Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11) Skynet258 válasza old rocker (#8) üzenetére


Skynet258
veterán

Na a tévés reklámok... én mindig elgondolkozok, hogy ez most vajon mennyibe került, ki találta ki, miért is alkalmazzák, miért fizetnek neki, és egyáltalán, a reklámot megrendelő szerint megtérül bármennyi is abból az x millióból, amit erre ráköltöttek? :U És mégis tele van a média minden f*ssal.

De tudod mit érdemes mindenkinek látnia egyszer az életben? Mezo TV vagy mi a tök. Azt hiszem a kettesen ment egyik késő este. Őszintén mondom, nálunk német tévé vagy ismeretterjesztő megy (nem, nem divatból mondom, tényleg így van, elég tré, hogy néha már ezt is bizonygatni kell... :B ), de itt leragadtam fél órára.
Faszi áll, már kinézetre is... furcsa. Képernyőre ki van írva: 10.000 X-es sikermágia, és 1 feltöltött érme a telefonálóknak. Érted. 10.000-szeres sikermágia. Bazz.
Műsort nézem, röhögök, nő ott táncikál jobbra balra a fószer (aki mágus persze) és a telefon között, folyamatosan beszél (persze baromságokat).
De az igazi sokk az adás vége előtt 5 perccel jött. Faszi megszólal: hamarosan vége az adásnak, szóval emeljük a tétet! Mostantól.... figyelem... 100.000-szeres sikermágia, és két érme!!! Azt hittem meghalok. A slusszpoén az volt, hogy amikor ezt kimondta, pár másodperc, és a csaj is meg ő is a földet nézték vigyorogva, aztán 5 másodperc múlva nagy levegő, arcok kisimulnak, megy tovább a show.
Gondolom a vágószobában úgy röhögtek ezen a baromságon amit a mágus kitalált, hogy szakadtak a röhögéstől, és esetleg beszóltak a fülesbe is, hogy mágus bácsi, te nem vagy komplett.

És ez 485 pénzért (talán plusz áfa, bár az nem volt kiírva).

Na ez egy olyan... nem is tudom mi... műsor? Esemény? Paródia..? Szóval ez egy olyan valami, amit mindenkinek látnia kell egyszer az életben. Lever minden reklámot. :D

https://geekpulse.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.