Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Syl


Syl
nagyúr

Az exem több, mint 20 évet húzott le az egészségügyben, ez mondatja velem: A magyar egészségügy csoda hogy működik. Ha nem lennének ilyen elszánt nővérek és orvosok, akik megalázó bérért, megalázó körülményeke között, akik mégis elvégzik a munkájukat. Azt a munkát, amit gyakran még az ember családtagja sem tesz meg.
Az én vakbelem a pesti MÁV-kórházban indult. Ott ahol a média katasztrofális munkakörülményekről beszélt, ahol komplett sebészeti osztályt (egy egész emeletet) zártak be létszámhiány miatt - és mégis, egy rossz szavam sem lehet a dolgozókra. Igaz hogy folyton rohannak, nincs semmire idejük, de ha kérdeztem, kértem valamit, megoldották.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#2) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Most csatlakoztam az olvasók közé.... mire végig olvastam... fáj mostmár nekem is mindenem :DDD
várom a folytatást :R

(#3) hdanesz válasza Syl (#1) üzenetére


hdanesz
senior tag
LOGOUT blog

Ez teljesen kórház és osztályfüggő. Egy kollégám másfél hónappal később szintén a sebészeten végezte, egy emelettel fentebb. 2 napig vendégeskedett ott és mindenkit csak dícsért, hogy kedvesek, türelmesek...nagyszerűek. :)

(#4) buherton válasza bacsis (#2) üzenetére


buherton
őstag

Ne is mond. Ahogy olvasom nekem megfájdult a hegem.

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#5) buherton válasza hdanesz (#3) üzenetére


buherton
őstag

A Szent Margitról is alapvetően csak jókat tudok mondani és még jól is főznek, csak kevés a kaja. A sebészorvosom, pedig teljesen jó fej volt. Miatta tudtam könnyen viselni a dolgokat, mert a realitás talaján tartott végig. Az pedig mindent elmondott nekem az osztályról, hogy két hónappal a műtét után kontrolra mentem vissza és az osztályvezető főorvos maga kérdezte meg, hogy vagyok és megdicsért mennyire összekaptam magam.

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.