Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#42) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Pontosan azt kaptam a filmtől amit .vártam. Nagyon tetszett. Hogy mint film milyen? Nem tudom, én nem tudom ezt úgy értékelni, hogy csak egy film. Ez egy DC film. Egy Barman film. És annak szenzációs. Tele utálásokkal, a képregényekből átvett beállításokkal. Ez nem egy kommersz szar mint a többi képregényfilm, hogy mindenki értse, mindenki szeresse. Ez a rajongókkal készült. És mindenek előtt ez a kezdet, az alap.
Ha ezt a sok történést, sok utalást egybefűzik akkor kapni fogok egy olyan komplex sztorit amitől lefosom a bokámat. Később minden össze fog kapcsolódni ezekkel a most csak "bedobált" jelenetekkel. És akkor valik majd egésszé ez a filmes univerzum.

Batman: Én mindig is egy ilyen Batmant szerettem volna látni. Darkos, kemény. Badass az egészfigura. Van akinek a detektív Batman jön be, nekem ez.

Negatívumok:
-Doomsday csak úgy lett, volt, elmúlt. Nem volt idő jobban kibontani a karakterét.
-a sok random bedobott igazság a világról, a filozófiai monológok.
-Luthor eléggé Jokeres lett.

Miért kap rossz értékelésekét a film? Mert a kritikusok nem DC rajongók. Aki ismeri a képregényes univerzumot az értékeli és érti. Ez nem olyan mint a Marvel film, hogy 9-99 éves korig bárki fogyaszthatja.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.