Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) Crystalheart válasza horush (#344) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Ezt én sem vágom, kb. annyira fogunk, mint ma a backstreetboysra vagy a hasonlókra.

(#352) madgie válasza pit stop (#339) üzenetére


madgie
titán

"Maga stílusában lehet hogy ellesz"

És mi a stílusa? Csak mert ha visszaolvasni nem tudsz, attól még utánaolvashatnál a fikád tárgyának. Á, miért is, látatlanban, ismeretlenül egyszerűbb köpködni a másikat.

(#353) pit stop válasza madgie (#352) üzenetére


pit stop
addikt

Ezzel futott be most elég nagy hírnevet, nemhiszem hogy vált (hülye lenne valószínűleg azt a vonalat eröltetni, max. mellékvágányon). Főleg látva linkelt egyéb művei hallgatottságát :U
Őszintén hipszterek hidegen hagynak, s főleg hogy barátunk is egy megcsinált alak, így végképp - ezért nem vetettem bele magam hogy olvasgassak róla. De topikot végigolvastam - s már korábban is írtam.
Itt azt hittem egyébkén Eurovízióról van szó - ott láttam, hallottam Alexet; az hogy egyébként mit csinál(t), az jelen témában kevésbé releváns. Itt egy előadó egy dala versenyzett - ami személyes véleményem szerint nem érte el azt a bizonyos küszöböt, ennyi :)

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#354) madgie válasza pit stop (#353) üzenetére


madgie
titán

Hipster, megcsinált alak, mi alapján mondjátok ezt? Blikk.hu? Vagy ismeritek a srácot?
Utolsó opció, félve: divatfika?

(#355) baluka26 válasza madgie (#354) üzenetére


baluka26
veterán

Saját állítása szerint két éve ugyanígy nézett ki.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#356) pit stop válasza madgie (#354) üzenetére


pit stop
addikt

1: mivel abban a stílusban jelent meg :F
Ehhez kapcsolódóan pl. nem lehet azt mondani, hogy a fűtött studióban lefagyott a feje, azért volt rajta vastag kötött sapka - de lehet csak úgy maradt légkondi ;]
2: Vannak csillagként felívelő karrierek, de írj akármilyen hiper-szuper dalt, ne mondd nekem, hogy bemész egy válgatóra és majd a semmiből megnyersz mindent? Ha nincs mögötted egy megfelelő menedzsment, és főleg sajnos manapság kis hazánkban 1-2 megfelelő ember (legyen az akár szakmai, akár más - aki betesz a megfelelő piaci résbe) esélyed nincs. Nem ismerem, csak itt élek a mai magyar valóságban :B
Az, hogy mire viszi, már csak rajta (és a menedzsmenten) múlik.

Szerk.: Nem azt mondom, hogy "tegnap" találták ki és kezdték el építeni; de saját kútfőből ez elég esélytelen.

[ Szerkesztve ]

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#357) madgie válasza pit stop (#356) üzenetére


madgie
titán

A Petőfin már vagy másfél éve ezek a tingitangli nótái mennek (pölö), tehát abszolút nem a semmiből jött. Előtte ugye évekig másfélét zenélt, meg ki tudja még mit...

De kérdezek még valamit: adott ez a zenekar. Most kezdi őket nyomni a Petőfi, miközben én tudom és látom, hány éve güriznek, hetente koncerteznek ráfizetéssel, stb.
Anno 2008-as (!) koncertképeiket is használtam PH! cikkben, öt év múlva talán országszerte megismerik őket... talán. És biztos azt hiszik sokan, hogy XY kiadó vezetőjét elvitték hetente háromszor pizzázni.

(#358) pit stop válasza madgie (#357) üzenetére


pit stop
addikt

Valakinek meg kellett hallani őket; vagy be kellett hogy érjenek.

Utolsó érvet mondok csak saját gondolatom mellett: Ha a semmiből országos hírnévre legalább többen be tudnak futni, akkor x-faktor/megasztár és egyéb csodákra nincs is szükség hozzá - nem is értem miért kellenek; elkezdenek énekelni és úgyis aki akar feljebb jut. Közvetlen előtte menedzsment nélkül jöttek az énekesek? - (nagyon kis kivételtől eltekintve én nem tudok ilyet).
Remélni tudom hogy igazad van - és legyen több ilyen ember, de Alexnál ebben nem hiszek, bocs. :R

[ Szerkesztve ]

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#359) madgie válasza pit stop (#358) üzenetére


madgie
titán

Persze, hogy valakinek tetszett ,azért ment a Petőfiben már több száma. De most várjunk: jól értem, hogy ha valakinek tetszik, segít neki, akkor már egyből megcsinált valaki lesz? Vagy csak azért lesz az, mert a pozitív események hatással vannak rá és külső szemmel úgy tűnik, hogy elszáll vele a ló?

(#360) Eastman válasza madgie (#293) üzenetére


Eastman
őstag

Köszi a linkeket! :) Azt hiszem nem lehet nyugodt szívvel kijelenteni, hagy Alexnek nincsenek elképzelései és csak egy kitalált, megcsinált bábu lenne a gépezetben. Alátámasztják a dalok a megérzéseimet. :)

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#361) Csemike


Csemike
csendes tag

Na, ennek a hírnek a kapcsán végre meg is néztem, hogy szerepelt Alex az Eurovízión. Szerintem nem rossz, vagyis nekem tetszett. Nem a kedvenc számom, de fülbemászó, szerintem egyáltalán nem volt égő vagy dehonesztáló ránk nézve. Azért a videó elején a puβtában lovagló bőgatyásokkal konferálni fel Magyarországot elég sztereotip és idejétmúlt, már csak a vak komondor hiányzott.

(#362) Def26 válasza Csemike (#361) üzenetére


Def26
félisten

"már csak a vak komondor hiányzott."

Ezen akkorát nevettem. Hülyének néznek az irodában. Kollégám megszólalt, "vicces az a táblázat, igaz?" :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#363) Eastman válasza Def26 (#362) üzenetére


Eastman
őstag

:DDD

...én tudtam, vártam... :))

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#364) Mr.Csizmás válasza hoffman_ (#295) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#365) hoffman_ válasza Mr.Csizmás (#364) üzenetére


hoffman_
nagyúr

tudok jobbat :DDD

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#366) szab.tam válasza hoffman_ (#365) üzenetére


szab.tam
nagyúr

:DDD

(kb. a felénél esett csak le...)
:U

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#367) Viszlát


Viszlát
addikt

- Anya, kimehetek az Eurovíziós Dalfesztiválra?

- De hát nem is tudsz énekelni, fiam.

- ...tudom, sapka.....

:DDD :DDD

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#368) Mr.Csizmás válasza Viszlát (#367) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:DDDDDDD :C

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#369) hoffman_ válasza Viszlát (#367) üzenetére


hoffman_
nagyúr

ezen kifeküdtem, mikor először olvastam, nagyon jó :D

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#370) Eastman válasza Viszlát (#367) üzenetére


Eastman
őstag

:) :)) :D :DD :DDD :N :( :(( :((( :o :O ;] :P ;) :B :K :U :C :F :Y :R :W

...degonszvagymostanába...

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#371) szab.tam válasza Viszlát (#367) üzenetére


szab.tam
nagyúr

jájjj.

:C :DDD

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.