Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) SunMount3r válasza ViZion (#98) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Fejhallgató kimenete sincsen? :F

Amúgy: vegyél egy jó kis Android box-ot, amin van analóg is és nem csak a hang miatt... Just sayin'... :U

Ui.: most ugrott be, hogy TV adásokhoz ez a megoldás nem sokat ér. But that's me: 90% film 10% TV... :U

Amúgy: most ajánlottak valakinek Soundbar-t a normális 2.0 sztereo hangfalak helyett a TV topic-ban. Az ilyesmitől mindig feláll a szőr a hátamon, pedig még az is lehet, hogy igazuk van. Csak nem tudom elképzelni, hogy az a keskeny, vékony, horizontális "virsli", hogy tud pariba jönni akár egy közepes méretű sztereó hangfalpárral... :F

[ Szerkesztve ]

(#102) ViZion válasza SunMount3r (#101) üzenetére


ViZion
félisten

Magam nem sokat nézem, asszony panaszkodott a dobozhangra, vettem valamit, különösebb utánaolvasás nélkül. Droid box tervben van, mert gyerekek is már néznek filmeket -most külső vinyón-, de YT-t is meg pár kis játék is mehetne rajta gondolom. De még megálmodom. A tabletet el tudom venni, ezt meg nem, ha pl. hétközben akarnak ezzel szórakozni, szal. megfontolandó. :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#103) proci985 válasza SunMount3r (#101) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

csaladtagnal ugy oldottuk meg a filleres setupot, ugye olcsobb volt rakotni a fejhallgato kimenetre a 25 eves sony erolkodot csak analog bemenettel meg a ket 30 eves ~40kilos quartert (azert meg szepen szolnak, magas + dupla 8"as melykozep), aztan a TVre kotni a chromcastot hogy menjen a Spotify/Netflix, mint venni egy also hangon is cast funkcios erositot 70ert.

hangminosege nem volt tokeletes, de igazabol az a Sony erosito se tokeletes, TV beepitettnel meg nagysagrenddel jobban szol. szolna jobban is, de a kovetkezo szint az az akcioban 70ks erosito lett volna, meg az extra kabelezes...

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#104) lezso6 válasza D.Va (#99) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ha van normális hangafalad is, azzal miért nem lehet széttoszni a házat? Nekem van két 8" belépőm, azokkal régebben kollégiumot bontottam; egy éve be is zárták, bár állítólag nem miattam. :DDD ;]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#105) D.Va válasza lezso6 (#104) üzenetére


D.Va
senior tag

A normális hangfalamat szeretném még 20 év múlva is hallgatni, így kímélem és nem szoktam kihajtani (annyira.. :D ), de dübörgés célra 3 db Logitech kiválóan alkalmas, őket nem kímélem... :DD

[ Szerkesztve ]

(#106) #72042496 válasza D.Va (#105) üzenetére


#72042496
törölt tag

Szerintem a füledben előbb tennél kárt, mint a hangfalban. :) Érintőlegesen tartozik csak ide - nekem egy Dali hangfalam pár éve teljesen beállt. Én kíméltem, de a szervizben azt mondták, tipikusan olyan a tekercs, mint amit maximum hangerő mellett szétzúztak.

Azóta sem tudom, mi történhetett vele, de 5000 forintért újratekercselték, és tökéletes lett. Pedig már azt hittem, hogy több tízezer forintnak vége.

[ Szerkesztve ]

(#107) lezso6 válasza D.Va (#105) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ez szerintem hülyeség, a hangfal olyan, mint az autó. Néha ki kell kormolni. :D

Egyébként valamire való cuccokban van védelem, legalábbis az aktívokban. Egyébként meg ahogy Balika911 mondja, kb meghalsz mire kihajtasz egy normális hangfalat. A 8"-osaimnak közelébe nem lehetett menni, ha maxon (limiter led villanás előtt picivel) hajtottam. Beszélni úgy lehet emellett, hogy közvetlen a másik fülébe ordítasz, olyan a hangnyomás.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#108) D.Va válasza lezso6 (#107) üzenetére


D.Va
senior tag

Hát a z5500-at pl nem kímélem de van olyan zeném amit ha elindítok, negyed hangerőn akkor a z5500 sub-jából kissé égett szagot érzek, igaz ez csak 1 - 2 számnál jelentkezik, de ott kis hangerőn is fél perc múlva, de itt nyilván a zenében van a hiba, és azért nem ez a jellemző. Meg hát erősítője/hangfala/tekercse válogatja melyik mit szeret, és melyik mit bír... :P

(#109) #72042496 válasza D.Va (#108) üzenetére


#72042496
törölt tag

Az égett szag csak számomra tűnik - bármilyen körülmények között - aggasztónak? Nem kéne azt megnézetni valakivel? :)

(#110) proci985 válasza lezso6 (#107) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

A jelenlegi rendszer mellett -20dB mellett mar egy meterrol nem lehet hallani, hogy mit mond a masik. Ordibalva meg igen.

Tetejeben a PC hangfalak eleg hamar elkezdenek torzitani (40 alatti kategoria foleg) es emiatt nekem hangosabbnak hatnak. Aztan az ember mondana valamit es nem hallja a sajat hangjat kozben.

másik oldalról: a z905nek a subja 8"os, egy jobb sztereónál hangfalanként van kettő 8"as.

-RARA-: Z5500nál a szub egybe van építve a táppal és hajlamos leégetni magát mert nem szellőzik. Típushiba volt. Mondjuk ez ugyanúgy igaz a hasonló korú Gigaworksre és gyakorlatilag a kompakt házimozikra is.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#111) Maxtreme válasza lezso6 (#91) üzenetére


Maxtreme
addikt

Én pont a genius 6k-t cseréltem le Z906-ra. Biztosíthatlak róla hogy sokkal jobb, hiába a 2 utas Fa satelitek az előbbi javára. Sajna a genius mélye olyan szinten élvezhetetlen és kopogós hogy (szerintem) rossz hallgatni. Tudom hogy nem mindegy a mély, de sajna az egész tartomány rovására ment.
Viszont az ötezres széria anno tényleg jó volt, csak azt meg ki kellett fogni mert vagy mákod volt és évekig használtad, (akár még ma is) vagy pár hónap alatt kb 4x kellett garóztatnod.. :)

szerk: Ráadásul az összes geniusnak baromi zavaró a tápzaja. (hallottam olyat ami szó szerint zúgott)
De nyilván "kis pénz kis foci" :)

[ Szerkesztve ]

(#112) D.Va válasza #72042496 (#109) üzenetére


D.Va
senior tag

Hát a szag a z5500-nál jóval combasabb cuccokon is jelentkezett :D

íme az említett szám, csak saját felelősségre tekergetni a hangot :Y

[link]

Persze lehet hogy nem minden hangfalon vált ki tekercs melegedést... ;)

(#113) EyElEs?! válasza D.Va (#112) üzenetére


EyElEs?!
tag

Sry, teljesen igazad van, előtted volt pár comment, ami vicces volt, rosszat emeltem ki.

Amúgy nekem 2db Z2300-am volt, az első széria több évet bírt, házibulik után végfokos lett, a második viszont már az első komolyabb eset után kezdett meghalni, szóval maximum hangerő közelébe se lehetett tekerni, mert elkezdett torzítani, és eszméletlenül melegedni, aztán a második-harmadik alkalom után be is adta a kulcsot, pedig nem volt túlságosan kihasználva... Ezután vettem két KRK Rokit 6-ost, azt mindenkinek ajánlom, szerintem 3-4 éve van meg és eszméletlen durván szól, mondjuk ára is volt...

(#114) Kuruc2


Kuruc2
senior tag

Kommentekből is látszik a genius meg logi faktor, de más topikokba is megtekinthető ez.
Gondolom marhasokan próbálták az edit akik fikázzák. ;) Gugli a brátotok.

http://logout.hu/cikk/wd_red_3_tb_nem_csak_nas-ba/sajat_sztori_tapasztalat_kuruc2.html --------------------- http://logout.hu/cikk/ii_desktop_modding_verseny/a_vegeredmeny.html ----------------------------------------------------

(#115) proci985 válasza D.Va (#112) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

jo de ez egy feltolt basszusu darab...:)

ha simakat nezzuk ott a dk8 - murder was the bass ami ismert volt arrol, hogy a maga koraban klubb hangrendszereket is meg tudott gyilkolni (legalabbis a legenda szerint).

vagy ott volt a sven väth - sounds control your mind /track & feel editje, ennek az elejen a dobot az SWHF2500 biztosan nem birta rendesen visszaadni.

vagy ott a loefah - goat stare, abbol az idobol, amikor a drop meg tenyleg ugy hatott, hogy orrbavagott a legnyomas a melynyomo elott a klubban.

mondjuk en hangcuccaimat kb 10 eve a venetian snares - kétsarkú mozgalom cimu darabjaval szoktam tesztelni. egyreszt a hegedu miatt elegge pontos hangvisszaadas kell, masreszt a 180bpmes breakcore reszek miatt dinamizmus kell es gyors membranok, plusz pontos hangkep. ismet, az SWHF2500 nem igazan tudott megfelelni egyik kriteriumnak sem.

lezso6: ja, hat Noisia dnbbol felol jott, konkretan emlekszem amikor Kemal a Citadellan ledobta a Block Controlt mi pedig kikeszultunk.

ViZion : U, igen, az is zsenialisan jo a celra. Apropo, uj Boys Noize megvan? Rock the Bellsen pl elegge hallatszik a Chemical Brothers hatasa.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#116) lezso6 válasza D.Va (#112) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ez egy tök átlag szám, nincs benne semmi izgalmas. Pár fiatal felfedezte az frekvenciamodulációt a FL stúdióban, aztán így született a dubstep (ezért is utálom, túl egyszerű). De ha valami technikailag minőségi cuccal szeretnél rezonanciakatasztrófát előidézni, akkor ezeket ajánlom: [link] [link] [link]

Bár persze ez utóbbiakért se vagyok oda. Mixbe mondjuk pihentetőnek jók.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#117) ViZion válasza proci985 (#115) üzenetére


ViZion
félisten

Chemical Brothers - Under the influence De ált. a kedvenceimet hallgatva kiderül mit tud vmi. Persze nem YT videóval...
Alaplapival most botrányos minden a hangkártya után :(((

Add meg (a hangkártya drivert...) :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#118) lezso6 válasza proci985 (#115) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Hádde' basszusbú' sosem elíg! ;]

Na a block control azért jó, mert nem statikus, hanem dinamikus darálós mélye van. Bögreszettek mélynyomói talán még épp bírják tempóval. De ezt pl biztos nem, nem árt hozzá jó dinamika, különben összefolyik az alsó dallam: [link] Nálam ez a mély dinamika teszt. :D

Az all inclusive dinamika- és tranziensválaszteszthez meg a Mefjus nevű oszták dnb előadó kiváló: (WARNING: eléggé darálnak, én szóltam!)

Brainwork, Saturate, Suicide Bassline VIP

Vagy akár... June Miller & Teddy Killerz - Rock'n'Roll ;]

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#119) proci985 válasza lezso6 (#118) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

nem, egyebkent nem birjak, megint tapasztalat:DDD.

jo oreg brummogos DNB, like it was 2004. dom & bse - sparta. daralas kapcsan mondjuk Mefjusrol BSE, Dom & Roland, Counterstrike meg Evol Intent jut eszembe, meg esetleg Panacea

Jo persze kemenysegrol inkabb ne beszeljunk, anno Budapesten valahonnan az elso sorokbol neztem vegig a darkstep/techstep robbanast 2004-2005 korul, de Shitmaton es Drop The Limeon is voltam eloben.

egyebkent esz nelkuli basszusnak tenyleg nincs celja, de persze, az ember mindig orul amikor 15 evesen felfedezi a reasonban hogy mit csinal par poti ;]

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#120) #72042496


#72042496
törölt tag

Ebben a topicban csak én hallgatok metált? :)

(#121) lezso6 válasza proci985 (#119) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Szomorú, pedig reménykedtem. :(

Nekem a régiek kimaradtak a metálkorszakom miatt (elektronikus zene pfúj! :D), bár azért utólag hallgattam régieket is, van bőven jó még ma is. Pl egy klasszik: Optiv & Bulletproof - Camouflage

Mostanában viszont a programozós zenék mennek: Main Void Main :DDD ;]

(#120) Balika911: Én hallgattam, csak mint látod, elkurvultam. :D

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#122) #72042496 válasza lezso6 (#121) üzenetére


#72042496
törölt tag

Kár érted. ;]

A belinkelt zenék nagyon nem azok, amiket én szeretek, pedig hangulattól függően Zámbó Jimmy-től a Slayerig mindent képes vagyok élvezni. :B
Azért holnap még újrabálkozom a linkekkel, hátha...

[ Szerkesztve ]

(#123) proci985 válasza lezso6 (#121) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

igazabol feligmeddig birjak. onnantol hogy 180bpm es dinamika is kell jellemzoen nem lesz eleg jo a reakciojuk, osszefolyik a mely. ez persze realtiv, az onkyo HTR340em birta ami a maga koraban egy arban volt a Z5500al, es akkor nem a jelenlegi rendszeremhez hasonlitom mert az nem lenne fair.

programozos zenebol nekem meg mindig Deadmau5 a kedvencem, avagy a <random album title goes here> es az ultrahax while(0<1).

(#120) Balika911: Maident lattam eloben, Sex Pistols megvolt, Serj Tankian megvolt, Iggy Pop ketszer, Within Temptation szinten, Nine Inch Nails miatt konkretan 1000kmet vezettem egy hetvege alatt amikor masodszor lattam oket.

ja igen, ha mar basszus, Nine Inch Nails - Great Destroyer, konkretan amikor eloben lattam oket, a 2:05nel levo reszen beremegett az epulet teteje.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#124) D.Va válasza #72042496 (#122) üzenetére


D.Va
senior tag

hát kettőnk közt szólva nekem se a kedvencem ez a stílus :D
Ezzel csak "tesztelgettem" Én is sokmindent meghallgatok, bár nálam a fő műfaj a hip-hop (persze csak külföldi!!! :P )

(#125) -=RelakS=- válasza Maxtreme (#111) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Kicsit néztem, hogy a Z906 mit keres a kínálatban, aztán rájöttem, hogy nem friss hardverről van szó :)

Már nem is tudom, hány éve használom, de az eddigi legjobb hangcuccom :)
Előtte volt kég Genius szett is, azoknál lehet, nem nehéz jobbat rittyenteni :)

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#126) PuMbA válasza Maxtreme (#111) üzenetére


PuMbA
titán

"Biztosíthatlak róla hogy sokkal jobb, hiába a 2 utas Fa satelitek az előbbi javára."

Kérdés, hogy miben jobb, ugyanis közép hangokban és testességben (mély tartomány teteje) erősebbnek kellene lennie a Geniusnak a 4"-os hangszórók miatt, illetve magasaknak is ott volt egy külön hangsugárzó, ami előny, hiszen egy hangszóróval lefedni ezt a két hangtartományt kompromisszumokkal jár :)

[ Szerkesztve ]

(#127) davidsone


davidsone
addikt

Azta micsoda track csemegéző nyílt itt! :C

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#128) Attila198906


Attila198906
újonc

Sziasztok. Van egy Sony Bravia tv-ém aminek van egy hibája, hogy szinte másodpercenként a közepétől a jobb oldaláig a képernyő besötétedik. Szóval egy sötét árnyalat bevillan folyamatosan. Számitógéphez van csatlakoztatva és ez a jobb oldala ugy tünik mintha lassabb lenne, az egér mutató (kis nyil) csikot huzz maga után a képernyő szélén pedig már egyáltalán nem is látszik. A bal oldalának meg semmi baja. :)
Mi lehet a probléma javitható vagy mehet a kukába? És mennyibe kerülne a javitása?

(#129) MaciG


MaciG
addikt

Látom van itt rengeteg szakértő, így kérdem én, ha szerintük a Z906 nem alkalmas zenehallgatásra akkor mi az rendszer ami ennek az alternatívája lehet és nem fáj több újonnan mint 85e? :U

BANZAII

(#130) Maxtreme válasza MaciG (#129) üzenetére


Maxtreme
addikt

egy erősítő 2 stereo hangfallal, de tényleg :)
Zenére csak stereo.
Mondom ezt úgy hogy nekem is z906-om van, és szoktam rajt zenét hallgatni. (2.1 módban) Viszont ha egy kicsit "hangszeresebb" mjuziknak esek neki meg oylan kedvem van, akkor fejes. (Beyer DT990) :)

(#131) MaciG válasza Maxtreme (#130) üzenetére


MaciG
addikt

Ezt én is már hallottam párszor, de tudsz is olyan erősítőt és hozzá 2 stereo hangfalat ami jobban szól ,mint a z906 és kijön újonnan 85 ezerből?

BANZAII

(#132) lezso6 válasza MaciG (#131) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Inkább az a kérdés, hogy mi az ami nem szól jobban? :D Nem muszáj erősítő + hangfal. Jó az aktív is.

Pl ott a Microlab Solo 6C / 7C / 9C, bár ezek olcsóbbak, mélyben lehet, hogy nem tudnak annyit, de a többi tartomány ég és föld. Vagy picit többért (100-110k) egy pár 8" belépő "stúdió monitor", pl Prodipe Pro 8, M-Audio BX8, stb. Na ez meg már az kategória, elsírod magad, hogy korábban miért vettél bögreszettet; minden szempontból jobbak.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#133) Maxtreme


Maxtreme
addikt

Egyébként attól is nagyon függ hogy milyen stílusú zenét hallgat az ember. Ha elektronikust vagy hip-hop-ot arra éppen jó a z906 is.
Viszont minden másra 1 erősítő + hangfal, vagy ahogy kolléga is említette esetleg valami belépőszintű aktív studiomonitor. (mondjuk Genelec :DDD )

szerk: Egyébként rühellem a márkát, de a Behringernek is vannak egész vállalható studio monitor megoldásai, emészthető áron.

[ Szerkesztve ]

(#134) Maxtreme


Maxtreme
addikt

Illetve amit még elfelejtettem. Ha már 2.1 ez még egy jó alternatíva.

(#135) lezso6 válasza Maxtreme (#133) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nem ez nagyon nem igaz, minden stílus meghálálja a normális hangcuccot. Én drum'n'basst-t hallgatok, s bőven lenne értelme millás szettnek is. De minden más alá is, max lakodalmashoz nem. Hogy HiFi vagy aktív, azt mindenkinek a vallása dönti el. Szvsz a HiFi inkább ezotéria, így nem preferálom.

Behringerből nekem van egy B3031-em, az mondjuk tényleg jó, de az nem 100k.

(#134) Maxtreme: Nem, ez még csak rosszabb, mint a logi. A sokpontegyet el kéne felejteni ebben az árkategóriában, csak marketing.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#136) Maxtreme válasza lezso6 (#135) üzenetére


Maxtreme
addikt

Studiomonitort eddig kettőt hallottam, azokkal többé kevésbé ki voltam békülve. De a pultjaik. :Y Bár az újabbak már tény hogy sokkal jobbak.. (miután az elmúlt években felvásároltak pár kiló céget. :D )

[ Szerkesztve ]

(#137) lezso6 válasza Maxtreme (#136) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ja hát a Behringerek nagy része kuka. De van pár meglepően jó ár / értékű termékük.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#138) Maxtreme válasza lezso6 (#135) üzenetére


Maxtreme
addikt

Bár most nem néztem, de legutóbbi infóm szerint olyan 38-40 között volt az ára. Hallottam élőben, szerintem ezért a pénzért nem rossz választás.
Nyilván audiofill beállítottságú arcok kerüljék jó messzire. :D

Am a 623 drágább ha arra a logira gondolsz.. :) A z906-ot meg ne hasonlítgassuk már hozzá. :D

(#139) Foglalt név


Foglalt név
addikt

Nagyon durva, hogy kb. 2 hete vettem z906-ot 42eFt-ért :( Kellemes meglepetés volt, hogy nem törpül el az s750 mellett :)

(#140) lezso6 válasza Foglalt név (#139) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

És jobb is (szatelitek)? Meglepne.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#141) semetka válasza D.Va (#112) üzenetére


semetka
őstag

Konkrétan minden zörgött a szobában a z906-al :D

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#142) proci985 válasza lezso6 (#135) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

o ja, boven van ertelme a jobb cuccoknak is.

egyebkent lakodalmason kivul konkretan az elso ket Alvin és a Mókusok lemez elso kazettas masterje az, aminek gyakorlatilag mindegy, hogy min szol (mondjuk egy Klipsch S4 / Jays 4tol). Mondjuk a spotifyon fentlevo verziok annal reszletgazdagabbnak tunnek (magas minoseg be van allitva), de ebben se vagyok biztos. K... Élet / Csoda / Renáta részletgazdagabbnak tűnik a regi kazettahoz kepest, az Ilyen világ még mindig az előszobából beszűrődő loudness war, amilyen mindig is volt az Orion HS280ak ota. De lehet ez is csak arrol szol hogy a Xonar One (DSD / Muses02 upgradelt) upsamplingje nagyon kemenyen megdolgozik a penzeert.

viszont pl csaladtagot ugy gyoztem meg, hogy kell neki az en legacy rendszerem, hogy a kis Logi bogreszettjen nem jott at se Sia, se Major Lazer, utobbit tetejeben meg eloben is hallottuk szoval tudjuk, hogy kene szolnia.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#143) D.Va válasza MaciG (#131) üzenetére


D.Va
senior tag

Hát ha valaki új, minőségi stereo cuccot akar ami jobb mint a z5500 /906, és nem akar nagyon a mély hangokról sem lemondani akkor nagyjából ezek az aktív cuccok jöhetnek számításba szerintem:

(ez mind 8" méllyel vannak, és mivel stereo, 2x8" ami már nem rossz... :P )
(ja és aki az árakat nézi az azzal számoljon hogy az ár ezeknél 1 db hangszóróra vonatkozik, nem párban árulják őket :D )

M-Audio BX8 Carbon (hátsó port)
(ez ár-érték arányban talán a legjobb)

ezek már kicsit árban fentebb vannak:

JBL LSR308 (hátsó port)
Mackie MR8 mk3 (hátsó port)
TannoyREVEAL 802 (ELSŐ port)

Aki asztalra, falhoz közel rakja annak jobb az első portos (elöl van a reflex nyílás)

(#144) Foglalt név válasza lezso6 (#140) üzenetére


Foglalt név
addikt

Más. Kicsit harsányabbnak érzem, hasonló mint annak idején a z5500 volt. Arra pont elég, hogy szóljon valami róla, amíg a nappaliban vagyunk. A "moziteremben" marad a creative :)

(#145) mr.furko87


mr.furko87
csendes tag

Sziasztok! Adott egy Z906 a gépemben egy Z370-F alaplap. Toslink kábellel kötöttem össze, viszont analógon szólt egy darabig. Ott szépen szólt maxon is. Viszont mióta optikán megy, ugyan erő van benne, de kb félig tekergetem a hangot magán a cuccon mintha fulln szólna, ha a gépen is feltolom csutkára, van hogy ki is kapcsol. Olyan mintha túl erős jel jönne a gépből. Vagy a cucc lehet hibás? Használ valaki hasonlóan ilyen motyót? :)

Üdv, Mr.Furko

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.