Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tixem


tixem
addikt

szánalmasak ezek a próbálkozások :U Még 5 ezerért is sok lenne, de 12? G400, abyssus, salmosa, mionix naos 3200 még ha rendes fw sincs hozzá, ss kana, zowiek stb, de akár még lézeres is jobb ettől, g500 stb

nice try hama :N

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#2) banhammer


banhammer
veterán

Nem lehetne azt megcsinálni, hogy a tesztekben leírnátok a tesztelt egerek fizikai paramétereit?
Magasság, szélesség, hosszúság.
Mert azzal, hogy ujjas vagy karmos fogás nem vagyok kint a vízből (hiába van ott a tudástár).
Sajnos futottam már bele olyan (nem olcsó) Logitech egérbe aminek a fél órányi használatától már fájtak az izületek a kézfejemen és a csuklóm se bírta.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#4) Normi™ válasza XuChi (#3) üzenetére


Normi™
őstag

De van rajta karom nyom,monster utalás,tehát "gamer",így mindjárt más. ;]

"It was me on that road. But you couldn't see me.Too many lights out, but nowhere near here.It was me on that road. Still you couldn't see me.And then flash lights and explosions"

(#5) unknownerror


unknownerror
tag

nekem tetszik az egér..............vezetékének a harisnyázása. :DDD
Egy ilyen egereknél annyira nem csengő névvel több pluszt kellene adni, mint egy jólcsengő márkának, ugyanazon árszinten, vagy olcsóbban kell adni, szerintem.

(#6) nyunyu


nyunyu
félisten

Hama felejtsetek el?

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#7) anadrex


anadrex
csendes tag

Árral valóban elszálltak elég szépen. A márkával kapcsolatban annyit, hogy épp ma láttam egy Hama fejhallgatót ami a sértetlen dobozban már alapjáraton 3 darabra volt szétesve.

(#8) Enton


Enton
addikt

Hát, végülis elhasználnám ha lenne, de olyan 4-5 max 6e-nél többet nem adnék érte. Akkor már valami roccat logi razer-re gyüjtögetnék még pár napig. ;]
12e-ért sajnos ez így vicc kategória. :N

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.