Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16) martonx válasza repvez (#15) üzenetére


martonx
veterán

Ezt mind ismerem. De mi van akkor, ha felállítanak rólam egy profilt? Amiben nem ismerik az ismerőseimet, se a szokásaimat. Nem tudják, hogy FB-n mire kattintanék rá, melyik bejegyzésnél állítom meg a hírfolyamot, ahogy azt se, hogy mit ettem tegnap, se nem tudják, hogy gugliban mire kerestem rá. Tudják, hogy kb. hol lakok, és hogy bútorok vannak a nappaliban :D Meg tudják, hogy van egy Quest 2-m, és azon van 2 darab játék. Hűha, aztaaa, ez aztán félelmetes profil. Értem fognak jönni egy fekete autóval? Nem, ehelyett időnként emailt küldenek, hogy milyen új játékok jöttek az Oculus store-ba.

Ha ezen múlik, hogy Quest 2-zzek, továbbra sem érzem nagy kockázatnak az FB regisztrációt.

Ezt leszámítva maximálisan egyetértek veled, amit a giga cégek FB, Gugli, Alma, MS (mondjuk az utóbbi kettő mérsékelten, mert ők nem a reklámokból élnek) csinálnak, az még ha nekünk kényelmes is sokszor, de a kényelemért a személyes adatainkkal fizetünk. Amit utána úgy váltanak pénzre, hogy elképzelni se tudjuk / észre se vesszük.

Én kérek elnézést!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.