Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Chal válasza FefeeX (#50) üzenetére


Chal
addikt

A Herman Miller nagyon komoly még (a linkelt oldalon írnak róla is), már nézegetem egy ideje, csak hiányzik a kinézett példány 350kHUF-os árhoz még 350kHUF :D

[ Szerkesztve ]

(#52) macskea válasza #19617792 (#6) üzenetére


macskea
őstag

Még csak tákolnod sem kell, az IKEA-ban lehet venni. :)

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#53) Restless19 válasza macskea (#52) üzenetére


Restless19
tag

ilyen f***a ? ilyen autós sport üléses téma ?

Mentally sick, I'm meant to be rich But I'm the opposite, I pop the 5th and empty the clip No smile and the fucked up grin Profile with the scuffed up timbs Past the point of no return Blast the joint, ignore the burns Lost contact with reality Psychosis who the fuck wanna battle me!

(#54) macskea válasza Restless19 (#53) üzenetére


macskea
őstag

Nem, én kizárólag a forgószék lábra gondoltam. Elnézést, lehet megtévesztő voltam. :R De akkor már irány a racingbazár, és 20-30e-ért tessék venni lejárt homologizációjú valódi sportülést, benzinszaggal, olajfolttal. :DDD Annak meg mehet alá az IKEÁs láb.

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#55) geucsa válasza koxx (#47) üzenetére


geucsa
tag

Nálunk ilyenek vannak az oktatóteremben. Nagyon kényelmesek még aludni is. :)

(#56) Rover623


Rover623
félisten

Úgyis régen köllött vóna már ilyesmi, vettem hát egy Edimax EW-7438RPn Air Extendert, ha már így felhánytorgatták...
Csinos...ha gonosz lennék, vizuálisan iPhone kompatibilis cuccnak is mondhatnám.

- meglepően sokáig bootol, többször azt hittem, újraindult
- az install guide-hoz képest teljesen más SSID-vel nyitott
- LG Optimus G telcsi nem tudott rácsatlakozni
- Sony Z1 Compact szerencsére igen...még jó, mert igazából miatta kellett a cuccos
- kiszemelt helyen gyengébben vette a router jelét, mint a telefon :Y
- a "megdobni" kívánt Wi-Fi jelnek a saját mércéje szerint min. 60%-osnak kell lennie, mert különben nem is
hajlandó foglalkozni vele...kikapcsolhatatlan, paraméterezhetetlen korlátozás, roppant kellemetlen
- DHCP állásban random módon le- és felkapcsolódik, új IP címre mászva...természetesen a továbbított Wi-Fi
megszakad...fix IP-re kellett venni
- utolsó firmware-re frissítve webes felületén a site survey funkció vagy műxik, vagy nem...ha nem, reseteli az
Extendert és/vagy elérhetetlen lesz a webes felülete.

Ahhoz képest, hogy 5-6 rugóért is kapható ilyen kialakítású és funkcionalitású eszköz, a 9 ezrest nem éri meg...szerintem. :(

[ Szerkesztve ]

primus inter pares

(#57) FZsolt15


FZsolt15
aktív tag

Az a Samsung monitor PWM mentes?
Egy iyen Samsung 23,6'' T24390EW - TV-Monitor-t szeretnek venni de nem találok róla tesztet, szerintetek megéri?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.