Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

"azok a játékok is simábban, stabilabban futnak, amelyek nem kapnak Pro patch-et"

Akkor sima PS4-re ez tök felesleges.

(#2) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Boost mode PS4 Pro-n is lesz? Bár egyes játékokban az alkalmankénti 60 vagy 30 fps alá esés inkább szoftver baj és magasabb cpu órajel sem segítene...

(#3) oriic válasza Darth_Revan (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Csak PS4 Prón lesz a boost mode.

[link]

Live-Die-Respawn

(#4) gyuribácsi88

Na, már a ps4 pro-t is boostolni kell, az igen. Esetleg majd ha úgy adódik, következő generációra csinálhatnának egy olyan konzolt, aminek a hardvere mondjuk kibírja 3-4 évig úgy, hogy nem 24fps-el kell játszani, tudom hogy az emberi szem csak annyit lát, de a 60 akkor is simábbnak hat, még ha csak placebo is.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#5) F.B.I. válasza gyuribácsi88 (#4) üzenetére


F.B.I.
veterán

+1, a többi viszont örvendetes, kis dolgoknak is kell örülni, most már egy szinten van az MS videó szoftverével.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#6) Callisto válasza gyuribácsi88 (#4) üzenetére


Callisto
őstag

Ez van amikor hozzá nem értő teljesen laikus megmondó embernek mindenképpen be kell nyögnie valamit, hogy leszólja és még fogalma sincs arról mekkora nagy orbitális baromságot mondott. You made my day. :D

[ Szerkesztve ]

"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." - Bruce Lee

(#7) Logen88


Logen88
aktív tag

A boost mode kimarad, de lesznek benne más hasznos dolgok, szóval várós.

The Last of Us is a masterpiece.

(#8) Darth_Revan válasza oriic (#3) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Aha, szóval a helyett, hogy optimalizálnák a régebbi játékokat PS4 Pro-ra a több FPS miatt, inkább húzzuk fel az órajelet és csökkentsük a hardver élettartalmát?
Brute force mindent megold, nájsz :DDD

[ Szerkesztve ]

(#9) Callisto válasza Darth_Revan (#8) üzenetére


Callisto
őstag

Álljatok csak sorba laikus megmondó vérpistikék, akiknek fogalma sincs arról, hogy mi ez a funkció, de oda kell köpni mindenhova. You made my day rtards. :D

"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." - Bruce Lee

(#10) F.B.I. válasza Callisto (#9) üzenetére


F.B.I.
veterán

Azért felnőtt férfi létedre, te is igazi pistike vagy, ugye? :))

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#11) Callisto válasza F.B.I. (#10) üzenetére


Callisto
őstag

Nem hinném. Van/volt mindenből mindenem (értsd nem vagyok megrögzött márka- vagy platformpárti) és nem köpködök oda mindenhova anélkül, hogy tudnám miről is van szó, mert zsigerből utálok valamit. Ha tudom miről van szó köpök én is néha. Azzal nincs bajom, de a tudatlan pocskondiázás. Még arra se venni a fáradtságot, hogy utánanézzen mi az, amihez hozzászól legalább alap szinten? Nevetséges, szánalmas.

[ Szerkesztve ]

"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." - Bruce Lee

(#12) #56573440 válasza Callisto (#11) üzenetére


#56573440
törölt tag

De. Pl itt te is köpködsz. Le nem írod hogy tanuljanak legalább toled, nem is érveket hozol. Megmutattad, hogy hogyan kell ezt csinálni ;]

Minek tanítani ha le is hukyezhetsz bárkit...

[ Szerkesztve ]

(#13) Callisto válasza #56573440 (#12) üzenetére


Callisto
őstag

Megmondtam, hogy után kéne nézni nem elég tanítás? Oh wait... És mondtam azt is, ha tudom miről van szó én is köpködök. Így is tettem. Tudtam miről van szó. Mind a boost-ról tudom, mind a tudatlanul pocskondiázás is felismerni. Utóbbiaknak minek a felvilágosítás? Nem érdemlik meg. Ha kérdez akkor igen, válaszolok normálisan. De nem kérdez, utána se néz. Amilyen az adjon isten...

[ Szerkesztve ]

"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." - Bruce Lee

(#14) gyuribácsi88 válasza F.B.I. (#10) üzenetére

Igaz hogy én nem is a boost funkció fontosságát vagy értelmét firtattam, hanem a saját tapasztalataim alapján írtam valamit a konzollal kapcsolatban. Szóval lehet hogy én megmondóember vagyok, de hogy ő nem tud szöveget értelmezni az is biztos.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#15) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Jöhet a frissítés.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#16) Callisto válasza gyuribácsi88 (#14) üzenetére


Callisto
őstag

"Na, már a ps4 pro-t is boostolni kell, az igen."

Akkor ezt hogyan kéne értelmeznem? Még mindig fogalmad sincs és még mindig nem néztél utána, hogy mi is ez. De rá is kontrázol. ROFL You made my day again. Such a dumb. LOL

"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." - Bruce Lee

(#17) lmno válasza gyuribácsi88 (#4) üzenetére


lmno
őstag

Azért kell boostolni, mert azoknál a játékoknál, amikhez nem jött Pro patch, ott jelenleg visszaveszi az órajeleket a sima PS4 szintjére.

(#18) gyuribácsi88 válasza lmno (#17) üzenetére

Kösz a választ :R Lehet ezt így is, gyerekes személyeskedés nélkül. De hát nem mindenki ilyen kulturált. :)

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#19) oriic válasza gyuribácsi88 (#18) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Azt hittem ezt olvastad PS4 topikban:

[link]

Live-Die-Respawn

(#20) Wesder válasza gyuribácsi88 (#4) üzenetére


Wesder
félisten

Làtod a 60fps-t is, azért olyan szép.
Elméletileg egy egészséges szem 300fps körül érzékel maximum.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#21) gyuribácsi88 válasza Wesder (#20) üzenetére

Az a része is vicc volt többek között. Már nem is tudom ki mondta ezt a hülyeséget (talán az egyik ubisoftos fejlesztő trollkodott ezzel) anno az AC Unity kapcsán, mikor mindenki panaszkodott hogy a konzolos verzió jó ha 24 fps-el fut, erre volt válasz ez a baromság.

Oriic; nem olvasom a ps4 topicot mikor valamilyen béta játék hétvége van, mert a kulcskunyerálásra nem vagyok kíváncsi. ;] :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#22) Dr. Akula válasza Callisto (#13) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Igazából te is utána nézhetnél pár dolognak, legelőször mondjuk a moderálási alapelveknek, mert amit te itt művelsz az színtiszta flémelés, személyeskedés ("rtards" és társai). Ami még akkor is zavar ha nem nekem szól. Szóval moderáld magad!

"És mondtam azt is, ha tudom miről van szó én is köpködök."
Hogy mit csináltál??? A semmi konkrétum + "nézzetek utána ti, nincs kedvem bizonyítani semmit" az szerinted érvelés? Vannak itt bajok...

(#23) AXisBOLD válasza Dr. Akula (#22) üzenetére


AXisBOLD
addikt

"Ami még akkor is zavar ha nem nekem szól. Szóval moderáld magad!"

+1!

Aurea mediocritas

(#24) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Tudom, hogy itt nem sok PS VR tulaj lehet, de kíváncsi lennék arra, hogy a Blu-ray 3D támogatás milyen minőséget produkál. A felbontás alacsonyabb mint kellene, de elvileg nélkülöz mindenféle cross-talk hatást és a külvilág szeparációja is jobb. Mennyire lehet jó a végeredmény, illetve végig lehet-e nézni egy filmet anélkül, hogy fárasztó legyen?

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#25) #65537792 válasza Dr. Akula (#22) üzenetére


#65537792
törölt tag

Meg nekem általában akik ilyen fél magyar, fél angol szöveggel jönnek és csicska kocka rtards meg ilyeneket használnak azok olyan hiteltelenek számomra. Bajok vannak otthon, magánéletében. Tudja, hogy mást is csinálhatna, de nem teszi...Na én húztam is, mert nincs ps4en. :D Ezt nem tudtam figyelmen kívül hagyni, hogy egyből beugat mindenkinek. De ezt a gyereket én....na mindegy hagyjuk. ;]

(#26) Logen88 válasza Dr. Akula (#22) üzenetére


Logen88
aktív tag

+1!

The Last of Us is a masterpiece.

(#27) KaitouP válasza Dr. Akula (#22) üzenetére


KaitouP
veterán

Nagy +1 részemről is! :K

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#28) HaZsolt


HaZsolt
őstag

Külső (USB 3.0) HDD-k támogatása. Ez eddig nem volt?

(#29) oriic válasza HaZsolt (#28) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem, csak a belső HDD-t tudtad cserélni és csak arra tudtál játékot telepíteni.

Live-Die-Respawn

(#30) gyuribácsi88 válasza HaZsolt (#28) üzenetére

Van külső hdd támogatás most is, le tudod rá tölteni a játékot, de futtatni nem tudod róla, csak tárolni rajta.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#31) HaZsolt válasza gyuribácsi88 (#30) üzenetére


HaZsolt
őstag

Köszönöm, én is így emlékeztem.

(#32) Seikai


Seikai
aktív tag

AC Unity-hez érdekes lesz majd a boost mód PS4 Pro-n, ott egyértelműen a cpu hasalt el sokszor :U

Cooler Master HAF XM, Asrock Z87 Extreme4, i7-4790K @ 4.6Ghz, Corsair Vengeance LP 16GB 1600 DDR3, Gigabyte GTX 980Ti G1, Corsair RM 850W, Crucial C4 250GB SSD, 2TB WD Green, Logitech G35, G15, Roccat Kone, Win8 64, ASUS VG278HE

(#33) oriic válasza Seikai (#32) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

AC: Unity is jobban megy elvileg:

[link]

__

(#30) gyuribácsi88

Tárolásnak és sok értelmét nem láttam, de szerencsére most már külső HDD-ről is fut minden.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#34) Roland861010


Roland861010
addikt

Ez jöhetne a sima ps4-re is.

(#35) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Vhogy erről a boost módról ez jutott eszembe.. ;]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#36) kola99 válasza Callisto (#16) üzenetére


kola99
tag

Hagyd rá .Az lehet az oka mivel gyuribácsinak nem emelték kellő mértékben a nyugdíját, ezért nem tudott Pro-ra váltani .Ha utána nézel ,
azóta minden Ps4Pro-ra vonatkozó topikban köpködi az új gépet. Már nagyon unalmas !

[ Szerkesztve ]

(#37) IamMenyus


IamMenyus
tag

A flame az nagyon megy, csak azt nem értem miért, jön egy frissítés amitől egy rakás dolog javulni fog.
Akinek van ilyen gépe az örül neki, akinek már eddig is savanyú volt a (pro) szőlő az most újra szűz lesz :P

Az órajel hatását az élettartamra értelmetlen feszegetni, pláne úgy hogy boost órajelekről beszélünk, a chip-ben meglepne ha nem lenne thermal throttling, és védelem.

(#38) Nayrobi válasza Tigerclaw (#24) üzenetére


Nayrobi
őstag

Állítólag elég jól néz ki psvr-ban a 3dbd lejátszás, több fórumon is ez a visszajelzés. Bár nem volt benne egyik press anyagban sem, szóval fene tudja mennyire szabad róla beszélni, de az új betaban megnövelték a cinamatic modeban futó játékok felbontását, ez a filmnézésre is hatással van.

(#39) #20844032 válasza gyuribácsi88 (#4) üzenetére


#20844032
törölt tag

Nem a pro-t kell boostolni, hanem a proligép-emulációt :P

(#40) gyuribácsi88 válasza #20844032 (#39) üzenetére

Ráférne itt a boost mindegyikre.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#41) #65537792 válasza gyuribácsi88 (#40) üzenetére


#65537792
törölt tag

EEhhhh. Az igen. :( :F

(#42) lmno válasza gyuribácsi88 (#40) üzenetére


lmno
őstag

Vagy a 30 fps lock ;]

(#43) #20844032 válasza gyuribácsi88 (#40) üzenetére


#20844032
törölt tag

Ezt is lehet boostolni. Igaz, az a pécén található, "power" felirat alatt :DDD

[ Szerkesztve ]

(#44) nsbikes


nsbikes
csendes tag

Sziasztok!

Nekem egy sima PS4-em van (CUH-1216B) és az lenne a kérdésem hogy ha vennék egy VR szemüveget hozzá akkor az működne-e megfelelően? Nem nagyon vagyok olvasott ebben, próbáltam keresni google-n a választ de csak azt írták le hogy menne, engem pedig az érdekelne hogy van-e lagg vagy hogy miben kevesebb az élvezet a PS4 PRO-tól.. :D Köszi a segítséget! :)

XBOXONE, XBOX360, XBOXClassic, PS5, NSW, PC

(#45) AXisBOLD válasza nsbikes (#44) üzenetére


AXisBOLD
addikt

hello,

nekem ugyan nincs, de ismerősöm rengeteget VR-ezik egy slim géppel és minden hibátlanul fut.
A hardver ugyan az a te gépedben is, tehát neked se lenne semmi hátrányod.

Aurea mediocritas

(#46) nsbikes


nsbikes
csendes tag

Szia!

Remek, köszönöm az infót! :D Remélem egyszer oda is eljutunk hogy kicsit olcsóbb lesz a dolog és egy átlag magyar is megengedheti magának gond nélkül, akkor majd én is beruházok egyre de egyelőre 130 000 forintért számomra sok sajnos (kamera és gamma nélkül). :D

XBOXONE, XBOX360, XBOXClassic, PS5, NSW, PC

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.