Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#48) tibz03 válasza P00By (#47) üzenetére


tibz03
őstag

Na egy utolsó hsz.-t eleresztek a témával kapcsolatban, remélem, nem leszek ezért nagyon leb*szva. :U

Rákerestem itt a fóromon a "balkezes" szóra, konkrétan ezzel a témával kapcsolatban ezt találtam. Ez a topic nyilván nem azért nyílt, mert a balkezes srác jobb kézzel fog egeret meg joystick-ot. :U Oké, hogy ez csak egy ember (én vagyok a második), de itt most per pillanat csak ez van.

P00By, neked meg azt tudom mondani, hogy használd az egered bal kézzel (már ha jobbkezes vagy), nem lehetetlen, de kényelmes? Nem. Kb. ugyanilyen érzés nekem a jobbal használni. Nem tudom, milyen balkezes embereket láttál jobb kézzel egerezni, de - ahogy már leírtam - ez épp annyira logikus és ésszerű, mintha a jobbkezesek ballal használnák. :U Szóval lehet, hogy van ilyen (sőt biztos, mert elhiszem nektek), de én speciel még soha nem láttam, és balkezesként nem is látom logikusnak.

Megszokás? Megszokni mindent meg lehet, 4 éve vezetek, soha nem jelentett gondot, hogy jobb kézzel kell váltani, ahogy pl. Angliában sem jelent gondot a népnek, hogy ballal. Teljesen megszokható. Én amikor beültem suliban a szám.tech. terembe, mindig az volt az első dolgom, hogy az egeret áttettem a másik oldalra, óra végén meg a tanár rám is szólt párszor, hogy tegyem vissza, én meg csak azért se tettem, mert ha én át tudom tenni, akkor majd a következő ember is vissza fogja tudni tenni. :DDD

Az eredeti problémára visszatérve: a gyártók nyugodtan gyárthatnának balkezes egereket is (lehet, hogy akad ilyen, de én még nem találkoztam komolyabb egér balkezes verziójával), mert lenne rá kereslet. Még ha csak 1-2 helyen lehetne beszerezni őket az egész országban, és ott is csak rendelésre, már annak is tudnék örülni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.