Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Xantomas


Xantomas
őstag

Az írás jó, de a cím... vagy 10x olvastam el, mert nem hittem a szememnek. :B

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#2) sekli


sekli
addikt

az iromány érdekes, szórakoztató, de csak mint iromány... ami benne van, hát az szerintem nem igy van... :)

(#3) Yushchenko


Yushchenko
őstag

Sok igazságot véltem benne felfedezni :DDD

(#4) Freddy TNT


Freddy TNT
őstag

Szerintem ilyen irományt bármilyen hobbiról lehet firkálni......

(#5) tomazin


tomazin
veterán

Sok jó írásod olvastam,de nekem ez inkább a TescoTitkok c. könyvre emlékeztet... :U

(#6) [Vazz]


[Vazz]
tag

Nos nekem nemigazán teccett a szösszenet. Na nem azért mert én is tunnigőrölt vagyok :) hanem azért mert ezt bármijen sportra, hobbira, vagy bármibe ahol azon van a verseny hogy az egyik jobb legyen mint a másik, vagy gyorsabb vagy esetleg egyedit alkosson arra ugyanezt el lehet mondani. Aki gyufaszálból felépít egy 1:1 arányos személygépkocsit az is beteg és arra ''rángatja a cerkáját''? Vagy esetleg te is arra vered hogy milyen király cikket írtál? Amire van is esély mert a hangerőt rutinosan tekered lefele hogy a szomszéd szobába meg ne halják hogy min is formázod a csúcsod! Ebből a szempontból az egész világ beteg és talán jobb volna kollektív öngyilkosságot követnénk el! Nem? Egy enyhe túlzást érzek a cikkben, ahol egykét szélsőséges eset ki van ragadva és rá van húzva tunningtásadalomra. Ennyi! Első HSZ-nek jó lesz. ;) BB!

(#7) ktg3 válasza [Vazz] (#6) üzenetére


ktg3
őstag

ez elég gyenge már elnézést és nem is így vannak ezek sztem..
mivan a nem túl tehetős és nem is túl szegény tuningosokkal akik mindenből az optimumot hozzák ki...

azt h te antituningos vagy a te dogod...
de sztem akkor nem tudod h milyenha igényesen van tuningolva egy gép

de a fogalmazás tetszik ;)

(#8) guga


guga
Közösségépítő

Egy dolgot ne tévesszetek szem elől. Hozzám nem azok kerülnek, akik tudnak tuningolni, hanem akik akarnak de általában nem tudják mit csinálnak. Félinformációkra és olvastam a haverokra építenek, ha viszont gond van, akkor nem tudja megoldani.
Én emiatt aztán egyáltalán nem vagyok jó véleménnyel a tuningról :D

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#9) wrz válasza guga (#8) üzenetére


wrz
aktív tag

Ajjaj guga, most beletapostál a fél prohardver lelkébe. :DDD

Minden ellenállás hasztalan!

(#10) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Mikor megláttam a topik címében az ''elírást'' meg a végén a pontot, gondoltam, ma, ennek az írásnak is guga a szülőatyja! ;)

Samsung Galaxy A54

(#11) shev7 válasza ktg3 (#7) üzenetére


shev7
veterán

''mivan a nem túl tehetős és nem is túl szegény tuningosokkal akik mindenből az optimumot hozzák ki...''

Azokrol nem volt szo az irasban. Ha ''magadra vetted'' a te bajod, nem kellett volna :)

#9: a nem puningolos irasaval meg a masik felenek fog? ugyanmar, aki ezt komolyan veszi, az meg is erdemli...

[Szerkesztve]

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#12) zsiga667


zsiga667
addikt

Hát ez nagyon jó volt! :DDD
:R

(#13) Wisky


Wisky
tag

Szia!
Szerintem üdítő és szórakoztató írás lett! Aki magára veszi a cikkben leírtakat az nyilván érez magában valamit amit olvasott, és tudja hogy negatív tulajdonság, de nem hajlandó elfogadni, tenni ellene...stb.. ;] Gratula hozzá! :C Nekem tetszett!

A processzorok füstel működnek, ha kijön belőlük elromlanak!!!

(#14) guga válasza Wisky (#13) üzenetére


guga
Közösségépítő

Üdv! Köszönöm :B
Ha érdekel a második része most töltöttem fel :D remélem ez is elnyeri a tetszésedet.

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#15) BloodRay


BloodRay
veterán

Hát ez is jó irás volt mint az előzőek guga!
De a tartalmára szerintem már túl erősen rányomta a bélyegét az, hogy te mennyire antituning szemléletű vagy. :(
Persze olvastam hozzászólásodat, hogy te azokra gondolsz leginkább akik hozzád mennek a szervízbe de azok mind full lámák/hülyék/antitalentumok. :) Persze ez is súlyos általánosítás sajnos, mint ahogy a cikk tartalma is. :(
Én pl konkrétan nem vagyok egy tuningfun ugyanakkor, mivel nincs rongyos 100k-m csak egy alaplapra és egy processzorra, kénytelen vagyok kicsit, húzni a gépet, hogy valami teljesítményt is leadjon. :O Ugyanakkor, mint írtam nem vagyok tuningőrült. Ennek ellenére mindennek utánanézek amire szükséges(hogy tuning helyett ne a gépet öljem meg) és mértékkel húzom a szerencsétlen gépet. :) (No meg persze azért normálisan hűti épeszű ember...)
És szerintem sokan vannak így. :R

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#16) guga válasza BloodRay (#15) üzenetére


guga
Közösségépítő

Üdv! Már írás közben érzetem, hogy nemtetszést fog kiváltani az elfogultságomból adódóan, de gondoltam nem baj az :D a tuningról úgyis többen írnak, ellensúlyozni kell valamivel :DDD

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#17) BloodRay válasza guga (#16) üzenetére


BloodRay
veterán

Na ebben is van valami! :D
Egyébként nem rossz ötlet elvenni a tökéletesen hozzá nem értők kedvét a témától. ;) (NEM AKKOR SEM HAGGYUK ABBA BELE! :DDD )
Csak kicsit bántott maga a téma meg az általánosítás. :)

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#18) bambano válasza BloodRay (#15) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

És mit érsz vele, ha valami teljesítményt is lead?

Utoljára akkor hiányzott ''valami teljesítmény'', amikor kernelt fordítottam. 4-5 havonta egyszer. Aztán egy valóban okos ember elmagyarázta nekem, hogy az nem túl valószínű, hogy én jobb kernelt fordítsak, mint a fejlesztők, egyszerűbb ezt is rájuk hagyni. Beláttam, igaza van.

[Szerkesztve]

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.