Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) Vladi válasza Viszlát (#288) üzenetére


Vladi
nagyúr

Nagy része pont, hogy rólam szól.

Pont, hogy azt mondtad, drukkoltál neki, hogy minél hátrább végezzen. Akkor ez mi? Drukkolás?

Ne azt nézd, hogy 0 produkció képviseli az országot, hanem egy olyan, ami egyébként egy csomó embernek tetszik. Ezt ne felejtsd el. Az 1. dolog ebben a stílusban, hogy el lehet -e adni. El lehet.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#302) Eastman válasza bambano (#273) üzenetére


Eastman
őstag

Nézd, lehet, hogy azért vagyok más véleményen, mert rendkívüli módon szeretem a kő egyszerű dolgokat. Ez az egész ember egy fricska. ...és szerintem alkotott, újat alkotott. Pont azzal, hogy megmutatta, hogy nem kell túlbonyolítani a dolgokat, elég egy feeling. Az tetszik benne, hogy seggberúgta az egész beszáradt, naftalinszagú, nyugatmajmoló magyar popszakmát.

Azért küldtem a Kraftwerk dalt, hogy lásd (be), milyen jó tud lenni, ha valami teljesen egyszerű. Én most csak a két dalt nézem. Hidd el, hogy nem kell elmagyarázni a különbséget. 2 éves korom óta Kraftwerket hallgatok, Apám nagy fan.

Viszlát Rajthoz álltak nálunk az igazi tehetségek is. Van aki kicsit túlgondolta és sajnos a feeling nem volt meg. Lehet napokig görnyedni egy sláger fölött, meg lehet csak fütyürészni zsebredugott kézzel a sarkon befordulva és kész is a sláger. Én spec. megérzem és az van, hogy utálom az izzadtságszagú dolgokat. Alex olyan mint a parizer. Szr, de jó mer' friss.

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#304) szab.tam válasza callmeakos (#300) üzenetére


szab.tam
nagyúr

lecsaptam volna, de ezt még nem láttam....
:DDD :R

ez kész.

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#305) Eastman válasza szab.tam (#304) üzenetére


Eastman
őstag

Szintiboy? Simán megnyeri.

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#306) bambano válasza Eastman (#302) üzenetére


bambano
titán

az a baj, hogy jól láthatóan bekajáltad a marketingjét és nem esett le még neked, hogy ez az egész figura egy atom nagy hazugság. ha jött volna egy amatőr, akit sanyinak hívnak és elmotyogja a kis számát és 10. lesz az eurovízión, annak lehet, hogy örülnék.

de a valóság az, hogy jött egy balek, akit ugyanakkora marketinges-produceri gépezet akart felépíteni, mint akár Radics Gigit vagy bármelyik másik exmegasztárost, elszúrtak pár csíkot és kitalálták ezt a hipszter imidzset. Szereztek pár eldöntetlen identitású sztájlisztot, azok ráaggattak egy csomó hipszternek kinéző méregdrága minőségi ruhát, megdizájnolták, majd bedobták a mélyvízbe.

Szóval ez a csóka amatőrnek lehet, hogy elmenne. De átlagos szórakoztatóipari terméknek ultragagyi. Ez a faszi nem rúgott seggbe senkit, mert jó régen már szépen beállt a sorba és a sorban melletted állót nem tudod megrúgni. A mutyimajmoló popszakmát meg pláne nem rúgta seggbe, a kenyéradó gazdáival miért is tenne ilyet?

tehát térjünk vissza az elejére: felépített, dizájnolt, marketingelt sztárhoz képest ez kaka.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#308) Huma válasza bambano (#306) üzenetére


Huma
addikt

Kegyetlen vagy! :O

Amúgy tény, hogy rengeteg magyar tehetség van akik nem vesznek részt ebben a hajcihőben. Kár hogy nem tudjuk bemutatni a világnak őket.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#309) Eastman válasza bambano (#306) üzenetére


Eastman
őstag

Nem hiszem, hogy bármit is bekajáltam volna. Tényleg tetszik a dal, ennyi. A cimborám 7 hónapos kisfia ha épp' nyekereg, elhallgat és rögtön felkapja a fejét mikor a Kedvesem megszólal a rádióban/tv-ben/telefonon. 10-ből 10-szer. Pedig sem az anyja, sem az apja nem komálja a dalt. Őt mivel kajáltatta be a menedzsment? Lássátok be, hogy életre kelt ez a kis shit amit sanyika összerakott. Ha menedzsment így meg úgy, akkor miért nem pl. a Gigibe rakták tövig a pénzüket? Gondolod, hogy ekkorát kockáztatnak egy nímanddal? Lehet, hogy így van, de én nem hinném.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#310) bambano válasza Eastman (#309) üzenetére


bambano
titán

gondolod, hogy nem rakták a pénzüket gigibe nagy kalappal? mit gondolsz, mitől volt akkora ajvékolás, mikor kiderült, hogy sem saunders, sem gigi nem mehet? a megfelelő körökben hagyományosan jól fekvő menedzserirodák akkor hárították arccal a murvát, mikor megjelent a dalban a szavazás eredménye.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#311) Eastman válasza bambano (#310) üzenetére


Eastman
őstag

a megfelelő körökben hagyományosan jól fekvő menedzserirodák akkor hárították arccal a murvát, mikor megjelent a dalban a szavazás eredménye.

Szerintem pont ezzel cáfolod, hogy gyenge lenne a Kedvesem. :)

Tessék itt egy shit ami pl. világsláger lett: [link] Egy motyogás, egy hang a gitáron (nem kettő ! ), egy jó vokál, plusz egy fütyülős kulcstartó. Ennyi. Kb. mint Alex. Jó? Szerintem krva jó!

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#312) finest válasza Eastman (#311) üzenetére


finest
őstag

Angolul még talán esélye is lett volna ennek a gagyi szövegnek a farkalók nevelte kedvesről.

[ Szerkesztve ]

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#313) hoffman_ válasza Eastman (#311) üzenetére


hoffman_
nagyúr

ne haragudj meg, semmi rossz szándék nem vezérel, mikor ezt írom, de őszintén nem értem, hogy lehet a byealex produkciót ezzel is akár összehasonlítani. köze nincs hozzá. ők megfogtak valamit(hogy mit, azt ne kérdezd, nem tudom, régen utáltam, mégis belemászott a fülembe durván), alex egyszerűen elsuttogta a szövegét.

én próbáltam megadni az esélyt neki, hallgattam többször, de egyszerűen egy kritikán aluli foschtenger szerintem. ugyanakkor ha alex nem az eurovízión szerepelt volna, hanem marad annál amit eddig csinált, semmi gondom nem lenne a produkciókkal. de ez bizony értékelhetetlen. nem akarom én bántani, lehet, hogy tud jobbat is, azt végképp nem tudom, hogy mennyit adtak a szájába, mennyit nem, de ez így kevés.

azoknak, akik pedig akik amellett kardoskodnak, hogy igenis fogadjuk el, és ne legyünk ellen, mivel magyar, és jól is szerepelt, és jól képviselt minket. nos, nem fogadom el, engem nem képviselt jól, én ehhez nem adnám a nevem. egy ember igenis képviselhet irtó szarul egy nemzetet, elnézést a szélsőséges példáért, de nem kell messzire menni, elég csak Németországig.

szóval én továbbra is reménykedem, hogy lesz még olyan eurovízió, ami engem is tud majd, úgymond, képviselni.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#314) bambano válasza Eastman (#311) üzenetére


bambano
titán

megint ismétlem magam, ráadásul duplán:
- az, hogy hallássérült nézők is szavazhatnak, nem javítja fel a dal minőségét
- az, hogy ebben az adott mezőnyben (a magyar selejtezőre célzok) esetleg ez volt a többihez képest a legjobb szám, még mindig nem mond gyakorlatilag semmit.

csak annyit lehet a szavazatok alapján állítani, hogy a süket meg hormonvezérelt nézőknek ez tetszett legjobban az adott választékból. magunk közt legyen szólva, ez annyira nem meglepő, ha megnézem pl. radicsnak a teljesen mű, látványosan tákolt nótáját, hogy ennél még sanyikát is jobbnak hozták ki.

az más kérdés, hogyha berakták volna egy normális mezőnybe, akkor már a jelentkezéskor nem jut el az ajtóig sem.

szerk: további probléma még, hogy olyan számmal hasonlítod össze, amit valakik megfaragtak és kész. ezzel szemben sanyika engem is képviselt ott svédbe' és ez nekem fáj.

[ Szerkesztve ]

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#315) Eastman válasza bambano (#314) üzenetére


Eastman
őstag

+ all

OK, OK részemről mindent elmondtam amit akartam. Nekem mindegy, hogy Alex vagy sem. Engem tuti, hogy nem képviselt, mert nem az Olimpiáról beszélünk, csak showbussiness, ami a legkevésbé sem befolyásolja az életem. Dal tetszik, mert pimasz. Engem WolfKati meg Gigi, meg a román pacsirta bsz fel agyilag, ízlések és pofonok. Kistücskök aranyosak nem tudnak idegesíteni. Kösz Vladi. :)

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#316) madgie válasza bambano (#314) üzenetére


madgie
titán

A normális mezőny és a mainstream együtt értelmezhetetlen, meg eleve nem könnyű a zenénél szubjektívebb műfajt találni.

(#317) szab.tam válasza madgie (#316) üzenetére


szab.tam
nagyúr

ez így van.

***

más.

feljebb valaki írta, hogy alexet is anno megpróbálta valaki "összerakni".
ő is egy kreálmánynak indult, csak utána más lett belőle.
kicsit pongyolán idéztem a gondolatait.

ez igaz? ő nem magától lett ilyen?
és ha igen, akkor ki volt a mentor-kreátor?

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#318) madgie válasza szab.tam (#317) üzenetére


madgie
titán

Szerintem abszolút hülyeség, visszább linkeltem pér régebbi produktumát, valamelyik már 2 éve van a soundcloud-on, akkor is pont ilyen csövesnek nézett ki.

szerk: mondjuk ezt már gimis koromban is megfigyeltem, hogy ha valaki nem mainstream piképólóban, meg levis 501-ben feszít, akkor abba tuti belekötnek többen is. Ha meg szakadt farmer, hosszú haj, kötött pulcsi, akkor aztán meg is kell ám lincselni, mert tuti csak az ördögtől való p*csfej lehet.

[ Szerkesztve ]

(#319) baluka26 válasza bambano (#314) üzenetére


baluka26
veterán

Honnan tudod, hogy nem te vagy a hallássérült?

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#320) Mr X válasza madgie (#318) üzenetére


Mr X
veterán

Megfordítva viszont, attól nem lesz valami jó, hogy nem mainstream.

(#321) madgie válasza Mr X (#320) üzenetére


madgie
titán

Igaz, nagyon is az :K

(#322) Mr X válasza madgie (#321) üzenetére


Mr X
veterán

Viszont szakadjon meg, nem tetszik a dal, de tényleg fülbemászó. :D

(#323) szab.tam válasza Mr X (#322) üzenetére


szab.tam
nagyúr

pont ezt írtam feljebb. :K :K :K

nem szeretem. mint sokan nem. de én is magamtól el kezdtem dúdolni.
ez a tipikus "sláger" effektus.
sajnos nem találom Zsüti idevonatkozó meghatározását, így nem tudom linkelni, csak nagyjából emlékszem rá, a lényegi mondanivalója:
a sláger az, amit az ember ha meghall, önkéntelenül a fülébe cseng, és akaratlanul el kezdi dudorászni.
(ez egy tv-ben is leadott riport / dokumentumfilm volt, nem találok róla hirteken semmit...)

de itt pontosan erről van szó.

Zsüti nem kevés dalszöveget írt, a gondolatait talán önkritikusan is fogalmazta meg.

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#324) bambano válasza szab.tam (#317) üzenetére


bambano
titán

[link] nem lenne baj, ha egy-két óra után pontosan emlékeznél arra, hogy mit írtam.
nem megpróbálták, hanem csinálják. tehát nem is csinálták, hanem most is, folyamatos jelenben. nem kreálmánynak indult és más lett belőle, hanem kreálmánynak szánták és kreálmány lett belőle.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#325) bambano válasza madgie (#316) üzenetére


bambano
titán

miért, mainstream zenét is meg lehet rendesen csinálni. a mostani eurovízión is volt rá több példa.

csak súgok: most nem nézett ki csövesnek. az a cucc nem ócsójános cucc volt.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#326) bambano válasza baluka26 (#319) üzenetére


bambano
titán

van róla papírom.

egyébként nem hallássérültet kellett volna írnom, csak a legendás jólneveltségem :) minimum igénytelenséget, vagy valami erősebb jelzőt.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#327) szab.tam válasza bambano (#324) üzenetére


szab.tam
nagyúr

mint írtam is, nem emlékeztem pontosan.
ezért is írtam így, elég jól kürülírva.
nem figyelem a hsz-okat kihegyezve, remegő térdekkel...
:U :D

(jobban érdekel a közelítő 2. villámcsapás sorozat, hogy áramtalanítsak, mint a nekifeszülés...)
:)

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#328) bambano válasza szab.tam (#327) üzenetére


bambano
titán

az nem elég jó körülírás, amitől teljesen megfordul a jelentéstartalom.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#329) Crystalheart válasza Mr X (#322) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Fülbemászónak fülbemászó, de hát na, az a trágya Mizu is az volt, szóval ez sem minősít semmit. Nem mindegy, hogy szereted-e, ha egy adott dal az eszedbe jut és egész nap megy a fejedben, vagy kifejezetten idegesít... :D

(#330) bambano válasza Crystalheart (#329) üzenetére


bambano
titán

:R gangnam style :P

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#331) Crystalheart válasza bambano (#330) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Na de várjál, nem is ilyen egyszerű a helyzet, mert nekem szokott eszembe jutni olyan anime OST, ami kifejezetten idegesítő, mégis szeretem. :D

(#333) Csemike


Csemike
csendes tag

Egy kedves ember szólt, hogy írjak már ide én is, szóval bocs.
Alex nem a legjobb, nem a legszebb, korántsem egy zenei őstehetség, nem a eurovízió Mozartja, de még mindig inkább ő, mint Radics Gigi, Kállay-Saunders és az összes ilyen tehetségkutató-szökevény, falunapon haknizó, ertéelklubos, megcsinált manírhegy. Pl. Gigit miért kell 16 évesen 40-nek öltöztetni/sminkelni?

(#334) Crystalheart válasza Csemike (#333) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Részemről még mindig inkább egyikük sem. :)

[ Szerkesztve ]

(#335) szab.tam


szab.tam
nagyúr

sajnos vannak olyan ph törzs topiclakók, akik hsz-aik egy részében csak provokálni akarnak, és direkt keresik az alkalmas felületet.
amikor ez sikerült, rohannak a modkerbe. a határon lavírozva őket pedig rendre elkerülik a retorziók.

a fürdővizzel való gyerekkiöntéseben 1x már részt vettem, többször nem szeretném megtapasztalni.
itt éppen ez fejlődik ki...

én léptem. üdv.

:)

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#337) shteer


shteer
titán

hú de nagy égés volt. ja nem, mégsem.

amúgy az a véleményem, hogy országimázs ide-oda, nem ért ez meg 37+ millió ft-ot

..szerintem jónak tűnik

(#338) baluka26 válasza bambano (#326) üzenetére


baluka26
veterán

Meg kell kérdeznem, hogy kinek képzeled magad, hogy mások ízlése felett ilyen ítéletet hirdetsz?

A tavalyi győztesnek is írták a dalt, mehet a süllyesztőbe.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#339) pit stop


pit stop
addikt

Szerintem sem kell azért szeretni mert magyar. Az a mi szemszögünkből mindenképp egy plusz, de pont mi vagyunk azok, akik évek óta harcolnánk azért, hogy ne azt nézzék hogy magyar-e (mert akkor hátulról leszünk max. top5-ben mindíg), hanem mást - hogy hogyan énekel, mit stb. .
Szubjektív de mind az előadó, mind pedig a szám szerintem elég katasztrófa számomra. Ahogy írták páran, ugyan úgy meg van ő is csinálva mint Gigi vagy akárki - csak énekesként neki ehhez még hangja sincs pl.
Valóvilág és egyebeknél mindenki mondta hogy a szavazás hogy van megrendezve és/vagy manipulálva. Hát nem hiszem, hogy itt kevésbé lett volna vezetve már itthon. Kinnt pedig beért a középmezőnybe, de ha nem egydalos emberke lesz - azon csodálkozni fogok. Főleg annak fényében, hogy ez a dal a csúcsok csúcsa amit ki tud hozni magából - koncertekből ítélve.
Maga stílusában lehet hogy ellesz, de csak remélem, hogy ez nem lesz tömegtermék

Én már mondom 1-2 éve, hogy Fluort kéne kiküldeni erre a versenyre. Már olyan xar lehet, hogy imádnák :D
Ja és évek óta nézem Eurovíziót, most először nem néztem - tudom, kisebbségben vagyok ;] (de utólag visszanéztem produkciókat)
Ui.: Zenei tanulmányokat folytattam több vonalon is, és több hangszeren is zenélek.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#340) baluka26 válasza pit stop (#339) üzenetére


baluka26
veterán

Fluor olyan szar, hogy a Mizu egy korszakos sláger, amire 40 év múlva is minden mai fiatal emlékezni fog. Csak annyira szar. :)

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#341) hoffman_ válasza baluka26 (#340) üzenetére


hoffman_
nagyúr

akkor lett nagy divat fikázni, amikor felkapta az itthoni celeb-maker banda. előtte sokan szerették, csak ugye kb 1000-ed annyi ember ismerte. a saját műfajában csinált zenéjére én is elvagyok, ha arról van szó. a Mizu meg egy külön állatfaj, az szerintem se a zeneipar csúcsa, de annyira belemászik minden ember fülébe, nagyon durván ki lett találva.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#342) baluka26 válasza hoffman_ (#341) üzenetére


baluka26
veterán

Nem a zeneipar, de a mai popnak tutira a csúcsa.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#343) hoffman_ válasza baluka26 (#342) üzenetére


hoffman_
nagyúr

true true - amúgy a Kesh féle feldolgozását imádom, amiatt kaptam le az egész Kesh diszkót. bár azóta se hallgattam végig.. :)

mod:

most hogy elővettem amúgy, nem találom a "gyári" verizót, az offisöl 15 milliós klippje nem az, amit hallottam eddig, ez rommá van autotuneolva sok helyen, és pár dolog más benne.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#344) horush válasza baluka26 (#340) üzenetére


horush
addikt

Ki fog emlékezni rá 40 év múlva? Én már most sem emlékszem, pedig alig 2 éve a csapból is ez folyt.

(#345) baluka26 válasza horush (#344) üzenetére


baluka26
veterán

Még a 80 éves mamám is felismeri, nehezen hiszem el, hogy már nem is emlékszel rá...

Persze, van olyan ember, aki 5 év külföldön élés után nem beszél tisztán magyarul, de ehhez nagyon kell "akarni".

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#346) hoffman_ válasza horush (#344) üzenetére


hoffman_
nagyúr

azok, akik most vannak 15-25 között, szinte egytől egyig. de azért kicsit többen, megkockáztatom. nyilván nem lehet egy floyd-hoz vagy hasonló kaliberű zenéhez hasonlítani, de melyik magyart lehet. az emlékszik 40 év múlva valamelyikre, aki szerette. (mondom úgy, hogy én imádom a magyar zenét, az elektromos yonder és we plants párostól, a sub bass monster és társain keresztül, zoránon és quimbyn át a tankcsapdáig, az összeset)

most mutatsz egy bikini számot vagy egy beatrice-t az utcán valakinek, és 10-ből 5-6 nem fogja már ismerni. pedig nem olyan régiek...

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#347) horush válasza baluka26 (#345) üzenetére


horush
addikt

Felismerném, ha hallanám, igen, mert kb. nem lehetett elkerülni, hogy az ember naponta hallja. De magamtól eszembe se jutna, hogy ilyen is volt.

(#348) baluka26 válasza hoffman_ (#346) üzenetére


baluka26
veterán

Én nem szerettem a mizut, úgy kifejezetten, hogy most akkor itthon hallgassam, de elismerem, hogy fülbemászó nagyon.

Quimby - Zorán nagyon jó, főleg Zorán.

fezlergabor: Pontosan, amikor 41 év múlva bemondják majd a rádióban, hogy egy régi nagy sláger, és egyből be fog ugrani, hidd el :D

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#349) hoffman_ válasza baluka26 (#348) üzenetére


hoffman_
nagyúr

én tudom :) az elmúlt 1-2 évben egyszerűen szerelmes lettem a magyar zenékbe, de valami durva módon. eddig is imádtam őket, de most? ... :)

mod:

a mizu nekem nem kedvencem, ójaj attól messze van, de semmi bajom nincs vele, nem kapcsolom el ha jön, meg ugye beleégett az agyamba a szövege is. (mondjuk a kesh miatt is, azt rongyosra hallgattam). de pl Fluortól amit fent linkeltem, a tudinni, szerintem egész jó, azt szeretem.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#350) Mr X válasza hoffman_ (#349) üzenetére


Mr X
veterán

Én most ismerkedem a csajos révén a magyar "alternatív" zenékkel, vannak egész jók. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.