Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hallador


hallador
addikt

Nem nagyon értem miért hoznak ki a gyártók, az ilyen Vostro 3000 hez hasonló notebookokat. Nem sok értelme van a dolognak, persze igaz ez az összes többi gyártó hasonló termékére is.

[ Szerkesztve ]

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#2) ViZion


ViZion
félisten

Naos 8200 "tesója" van kb. nekem (Func ms-3 r2), szép és jó, de csak nagy kezűeknek való. Funchoz képest drágábbak, vagy ennyit romlott a forint... :)

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#3) gerii


gerii
addikt

Ezeknek a Logitech hangszóróknak miért kell ilyen bazárian kinézniük? A jó öreg Z4, és a Z5500 még mindig viszi a pálmát.

(#4) hemaka


hemaka
nagyúr

A 7k Mio nem rossz, csak win10 alatt szar a szoftver gányolni kell hogy allitgatni tudd.

(#5) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

"Hardverkínálat...zenehallgatóknak."

->Hát ezeket a Logitech 2.1-es szetteket elnézve, nem tudom mi lenne a véleményük a címről a hangfalas topic-okban megforduló szakiknak... De gyanítom, hogy nem sok jó...

(#6) Shifty01 válasza SunMount3r (#5) üzenetére


Shifty01
tag

Fizetett hirdetést láthattunk. ;]

[ Szerkesztve ]

(#7) Teréz Atya


Teréz Atya
senior tag

Az vajon betegesnek szamit, hogy a Castor kisfilmjeben helybol kiszurtam a Cheerson CX-10-et? :D

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#8) b. válasza gerii (#3) üzenetére


b.
félisten

Erre ne vegyél mérget...

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#9) Scholes9 válasza SunMount3r (#5) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Gyanítom h nem is ennyibe kerülnek azok a zenecuccok :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#10) Button


Button
aktív tag

Mondjuk efféle összeállításba mint ez az Y700, nem tudom hogy jut eszükbe belepakolni 4 GB ramot :(((

(#11) Alchemist válasza Button (#10) üzenetére


Alchemist
addikt

Erősen olcsított-kiherélt modell..

Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

(#12) CptAdamica válasza gerii (#3) üzenetére


CptAdamica
veterán

A Z906 bazárian néz ki? :O Érdekes, ez nagyon érdekes...

Megyen!

(#13) kingabo


kingabo
őstag

Azaz Alcor Move egy az egyben az ID107-nek tűnik. Utóbbit 5k-ért vettem és játéknak sem jó igazán... :(

Szerk: jah, ugyanaz a progija is. 13k érte elég brutális ár...

[ Szerkesztve ]

(#14) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

"FreeDOS operációs rendszerrel"
MUHAHA! Használt már valaha bárki is FreeDOSt egy 21. századi gépen? Miért nem írják oda hogy valójában oprendszer nélküli? De akár egy Linuxot is felhajíthatnának rá, már az is több lenne a semminél.

(#15) ViZion válasza Dr. Akula (#14) üzenetére


ViZion
félisten

+1
Ez a baj, h átlag polgárnak a freedos=linux... és nyilván a linux szar. Innen nézve igazuk is van. Voltak régebben Del-ek Ubuntuval, meg Suse-s gépek, de mára eltűntek. MS erősen "promotálja" a win10-et, már 7 sem megy fel a legtöbb laposra, driverhiány miatt (persze, az átkozott gyártók az ok, nem az MS, hogy egy wifihez vagy mezei LAN-hoz nincs driver... lol)

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#16) StLui válasza Dr. Akula (#14) üzenetére


StLui
veterán

És hozzá egy oem win-t akarnak adni ha kéred 60eFt-ért, lemaradtam valamiről? :Y

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#17) Fryskitt


Fryskitt
addikt

Egy "gagyi" JBL 5+1 szett 49e. Ijesztő ez a sok műanyag doboz ilyen áron.

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#18) gerii válasza CptAdamica (#12) üzenetére


gerii
addikt

Biztos szép manapság, hogy látszódnak a csavarok, a por is gyönyörűen fogja szeretni.

(#19) CptAdamica válasza gerii (#18) üzenetére


CptAdamica
veterán

Z906-ra biztos, hogy nem mondanám azt, hogy bazári, inkább azt hogy elegáns. 2 éve használom és semmi por nincs a csavaroknál. :D

Megyen!

(#20) Acélfarkas válasza gerii (#18) üzenetére


Acélfarkas
senior tag

Biztos nem láttál még Z906-ost élőben, a csavaroknál egyáltalán nem ül meg a por, max a hangfalak tetején. Kb. 5 éve használom a Z906-ost és maximálisan meg vagyok vele elégedve.

19#: +1

[ Szerkesztve ]

"Nem kérdőjeleztem meg, hogy hülyeséget mondasz!"

(#21) lorincmate válasza gerii (#18) üzenetére


lorincmate
tag

z623 tulajként tapasztalatból mondom, nem gyűjtik a port a csavarok ;)

F4 modul

(#22) Kuruc2


Kuruc2
senior tag

Ki az aki képes logitechet venni Edifier helyett?

http://logout.hu/cikk/wd_red_3_tb_nem_csak_nas-ba/sajat_sztori_tapasztalat_kuruc2.html --------------------- http://logout.hu/cikk/ii_desktop_modding_verseny/a_vegeredmeny.html ----------------------------------------------------

(#23) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Én.

Megyen!

(#24) Kuruc2


Kuruc2
senior tag

:DD

http://logout.hu/cikk/wd_red_3_tb_nem_csak_nas-ba/sajat_sztori_tapasztalat_kuruc2.html --------------------- http://logout.hu/cikk/ii_desktop_modding_verseny/a_vegeredmeny.html ----------------------------------------------------

(#25) lezso6 válasza Kuruc2 (#22) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ki az aki képes bögreszettet venni valódi hangfalak helyett? :P ;]

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#26) Kuruc2 válasza lezso6 (#25) üzenetére


Kuruc2
senior tag

Aki szegény és kényelmes? :D

http://logout.hu/cikk/wd_red_3_tb_nem_csak_nas-ba/sajat_sztori_tapasztalat_kuruc2.html --------------------- http://logout.hu/cikk/ii_desktop_modding_verseny/a_vegeredmeny.html ----------------------------------------------------

(#27) CptAdamica válasza Kuruc2 (#26) üzenetére


CptAdamica
veterán

Kicsit túlkapod itt a vergődésed, inkább menj és írj hasonló minőségű élménybeszámolókat. Attól, hogy neked az a hoki adta, attól még másnak más a véleménye. :U

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#28) lezso6 válasza Kuruc2 (#26) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Mivel nem kerül többe inkább úgy fogalmaznék, hogy laikus és sokat akar. Bár erre van egy szó is: vérpisti. ;]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#29) CptAdamica válasza lezso6 (#28) üzenetére


CptAdamica
veterán

(#30) Leigazoka


Leigazoka
tag

Tessék THX a gémereknek :D

[link]

Rendes THX-s 5.1 (szatelites)

[link]

12" sub :)

[ Szerkesztve ]

(#31) SunMount3r válasza CptAdamica (#29) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

A 2.1-eseik 24K körül kezdődnek, nekem is volt , még egy régebbi modell és bizonyíthatom, hogy nem kell a szomszédba mennie se basszusért, se a hangminőségért... Bevallom anno én is bele estem ebbe a 2.1 csapdába, de ma már senkinek nem ajánlanék 2.1-eseket (azt a kettő Logit meg pláne) zenehallgatáshoz, de ezek az "akárhánypontegyes" Edifier-ek kategóriájukban simán kiszorítják a Logikat az utcasarokra, ha pl. Filmezésről van szó...

Uff... Peace és további jó "zenehallgatást"...

(#32) Kronos3000


Kronos3000
senior tag

60e felár egy oem w10-ért? Ez az igazi lehúzás....

Wasabi...

(#33) Sub-ZeRo válasza Kronos3000 (#32) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nem lehúzás. Mire felrakod a win10-et hatvanért, mert ami jön még hozzá frissítés, nem windowshoz, hanem a laposhoz, az ilyen-olyan demó, meg a kacat fosok, azok kerülnek ennyibe.... ;] :DDD

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#34) lezso6 válasza CptAdamica (#29) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nem erről beszéltem...

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#35) #72042496 válasza lezso6 (#25) üzenetére


#72042496
törölt tag

Én 100 ezer forint alatt most is Z-5500-at vennék, ha még gyártanák azt a rendszert (a korábbi szériát, amelyiken még volt kikapcsolás gomb). A Z-906 már sokkal kevésbé tetszik, ez az Edifier meg egyáltalán nem.

(#36) lezso6 válasza #72042496 (#35) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ha 5.1 kell, s csak 100k áll rendelkezésre, én inkább nem vennék semmit. Max ha nagyon kell, akkor is max olyat, ami legalább 2 utas szateliteket használ. De ezek sem képesek rendes térhatásra, csak annyi történik, hogy hátulról is jön hang. Egy azonos árú 2.0 nagyobb teret csinál, jobb filmélményt. Zenehallgatásra meg alapból kukák az olcsó sokpontegyek.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#37) caprine


caprine
aktív tag

A Mionix Naos egerek jók, nekem van egy 3200-as amit az öcsémnek adtam és egy 5000-t vettem helyette. A tökéletest surolja az egér, és nagyon megbízható is egyben. Mondjuk a 3200 anno 3 éve még 11 ezresből kijött :DDD nem 15 :F

Ha saját szívedben nem találsz békét, nem fogod azt megtalálni a világon sehol. (SCKG)

(#38) #72042496 válasza lezso6 (#36) üzenetére


#72042496
törölt tag

A fentieket úgy írtam le, hogy most egy egész jó kis sztereó rendszerem van (HK3770 + JBL Studio 290). Ha lesz rá időm, ki is bővítem 5.1-re, mert hiányzik, hogy középről és hátulról is jöjjenek hangok, meg hát a gyomorbavágó robbanások sincsenek itt meg Ha lenne egy Z-5500-am is, akkor az akciófilmeknél valószínű inkább azt kapcsolnám be.

[ Szerkesztve ]

(#39) davidsone válasza Leigazoka (#30) üzenetére


davidsone
addikt

Ez már más kategória mint a Logi, a Z5500 még ott volt 4évig járattam, azóta csak hulladékokat csinálnak...

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#40) Rojik válasza Leigazoka (#30) üzenetére


Rojik
tag

Komolyan képes voltál egy 1 millió forint feletti árú hangfalrendszert összehasonlítani egy 85 ezer Forintossal? :C :W

Azért jó pesszimistának lenni, mert vagy igazad lesz, vagy kellemes meglepetés ér. // George F. Will //

(#41) CptAdamica válasza lezso6 (#34) üzenetére


CptAdamica
veterán

Akkor miről beszéltél? :D

Megyen!

(#42) khron78


khron78
őstag

Z906-om van évek óta. Nektek ez bazári, mert nem 15000W RMS, mint az 5500. Vegyetek 2 Logitech 5500 sub-ot nektek másra úgy is szükségetek!

(#43) #72042496 válasza khron78 (#42) üzenetére


#72042496
törölt tag

Mindkettőre 500 W RMS-t írtak. :U

(#44) davidsone válasza khron78 (#42) üzenetére


davidsone
addikt

Nem csak erről van szó a Z906 gyengébb eresztés mint a Z5500 hangzásban is elmarad tőle persze az is "csak egy bögreszett" ;]

ja de 500W a névleges összteljesítménye a Z5500-nak

[ Szerkesztve ]

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#45) tatala77 válasza Dr. Akula (#14) üzenetére


tatala77
tag

Hahó!
Azért van rajta FreeDos, mert a magyar törvények szerint KÖTELEZŐ op. rendszert tenni minden laptopra, és ez ingyen van - és gondolom - nagyon egyszerű feltenni (pendrive-ról 1 perc alatt felmegy).

Az, hogy miért nem Win van rajta, az ára miatt. A legolcsóbb Win8.1 64 bit oem-et most 27k-ért találtam, és azt még Win10-re fel lehet upgrade-elni ingyen. És emellé ugye még járna a befektetett meló ára is...

[ Szerkesztve ]

Kor kerék derék. Lali, a lila ló elalél.

(#46) Dr. Akula válasza tatala77 (#45) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

A Linux is ingyen van. Ipari mennyiségben nem telepítget senki, hanem imagel. Egy Linuxxal legalább elmondhatnák hogy valóban lehet is használni valamire azt a notit (netezni, filmet nézni) ha már Windowsra nem futja. FreeDOS-al ezt azért egy magyar ellenőr se hinné el.

(#47) tatala77 válasza Dr. Akula (#46) üzenetére


tatala77
tag

Így van, ahogy mondod, image-el. Viszont a törvény azt nem írja elő, hogy működő op. rendszernek kell rajta lenni, ezért sem tesznek fel linuxot szerintem, mert a linux image másolása teszemazt 2 perc, a freedosé 25 mp, ezt szorozd fel naponta 50 géppel (csak hasraütök), adjuk hozzá a magyar kereskedők viselkedési szokásait, és már meg is kaptad a boltokban látható végeredményt :( (Kivétel persze van!!).

[ Szerkesztve ]

Kor kerék derék. Lali, a lila ló elalél.

(#48) #58450688


#58450688
törölt tag

Nekem ilyen van, Philips SPA5300 2.1 hangfal (fa dobozos!) 5 éve megy kikapcsolás nélkül, éjjel nappal szól a zene, éjszaka altató dallamok, nappal meg a melómhoz kell, imádom, eszméletlen gyönyörű hangja van (kategóriájában!) a basszus is nagyon meggyőző simán hozza a mozi élményt egy panelban, oda bőven elég! Ha tönkre megy fogalmam sincs mit veszek helyette, hasonló árban a Logitech cuccok jóval gyengébben muzsikálnak. Szó szerint :)

Leigazoka:
A Logi Z5500 valóban a legjobb cucc volt!

[ Szerkesztve ]

(#49) Dr. Akula válasza tatala77 (#47) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Ha időt akarnak spórolni, akkor kár a gyártást is elkezdeni, csak fáradság az egész... Itt azért a pár másodperc különbségért minőségbeli előrelépést tudnának felmutatni, Működésképtelen (FreeDOS) gép helyett működőt (Linux) árulhatnának. Nem ugyanaz a kettő.

(#50) tatala77 válasza Dr. Akula (#49) üzenetére


tatala77
tag

Igazad van, de látod, az élet akkor is mást mutat.

Kor kerék derék. Lali, a lila ló elalél.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.