Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Ezek a DeLOCK cuccok nagyon tetszenek, de az 5,25"-os keretért a 20K, hát hogy is mondjam, kissé túlzó...

(#2) fatallerror


fatallerror
addikt

63ért is van gtx 560, szerintem egész korrekt a hazai kezdő ára

don't tell me what i can't do!

(#3) sp@rtan


sp@rtan
senior tag

Az Acer monitorok szépek! :K
Azok az egérpadok meg felkeltették az érdeklődésemet, most vennék, eddig a Steelseris QCK tűnik a legjobbnak.

(#4) JanR


JanR
addikt

Jól néz ki az az MSI 560 :)

Ezt az asus shop-ot meg nem értem. Egy csomó általuk forgalmazott termék nem is szerepel a listájukban :U

[ Szerkesztve ]

(#5) Gude


Gude
senior tag

gtx 560 ti jó árban van

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#6) banhammer


banhammer
veterán

Egy később jön a Hardvermustra.
Régen már reggel 10 fele kinn volt, aztán az időpont átcsúszott 11-re, most meg már ott tartunk, hogy délben jelenik meg.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#7) Csabroncka válasza fatallerror (#2) üzenetére


Csabroncka
addikt

Valóban barátságos, kínácsi leszek, milyen árcsökkentő hatása lesz a tavaszra.

"in medias res"

(#8) Donor válasza banhammer (#6) üzenetére


Donor
tag

SÁBÁT van ! :P

Illenkor csak a sztahanovok és sztahanovinák melóznak. Úgy hogy erre mondják , hogy kétszer annyit rakjon rád az isten! :))

(#9) MLaca válasza banhammer (#6) üzenetére


MLaca
őstag

hát valóban felháborító! :DDD

http://mlzphoto.hu/

(#10) ATM_automata


ATM_automata
őstag

Fantasztikus az ASUS webshop...egy újabb mocskos húzás, amivel egy újabb szöget vernek (mostmár nem csak a nagykerek, de a gyártók is) a számítástechnikai boltok koporsójába.

Legalábbis szerintem:

Ez a cucc konkrétan többe kerül áfásan nagyker áronitt.

Ugyan akkor meg küldi az ASUS az értékesítést támogató Advantage leveleket, hogy adjunk el ezt meg azt most, és akkor ajádékot meg Milage pontot kapunk. Kérdem én, hogy a retekbe maradjanak életbe a Mé.ia Markt, a Fukar, a Tesco, meg a feket importal dolgozó nagy számtek meg digitális fényképező/tévé/laptop értékesítő cégek mellett azok a számtek boltok, akikre meggyőződésem szerint szükség van. Az árak padlóra nyomásával csak azt érik el a nagyok, hogy mindenki meghal, aki nem csak eladni tud, hanem ért is a számtek dolgokhoz.

Amikor az emberek majd rájönnek, hogy nem értenek a sok cucchoz, amit megvettek, vagy telepíteni kéne egy windowst, mert a preinstall már nem működik rendesen, akkor az ASUS webshop meg a többi nagy cég mit fog tenni? Széttárják a kezüket, mondván az már nem az Ő bajuk, akik meg megtudnák csinálni, azok rég csődbe mentek, mert nem lehet egy bolt működést fedezni bruttó 8%-os haszonkulcsból, főleg úgy, hogy eladni se tud, mert a nagyker ára 500FT-al több, mint amennyiért a gyártó maga árulja a terméket. De azért nyomják a hülyék a vásárlás értékesítő programot a resellerek felé...idióták.

Ja, és még annyi, hogy legalább hiánypótló dolgot hoztak volna létre, de pl. ASUS Notebook dokkolót nem láttam a sortimentben, amire amúgy egyre inkább lenne kereslet...

Bocs, kicsit felhúzott a dolog.

Esetleg egy cikk keretén belül meg lehetne kérdezni az ASUS-t, hogy a Ramitól átigazolt, a végfelhasználókat Véglényként emlegető arcos-harcos kollégák hogyan képzelik a magyar piac jövéjét...tanulságos lenne.

[ Szerkesztve ]

What else?

(#11) Boxi88 válasza JanR (#4) üzenetére


Boxi88
őstag

Tényleg nagyon szép a GTX! :K

(#12) devast válasza ATM_automata (#10) üzenetére


devast
addikt

Most erre sokmindent írhatnék, de mint vásárló nekem tetszik amerre halad a dolog. Talán végre akkor nem lesznek irreálisan magasak az árak kishazánkban... A boltokból meg messze nem kell annyi amennyi van, és azoknak sem a "lehozom pestről azt tovább adom a parasztnak a cuccot 25%-al drágábban" műveletből kellene megélnie, hanem mint Te is említetted a supportból. Én is le tudom hozni bazz, meg a futár is kétezer forintért....

(#13) adamka16 válasza devast (#12) üzenetére


adamka16
őstag

Csak gariztatni ne akarjon senki pl. egy ASUS gyártmányú notebookot. ;)

(#14) kenwood3 válasza Boxi88 (#11) üzenetére


kenwood3
őstag

+1
jól mutatna a gépemben

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#15) tuskooo válasza adamka16 (#13) üzenetére


tuskooo
addikt

Miért ne?

(#16) Day 'n' Nite


Day 'n' Nite
aktív tag

Az a világosbarna ASUS nagyon bejön nekem :D

“Nem akkor alkottál tökéleteset, ha már nem tudsz mit hozzátenni, hanem ha már nem tudsz mit elvenni belőle.” /Antoine de Saint-Exupéry/

(#17) djculture válasza ATM_automata (#10) üzenetére


djculture
félisten

Persze felénk is ilyen bolt van ahol 100% árréssel árulnak számtech alaktrészeket csak mert vidék és nincs konkurencia.Régóta nem is veszek ott nagy dolgokat jobban megéri peströl megrendelni.Ne legyen annyi mint pesten azt elfogadom de ne dupla árak legyenek
Meg ami kafa hogy nem mindegy melyik eladótól kérdezi uyanabba a boltba az ember mert mindegyik más árat mond,direkt kiprobáltuk haverral..

[ Szerkesztve ]

(#18) yakuza.tora


yakuza.tora
addikt

AMD vonalon procikról semmi hír? :U

Alléz Olympique de Marseille!

(#19) JanR válasza Boxi88 (#11) üzenetére


JanR
addikt

Még így is jobban vágyom egy Giga SOC-ra :D A gépem meg úgyis zárt, nem látom mi van benne;]

(#20) Mice_007


Mice_007
tag

A telszámban van egy kis bug: "Meghibásodás esetén elég felhívni a 66-22-515-494 telefonszámot"

AIDA64.com

(#21) kpal


kpal
veterán

Kellemes az Acer moncsi.

(#22) ATM_automata válasza djculture (#17) üzenetére


ATM_automata
őstag

Az a baj, hogy csak azt nem veszitek észre, hogy az árak leszorításával nem a haszon csökken, hanem az emberek fizetése. A semmiből nem lehet munkabért fizetni. Ezek után senki ne csodálkozzon, ha 60K-80K-t keres egy hónapban és soron dolgozik, ahonnan ha sokat ugrál másnapra már ki is rúgták és másik 20 ember verekszik a helyéért.

Sajnos a monopol helyzetben lévő vidéki boltokkal nem tolnak ki, mert ott a kutya nem rendel webshopból, ha nagyon kell a cucc, ami mostanában egyre inkább trend, akkor bemennek és megveszik, mert oda még mindig vissza lehet vinni, a neten az egyik nap még létező, a másik nap meg már nemlétező cégekhez nem.

What else?

(#23) #95590400 válasza ATM_automata (#22) üzenetére


#95590400
törölt tag

nem igazán értem, h nagy részben az ázsiában két tél rizsért gyártott elektronikai termékek árának fokozatos csökkenése (ami egyébként általában azért csökken, mert a gyárüzemek kezdik kitermelni a beruházások összegét, így a haszonkulcs csökkenthető, de persze még egy csomó mindennel áll összefüggésben) mégis mennyiben érintené a zitteni emberek fizetését...

[ Szerkesztve ]

(#24) Taky válasza adamka16 (#13) üzenetére


Taky
senior tag

Nem értem miért mondod ezt... Sok Asus notit küldtünk már vissza szervízbe és azt kell, hogy mondjam, nagyon korrektek...

"Tökéletes program nem létezik, csak olyan, amelynek még nem találták meg a hibáit." Pascal

(#25) V.Dave válasza fatallerror (#2) üzenetére


V.Dave
senior tag

aprón ha emlékeim nem csalnak meg már tegnap is 58k-ért kellette az egyik magát :)
ezaz menjen még az ára így tovább :R

Xiaomi mi 8 6/128

(#26) Taky válasza ATM_automata (#22) üzenetére


Taky
senior tag

Így van, 2 % haszonnal nem lehet a munkabéreket kitermelni, a bérleti díjat, rezsit fizetni. A webáruházak könnyen vannak ezekkel a dolgokkal, na meg persze, hogy jó áron nyomja, amikor külföldön elcsalják az áfát, stb...

"Tökéletes program nem létezik, csak olyan, amelynek még nem találták meg a hibáit." Pascal

(#27) bENZENGA válasza ATM_automata (#22) üzenetére


bENZENGA
csendes tag

Minket ez miért érdekeljen, hogy P. Edét kirúgták a Q-Digitaltól, mert a csúnya gyártók leszorítják az árakat, ami miatt alacsonyabb haszonnal kell dolgozni és a boltos bácsi nem tudja fizetni.. Lehet elmenni tanulni asztalosnak, gépészmérnöknek, orvosnak.. Olyan világban élünk, ahol a teljesítmény mérvadó és a versenyképtelen kis boltok elbuknak. Ha nem tetszik a rendszer, visszalehet hozni a szociális alapokon nyugvó kommunizmust, lehet élni a langyos vízben..

Ráadásul az XP installálos mókádat sem értem, mi köze van a boltnak ahhoz, hogy Lacika 3hónap után szétcsapja a noteszét ?
Hívjon "szerelőt", kérje meg a havert... A boltnak eladni kell, nem a vevő kezét fognia...

Taky: Adóoptimalizációnak nevezzük, nem áfacsalásnak :)

[ Szerkesztve ]

(#28) Chaser


Chaser
titán

20k egy 5.25-ös usb3 rackért? :N

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#29) Srodney


Srodney
senior tag

nagyon szomoru az asus fa utánzatos netbookja,ami 80k-ért 1,6ghz-es procit és 1gb ramot ér!naggyon szomorú.... :((( :(

(#30) Semm1


Semm1
tag

Tetszik a kisebbik Acer monitor, nekem elég is lenne, most elgondolkodtam... :)

(#31) adwin


adwin
tag

nah végre asus shopok :P

Üdv adwin

(#32) rayoliviero


rayoliviero
veterán

Az egérpadok tetszenek, abból efogadnék egyet.

(#33) adwin válasza adwin (#31) üzenetére


adwin
tag

visszavonom, még nem lehet notit vagy pc venni...

Üdv adwin

(#34) pottyantós


pottyantós
aktív tag

Már szívesen kipróbálnék egy ilyen MSI-t, mert jónak tűnik! :))

!!!!Més que un Club Barcelona!!!

(#35) Tripower


Tripower
tag


ilyet mintha már láttam volna valahol.....

eléggé hasonlit vagy csak én vagyok elfogult....

[ Szerkesztve ]

(#36) tuskooo válasza Taky (#24) üzenetére


tuskooo
addikt

Ráadásul pl. az Acerrel ellentétben van magyar szerviz.

(#37) Kobe


Kobe
veterán

ez komoly hogy áprilisnál előbb nem lehet kapni semmilyen hibamentes sandy bridges cuccot ?
notikat sem?

(#38) adamka16 válasza Taky (#24) üzenetére


adamka16
őstag

Akkor nyilván az én esetem volt csak példa nélküli.
3,5 hónapot kellett arra várnom, hogy a pénzt ismét levásárolhassam az adott boltnál és mindezt azért, mert 3 héten belül nem kapott az asus szerviz alkatrészt egy BIOS hibás notebookhoz... Akár hányszor kerestük őket, mindig csak félrebeszéltek, elküldtem a hivatalos számlát a notebook-al majd engem néztek hülyének, hogy miért nem küldtem az számlát. Holott meg volt, csak épp a szervíznél maradt..
komolytalan az egész és kívánom hogy senkinek ne legyen hasonló problémája. Ezután megfogadtam, hogy soha többé ASUS.

(#39) ló úr válasza Tripower (#35) üzenetére


ló úr
őstag

Szerintem azon a kis kiálló sz@ron kívül semmi közük nincs egymáshoz,ilyen erővel egy trabantot is hasonlíthatnánk egy Ferrarihoz,mert 4 kereke van mind kettőnek... :C

[ Szerkesztve ]

"Ha meg kell baszódni, akkor meg kell baszódni"

(#40) kpal válasza Tripower (#35) üzenetére


kpal
veterán

Az OZON jobb mint a Speed Link Medusa 5.1-nél jobb ? Árban biztos jobba az OZON

[ Szerkesztve ]

(#41) TROG AIR válasza adamka16 (#38) üzenetére


TROG AIR
aktív tag

Én 9 év alatt hálistennek sosem nyaltam be az asus -support-tal....összesen 3 alkalom volt...
zömében alaplapos mozzanatok.....max másfél hét után intézték.....
....nekem bevált....:)

430 pozitív , 0 negatív....

(#42) minekaz


minekaz
csendes tag

Sok alaplapot kiprobaltam mar (asus) es soha sem csalodtam egy asus termekben sem eddig lehet hogy csak szerencses vagyok de lehet hogy inkabb korultekinto.
Az igaz hogy az asus jelentos minoseg csokkenest mutat de ez csak a vasarlok hibaja mert mi a fogyasztok tudjuk csak rakenyszeriteni a gyartokat hogy jobb termekeket csinaljanak. hogy hogy?
Ugy hogy kiokosodunk a hardverekkel kapcsolatban es utananezunk reszletesen annak amit venni akarunk es megvarjuk a fuggetlen lapok es hardware tesztelo oldalak oszinte velemenyet(persze ezek neha kapnak egy kis extra manit hogy szepeket mondjanak es egy szet tesztelt es ellenorzott darabot kuldenek a tesztre)
Sokan csak azert vesznek fullos lapokat mert a havernak is az van es nem akarnak kimaradni es a gyartok ezt tudjak igy inkabb a minoseg helyett a divattal probalnak eladni sokat kevesbol osszerakva dragan.
Szoval nem a gyartokat kell szidni hanem magunkat hogy miert nincs igenyunk minosegre es miert nem tanusitunk turelmet a beszerzenel.
En szemely szerint imadom az ASUS ROG szerias cuccokat sok gond volt az elejen a RIIIE lapokkal de az AAA...val kezdodo szeriaszamuak mar tutik azok mar a legujabb bios-al jonnek es nem hagynak cserben.

i7 920 4.2Ghz 1.29v 24/7 max 59c prime95, 6GB XMS3 1600, ASUS RAMPAGE III EXTREME, 2x INTEL x-25M 160GB SSD RAID0,WD scorpio black 320gb,3x GTX470 3way SLI, Corsair H-50, CM Silent pro 1000W modular,AEROCOOL RS-9 haz, X-Fi Fatal1ty Titanium Pro, Eger: R.A.T. 9 5600Dpi , 3Dmark vantage: 45830

(#43) VIBO válasza minekaz (#42) üzenetére


VIBO
őstag

naggyon keményen néz ki a géped, nagyon egy csavart nem lehet benne leejteni :P

am az az 5.1 füles egész yol néz ki
minőségéről van vmi tapasztalat? nem nagyon ismerem ezeket az ozone termékeket :)

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

(#44) F e Z o


F e Z o
veterán

Az MSI Geforce GTX560Ti, nem HAWK fedőnév alatt jött ki, pedig a twinfrozerII hűtőt kapta meg, hogy lehetséges ez?

(#42) minekaz : Nekem szállt el úgy asus lapom, hogy egyik este kikapcsoltam a gépet, másnap reggel már nem kapcsolt be. (Asus A8N-SLI)

[ Szerkesztve ]

H2O über alles!

(#45) adamka16 válasza TROG AIR (#41) üzenetére


adamka16
őstag

de alaplap.... ami nem notebook. :)

(#46) rudi válasza Kobe (#37) üzenetére


rudi
nagyúr

Igen, ez a helyzet. Mert a hibátlan chipeket most kezdik el gyártani. Aztán azok mennek az inteltől a notebookgyártóhoz, onnan konténerben, hajóval Amsterdamba, onnan meg kamionnal Magyarországra. Ehhez meg úgy 2 hónap kell.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#47) Kobe válasza rudi (#46) üzenetére


Kobe
veterán

hát az kurvajó
a poén az hogy csapnivalóan nevetséges a mostani notebook felhozatal, régi architektúra bóvli műanyag köntösbe öltöztetve, minden gyártó már az SB re koncentrál és nem ad ki új használható darabokat addig szinte, de én még 2 hónapot egyszerűen nem tudok várni erre a szarra, így is fél éve halogatom a gépvásárlást, a régi szószerint már darabokra esett a kezeim között...így is 2 db SB-s gp jelent meg idehaza (asus + acer) most azokat is visszahívták ielőtt forgalomba kerülhetne, képzelem akkor a többi mennyit fog alapból csúszni, szerintem minimum fél év mire lesz választék :( ennyit meg várni nem lehet

[ Szerkesztve ]

(#48) sanzi89 válasza adamka16 (#38) üzenetére


sanzi89
addikt

Én gariztattam 2 ASUS notit is, egyikkel se volt gond. Pedig a második notinak kb a felét kicserélték szó nélkül (alaplap, odd, zsanér, fényérzékelő, retesz). Az első is megvolt másfél hét alatt, a második meg csupán 1 hét volt kb. Szerintem semmi gond nincs a hazai ASUS szervizzel, sőt nyugodt szívvel ajánlom. Persze gáz, hogy 3 notiból 2 már látogatott szervizt sőt tervezem a harmadik elküldését is, de ez megint más témakör... ;]

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#49) Elmör


Elmör
senior tag

Az Albacompról csak annyit, hogy garanciális MSI gépeket hoznak hozzánk be (nem márkaszervíz vagyunk) és javíttatják meg pénzért, mert nem győzik kivárni a székesfehérvári szervizüket. Igen, jól olvastátok, nem budapesti a központi szerviz, így általában itt annyit tudnak mondani, hogy átveszik és majd hozzák, csak valakinek nem ér rá 2 hónapot. Az már csak hab a tortán, hogy ugyanakkor alkatrészeket nem adnak külön csak ha beszerelhetik, na akkor megint le Székesfehérvárra, hogy meg legyen oldva egy tök egyszerű zsanér csere, gratulálok!
Nekem egyébként nincs vele bajom, nincs semmim ami oda garis szerencsére, a bosszantó csak az, hogy ezzel nem csak maguknak csinálnak rosszat, hanem a többi szerviznek is, mert nálunk sem hagyják így már ott az MSI notikat ha speciális MSI alkatrész kellene. :W

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#50) rolkaDb


rolkaDb
aktív tag

Köszönöm a kis bemutatót! :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.