/Apple mellett is gyerekes és gusztustalan bóvli kinézetet lecserélték egy olyanra ami már éppen versenyképes a konkurenciát tekintve? Hűha! Persze tény hogy a legszebb Galaxy, ezt nem vitatom.

Azon KELLETT változtatni, a HTC esetében pedig már bevált a recept, szép és minőségi, ennyi.
A Sony pl mit változtat évről évre? Semmit.
Az Apple lépett meg hosszú idő után egy új dizájnt, de az inkább M7/M8 copy (csak kb olyan az M8 mellett így is mint egy prototípus) mint előrelépés. Szerintem pl sokkal szebb és elegánsabb volt a 4(s)/5(s).

Mitől kell még elhasalni? A szintén újragondolt MosóWíz? Na neee. :DDD Exynos? Bencsmárkban biztos többet nyújt, kár hogy optimalizáció hiányában még az is kevés. (lásd: az M7-em hozza az S5 teljesítményét és még finoman szóltam) OIS? Az i6-ban sincs mégis a kategória egyik legjobbja. QHD? :U

Visszatérve a külsőre... A korcs kamera kinövés viszont sajnos rontja az összképet a galaxyn, míg az M9-en sokkal elegánsabban van megoldva, bár ott sem nevezném szépnek, de ott nem ilyen hivalkodó és épp ezért még elmegy.
Emellett pont annyit hozott a HTC az M8-hoz képest amennyi egy picit feldobja, frissíti a megjelenést.

Meg lehet nézni azt is hogy az M7 óta minden melyiket választanád szavazós bulit HTC kontra Samsung a tech oldalakon a HTC nyerte kb dupla annyi szavazattal. Utána lehet nézni de ha kell linkelem.
Persze mégis Samsungból fogy több, de ez már csak azt mutatja hogy mit jelent a marketing. Az ember körül szinte minden Samsung meg LG és ha mást akarna akkor rábeszéli az értékesítő a prémium miatt, ami nyílt titok hogy egy létező dolog és egy Samsungnak megvan ehhez a kapacitása. Egyszerűen sajnos a legtöbb ember nem mer mást venni mert a gyártó méretével azonosítják a minőséget meg azzal hogy minden második ember kezében mi van. Attól őrülök meg ha valami "értelmiségi" azt mondja hogy neki nagyon tetszene a HTC de nem akar kínait, pedig ha tudnák hogy milyen szerepe van a HTC-nek abban hogy itt tartunk jelenleg nagyot csodálkoznának. És hol voltak akkor még a többiek???

Tudatlan emberek, és a marketing. Tipikus. :U Meg a sok fanyalgó, mert miben hozott újat... Hát mindenben amibe az M7-8 kapcsán bele lehetett kötni. ;)

san01: +1

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#25) batai15 válasza BenHans (#24) üzenetére


batai15
félisten

+1

(#26) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag

Én másik Samsung hírbe futottam bele. Sam Sung

BenHans: +

[ Szerkesztve ]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#27) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Csak, hogy témánál is maradjunk, én nagyon várom. :) Egy kis Unboxing. Azt hiszem az Apple megint perelni fog (Mert fehér a doboz :DDD ). Ezen kívül remélem hamarosan az expansys-nél is lehet rendelni, bár az első szállítmányokat biztos el fogják kapkodni. :)

BenHans: :K

Megyen!

(#28) Jeanne d'Arc

Kiváncsi leszek a magyarországi induló arra. Én örülök hogy külsőre nem valtozott szerintem az elődje egy nagyon szép készülék és jó hogy ezt vittek tovább.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#29) BenHans válasza Cathulhu (#22) üzenetére


BenHans
addikt

"Mindenki az új samsungról beszél, senkit nem érdekel most az unalmas HTC." "Akkora visszhangja van az S6 (edge)-nek mindenhol, hogy olyan helyeken is megjelenik mar, ami alapvetoen nem is technologiai oldal. M9-et latott barki barhol is? Kozossegi median?"

Csak Neked! [Tavaly.] [Idén.] ;)

Nem igazán értem miről beszélsz, mert én minden valamire való tech oldalon látom az M9-et, és persze az S6-ot is. A fizetett médiát hanyagolom, ahogy a fészbúkot is, pedig ott lehet így van. :)

Tudod a Voda+Telenor oldalán sem merő véletlen hogy az S6 van az arcba tolva. Ha MediaTek SoC, 720p lenne akkor is az lenne ott.

Viszont ha igazak a hírek, és nem lesz a T-nél HTC, sőt pletyka van róla hogy a Telenor-nál sem, akkor nagyon meggyűlölöm őket, mert biztosra veszem hogy nem a kereslet kérdése van a háttérben hanem lefeküdtek jópénzért valakinek a jó eladás érdekében. És így soha az életben nem lépek le a Vodafone-tól. De akkor lesz olyan gyártó amit eddig csak szimplán nem kedveltem de most már rühellni fogom, mert sajnos bőven beleillik az "üzletpolitikájába" a konkurencia ilyen szintű ellehetetlenítése.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#30) Klaus Duran válasza BenHans (#29) üzenetére


Klaus Duran
senior tag

Ha nem lesz T-nél akkor én ki...ottúl ideges leszek. :B

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#31) babkukta


babkukta
senior tag

Csalódtam... nem kicsit, nagyon. Többet vártam a HTC-től, mint szimplán erősebb SoC-t, meg a kamera leváltását. Várok majd a következő modellre. Nem csodálkoznék, ha ez kevésbé lenne olyan sikeres, mint a 8. Az árra meg továbbra is azt mondom, mint amit az S6-nál... :)

Üdvözlettel, Tibi

(#32) monti0222w válasza Cathulhu (#22) üzenetére


monti0222w
addikt

Én nem vagyok Htc fan mint azt az aláírásomból is láthatod, más vizeken mozgok, épp ezért neked kellene levenned a szemellenzőt! Akkora hype van a samu körül, hogy az nem is igaz! Nézzük a külsőt, fém keret vot má, üveg hátlap ami a fél éves Honor 6- n is van, ja meg a Sonykon is, szóval mitől is olyan nagy szám? Vagy a belső nemsokkal lesz különb mint a Kirin 930, a 950- n meg lehet meg is veri! Szóval, magyarázd meg mitől lesz jobb a samu6?!

(#33) GSPLR válasza Cathulhu (#13) üzenetére


GSPLR
senior tag

:DDD a Samu robbantott, beszarok...a floodgép az ég világon nem csinált semmit, csak átemelt innen onnan dolgokat ;] úgyis ez a divat nem? ki kiről másolhatott...

Huawei

(#34) ChromeX válasza BenHans (#29) üzenetére


ChromeX
addikt

Ezeknek a szavazásoknak mi is az értelme? Nyilván néhány ezer emberből áll az egész piac.
Ez a samsung hate már vicc kategória amit az emberek művelnek telefon fronton. (igaz az összes gyártó összes fanboy-ára)

inkább nem is folytatom a hsz-t mer felesleges de mindig jókat nevetek ezeken :)

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#35) babkukta válasza ChromeX (#34) üzenetére


babkukta
senior tag

Mint láthatod, ez egy HTC-s téma, ahová betévedt egy Samu fan. Mit csodálkozol? Senki nem kíváncsi az S6ra. Vegye aki akarja. A szavazás meg valóban nem az igazi réteget mutatja... ez a szavazás pont azt mutatja, h akik értenek a telefonokhoz, milyet vennének. És hidd el, nem samsungot :)

Üdvözlettel, Tibi

(#36) BenHans válasza ChromeX (#34) üzenetére


BenHans
addikt

Olvasd el hogy mit írtam a #24 utolsó bekezdésében és hogy babkukta mit írt a #35-ben. ;)

Két dolgot tudok írni ami a Samsung mellett szól: 1) Ace4 (ár/érték és egy ilyen jól eltalált kisebb készülék kéne a HTC-től is) 2) Note széria (kategóriájában kiemelkedő és szívesen látnék hasonlót a HTC-től is) Ennyi.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#37) Cathulhu válasza BenHans (#24) üzenetére


Cathulhu
addikt

Mitől kell még elhasalni?

Semmitol, hol irtam en ilyet?

szintén újragondolt MosóWíz? Na neee. :DDD Exynos? Bencsmárkban

Kb ezekig a szavakig kellett eljutnom, hogy rajojjek, hogy te is csak egy hater vagy, innentol kezdve kb ennyit is er a hozzaszolasod, pedig szep hosszu lett es a tobbi resznek meg ertelme is van.

A fizetett médiát hanyagolom, ahogy a fészbúkot is, pedig ott lehet így van.

Fizetett mediat en sem hoznam fel, de pl a facebook pont hogy szamit, ha vasarloerot akar valaki maganak.

#32:
Akkora hype van a samu körül,

Es pont, nem is kell tovabb menni, pont errol beszelek, a hyperol. Marpedig az eladasokhoz ezek kellenek. Koszonom, hogy alatamasztasz.

#33:
a Samu robbantott, beszarok...a floodgép az ég világon nem csinált semmit, csak átemelt innen onnan dolgokat ;] úgyis ez a divat nem? ki kiről másolhatott...

Meg mindig mindenki azt probalja nekem magyarazni, hogy pedig de szar az S6, meg koppincs, meg minden.
Beszeltem en errol? Tetszik nekem az S6? Szerintem ritka ronda egy telefon. Masolt? Akkor kar volt. De behozott par olyan featuret, ami felkeltette az emberek figyelmet. Rendes ujlenyomat olvaso es wallet androidon nem lesz masnak. Hajlitott kijelzo sincs sok a piacon. Stb. Erre felkapjak az emberek a fejuket es beszelnek rola. Win

#35:
Ram erted a samu fant? Jajjj, ez fajt. Tudom, ettol konnyebb a kis lelkednek, mert puff, egycsapasra megmagyarazod magadnak, hogy csak emiatt gondolkodhatom maskepp mint te. Pedig attol, hogy ugy gondolom, hogy ez egy istentelen eros ev lesz a Samsungnak es pont emiatt csapnivalo a HTC-nek, attol meg nem leszek fan. Sot konkretan pont az ellenkezojenek drukkolnek, kellene a pofon a samsungnak, nagyon elszallt magatol meg az araival, de ettol meg nem fogom kodosen latni a dolgokat, mint egyesek.

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#38) babkukta válasza Cathulhu (#37) üzenetére


babkukta
senior tag

Hát, te viselkedtél úgy, kire értsem? Nem könnyebb nekem, mint egy kicsivel fentebb olvashatod, én is többet vártam a HTC-től, főleg dizájn téren. Viszont te meg egyenesen leszólod, h csak a Samsung robbantott, meg mekkora dizájn, meg mindenkit lemos, meg ez folyik a csapból is. Igen, az utolsó részt jól szemléltetted, mindenhol az S6 van. De ezen meglepődsz? Eddig is mindenhol csak Samsung volt, most is.
Az meg h mekkorát durrantott a Samsung, ha belegondolsz, nem is túl nagyot. Gondolj bele, dizájn? Tipikus Samsung kinézete van elölről, semmi egyedi nincs benne, van már ilyen a kicsiny termékpalettán. Az h fém a keret, meg üveg a hátlap?? Ne haragudj, de ez csak felzárkózás, semmi más. A sz.r kínai gyártók is minőségibb anyagokat használtak már eddig is. Dudor a kameránál.. hatalmas bravúr :C QHD? Ez is oltári újítás. Lekerekített keret? Szerintem láttunk már hasonlót.. nem is olyan régen. Ujjlenyomat olvasó? Ez se működik olyan jól, mint az várható volt. Exynos? Na, erre kíváncsi leszek. Szerintem egyáltalán nem tud ez annyival többet egy S810nél, mint az látszik. Ellenben kisebb az akku, mint az előd, hiányzik a microSD. Akkor mitől kell hasra esni? A 6os számtól? Vagy az ártól? Egészségedre. Én teljesen tisztán látok mindent. Tudom h a HTC elqrta a dizájnt, de a Samsung se dobbantott akkora nagyot, mint amennyire a média felfújja

Üdvözlettel, Tibi

(#39) Cathulhu válasza babkukta (#38) üzenetére


Cathulhu
addikt

Basszus, meg mindig nem latom, hol is irtam azt, hogy az S6-tal villantott a Samsung? En azt mondtam robbantott, mert mindenki errol beszel, mert a hype elsoporte kb az egesz M9-t. Es meg mindig azt magyarazzatok nekem, hogy az S6ban nincs semmi uj. Es? Nem is ezt mondtam. Hanem, hogy sikeresen magara iranyitotta a figyelmet. Es hogy a HTC szamara ez az idozites igy brutalisan rosszul jott ki. Ha most az S5-t vagy az S4-et, vagy az S3-t mutatta volna be a Samsung, akkor emitt is eleg lett volna egy M9. De most (muszajbol, de) lepett a konkurencia, mig a az M9 maradt egy M8+. Es ez fog fajni majd, nem az, hogy melyik a szebb/jobb/stb. Kivancsi leszek a Q2-es jelentesekre, de az elorendelesi pletykakbol itelve nekem lesz igazam. Sajnos? Ki tudja, lehet emiatt fog jovore a HTC megujulni, a samsung meg raulni a sikerere megint, aztan bukni az S7-tel mint az S5-tel. Sok mindent hozhat a jovo, de szvsz ezt a csatat most csunyan bukta a HTC.

[ Szerkesztve ]

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#40) Beri78


Beri78
őstag

En sem vagyok fun, de a velemenyem leirom. Eddig samsungom volt, de ha most kellene valasztani az M9 es az S6 kozul, biztos,hogy a Htc lenne a befuto. Nem erzem a Samuban mar az erot es tenyleg csak egy uj bor az egesz-persze uj kulsoben. De lassuk be, hogy felhasznaloi szemmel a TW nem igazan felhasznalobarat, ahogy az ujjlenyomatgyujto es toro uveg hatlap sem. A lekerekites jopofa, de teljesen felesleges dolog - csak a tokgyatroknak okoz fejtorest:) Az ujjlenyomat olvaso is olyan, amit harom napig hasznal a userek 99%-a. Szoval en most drukkolok a htc-nek...ha nem iden lesz nagy durr, akkor majd jovore az m10 lesz sokkal jobb. Amugy meg az LG fog tarolni....;)

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#41) Janez0085


Janez0085
tag

Szerintem az M9 a 2015-ös év legszebb telefonja, maximális hardveres erőforrással, az egyetlen elviselhető adnroidos felülettel, kivűl belűl iránymutató. Nem értem mit kellett volna újítani. A hajlított kijelzőn csak röhögni tudok mennyi embert le fognak húzni miatta embertelen sok pénzel. :D A Htc csúcskészülékei úgy tudtak egyediek maradni, hogy saját dizájnt hoztak létre és ezen a vonalon is mennek tovább. Ebből lehet bukás is meg elismerés is teljesen mindegy becsülendő a mai világba, amikor már a szomszéd néninek is saját telefonmárkája van, hogy ki állnak az elképzeléseik mellett. Azt veszem észre hogy van egy két márka akik már szinte manufakturában dolgoznak, és mindenki más univerzális mennyiségben állítja elő a szemetet és szó szerint le akarják tömni a torkodon és a sok hülye megy és tartja a száját hozzá. Lásd iPhone 6...rengeteg Apple fanatikus ismerősöm mondta az i6 megjelenése előtt, hogy ha tényleg csak nagy telefont csinál idén az Apple akkor ő vesz 3 doboz 5S-t és 10 évig azt fogja használni... Most mindegyiknek i6 - ja van, gyakorlatilag azonnal megalkudtak saját magukkal és az elképzeléseikkel. Sőt minden eddigi eladást megdöntött az i6 ami a valaha volt legtrógerebb Apple termék, pedig ők design-ba mindig is erősek voltak. A HTC M9 pedig messze a legjobb androidos telefon ugyan úgy ahogy előtte az M8 volt előtte meg az M7 és előtte a One X ezt rengeteg tesztben kijelentették többek közt mobilarénás tesztben is, de ennek ellenére meg sem fogják közelíteni a Samsung eladásait de nem is kell ettől tud valami egyedi maradni, hogy nincsen minden szobanövény kezében.

Hajrá BB/HTC!

Eredeti gyártói Samsung, Google Pixel, Realme, Xiaomi,Motorola alkatrésze/szervizelés - Áfás számlával

(#42) BenHans válasza Cathulhu (#37) üzenetére


BenHans
addikt

"Csak közben a samsung robbantott, és ezt a többi gyártó kárára, ráadásul a HTCvel egyidőben, gyakorlatilag lemosta a pályáról."

Ja hogy ezt a marketingre és egyéb pénzelésekre értetted? Mert arra igaz. Sajnos a HTC csak marketingben nem tudja felvenni a kesztyűt másban meg sokszor oktat.

Érdemes az eladási statisztikákon elgondolkodni egy olyan szemszögből, hogy úgy nyer a pénzből vett érték hogy mást az emberek már ismerni sem fognak. Itt akkor borul minden, a verseny, a piac, a hiteles tájékoztatás stb stb. És meg is fordul valami, mégpedig hogy azt mondják majd a szolgáltatók + esetleg pár bolt is pl MM hogy nem lesz HTC mert nincs rá kereslet... Mint ahogy már megkaptam ezt pont a MM-ban amikor megkérdeztem hogy miért csak 1 HTC van a Desire Eye? És azt meri mondani vigyorogva a kis bugris hogy nincs rá kereslet... Pedig aki ért hozzá valamelyest az tudja hogy a kínálat alakítja a keresletet.

Persze lehet tagadni, de pont van ismerős pár helyen és négyszemközt elmondja hogy hogy van megvéve még a főnöke is a prémiumokkal + készülékekkel, legyen az szolgáltató vagy egy MM.

Megint más kérdés hogy jobb is hogy a HTC nem egy tucattermék, mert stílusos, minőségi és egyedi. És megvan a réteg akinek ez kell, és én abba tartozom. Ez a réteg valószínűleg tudja hogy HTC-nek komolyabb múltja van e téren mint a reklám/hype óriásoknak.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#43) Ricardo


Ricardo
félisten

Megnéztem a videót. Igazából egy gondom van a készülékkel. Az a fekete keret. Tudom hogy unalomig ismételt, de egyszerűen számomra csúnya.
Az még rendben van (bár vannak gyártók akik kisebb helyen megoldják), hogy kell ekkora terület alul, és felül, mert ott vannak alatta elpakolva a dolgok, de miért fekete az a sáv?
Optikailag előnytelen. Miért nem olyan színű, mint az adott telefon?
Amikor például fehér hátterű témát néz a telefonon akkor nagyon látványos.
Ott van felül a sáv ami maga a telefon háza, a hangszóróval, aztán jön a fekete csík, ami után jön a "fejléc" aztán maga a tartalom. tudom a fejléc már a kijelzőn van de ez a látvány fokozza azt a hatást hogy túl nagy a keret.
Alul szintén ez a helyzet. hangszóró, fekete sáv a HTC felirattal, sáv a gombokkal aztán a tartalom.
Szerencsésebb lenne hogy ha már a kijelzőt is külön bekeretezik akkor nem ütne el a készülék színétől.

(#44) DWENNON válasza Halkow. (#11) üzenetére


DWENNON
tag

A tesztek után érdemes eldönteni.

(#45) krepsz


krepsz
csendes tag

Abszolut egyetértek azokkal akik az M7-et istenítik.Az életben nem volt olyan remek és gyönyörű telefonom.Most egy Desire Eye-t használok.Természetesen hardveresen jóval az M7 felett van,de az aluminium ház roppantul hiányzik.M8-at nrm is akartam,mert az M7 után nekem az nem egy nagy durranás.A Samsungról meg annyit,hogy mindig is tömegtelefonokat gyáertottak,ráadásul eléggé megbízhatatlan masinák.Magamnak ellentmondva bepróbálkoztam egy Galaxy S4-el,még anno.Hát uram ments az ilyen szaroktól.Bevallom az S6 Edge dizájnja tényleg remekül sikerült,de semmi pénzért nem vennék mégegyszer samut.M7

(#46) jacis válasza Halkow. (#11) üzenetére


jacis
nagyúr

Még megjelenésben is megegyezik az M8-al.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#47) Fall-N válasza Márko88 (#15) üzenetére


Fall-N
veterán

Taníts mester! Nekem csak egy szar Samsungom van, de valahogy nem akar szaggatni akármit csinálok vele.

Mielőtt jön a sav, nem vagyok Samu fan, (sőt eredetileg hallani sem akartam róla) és kedvelem a hTc-t. Csak sajnos nem nagyon kapni értelmes áron a T-nél.
Azért túlzás amit művelsz, állandóan ömlengsz az M8-al, pedig hidd el nem csak az laggmentes. ;-)

#23: Azért vigyázz az ilyen kijelentésekkel. Én tudatos vásárló vagyok. Azért vettem S4 LTE-t, mert nagyon jó áron kaptam meg az előfizu hosszabbítás mellé, S800 még bőven elég még jó ideig.

[ Szerkesztve ]

(#48) phanze válasza falijja (#3) üzenetére


phanze
aktív tag

És nem egy szériábol hanem az összes ugyan olyan.

(#49) Fall-N válasza GSPLR (#33) üzenetére


Fall-N
veterán

Nem védem a Samsungot de 16 nm-es SoC-ot mutass már máshol, na meg a gyors belső tárhely is újítás. A külső most lényegtelen..

[ Szerkesztve ]

(#50) Ron Swanson


Ron Swanson
senior tag

Ha külföldön 200 rongy, akkor gondolom nálunk is kb ennyi lesz, vagy több.. normálisak ezek? ennyiért ájfont vesz az ember, nem ilyen szutykot. :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.