Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

HÖK - mutyizás
neptun - mutyizás ^2

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#2) caizzz


caizzz
aktív tag

Rohadék mocsok banda, nekem se adtak sohasem, valami doksit sose fogadtak el, ha megkérdeztem őket, azt mondták, hogy jó, de persze a végén formai hibásnak minősítve visszadobták. Olyan mocsokságokat hallani, a pénz jórésze nem oda kerül ahová kéne..

Mr.Csizmás: SZTE-n ETR van.

[ Szerkesztve ]

marakujás kőbányai

(#3) hackeeeee válasza Mr.Csizmás (#1) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Kari HÖK-ösökkel nincs bajom, Ők jó fejek, segítőkészek..

Jah, meg felénk ETR van..

Véleményem szubjektív...

(#5) caizzz válasza hackeeeee (#3) üzenetére


caizzz
aktív tag

Nézd meg ott van a Batthyány - Szentháromság u sarkán az a kis EHÖK iroda. Csilli villi, szartig van gépekkel, puccparádéval. Ott laktam tőle 200 méterre, naponta jártam el előtte, és ezek semmit nem csinálnak. Ott lézengtek ilyen kis vöröshajú szerencsétlen pubik, bent passziánszoztak egész nap az anitszociális otromba pi**ák. Szánalom. A kari HÖKökkel nincs baj, legalábbis a TTK-sok korrektek, itt már fölöttük egy lépcsővel tűnik el a kess és a kontroll.

[ Szerkesztve ]

marakujás kőbányai

(#6) Mr.Csizmás válasza Kalandor (#4) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

+1 kb. erre gondoltam :)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#7) hackeeeee válasza Kalandor (#4) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ez jogos, és teljesen egyet is értek..

Na de most ténylegesen olyanokat pontoznak le, ahol ténylegesen papírokkal alátámasztva a szülő munkanélküli, meg akár nagycsaládos? Nekem ezekkel van bajom.

Te szavaiddal élve, van olyan aki írta fórumon, hogy " éhbérért gályázó bejelentett szülő" van, mivel félárva, és elutasították.. Ezek után, ki kapott? Kétlem, hogy változott volna bármi is, most is pofára megy.. Kíváncsi lennék, hogy mégis kik kaptak...

@caizzz: Ezt valahogy sejtem, kb 2 hónapja írtam nekik kérdést még a papírokkal kapcsolatba, szted visszaírtak?

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#8) darál0w


darál0w
Jómunkásember

hát én kaptam minden félévbe...pedig abszolut nem szorulok rá, de a papírok alapján jár... :DDD

viszont volt 1 haverom, 1 évig ő "bírálta" el ki kap és ki nem...így zajlott:
1. ember : ezt láttam buliba, meg is hívott, ez kap.

2. ember : ezt nemtudomki, bulibasejár biztos, nemkap...

szal van ott keverés...

hál'istennek én minden buliban ottvagyok :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#9) hackeeeee válasza darál0w (#8) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Jó ez oké..Mellette szánalmas is.

Csak nézd, most az a baj, hogy olyanok sem kapnak, akiknek papír szerint járna.. :U

Véleményem szubjektív...

(#11) darál0w válasza hackeeeee (#9) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

ez is olyan volt...papíron annak a 2. embernek is járt...mégse kapta meg...és nyulják is a pénzt rendesen...amiről tudok :

havernak mondták kap 10kt(1x persze), ha átutalhatnak a számlájára havi 30at, amit oda kell adni nekik...aztán ennyi...

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#12) hackeeeee válasza Kalandor (#10) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Elvileg de..

Csak bosszantó az, hogy olyanoktól vonják meg a támogatást, akiknek ténylegesen járna.. Attól függetlenül, hogy azért szigorították, hogy ne ez legyen (elvileg).

Mint mondtam, a saját részem is bosszant, de főként az, hogy többen írnak olyanok, akikre azt mondom, hogy tényleg megérdemelnék és a nagy újítás hatására mégsem kapnak..

Ezek után tényleg, a célra fentartott összeg hovamegy? Tisztában vagyunkvele, de mégis.. Mert kétlem, hogy mindet szétosztánák..

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#13) DJGABI


DJGABI
addikt

Hmm. Elég érdekesen mehetnek a dolgok akkor arrafelé. Mondjuk abban van valami igazság, hogy nem épp a rászorulók kapják meg a támogatást. Haver albérletbe került, a lakhatási támogatást kapja csak, az meg egy vicc. Havi 3k mire elég? Nekem sikerült első félévben a nagycsaládos, akkor kaptam is rendesen. Jó volt, hogy mondták, meg tudtak segíteni elintézni. Most, második félévben meg a félárvaság miatt kapom én is..

Mondjuk itt a leadás előtt pár héttel szokott lenni kitöltési tanácsadás meg mit tudom én mi. Úgy tűnik itt jobb a helyzet valamivel. (SZE, Győr)

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#14) grabber


grabber
addikt

Szerencsére én kapok.Bár abból kajálok,kollégiumot is abból fizetem,na meg a bérletet,ha lenne rá.

(#15) caizzz válasza Kalandor (#10) üzenetére


caizzz
aktív tag

:)) Hehe, ha ez lenne tantervbe véve... De akkor adjanak érte kreditet, mert végigszopt@am a korrupt/szemétláda intézményrendszer I-II. előadást.. :U

DJGABI: Itt egy az egyben ellopják a kesst, nem gatyáznak. :DDD

[ Szerkesztve ]

marakujás kőbányai

(#16) darál0w válasza caizzz (#15) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

le is írtam hogy....kiutalják ők "kamuembereknek"...de végül visszaér hozzájuk...

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#17) hackeeeee válasza DJGABI (#13) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nalátod, Te félárvára kapod, én nem kaptam arra sem...

Véleményem szubjektív...

(#18) darál0w


darál0w
Jómunkásember

ehheheh , csak nekem nincs logout blogom.

holnap csinálok :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#19) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Pffff... :(

Nálunk a PE-n szerencsére teljesen korrekten mennek az ilyen dolgok.

Viszont a HÖKösöket nagyrészt nem igazán kedvelem. Akárhányszor voltam ott náluk, sose csináltak semmit. :U

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#20) negyedes


negyedes
addikt

Nem ujdonsag. Nalunk is ez megy, pedig masik orszag. :((

Nalunk az "ingyel" berlettel csinaltak ugyan ezt. A valasztasoklon azzal kampanyoltak, hogy minden egyetemista kap ingyen berletett, ha Ok kerulnek hatalomra. Meg is kaptuk, de olyan kapot aki az egyetem mellet lakik, de az aki a varos masik vegeben az mar nem. Az osztondijakkal is igy van. :( A kedvencem az amikor egy het all rendelkezesre ahoz, hogy leadd a papirokat, de a hivatalban kb ket het mulva adjak ki az igazolast arrol, hogy nincs mas jovedelme a szulonek(nalunk ilyen papir is kell es ezt kulon kervenyezni kell, hogy kiadjak).

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#21) hackeeeee válasza negyedes (#20) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Bérletekkel itt nincs baj. Még....

De az ösztöndíjakat most megvagdalták, vagyis akik régebben is kaptak, mondták, hogy a mostani, az bakfitty akár a tavalyi évhez képest...

Itt is kellett asszem jövedelemigazolás, ha szülővel 1ütt élsz...

Véleményem szubjektív...

(#22) darál0w


darál0w
Jómunkásember

aludtam rá egyet és rájöttem, h nem csinálnak mást, csak utánozzák a "nagyokat"....

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#23) dabadab


dabadab
titán

Az van, hogy aki mostanaban politikusnak megy, az jo esellyel HOK-oskent kezdte a palyafutasat. Kell-e tovabb magyaraznom?...

DRM is theft

(#24) hackeeeee válasza dabadab (#23) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hát nem... :(

Véleményem szubjektív...

(#25) mrbig25


mrbig25
őstag

Sajnos sok helyen így van. Én addig kaptam szoctámot, amíg volt papírom, hogy gyermekvédelmi támogatásra szorulok. Amióta ez a papír lejárt bottal üthetem a szoctámom nyomát. Ráadásul olyan jó az elbírálási rendszer, hogy jajj. 200pontot lehet összeszedni, amiből 150 a családszerkezet. Tehát két munkanélküli szülővel nem kapok semmit, mert én vagyok az egyedüli eltartott a családban. Másnak a szülei - jólmenő jogászok, orvosok - keresnek havi több százezret és a gyerek kap szoctámot, mert 3-an vannak testvérek...
Az meg hab a tortán, hogy akármilyen pénzbeli juttatást (szoctám, ösztöndíj, bursa) a tanulmányi félév megkezdése utáni 2. vagy 3. hónapban kapunk először.

...

(#26) hackeeeee válasza mrbig25 (#25) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hát, írnak olyanok is, akik nagycsaládosok, és egyedül nevelik őket, és semit nem kaptak...

Van akinél meg apuja nyugdíjas, anyuja meg munkanélküli, kapott kemény 6000 Ft-ot..

Bursa... Mondják sokan, hogy máig nem utalták ki, pedig már szeptemberben elbírálták.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.