Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) .LnB válasza Bad Pritt (#100) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nekem bejött ez a hangulat. És nem azt mondom, hogy a Flash meg a többi filmnek is teljesen ilyennek kell lennie. De azért kellene valami egységes stílus a filmekre nem? Ha nagyon különbözik az működhet? Lehet.

Avangers-re nem emlékszem. Szinte semmire, csak, hogy megtámadják New York-ot, meg Lokit elveri hulk. Ennyi.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#102) Bad Pritt válasza .LnB (#101) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Igazából olyan elvakult Marvel hater vagy, hogy nem veszed észre, hogy náluk is többféle irányvonal van ma már. :D És akkor a Fox X-Menjei ebben benne sincsenek még, azok még jobbak (a MoS-nál meg BvS-nél is).
Neked bejött, de hosszútávon nem kifizetődő. Ha mondjuk 3-4 évente jönne ilyen hangulattal film, mint a Nolan-ek például, akkor ok. De évente kétszer beülni siránkozni...

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#103) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Ennyit a Robin lett Joker teóriáról. Snyder egyértelműen kimondja, hogy Robin halott évek óta és Joker ölte meg.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#104) Árpi001 válasza .LnB (#99) üzenetére


Árpi001
senior tag

Én egy bosszúállók féle Igazság Ligával hangulatban ki is egyeznék.Mondjuk szerintem a bosszúállók 2 hangulata volt jobban eltalálva.Abban is volt poén,de nem annyi mint az első részben,sikerült egy komorabb hangvételt adni neki,az egy-hez képest.
De ez saját ,szubjektív vélemény.Nem vagyok nagy DC fan,fogalmam sincs milyen lenne a univerzumhoz hű hangulat,képi világ.Minden esetre ez a majd folyamatos sötét,esős,borongós hangulat nem jön be.

A Föld a Naprendszer elmegyógyintézete.

(#105) .LnB válasza Bad Pritt (#103) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Még jó, hogy teljes meggyőződéssel, tutira mondtam, hogy Robinból lett Joker. :U :DDD
Érdekes lett volna szerintem.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#106) Bad Pritt válasza .LnB (#105) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nem biztos, hogy mindenki befogadta volna.

Egy ilyen Darkseiddal kiegyeznék amúgy, elég masszívnak néz ki. Meg egy ilyen Doomsday-jel kiegyeztem volna. :DDD
Amúgy rájöttem mi zavart nagyon a kinézetében és ez eskü nem vicc: nem volt gatyája meg cipője. Képregényben is volt olyan változat, ami pucér volt, de rendszerint ilyesmi.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#107) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Lassan ki lehet jelenteni, hogy masszív bukta lett a film a Warner számára, erre a második hétvégére legalább 70%-os esést vizionálnak, de a pénteki eredménye a nyitóhétvégés péntekhez képest több mint 80%-ot (!!!) esett. Ebből nem hogy milliárd nem lesz, de még a 800 millió is kétséges, de ez már a külföldi nézőkön múlik.
Nagyon elszámolták ezt a filmet gyakorlatilag minden szinten. Ez az eredmény 5-6 éve fantasztikus lett volna, a Vasember 1-2 idején, de most, amikor a Warnernek véget értek a Hobbitjai is, a Marvel meg szólófilmekkel jut milliárdos bevétel fölé (Vasemberre gondolok, Polgárháború nem szólófilm), ráadásul elindult a Star Wars szekér, ez már kevés.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#108) cyberkind válasza Bad Pritt (#107) üzenetére


cyberkind
félisten

Jó, és akkor most mi lesz, kirúgják Snyder-t, ezt a filmet elfelejtik, és inkább megcsinálják a külön filmeket utána meg a Ligát persze más rendezővel?
Csak igazak lettek a premier előtti pletykák. :U
Nehezen hittem volna hogy ez lesz, főleg 2 ekkora figurával, akiket a hülyék is ismernek.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#109) Bad Pritt válasza cyberkind (#108) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nem nagyon figyelsz, igaz? :D
A JL első része két hét múlva már forog, nem fogják lefújni, maximum a második részre rúgják ki Snydert. Viszont mivel a stáb gyakorlatilag egyezik, ezért előzetesen nagy minőségi változásra nem lehet számítani. Ha a Suicide Squad, Wonder Woman meg másfél év múlva a Justice League nem hoz kiemelkedő számokat, akkor lelövik az egész univerzumot a francba. Az Aquaman forgatókönyv asszem kész van már, Affleck írt egy Batmant, de ennyi, a többi film még csak elmélet szintjén létezik, egy tollvonással törölhető (igazából ez a kettő is).

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#110) cyberkind válasza Bad Pritt (#109) üzenetére


cyberkind
félisten

Szomorú vagyok, de akkor majd talán 2025 után belekezdhetnek újra és ügyesebben, ráérünk, addigra már konkrétan hányni fogok a Dízni képregényfilmektől. :D
Csodálkozol hogy nem figyelek, most ébredtem azt' bedobsz egy ilyet hogy még 800milka se lesz, tudod mekkora stressz ez az embernek így? :DD

Ha viszont kukázzák az egészet én a Suicide miatt leszek a legszomorúbb, az gyakorlatilag tökéletes, de főleg Joker és Harley. :O

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#111) .LnB válasza Bad Pritt (#109) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ha egy BvS ennyit hozott akkor szerinted a SS és WW mennyit fog? Felét?

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#112) Bad Pritt válasza .LnB (#111) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A nézők sem mind vakok, az általános vélekedés még mindig az, hogy ez egy gyenge/közepes film lett. Ha azok jobbak lesznek, akkor simán kaszálhatnak, pont a Deadpool mutatta meg, hogy ügyes marketinggel meg egy korrekt filmmel mit lehet elérni.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#113) cyberkind válasza Bad Pritt (#112) üzenetére


cyberkind
félisten

Azt meg se említem hogy az erősen 18+ volt, ez meg a legjobban hozó kategória. ;]

Egyébként ha kijön a Bluray és megnézzük, akkor derül ki minden hogy a mozisnak volt-e értelme vagy sem, én az utóbbira szavazok.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#114) DudeHUN válasza Bad Pritt (#112) üzenetére


DudeHUN
senior tag

Deadpool nem a marketing miatt szárnyal. Az egy baromi szórakoztató és egy az egyben a képregényes karaktert hozó film lett.

A DC sem darkos és szomorú. Elég csak megnézni a képregények nagyrészét vagy a rajzfilmeket. Őszintén megmondom én két Snyder filmet sem tudok megnézni egymás után. Itt a MoS meg a 300 a polcon. De ugyan azon a napon kizárt, hogy képes lennék megnézni mindkettőt.

Gamer for Life

(#115) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

[link] Cavill... :D :R Tudja mi a fontos. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#116) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hágé ehez mit szósz':

"Bruce apjának voltak az utolsó szavai a felesége neve, Batman a lándzsás momentumban jött rá, hogy most ő az a gyilkos, aki a saját szüleit megölte, és egy épp ugyanolyan “gyerek” van elötte, mint ő volt akkor, amikor a szülei meghaltak. A sorsközösség miatt nevezi barátjának, meg ez is egy “bibliai”, “megváltós” utalás."

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#117) Bad Pritt válasza .LnB (#116) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A Jézus párhuzam abszolút helytálló Superman esetében, csak nyilván lerágott csont (nem csak itt, bárhol, Mátrixig bezárólag). Nekem ezzel az egész Martha-vonallal a tudatosság a bajom, nem spontán az, ahogy Batman rájön a párhuzamra, egy hihetetlen esetet (a fiú keresztnevén hívja a saját anyját) vázol fel.
De amúgy visszagondolva ez a Martha dolog szerintem a top 5 hülyeségben sincs benne, legalábbis számomra. :D

Amúgy a 800 milka szerintem meglesz, nemzetközileg tartja magát. Viszont az iszonyat égő lesz, mikor a Polgárháborúról kiderül, hogy jobban fog működni, pedig ott is bemutatnak két új karaktert, meg tele lesz régiekkel.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#118) cyberkind válasza Bad Pritt (#117) üzenetére


cyberkind
félisten

Azt se felejtsd el hogy már régen ellőtték War Machine halálát.

Paranormal Cocktivity

(#119) Bad Pritt válasza cyberkind (#118) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

100%-ig biztos vagy benne? :)

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#120) cyberkind válasza Bad Pritt (#119) üzenetére


cyberkind
félisten

Igazából nem is így akartam írni de jobban hangzik. :D
Az viszont biztos hogy valami komoly dolog lesz vele. :)

Paranormal Cocktivity

(#121) Bad Pritt válasza cyberkind (#120) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Igazából ha valaki rendesen megnézi az utóbbi két Civil War trailert, akkor elég sok lehetőség van, hogy ki hal meg, War Machine elég nyilvánvaló lenne a trailer alapján, pedig az egész marketing meg csomó interjú arra épül fel, hogy milyen váratlan haláleset lesz. Én ezért nem érzem úgy, hogy ő lesz az áldozat.
Mondjuk én reménykedem egy fasza Black Pantherben, brutál jó karakter szerintem.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#122) Polllen


Polllen
nagyúr

Első látásra hasonlóra jutottam én is a filmmel kapcsolatban bár engem nem nagyon zavart, hogy a liga tagjait így mutatták be. Batman borítékolta a folytatást, mert van egy megérzése. :P

Viszont azóta megnéztem még egyszer és az első "akár jó film is lehetett volna" hozzáállásom megváltozott arra, hogy nem rossz film. Sok benne az üresjárat, ami másodikra unalmas volt, de Lex pl. zseniális lett. Illetve kellett egy kis idő míg a nagyon tömör és apró utalások összeálltak. Bár ilyen szempontból elég ellentmondásos a film. Valami szájbarágós, van ami nagyon fontos a történet megértéséhez mégsem kap fókuszt, de azért ott van, csak figyelni kell rá nagyon és van egy rakás jelenet, ami csak úgy van...

Doomsday-től meg nem tudom ki mit várt. Újszülött gyilkológép.Kb. 2 szusszanásra állt meg és folyamatosan harcolt. Nem egy Alexander.

Az abszolút pozitív csalódás Ben Affleck. Nagyon jó batman karaktert hozott.

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#123) Árpi001 válasza Polllen (#122) üzenetére


Árpi001
senior tag

Ez a csak figyelni kell a filmre,nem olyan biztos hogy szerencsés választás volt szerintem.Főleg ha fanoknak is többször kell megnézni hogy feltünjenek bízonyos utalások,ősszefüggések...
Doomsday karakterében csak ennyi volt szerinted?
Ha tényleg Ő volt(kb mindenki azt mondja,Ő volt)akkor érdemes volt 20-25 perc akcióért ellőni?

[ Szerkesztve ]

A Föld a Naprendszer elmegyógyintézete.

(#124) emiki6 válasza Bad Pritt (#121) üzenetére


emiki6
veterán

A szyvil vorban nem tudom lesz olyan főellenség, akivel bunyozni kell, mert simán lehet csinálni egy kerek filmet belőle úgy, hogy uszítás, harc, megbékélés, kompromisszum.
A bvs is bőven elég lett volna, ha csak annyi, hogy megismerjük batmant, megismerjük az okokat indítékokak, aztán harc, majd jóság. Doomsday se kellett volna.
Megmi volt a terve Lexnek? És ha batman megöli supermant? Akkor doomsday lazán elpusztítja a világot, mert sm nélkül nem nagyon tudták volna legyőzni...
Elég lett volna, ha Luthor csak kavar egy kicsit és a folytatásban lép igazán színre.

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#125) Polllen válasza Árpi001 (#123) üzenetére


Polllen
nagyúr

Szerintem sem sült el jól, nem az a sokszor újranézős film. Legalábbis nekem. Nem is így terveztem, de nem bánom, hogy kettő lett, mert így Lex Luthor karakteréről nem az jut eszembe, hogy OMG, hanem az, hogy zseniális. Mondjuk a rendező nem lesz a kedvencem ezután sem.

Doomsday-ről kb. annyit tudok, amit a wikin olvastam róla, mert csak a Superman és Batman filmeket láttam. Egy ősszörnyeteg, ami csak pusztítani tud. Ezt jól hozta. És hát ki más ölhette volna meg Superman-t úgy, hogy a fanok ne háborodjanak fel? Egy ilyen lényt nem lehet órákon át a vásznon tartani, letarolná a fél világot. Mint ahogy Batman és Superman sem harcolhatott az egész film alatt. Persze az üres járatos belassítok mindent, mert ismerem ezt a funkciót helyett, kidomboríthatták volna a két hős konfliktusát, őrlődését. Kicsit több rémálom Batman-nél, esetleg több monológ Superman-től, hogy legyen valamilyen szimpátia valamelyik oldallal. Mindkétszer a többiek első kérdése a film után az volt, hogy akkor most mi is volt a konfliktus ezek között?

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#126) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Legyen ez a mi kis DC topikunk. Mégse a filmesbe rondítok bele folyamatosan legalább. Felvetült bennem egy kérdés.

Néztem a The Killing Joke animációs trailerét. És baromira zavar a megvalósítása. Titeket nem?
Ma már annyira fejlett a technológia, miért nem rajzolják meg jobban? Most írhatnám, hogy képregényhűbbre de arra ott a válasz mert ez PG13 lesz (ez is akkora wtf?!). De még akkor is. Úgy az összes DC animáció lehetne sokkal szebb szerintem. Nem?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#127) Bad Pritt válasza .LnB (#126) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Pénz. Gyakorlatilag fillérekből készülnek ezek a DVD-re készített rajzfilmek, ha jól tudom, nagyjából 2 és 4 millió között van egy résznek a büdzséje. Az ugyanilyen hosszú, moziba küldött Hercegnő és a béka c. 2D Disney rajzfilm 105 millióból készült, cserébe úgy is néz ki.
Itt van amúgy ez 1941-es Superman rajzfilmsorozat (9 rész, másfél óra), szerintem a maga idejében fantasztikus minőség lehetett, drága is volt, de még mai is nézhető pont emiatt.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#128) .LnB válasza Bad Pritt (#127) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ja persze a pénz. Hogy felejthettem el.. :(((
Nekem nagyon nem tetszik amit láttam eddig a The Killing Joke-ból. Neked?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#129) Bad Pritt válasza .LnB (#128) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nekem tetszik, TDKR-ek is PG-13-asak voltak. Meglátjuk, az utóbbi években nem éreztem túl erősnek a Warner rajzrészlegét.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#130) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

A Flash filmben Cyborg aktív szereplő lesz, nem csak cameo.

Szerintem felesleges de ők tudják, vagy nem.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#131) cyberkind válasza .LnB (#130) üzenetére


cyberkind
félisten

Felesleges is, de itt a BvS-ben is sok felesleges szál volt mégis ezt hagyták jóvá.

Paranormal Cocktivity

(#132) Bad Pritt válasza .LnB (#130) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Iszonyat jó filmet lehetne amúgy kettejükkel csinálni egy ilyen Shane Black szintű rendezővel, aki a humorhoz is ért.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#133) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Több helyen bele lehet futni olyan negatív véleményekbe, amik azt nehezményezik, hogy (megint) Superman hibája a sok pusztítás.
Na most ha csak a fő rivális Marvelen megyünk végig, akkor azt látjuk, hogy ott is a filmjeik felénél a főhőshöz közvetlenül köthető a gonosz megjelenése: ez volt mindhárom Iron Man-ben, a két Thorban,Age of Ultronban, tulajdonképpen az Ant-Man-ben. De ez volt minden Transformers-ben is például.
Speciel én ezért tartom a két Amerika Kapitányt többre, mert nagyon jól elkapta a Kapitány katonaalakját: formálja a történéseket, de csak közvetlenül, gyakorlatilag sodródik az árral és ami most ki fog csúcsosodni a Polgárháborúban.
Szóval ez valóban hibája lehet a filmnek, de ez konstansan hibája nagyon sok másiknak is, úgyhogy kicsit vicces, hogy itt ennyire kidomborítják.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#134) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Harmadik hétvége, 23 millió. Nem fogom többször leírni, hogy mennyire elszámolta magát a Warner ezzel a filmmel, viszont az nagyon érdekes, hogy itt látszik legjobban, hogy milyen véleményformáló ereje van az internet jámbor népének.

Volt egy cikk, ahol pontokba szedték, mik voltak a problémák, csak most nem találom.
Lényeg, hogy teljesen elfogulatlanul csak pár nagyobb dolgot írt, amikkel már korrekt lehetett volna a film. Például a kedvencem, hogy Doomsday-t egy az egyben kukázta volna és Bizarrót tette volna a helyébe. Klónozás stimmel, Luthor szál stimmel, le is zúzhatta volna akár Supermant. És mégsem ez lett...

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#135) cyberkind válasza Bad Pritt (#134) üzenetére


cyberkind
félisten

Én még mindig azt tartom hogy ez egy tökéletes 2 órás film lehetett volna ha csak a címben szereplő dologra koncentrálnak.

Paranormal Cocktivity

(#136) Polllen válasza cyberkind (#135) üzenetére


Polllen
nagyúr

Így.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#137) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szinte hivatalos az Afflack féle Batman film (rendezés).

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#138) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Borzalom, hogy a Suicide Squad körül is mekkora kavarás megy már. Az újraforgatással kapcsolatban. Fejetlenség.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#139) Bad Pritt válasza .LnB (#138) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Abszolút koncepciótlan az egész univerzum építősdi. Kár érte, majd 20 év múlva újra lehet próbálkozni. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#140) cyberkind válasza Bad Pritt (#139) üzenetére


cyberkind
félisten

Megfelelő ember nélkül 5000 év múlva is fejetlenség lenne, úgyhogy mindegy.

Paranormal Cocktivity

(#141) Bad Pritt válasza cyberkind (#140) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Addigra talán rájönnek, hogy Feige sem poénból van a Marvel projekt élén.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#142) cyberkind válasza Bad Pritt (#141) üzenetére


cyberkind
félisten

És "kinevelnek" valakit, ez se lenne rossz. :D

Paranormal Cocktivity

(#143) Bad Pritt válasza cyberkind (#142) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Pont idevág (9gag). :DDD

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#144) .LnB válasza Bad Pritt (#141) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ott lenne Kevin Smith. :U

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#145) cyberkind válasza .LnB (#144) üzenetére


cyberkind
félisten

Ő ekkora DC képregény ász?
Nem hittem volna pont róla, de a filmjeit szeretem. :D

Paranormal Cocktivity

(#146) .LnB válasza cyberkind (#145) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Úgy hírlik igen, többször előkerült már a témában a neve.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#147) Bad Pritt válasza .LnB (#144) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Kevin Smith egy képregény geek, nagyon érti az alapjait és összefüggéseit egy ilyen világnak, de több gond is lenne vele: az első, hogy saját bevallása szerint is kreatív szakember, egy ilyen feladatnál háttérbe szorulna, nem tudna lényeges pontokról dönteni (Feige sem tud, irányvonalakat és alapokat jelöl ki). A második, hogy a Warner a büdös életben nem bízná rá egy majdhogynem szerzői filmesre (akinek amúgy szakmai körökben nincs olyan ázsiója, mint Feige-nek. A harmadik, és emiatt nem fogadná el sosem: nem egy tipikus üzletember, tényleg csak egy geek, aki szereti ezt, nem tudná úgy üzletnek tekinteni, mint ahogy azt elvárják most mindenkitől. Feige igazából egy közepesen jó kreatívból és egy felemás producerből (nem csak a Pókembereket egyengette, de pl. az olyan fantasztikumokat is, mint a Daredevil meg Elektra) képezte magát egy évtized alatt ilyen baromi jó képregényvezérré.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#148) .LnB válasza Bad Pritt (#147) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ezért lenne nekünk nézőknek, rajongóknak jó Smith és ezért elképzelhetetlen a Warner-nek. Mondjuk a Warner kussba maradhat amekkora hülyeségeket csinálnak ezzel az univerzummal kapsolatban. :) Ennél minden jobb lenne nekünk, és szerintem még üzletileg is jól járnának vele. Biztos nem Fergie-hez mérten jól, de ennél jobban mint amit most "buktak" a BvS-sel.

Mennyivel jobb lenne egy olyan kreatív kezébe adni a dolgokat aki szívvel lélekkel csinálná, mint olyan(ok) kezében akik csak a pénzt akarják kisajtolni az egészből..

Egyébként a BvS bevételeire meg költségvetésére visszatérve kicsit. Nem értem miért kellett ennyire sokat költeni rá és kockáztatni. Főleg a marketing-re. Ez a film eladta volna magát, már a két címszereplő miatt is. Szerintem csinálhatták volna kevesebből, kisebb célokat kitűzve maguk elé és akkor nagyobb lett volna a nyereség. Mennyiből is készült a film?! 200-250milla + ugyan ennyi marketing. Bőven lehetett volna itt faragni. Sőt a sztorit is egyszerűbbre de hatásosabbra venni. És megalapozni a többit.

Most igazából leírtam sokadjára, másféleképp a "sokat akar a szarka" dolgot. :)

A Warner kva nagy lendülettel szaladt ebbe bele, hogy "ide nekem a világot". Minden pénzt akartak. Aztán falnak szaladtak.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#149) JColee válasza .LnB (#148) üzenetére


JColee
őstag

Szerintem túl hamar indult a hype-vonat. Egy évvel (?) ezelőtt jött ki az első teaser.
Nekem egyébként rohadtul tetszett a film, kb végig vigyorogtam. Persze voltak totál hülyeségek is, de nekem jobban tetszett az avanzsálók 2-nél. Ott az elején eröltetettnek éreztem az egysorosokat.

(#150) .LnB válasza JColee (#149) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nekem is nagyon tetszett. Csak sajnos a további filmek nem a rajongók szeretetéből születnek. Hanem pénzből.
Én fel tudom fogni, hogy mi ezzel a filmel a baj, hogy miért nem hoz 1milliárdot, hogy miért negatívak a kritikák. Felfogom, bár elfogadnom nehéz.
Alapból hülye felfogásom van, én azt szeretném ha nekem készítenének DC filmeket, ne azért készítsenek, hogy milliárdokat hozzon. És ha nem hozza a Warner által (tévesen) elvárt számokat akkor lehet nem lesz hosszú életű ez az univerzum. Most majd remélem az lesz, hogy csinálnak szar filmeket amik már nekem sem fognak tetszeni, és még a számok se jönnek majd.. Ez a fejetlenség oda fog vezetni.

(#147) HáGé Láttad a Marvel univerzum felemelkedéséről szóló dokumentum filmet. Abba sok szó van Fergie-ről. Ezt: [link]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.