Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) L4D1K


L4D1K
őstag

Nagyon teccik :C
Én is bográcsos vagyok, csak nálunk csülkös-pacal dominál.
Ja és nyál nem csak kanálról jut az ember szájába :P

Mégegyszer grat :C :C :C

# ANTAL Tuning #

(#2) 7


7
addikt

Én régen súlyosabb voltam, arra is fújtam, aki szakácsnőként nem a tenyerébe öntött egy picit és kóstolta meg úgy a készülő ételt, hanem fakanálból, akármiből, amit később visszatesz.
Aztán, mivel eljött a főiskola, van már szerelem is lassan két éve, megszoktam, hogy megbecsülöm a kaját. Hiába no, aki lusta főzni sokat, az egyen meg mindent. Párom meghagyja. Megeszem utána, finom. Pedig rajta van a nyála. De a szájában is az van. Na persze a párom nem pasas, főleg nem Tápszag-értő Didyman. Vagy Büdimen.
Bár amikor láttam, akkor nem tűnt fel, hogy szaga lenne, na de ki tudja, hol szimatolgatjátok egymást, nemde, Guga? :)

Mikor írtad, hogy újat akarsz merni, pont a fentebb említettek miatt kicsit meghökkentem, aztán megnyugodtam, amikor írtad, mégis ettél belőle. Amúgy a kanalat el lehet mosni, a csirkepörköltnek meg a széttúrt részét kikaparni, ha nem megy a dolog. Hiába no, aki lusta elmosni egy kanalat, az egyen Büdinyálas kanállal. ;)

(#3) Szaszati


Szaszati
tag

''van alatta lelet. No de nem ez a lényeg, mármint nekem.'' :DD :C

Amúgy meg komolyan megéheztem, fantasztikus ahogy leírtad a csirkepaprikást, na meg a hűvös bor... Az embernek megjön az életkedve Tőled. :R

MobileArsenal - World domination temporarily suspended...

(#4) psw


psw
újonc

Teccik, sőt ahogy olvasom még földiek is vagyunk.

(#5) TompapaTM


TompapaTM
csendes tag

Szép írás, Guga :R . Ezt sok mai kiscsávónak és stüncikének el kellene olvasni. Egyrészt a stílus miatt, másrészt a sztori miatt - a helyesírást nem említem :DD , fogjuk rá, hogy stíluselem.
Nem vagyok túl öreg (31), de néha nagyon elképedek a tizenéveseknél kialakult szokásokon. Sok városi gyerek nem is sejti, hogy lesz a disznóból McFarm vagy mittoménmijen menü. Nem tudják mennyi szenvedés (állat részéről), mennyi munka (a parasztember részéről) van egy-egy ilyen tápláló, ínycsiklandozó ételköltemény mögött - aztán ki is ba**zák a kukába két falat után.
Etióp gyerektábor, az kéne nekik :Y !

U.i.: Te jó kiscsávó voltál Guga, mert megetted a hamit. Örülök, hogy mostanában sűrűbben írsz nekünk.

(#6) #64791808


#64791808
törölt tag

Nagyszerű írás, én még fiatal vagyok (23), de én a haverom maradékják is elrakom. Már ha hagynak, mer én se főzök rosszul :)

Valahogy sosem éreztem, hogy ez a kérdés attól függ, hogy milyen az anyagi helyzetem. Egyébiránt inkább a karom rohadjon le, mint hogy pörküttet kidobjak :D

(#7) Vamp válasza #64791808 (#6) üzenetére


Vamp
senior tag

Cerebellum, akkor legközelebb nem a nagyinál kajálunk hanem Nálad!



Biztos mondtam már, de GUGA FOR PRESIDENT!!!

(#8) Akheron


Akheron
senior tag

Az talán még szörnyűbb, hogy sokan a saját főztjüket is kidobják, ha nem felel meg az elvárásaiknak... a volt lakótársam után, négy hónap alatt, kétszer-háromszor ettem meg az ételt, mert elrontotta, amit készített, és ha rajta múlik, kidobta volna. (Szerk.: Majdnem összesen ennyiszer készített ételt.) Mondjuk ugyanígy a közös szemetesből is kiszedtem az esetenként belerohadt maradékot tartalmazó műanyagokat, hogy elmosás után a szelektív gyűjtőbe tehessem őket.

Én mindig megettem mindent, amit készítettem; még ha szénné égett vagy túlfűszereztem, akkor is. Ha az ember ételt készít, akkor ami elkészül, azt kezelje is ételként... Máskülönben - tét nélkül - figyelmetlenné, pazarlóvá válunk.

[Szerkesztve]

"It’s not the noise disturbing your meditation, it’s you who is disturbing the noise." – Ajahn Chah

(#9) FPéter válasza Akheron (#8) üzenetére


FPéter
aktív tag

Háát...ha sokat eszel szénné égett kajákat, akkor végülis neked hosszútávon mindegy, már csak az életkilátásaid miatt is. :O

(#10) Akheron válasza FPéter (#9) üzenetére


Akheron
senior tag

Ne aggódj, nem kell sok szénné égett ételt enni, mert az első egy-két alkalom után az ember úgy oda fog figyelni, hogy az életben nem éghet szénné. :D

"It’s not the noise disturbing your meditation, it’s you who is disturbing the noise." – Ajahn Chah

(#11) shift+ő


shift+ő
senior tag

Guga te egy paraszt vagy, de a szó legnemesebb értelmében. :R

Ezzel az írással szereztél néhány kellemes percet, köszönöm. :) :C

[Szerkesztve]

(#12) guga válasza shift+ő (#11) üzenetére


guga
Közösségépítő

A hasonlatodból egy jelző kimaradt: ''bugris'' :DDD

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#13) guga


guga
Közösségépítő

A hozzászólást köszönöm mindenkinek, megtisztelő, megtesztelő :D

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.