Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nuke7


nuke7
veterán

hát ez szörnyű... a normális játékos billentyűzetek ennek többszörösébe kerülnek, ki lehet a célcsoport..? :F 14évesek..?

https://youtube.com/user/nuke7

(#2) saelin válasza nuke7 (#1) üzenetére


saelin
veterán

Mérges német gyerekeknek jó lesz. :)

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#3) gtamate2


gtamate2
veterán

Jól néz ki, de most ez mitől gamer?

*Sn0w

(#4) nuke7 válasza saelin (#2) üzenetére


nuke7
veterán

kb :D

https://youtube.com/user/nuke7

(#5) vimes válasza nuke7 (#1) üzenetére


vimes
senior tag

a normális játékos billentyűzetek ennek többszörösébe kerülnek

Én ennél is tovább mennék: hol ér ez 7,5k-t?? Csak mert adnak hozzá pár kék gombot...

"Ole, ole, ole, ola, der FCK ist wieder da! Ole ole, ole ola, die roten Teufel sind ganz wunderbar." Let's go Bezte!

(#6) Hiftu


Hiftu
senior tag

A Hama most sem győzött meg.
Még mindig
"az élelmiszerboltban kitesszük középre a kevésbé körültekintő embereknek"
stílust nyomják.

Tessék mondani, lehet itt hazudni? - Kaszt: Decker, Faj: Troll, Működési Terület: Prohardver

(#7) Garada válasza nuke7 (#1) üzenetére


Garada
őstag

Nagy valószínűséggel igen.

(#8) gantum válasza Garada (#7) üzenetére


gantum
aktív tag

mifelénk egy számtech bolt is retardáltak gyülekezete, egérügyben fullon van hama-s egerekkel. nekem a hama örökre az usb/hdmi kábelt meg az 500 forintos több színben kapható kínai egeret fogja jelenteni.

(#9) BazsiBazsi


BazsiBazsi
aktív tag

Jól néz ki :D :))

(#10) #97716736 válasza saelin (#2) üzenetére


#97716736
törölt tag

Jó az még az oroszoknak is ;)

(#11) NandoXXL válasza gantum (#8) üzenetére


NandoXXL
senior tag

És minek nevezzem az itteni gamer gyülekezetet, akik súlyos ezreket kiadnak billentyűzetre? Logitech K120, strapabíró, kényelmes, pontos kb. 2500Ft.

(#12) _Smooth válasza NandoXXL (#11) üzenetére


_Smooth
senior tag

K120? Akkor már inkább egy alap PS/2 billzet, ha már 1-2000Ft magasságában keresgélünk játékra. Ott legalább tényleg nincs ghosting.
Én egy csodás, 11k-s géniuszt törtem ketté, majd vettem egy deluxe (gondolom ez is valami hama kategória, nem különösebben ismert cucc) PS/2-es legolcsóbb, legalapabb billzetet 990Ft-ért kb 8éve. Azóta is hibátlanul teszi a dolgát. Ha meg ennél komolyabban gondolnám a játékot (de már gépelés miatt is gondolkozom ezen), akkor csakis mechanikus.
A két véglet között egy ilyet max az vegyen, akinek a design tetszik és strapabíró, püfölhető darabra van szüksége (a támasztó füleket pl rendre letörtem eddig minden billen, de ezeket a dedikált "gamer" billeket erősebb lábakkal és valami merevebb hasfallal szerelik, így nem hajlik, nyeklik/nyaklik). Ezeket leszámítva szerintem nem sok közük van a gaminghez, viszont az irodai darabok még ennyit se tudnak.

# I got bored one day and put everything on a bagel...

(#13) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

7.500- forint? Fájni fog. Csak mondom...

(#14) primalfear51


primalfear51
újonc

Hát ez nem valami nyerő billentyűzet, ha még mechanikus kapcsolókkal ellátott billentyűzetet csináltak volna az oké, de ez semmivel sem jobb a hagyományos 1000Ft-os billentyűktől, ja de gaymer. :D

A uRage 3090 viszont elég jó periféria

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.