Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Enton


Enton
addikt

És a mikulás már le is van ejtve??? ;]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#2) #10691584 válasza Enton (#1) üzenetére


#10691584
törölt tag

Havonta 1x bőven elég..

(#3) gerii


gerii
addikt

Jól néz ki az a router, elég Cylon-os

(#4) Unlimited


Unlimited
aktív tag

Azzal a SENNHEISER CX 685 fülhallgatóval van valakinek tapasztalata? Hogy szól? Milyen kényelmes, stb.
Megköszönném, ha valaki írna róla. Tönkre ment az enyém, ezt néztem ki helyette, de félek látatlanba megvenni, hátha egy sapka szart nem ér.

(#5) Ricardo128


Ricardo128
aktív tag

Én olyan fukar vagyok, hogy ha lenne 60-90 ezer forintom, akkor is a gépre költeném. Ha nagyon milliomos lennék, akkor lenne ilyen székem, elég beteg az is, hogy nem kevesen hajlandók kifizetni érte ennyit. Oké, biztos jó lehet, meg minden, de szerintem annyira azért mégsem. Ez azoknak való akik napi 26 órát töltenek a gép előtt.

:DDD

gölmétcsül ©

(#6) #19617792 válasza Ricardo128 (#5) üzenetére


#19617792
törölt tag

én inkább elmennék egy bontóba ülésért és tákolnék hozzá valami talpat. :DDD

(#7) IG55


IG55
senior tag

Az Edimax Wifi konnektorhoz hasonló Windows Phone-nal is vezérelhető alternatívát tud valaki?

(#8) F34R válasza #19617792 (#6) üzenetére


F34R
nagyúr

IFA ules rulz :DD

(#9) mekker válasza Unlimited (#4) üzenetére


mekker
őstag

Hát az alsóbb kategóriás Sennheiser fülesek nem túl jó ár-érték arányúak, a fülhallgatós topikban nem nagyon ajánlják a CX-eket. 7000Ft már ésszerűbb, mint a 11000, de azt sem mondom hogy nem találsz jobbat ennyiért.
(Nekem csak egy olcsó HD201 fejhallgatóm van Sennheiser, de az ára ellenére is (5000Ft) megbántam a vételt. Inkább a felsőbb kategóriákban vannak jelen jó termékekkel.)

A székhez: ennyiért már lehetne rajta legalább egy fingluk és izzadságelvezető csatorna is.

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#10) Narasim


Narasim
aktív tag

ezekért a műbőr "sz@rokért" ennyi pénzt elkérni... az enyém bőr, és full fémvázas, 150 kilóig bír és így volt 47.000.

हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे हरे राम हरे राम राम राम हरे हरे Góranga!

(#11) F34R válasza Narasim (#10) üzenetére


F34R
nagyúr

game like brand :DDD

(#12) Unlimited válasza mekker (#9) üzenetére


Unlimited
aktív tag

Köszi a választ. Kicsit utána olvastam a füleseknek, és ez alapján valószínűleg ez lesz.

Köszönöm a választ neked! :R

[ Szerkesztve ]

(#13) Male


Male
nagyúr

A BenQ GW2760HM-nél ki lehetne emelni, hogy PWM mentes.... de akinek nem kell a HDMI (ott a DVI, egy 500 Ft-os átalakító megoldja, ha mégis szükséges lenne), a hangszóró, és beéri kicsit vastagabb kávával, az jó 15.000 Ft-ot spórolhat a sima GW2760-al.

A mini projinál: "zajra sem lesz különösebb panaszunk"... az adatlap szerint 32 dB magas fényerőn, azért az nem éppen csendes szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#14) Unlimited válasza Male (#13) üzenetére


Unlimited
aktív tag

Hol lehet meg venni a sima GW2760 monitort 48000ftért?

(#15) Sancza válasza Unlimited (#4) üzenetére


Sancza
tag

Szia!

Majdnem egy éve van ilyen fülesem. Szerintem gyönyörűen szól. 15e ft körül vettem, akkor nem nagyon lehetett olcsóbban megvenni máshol (árgép és tsai. oldalak szerint). Szerintem a 12e ft-os ár is már korrekt ezért a fülesért, de 7e ft-ért kötelező darab.
Viszont azt figyelembe kell venni, hogy ez nem egy hagyományos használatra készített füles, hanem direkt sportoláshoz kialakított füles. Én futáshoz használom elsősorban, és olyan a kialakítása, hogy futás közben nem csúszik ki a fülemből (az állítható pöcök a tetején biztosan tartja a fülemben mozgás közben). Másfél, két órás futás után is kényelmes volt a viselése. Ezen felül nedvesség és izzadság álló. Biztos, hogy 12e ft-ért találsz olyan fülest, ami ennél szebben szól (de szerintem ez is nagyon szépen szól), de sportolásra készített fülesek között 12e-ért is jó vétel. 7e ft pedig nagyon nagyon jó ár, ha pont most keresel fülest.

(#16) Garada


Garada
őstag

Kellene egy ilyen szék, biztos nagyon kényelmes. :D

(#17) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

Amikor azt mondtuk, hogy lehetne sűrűbben gamer székeket ajánlani, olyanra gondoltunk, aminek normális ára van. :DDD :P

Sancza : elég aktív tag vagy, a magad 13 évével, és 45 hsz-eddel. :DD

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#18) Sancza válasza kakuk.tamas (#17) üzenetére


Sancza
tag

Jaja :) elég hiperaktív vagyok itt a fórumon, mindig úgy próbálom visszafogni magam :D

(#19) Unlimited válasza Sancza (#15) üzenetére


Unlimited
aktív tag

Köszi a választ!
Van egy jó ajánlatom egy Xiaomi Piston 2 fülesre.Tesztek alapján 10alatt ajánlott darab.
Nagyon az felé hajlok.

(#20) tomcica válasza Unlimited (#4) üzenetére


tomcica
addikt

nem vagyok egy vajtfulu,de nekem booooven eleg ez a CX,ennyiert szerintem jo vetel,nem esik ki a fuledbol meg gyors temponal sem (ami nem mondhato el par masik szinten sportra gyartott modellrol)

egyeduli hianyossaga lehet talan,hogy nincs rajta hangosito

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#21) Unlimited válasza tomcica (#20) üzenetére


Unlimited
aktív tag

Igazából nekem nem sportra kell,bár még lehet meggondolom a dolgot.Az említett füleshez 7ezer alatt tudok hozzá jutni.De még meggondolom a dolgot.

(#22) tomcica válasza Unlimited (#21) üzenetére


tomcica
addikt

na igy mar mas a dolog,igy mar sokkal szelesebb a valasztek...en csak futas szemszogbol javaslom a tobbiekkel szemben (foleg ennyiert)

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#23) oraihunter


oraihunter
aktív tag

Tetszenek a székek. Ha lenne keretem ilyenekre biztosan beruháznék. Értem, hogy túlzó az ára, de elég egyediek, és nekem nagyon bejön. :C

oraihunter felhasználónak 381 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon! Ha sürgős, akkor az adatlapon a telószám (06-30-293-42-53), de számkijelzés nélküli hívást már 21-éve nem fogadunk!

(#24) Rica válasza Narasim (#10) üzenetére


Rica
senior tag

Azert annyi, mert "gamer". Engem lojetek le, ha tobbet adok egy szekert mint egy prociert. :N

https://magaduram-hu.cms.webnode.hu/a-magyar-tortenelem-logikusan/

(#25) sanzi89 válasza Unlimited (#14) üzenetére


sanzi89
addikt

Nem tudom a kolléga mit szívott, de ennyiért sehol.

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#26) Male válasza Unlimited (#14) üzenetére


Male
nagyúr

Sajnos nem tudom... én 48.260-ért vettem pár hónapja az iPonban, a cikkbeli monitor meg akkor is hatvanegynéhány volt... utána kell járni, hol lehet értelmesen beszerezni most a simát, valamiért azt akkor is nehezebb volt.

Sanzi89: A kolléga nem szívott semmit, tessék. Úgylátom pont jókor vetem, mert aztán felugrott 52-re, és azóta nincs :(

[ Szerkesztve ]

(#27) mekker válasza Unlimited (#12) üzenetére


mekker
őstag

Én 6000 alatt valamivel Soundmagic E30-at vettem (szintén fórumos ajánlás), és tényleg jól szól (és jó az összeszerelése).
Ilyen drágán ne vegyél Ebayről E10-et, 10000-ért már kapsz Nomonoról is, amihez rendes garancia is jár (írták is, hogy simán cserélik ha mondjuk tönkre megy a kábele Nomononál). De egyébként van E30 is Ebayel 6-6500 körül, ami egyel feljebbi minőségkategória. Bár a hangzásuk szerintem kicsit eltérő, lehet hogy egyes zenékhez meg az E10 megy jobban.

Ritka a jó kínai márka, de a Soundmagic köztük van. Ja és ezt nem hamisítják.

[ Szerkesztve ]

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#28) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Mikor és kinek tűnik fel az SJ4000 másolat? :DDD

(#29) tdream


tdream
csendes tag

Röhejesek a székek ennyi pénzért. Én most vettem Buffalot 53kért, ennél fullosabbat nem lehet kívánni..........
http://officeplaza.hu/IrodaiSzek/FonokiForgoszek/BuffaloPu?gclid=CJme65azssICFQjKtAod4EkAqw

[ Szerkesztve ]

Fractal Desing Meshify 2 RGB-Ausus z690 Maximus Formula-Lian Li Galahad AIO 3600 White-Intel I9 13900k-Kingston Renegade 6400 cl32 32GB-ZOTAC GeForce GAMING AMP Holo RTX 3070 Ti-Alienware AW3420DW-Logitech Powerplay-G903 - Soha semmit nem bántam meg, ráérünk majd a Pokolba vezekelni :D

(#30) zolee5016 válasza #19617792 (#6) üzenetére


zolee5016
őstag

Pl.
: :B
.

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#31) Unlimited válasza mekker (#27) üzenetére


Unlimited
aktív tag

Igen,olvastam,hogy a Xiaomit hamisítják.Még a kínai is hamis.:DRégi ph tag árulja,állítása szerint eredeti,vissza veszi,ha nem felel meg. De nomonot is megtaláltam,valóban 10ezer az E10,ingyen szállítással,garival.Valóban jókat írnak a boltról,gariban azonnal cserélik,ha gondja van. Még alszom rá,hogy mi legyen.

[ Szerkesztve ]

(#32) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

A hamis Lg G3-at itt lehet megcsodálni [Lg G3] ez sem rossz vétel. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#33) sanzi89 válasza Male (#26) üzenetére


sanzi89
addikt

Pont erről beszélek, hogy ezt a monitort ennyiért most nem lehet beszerezni. Az, hogy x hónapja lehetett ennyiért venni sovány vigasz a most monitor vásárlás előtt állóknak, szóval eléggé irreleváns az első kommented.

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#34) Kolondrum válasza pusszycat (#32) üzenetére


Kolondrum
félisten

Mivel én nem ismerem a G3-at így engem megetetett volna. Egy dolog miatt nem amivel eljutottam volna a fake következtetéshez. A telefon szoftjában nem szerepel az LG, csak a G3. Annak ott kéne lenni, hogy LG nem?

(#35) Jimmy66


Jimmy66
senior tag

Gamer szék! :W

Így is alig tudom a gyereket elrugdalni a gép elől...

(#36) Male válasza sanzi89 (#33) üzenetére


Male
nagyúr

Az árkülönbség ennyi volt, és elég valószínű, hogy ennyi is lesz... bármikor lehet belőle újabb szállítmány, így talán hasznos infó, hogy akinek ezek nem fontosak, járjon utána, hátha be tudják szerezni... talán nem minden monitor vásárló olyan, hogy 1 napon belül kell megvennie.

Valóban nem néztem utána, hogy jelenleg van-e a nagyobb boltokban, de ettől még lehet, hogy van belőle némelyik boltban... gondolom te sem jártad végig az ország összes boltját, és ellenőrizted a raktárkészletüket :U

(#37) pusszycat válasza Kolondrum (#34) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

De. Általában típusszámot adnak meg mint LG D855. Nekem pl. az Nfc hiánya buktatta le. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#38) Kronos3000


Kronos3000
senior tag

A projektor ennyiért már kezd tetszeni,ezzel a tudással,felbontással...

Wasabi...

(#39) Joe.36


Joe.36
addikt

Az a szék nagyon bejön :D :C Csak a zára nem.... :(((

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#40) #19617792 válasza zolee5016 (#30) üzenetére


#19617792
törölt tag

még biztonsági öv hozzá, és a játékot csak akkor lehet indítani ha be vagy kötve. :DDD

(#41) zolee5016 válasza #19617792 (#40) üzenetére


zolee5016
őstag

:B
már kieshetek,mert nincs rajta.......

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#42) safalade


safalade
csendes tag

Alcor Act!on HD akciókamera a kínai SJ4000 egy az egybeni átmatricázása, plusz rádobtak még 10 rúpiát az árára. Hiába jó márka ez az Alcor :DDD

(#43) Ricardo128 válasza safalade (#42) üzenetére


Ricardo128
aktív tag

Nem gond. Megnyerem, eladjuk.

[ Szerkesztve ]

gölmétcsül ©

(#44) MerLinh válasza pusszycat (#37) üzenetére


MerLinh
senior tag

hát azért felbontásán is látszott egyből hogy nem stimmel, mondjuk ha fullhd panel lett volna, lehet hogy akkor nehezebben vettem volna észre, 720p ekkora kijelzőn elég észrevehető

mondjuk én azt várom már hogy fullhd projektorokat lehessen ennyiért kapni =)

[ Szerkesztve ]

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#45) mekker


mekker
őstag

Az Iponnál is lehetne idén is adventi zárcsökkentés, vagy ajándékozás.

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#46) Chal válasza safalade (#42) üzenetére


Chal
addikt

Ha tényleg így van akkor nem annyira vészes ám ez. Ez ugyanis egy áfás, számlás, magyarországi ár, garanciával meg mindennel. Tudtommal egyetlen bolt csinálja ugyanezt, csak ők "vanilla" SJ4000-el, és pont ennyiért adják ők is. Sokan futottak bele abba, hogy ennél picivel drágábbra jöttek ki SJ4000-el, mert benyalták a vámot. EU-ból, ebayről rendelve persze megáll 25 körül, de ha gyorsan kell, meg fontos a gari, akkor ez egy korrekt ár szeirntem.

HA tényleg SJ4000, és nem a fos klónok valamelyikét matricázták át, mert akkor nyilván nem éri meg.

[ Szerkesztve ]

(#47) koxx


koxx
MODERÁTOR

rudi, mikor teszteltek ilyen gamer székeket? Kéne már vmit vennem, de nem találok semmi normális minőségűt, ami meg jó lenne az horror árban van.

Pl ez, feketében [link]
update: közben utánajártam az árának, szerény €976 :DDD

[ Szerkesztve ]

(#48) Gaga


Gaga
tag

Végre, itt a KÁRÁCSONY. :U

(#49) Restless19 válasza #19617792 (#6) üzenetére


Restless19
tag

ezen én is filóztam csak kb nem tudnám megcsinálni béna vagyok az ilyenekhez

Mentally sick, I'm meant to be rich But I'm the opposite, I pop the 5th and empty the clip No smile and the fucked up grin Profile with the scuffed up timbs Past the point of no return Blast the joint, ignore the burns Lost contact with reality Psychosis who the fuck wanna battle me!

(#50) FefeeX válasza koxx (#47) üzenetére


FefeeX
veterán

Ikea Markus irodai szék, 45ezerért
A teszt szerint elég profi ergonómiában

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.