Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14) kwzatz válasza Ptech (#4) üzenetére


kwzatz
őstag

Aztán kiszúr egy tapasztaltabb játékos, jelent és lesújt a Banhammer a számládra. Tavaly év elején néhányan jelentettünk így egy kb. 10 botból álló csoportot az egyik igen ismert teremben, mentek is a francba. Szerencsére még kerestem is rajtuk, valamint egy erőteljes kárpótlást is kaptam. :D (mivel összesítve a 10 ellen pluszban zártam, a terem viszont egyénenként vizsgálja az esetet, így azok után, akik ellen bukóban voltam, megtérítették a veszteségeimet) Persze ezek a botok csak a populációs tendenciákhoz vannak beállítva, automatizált döntésekkel. A gyenge játékosokat még így is ledarálják, de ha kiszúrod őket, akkor végük van, mert nem alkalmazkodnak a játékodhoz. Így sem érdemes ellenük tolni, mert annyit nem tudsz ellenük általában nyerni, mint random emberek ellen, és amellett, hogy csaló sz*rháziak, károsak is, mert a nagy játékmennyiség miatt durva tempóban szedik ki a pénzt a pókeres ökoszisztémából. Annál problémásabb lesz a helyzet, minél közelebb kerülnek a GTO-hoz.

Egyébként az meg, hogy csak heads upban jó a Libratus... Az az egyik legösszetettebb része a játéknak, és 4 rendkívüli heads up játékossal játszik a bot, a varianciát minimálisra csökkentették ráadásul a tesztben, mivel 120.000 handet játszanak, speciális módon:
A 4 játékos 2x2 fős csapatokra van osztva. 2 ember játszik normál módon a gép ellen, a másik 2 pedig megkapja ezeknek a leosztásoknak az ellentettjét, hogy minimálisra csökkentsék a lapjárásból eredő varianciát. Szóval, ha a gép itt nyer, akkor ugyanúgy képes lesz darálni 3,5,6,9, 10 fős asztalokon is. :)

Taranti: Szerencsejátékot én sem játszok, inkább pókerezek. :))

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.