Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) csƵ válasza callmeakos (#147) üzenetére


csƵ
őstag

Aha, Rúzsa Magdi hülyére verte anno énektudásban az összes többit. Nívósabb lett az ország? Nem hinném.
A lányhangon éneklő román és a finn leszbik nem égetik az országukat? Wolf Kati sem égette le az országot pedig lófeje van és énekelni sem tudott.
Nem igazán éneklésről szól ez az egész. Szerintem egyedi, amit a srác előad és vannak rá vevők, főleg külföldi fiatalok körében.
Mondom ezt úgy, hogy rühellem az egész hipszter stílust és nem is szimpatikus az egész dolog.

(#152) h3lios


h3lios
addikt

Úgy érzem ezt meg kell osztanom veletek, érdemes a kommenteket nézni. :C :C :C

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#153) callmeakos válasza csƵ (#151) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Azért Rúzsa Magdit meg ezt a gyereket ne hasonlítsd már össze énektudásban.
Wolf Kati meg aztán pláne nem volt egy szinten Alexxel, az meg hogy szerinted lófeje van, az az egyéni szoc.problémád.

Ezzel a gyerekkel 1 probléma van: KICSESZETTÜL NEM TUD ÉNEKELNI, Olyan hamis hogy azt már Szintiboy is megirigyelné. Az általa előadott dal amúgy nem rossz, és lenne esélyünk is megnyerni, ha egy énekelni tudó (azaz nem hamisan kornyikáló) előadó adná el. De így.... :U

#152) h3lios

Az megnyugtató, hogy más magyar is hasonlóan áll hozzá :DDD

És még 1 dolog ami szimpatikus a Görögökben: A Daluk címe: Alcohol is Free. Ezzel alapból elnyerte a tetszésemet, :D

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#154) bambano válasza csƵ (#143) üzenetére


bambano
titán

úgy, hogy többségi szavazással került ki, nem a fülkében jelölték ki.
ergo jogosan gondolhatják külföldön, hogy olyan az ország, mint akire szavaztak.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#155) bambano válasza csƵ (#151) üzenetére


bambano
titán

de, Magdi elhozta a szakmai díjat, tehát nívósabb lett az ország.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#156) h3lios válasza callmeakos (#153) üzenetére


h3lios
addikt

Lehet ez az italgyártóknak annyira nem tetszene, mint szlogen. :DDD
Egyébként az öregnek volt hangulata, a Svájciak kicsit túl öregecskét vittek. :N

B-tag: H3lios#2825

(#157) bambano válasza callmeakos (#153) üzenetére


bambano
titán

és tényleg, farkas katika nincs egyszinten még byealexszel sem...

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#158) pit stop válasza csƵ (#151) üzenetére


pit stop
addikt

Minden csak nem egyedi. Aki előtte nem látta/hallotta ezt az underground vagy nemtudom milyen stílust, annak lehet egyedi, de van belőle ebbe a kis országba is 800 másik. Egy részük még énekelni tud legalább.

Csatlakozom azokhoz akik sajnálják hogy továbbjutott - és nem azért mert nem érzem magam magyarnak, hanem mert egy kupac az előadás és műve :(
Hajrá jó dalú ...........

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#159) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

De hogy lássátok hogy nem utálom a gyereket:
Ha minimum így adta volna elő a zenét, akkor azt mondanám oké.

All→M8

(#160) h3lios


h3lios
addikt

Azért Facebookon megnézve a kommenteket:
Férfiak: Mi ez a sz.r ?
Nők: ÚÚÚ év dala, a legjobb, csak ő nyerthet, annyira szexy, the best.

Hopp meg is van a szavazó tábora. :DDD

#noxwill:

Akarod mondani felolvasás helyet próbálta volna szimulálni az éneklés parányi morzsáit. ;]

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#161) Viszlát válasza Motion_Blur (#150) üzenetére


Viszlát
addikt

& Alex91:

Na az durva. Hú de nehéz megállni, hogy ne vonjak le messzemenő következtetéseket Európával kapcsolatban... :D

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#162) callmeakos válasza Viszlát (#161) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Rajta, itt szabad :D

(#160) h3lios

Gonosz vagy, de iiiiiiigen :DDD

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#163) pit stop válasza h3lios (#160) üzenetére


pit stop
addikt

Azért ez se ilyen egyértelmű - szerencsére. Bár ez biztos majd sokat lendít rajta.
Itthon lett volna egy többezres koncertje. Voltak százan aminek a fele is elment koncert közben :DDD

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#164) Tomaaasz válasza callmeakos (#153) üzenetére


Tomaaasz
aktív tag

Igazából, ne haragudj, de ez nem hamis. Ez úgy ki van cibálva autotune-al, hogy az hihetetlen, mindegy egyes hang ott van, ahol kell.

Érdemes meghallgatni a régebbi adásokat, ugyan az csontra. Most néztem, a gyerek később hagyja abba a végén a gitározást, mint ahogy elhallgat a zene.

És, sluszpoénba, a topik elején linkeltem a ZP-s koncertjéről a számot. Lehet hogy, csak szerintem, -bár, elég jó fülem van-, de még a hangjának a tónusa se ugyanaz, mint a TV-s adásokon.

és még mindig sz.r.

Oda mentem, ahol vagyok!

(#165) Crystalheart válasza baluka26 (#72) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Viszont Feró nagyszerűen "elmondja" a saját dalait, és senki más nem képes rá. :D
(Óh, hányan próbáltak már meg az elmúlt 30 évben Laborcot énekelni...)

(#166) szab.tam válasza bambano (#157) üzenetére


szab.tam
nagyúr

"és tényleg, farkas katika nincs egyszinten még byealexszel sem..."

farkas???melyik? amelyik alex kedvesét nevelte? :U :DDD

****

(#161) Viszlát
én már rég levontam.
(nem kedvesen, de csendesen...)

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#168) madgie válasza Viszlát (#117) üzenetére


madgie
titán

Gondolom a progresszív zeneiség az első ebben a rongyrázós dalfesztiválban... de akkor ha már svédek ,akkor miért nem mondjuk a Pain of Salvation van ott tőlük?

Ja, hogy mégsem a bonyolult dallamvilágról szól az egész?

(#169) mephi666 válasza pit stop (#158) üzenetére


mephi666
nagyúr

underground? akkor mehetett volna tereskova is az "illatos a p*nám"-mal :DDD vagy a dióskaláccsal... emlékszem, hogy amikor először jártam a szigeten, soha nem hallottam róluk és a hammerworld színpadon felléptek: névről azthittem, hogy valami zúzós orosz trashmetál-banda és arra sétáltunk... maradandó agykárosodást szenvedtem percek alatt :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#170) Vladi válasza Motion_Blur (#134) üzenetére


Vladi
nagyúr

Egyébként igen, nagyon látszott és hallatszott rajta, hogy be van tojva. :U

De a mezőnybe a 12 azért befér. :D Megnézem hányadik lett.

mod: 12. helyen bejutott. :DD

[ Szerkesztve ]

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#171) Vladi


Vladi
nagyúr

Tényleg azt nem értem, miért tekintitek égőnek. Ha egyszer továbbjutott. Ha ott tetszik, akkor miért lenne égő? :F

Tavaly a techno nagyik... na az durván égő volt. :DDD

mod: azt a fogalmat meg, hogy hipszter alaposan körbe kell járnom, mert elszalad mellettem a világ. :Y

[ Szerkesztve ]

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#172) Viszlát válasza madgie (#168) üzenetére


Viszlát
addikt

Azt nem tudom, hogy nekik mi a lényeg, nem a fesztivál kereteihez viszonyítottam Sándor produkcióját. A bonyolult dallamvilág az abszolút a másik véglet, nagyon-nagyon messze ettől a Kedvesem című szerzeménytől.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#173) madgie válasza Viszlát (#172) üzenetére


madgie
titán

Nemtom, szerintem az egész Eurovízió tinglitangli pont arról szól, hogy minél gázosabb produkciókat vonultassanak fel, legalábbis nekem úgy tűnik, mintha direkt egyfajta paródia, vagy komédia lenne az egész.

(#174) Viszlát válasza madgie (#173) üzenetére


Viszlát
addikt

Valaki linkelt itt egy cikket, hogy eléggé meleg orientált a dolog. Nem tudom felmérni innen a fotelből, hogy ez mennyire igaz, de tény, hogy sok mindent megmagyarázna.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#175) pit stop válasza madgie (#173) üzenetére


pit stop
addikt

Azért minden évben van pár színvonalas produkció (ha nem is nyer). Idén pl.: Cascada németektől elég kedvelt és komoly karrierű.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#176) madgie válasza pit stop (#175) üzenetére


madgie
titán

Ez a német Nox? Kommersz tuc-tuc, skálázgatós énekesnővel :))

(#177) pit stop válasza madgie (#176) üzenetére


pit stop
addikt

Valamennyire, bár többi száma trance-house irány felé mutat inkább. Még kisebb különbség a milliós rajongótábor.
Nekem vele kapcsolatban még az szűrt szemét, hogy nagy németek is angolul énekelnek azért, de mi kitartunk magyar mellett mert attól leszünk valamik.
Viszont can itthpn is nem kevés előadó aki közölte hogy nem indul, mert tudja hogy nem a dalról szól a dolog nagyrészt - lehet sok olyan ország ahol már értelmes nincs aki jelentkezne, így jön össze a sok kevésbé tehetséges művészpalánta ;]

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#178) madgie válasza pit stop (#177) üzenetére


madgie
titán

Zlad nem indult valamikor? Beférne :D

szerk: ójajj :DDD

[ Szerkesztve ]

(#179) bambano válasza madgie (#176) üzenetére


bambano
titán

kb. semmi noxos nincs benne...

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#180) madgie válasza bambano (#179) üzenetére


madgie
titán

Buta alapdallam, az tuti közös.

(#181) bambano válasza madgie (#180) üzenetére


bambano
titán

hallottál már te noxot? népzene az alapdallam (főleg a régebbi lemezeiken), azt butának nevezni minimum tévedés.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#182) madgie válasza bambano (#181) üzenetére


madgie
titán

Hallottam, ja. Van egy népzenei dallam a tuc-tuc alapon. Tipikus bekenjük cukormázzal a kakit esete.

(#183) bambano válasza madgie (#182) üzenetére


bambano
titán

szóval nem hallottad. semmi gond, van olyan, hogy valaki nem szereti őket. merthogy tuctuc az egyáltalán nincs benne, a régebbiekben kifejezetten nincs.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#184) mephi666 válasza bambano (#183) üzenetére


mephi666
nagyúr

ja régen népzenés dajdaj volt főleg, de mostanában hallottam valami újat tőlük, amiben szanaszét van effektezve meg torzítva a csaj hangja... annyira idegesítő nekem, hogy szó szerint viszket tőle az agyam és nem bírom megvakarni :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#185) madgie válasza bambano (#183) üzenetére


madgie
titán

Mondom, végletekig egyszerű alapdallam, dobtéma, stb, azon meg némi népzenei csavar.
Nekem mindig unalmas volt, mondjuk azért attól a német Cascada-tól tuti élvezhetőbb.

(#186) bambano válasza mephi666 (#184) üzenetére


bambano
titán

amióta a szólótáncosuk betegség miatt lelépett, azóta valóban mainstream lett.

(#185) madgie: "Mondom, végletekig egyszerű alapdallam, dobtéma, stb, azon meg némi népzenei csavar.": persze, mondjad csak, de ettől még nem lesz az. eredeti népzenei alapdallam, valami kis egyszerű csavar. de biztosan nem tuctuc, és biztosan nem gagyi zene kis népzenével megszórva, hanem rendes eredeti népzene, modern hangszereléssel, mint kis csavar.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#187) callmeakos válasza Vladi (#171) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

A techno nagyik azért nem jó példa, mert róluk sütött az, hogy egyáltalán tesznek erre az egész rendezvényre, és egyáltalán nem vették magukat komolyan. Kimentek, előadták magukat, csak azért hogy megnevettessék a nézőket, de nem nyerési szándékkal mentek, és ez abszolút bejött, és átjött.

ByeAlexxel az a baj, hogy most már tök komolyan veszi ezt az egészet, befeszül, mint valami sündisznó, mert nyerni akar, holott A Dal-t is szerintem azért nyerte meg, mert volt egy olyan leszarom stílusa, ami lehet hogy jobban tetszett a közönségnek. Én nekem legalábbis eleinte szimpatikus volt ezért, és azért nem csipázom már, mert ez a múlté, és ráfeszül, csak azért, hogy legyen esélye nyerni. Nem kéne.

All→M8

(#188) szab.tam válasza madgie (#173) üzenetére


szab.tam
nagyúr

hajszálra ez foglalmazódott tegnap meg bennem: hogy ez az eurovizló önmaga paródiája...

****

de egyet azért bevallok.
én az egészről annyit tudtam, hogy 1x volt a nox, és másszor a comact disco, vagy mi.
sosem néztem meg.
most egy fél ország röhög ezen a sanyigyereken, de mind ott voltunk a tv előtt...
:U :DDD

****

én főzöcskéztem közben, így a konyhában fél szemmel néztem. de volt 2 pont ahol fenyerítettem:
1. volt egy harsány űrruhába bújtatott bangó margit utánzat.
2. az izraeli katonai pilótalány. a kis karcsú testét belepréselték egy sellőről lenyúzott cuccba.
rögtön mindenki tudhatta, hogy 2 okból nem repülhet: nem létezik a méretében nyomáskiegyenlítős pilótaruha, és minimum egy rakétával kevesebbel szállhat fel a gép, ha ő vezeti...

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#189) madgie válasza bambano (#186) üzenetére


madgie
titán

Ok, akkor ezt a témát körbetáncoltuk, felesleges ragozni. Neked tetszik, nekem fura a kettőnégy alap meg a penatón magyar(szerű) dallam.

noxwill: nem láttam tegnap a műsort, de ha tényleg így ráfeszül, akkor kéne neki egy spangli :))

[ Szerkesztve ]

(#190) mephi666 válasza madgie (#189) üzenetére


mephi666
nagyúr

ja, vagy kettő és helyszínen rögtönöz valami új szerzeményt, amiről legalább készül felvétel és nem felejti el reggelre :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#191) callmeakos válasza madgie (#189) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

támogatom :D :D

All→M8

(#192) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Na jön a döntő. Gyüjjenek a tippek, hol végez alex.
Én aszondom hogy 15-20 között.
Nyertesként pedig a Görögöket szeretném, bármennyire is tudom hogy nem ők fognak.
Nyerni vagy a Dánok, vagy a Finnek fognak.

All→M8

(#193) Vladi válasza callmeakos (#192) üzenetére


Vladi
nagyúr

6. :)

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#194) csƵ válasza Vladi (#193) üzenetére


csƵ
őstag

Szerintem is top 10.

(#195) callmeakos válasza Vladi (#193) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Ha ez bejön jövök neked egy sörrel :D

All→M8

(#196) Vladi válasza callmeakos (#195) üzenetére


Vladi
nagyúr

Jááá! 6 és az alatt be is hajtom! :Y

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#197) máyköl


máyköl
veterán

Hanyadik Alex?

(#198) callmeakos válasza Vladi (#196) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Legyen. Ezt megmerem kockáztatni :D

máyköl:

17

szerk:
Holy shit. A finnek azok????? :Y :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#199) szab.tam


szab.tam
nagyúr

heuréka!

tudtam én, hogy valakire hasonlít ez a gyerek, de nem ugrott be idáig.

woody allen: amit tudni akarsz a szexről.
a spermakilövős rész.
érdemes végéignézni azt a pár percet, főként annak, aki nem látta még a felmet.
de paralell rész kb. 5:10-től...

ez az alex a megtelstesült ejaculatio praecox.
a szó szoros, átvitt és idáigi szakmai életútjának értelmében is.
:DDD

****

és nagy kár, hogy nem a tv2 napló stábja intézi a szavazást.
úgy meg tudnák foglamazni a listát, hogy más nem is nyerhetne...

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#200) h3lios


h3lios
addikt

Szerintem 20+ lesz a végére.
Egyébként szerintem a Dánok fognak nyerni aminek még örülnék is. :D

B-tag: H3lios#2825

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.